Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kamelia czarno czerwona

******I PIERDUT******

Polecane posty

KASIUNIA- ja trzymam kciukasy za twoje odchudzanko :) buziolki dla Zuziaczka 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tija - ależ ty sie rozbestwiła chude to wredne i jesteś tego dobrym przykładem;) ;) :0 dogonie cie małpo (prędzej czy później) - lepiej nie ogladaj sie za siebie co najwyżej patrz do przodu i pomachaj mi jak cie będę wyprzedzac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ajednak jak Wam się troche pojedzie po ambicji to potraficie się odezwać:p Czekam jeszcze na mocne wejście Loli:D Lola hop hop, ty się wylegujesz, a ty Ci koło pióra robią:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tija wstaw Cie prosze laseczko ta diete 10 dniowa to i ja sie skusze, bo przychylac sie juz nie moge, a czeka mnie dzisiaj robota w ogródku :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to sie doigralas!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! co ztego ze bedziesz miala te 6 z przodu.....kiedy bedziesz musiala jeszcze utrzymac ta wage a znajac ciebie PASIBRZUCHU to bedziesz wpierdalała za trzech......i znow bedziesz namioty nosic!!!!!!!!! i co to mialo znaczyc z tym podeszlym wiekiem......za niby po trzydziestce to juz starosc??????????? ja tez biore te nagie miecze....ja ci pokaze ty chuda jędzo.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki - jeszcze troche a my znowu zostaniemy topikiem dla odchudzajacych :P tija BRAVO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kto pije ze mna kafke??????????? wiem ze juz troszke pozna ale zawsze mozecie wypic druga?????!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaa od wczoraj jestem na diecie......... czekaj tijka ....jeszcze ci sie tym mieczem odbije heheheheheh😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i co wcielo wszystkie?????????????? GDZIE JESTESCIE!!!!!!!!!!?????????????????JA NIE CHCE BYC SAMA!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NO LADNIE.............TAKIE Z WAS PCIÓŁKI........ZOSTAWIC BIDNĄ LOLE.....NIECH SOBIE SIEDZI SAMA A CO.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem jestem dziołchy:) Lola:) Ty pityno jak nawet przytyję to z pięć kilo i dalej będę seksi [przynajmniej w oczach podstarzałych panów z wielkim brzuchem, bo oni gustują w kobietach które mają czym oddychać i na czym siedzieć:p] Donia:) ta dieta jest dość monotonna ale chyba skuteczna, ale najważniejsze że jesz do syta:) 1 dzień - kefir w dowolnych ilościach, kawa, herbata bez cukru, woda 2 dzień - kefir w dowolnych ilościach, kawa, herbata bez cukru, woda 3 dzień - ser biały w dowolnych ilościach przez cały dzień 4 dzień - ser biały w dowolnych ilościach przez cały dzień 5 dzień - jajka na twardo w dowolnych ilościach 6 dzień - jajka na twardo w dowolnych ilościach 7 dzień - mięso gotowane (dowolny rodzaj) przez cały dzień 8 dzień - mięso gotowane (dowolny rodzaj) przez cały dzień 9 dzień - warzywa (gotowane, surowe) w dowolnych ilościach 10 dzień - warzywa (gotowane, surowe) w dowolnych ilościach i oczywiście pijemy dużo wody!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Oczywiście nie jestem świętsza od Boga i piję kawę z mlekiem, Przedwczoraj pozwoliłam sobie na 3 kawałki chlebka cebulowego z masłem i pomidorem. Wczoraj byłam grzeczna i tylko 4 truskawki były nadprogramowe, a dzisiaj na śniadanie pozwoliłam sobie na mozzarellę z bazylią, szczypiorkiem, pomidorem, solą i pieprzem, dzisiaj na pewno skuszę się jeszcze na serek wiejski i byle przetrzymać do jajek, potem już z górki. Ja przez pierwsze dwa dni trochę ponad kilogram straciłam, przy czym pragnę zauważyć że wcześniej byłam na 5-dniowej i na pewno to nie woda ze mnie schodziła:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ty pomaranczowa m ....ty myslisz,ze wszyscy musza miec tak jak ty? zaraz napisze do administratora i odkryjemy twoje oblicze......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawe czy to któras z nas zazdrosna cipka wstawia swoje trzy grosze czy ta pomarańcza to obcy padalec, który sie nudzi i wpieprza gdzie nikt go nie prosi????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mysle ze to ktoras z nas,ale nie bede spekulowac........ mimo to i tak was kocham moje pomarancze.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robie dzis lososia z folii z okazjii tej goopiej diety......... wieje u mnie jak by sie jakas kurwa powiesila........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze was na gg......pisac mi tu i to juz.........bo sie pofatyguje.......😡....ucze sie wstawiac buzki.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze że nasza niezastapiona Lola rozruszała troche topik, i zaczyna sie odchudzać:D, to pewnie dobry wpływ Tiji, której GRATULUJE!!!i oby tak dalej🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×