Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kamelia czarno czerwona

******I PIERDUT******

Polecane posty

dziewczyny po co sie zastanawiacie? nie ma sensu! pomarańcze olać tylko i najlepiej w ogóle nie komentowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam nie pisze co u nas bo bym wyszła na najgorsza marude topiku , bo jak zawsze mam pod górkę, jak juz myśle że cos się wyprostowało , to zaraz z drugiej strony cos wylezie, tylko schowac się w kącie i buczeć , a nawet na to nie mam czasu:O ale nie chcem was zanudzać ściuska i pozdrawiam wszystkich ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ide dzisiaj do mojej psychiatry, zwolnienie mi sie skończyło wczoraj, jak ja nie lubie tam chodzić :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wolałabym do ginekologa..., abs jak sie czujesz? Czy znan jest juz płec dziecka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szukam tej dietki co stosowałam i nie wytrwałam ale znaleśc dziadówy nie moge ale znalazłam podobna do mojej tyle że ta jest 7 dniowa 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 7 DNIOWADieta nie musi być droga, warto wykorzystać tanie i popularne produkty, aby schudnć bez uszczerbku na portfelu. TRWA: 7 dni (można ją stosować przez 2 cykle czyli 14 dni). ODCHUDZA: ok. 3 kg. MOŻNA JĄ POWTARZAĆ: bez ograniczeń. POLECANA: dla osób zdrowych, które chcą schudnąć. NIEWSKAZANA DLA: dla dzieci, rosnącej młodzieży, kobiet w ciąży i karmiących ze względu na obniżoną kaloryczność. WSKAZÓWKI DLA MĘŻCZYZN: mężczyźni niezbyt aktywni fizycznie mogą stosować ją bez zmian. DZIENNA DAWKA KALORII: 1200. UWAGA! W czasie stosowania konieczne jest wypijanie każdego dnia około 8-10 szklanek niesłodzonych napojów. Śniadanie: 100 g chudego białego sera, 1 jajko na twardo albo pasta: jajko na twardo utrzeć z twarożkiem, 1 cienka kromka pieczywa (25 g), kawa z mlekiem bez cukru (pół szklanki mleka 0,5 proc. tłuszczu). Obiad: 200 g ugotowanej lub usmażonej bez tłuszczu wieprzowiny, zielona sałata skropiona sokiem z cytryny, 2 małe ziemniaki, 2 łyżki budyniu. Kolacja: 2 cienkie plasterki żółtego sera (40 g), 1 kromka pieczywa cienko posmarowanego masłem lub margaryną, 1 średni owoc przed snem (jabłko, mandarynka, pomarańcza, wykluczony banan i winogrona ), herbata z mlekiem 0,5 proc. tłuszczu, bez cukru 2.Śniadanie: 100 g chudego twarożku z zieleniną i cebulką lub na słodko z 1 łyżeczką niskocukrowego dżemu, kawa lub herbata z mlekiem bez cukru , 1 kromka chleba cienko posmarowanego masłem lub margaryną. Obiad: 100 g cielęciny uduszonej z przyprawami w sosie własnym, 100 g kalafiora, sałatka z 1 pomidora, kilku liści sałaty i cebulki z 1 łyżką jogurtu, 100 g sezonowych owoców. Kolacja: Herbata bez cukru lub ze słodzikiem, 1 kromka pieczywa bez masła, 50 g chudej kiełbasy drobiowej, owoc albo szklanka mleka przed snem. 3.Śniadanie: 1 kromka chleba (może być chrupki) bardzo cienko posmarowanego, herbata lub kawa z mlekiem 0,5 proc. tłuszczu, 1 marchew lub nieduża pomarańcza albo jabłko. Obiad: 1 szklanka bulionu z kurczaka i warzyw, 200 g kurczaka (bez skórki) ugotowanego lub z rusztu, mizeria z 1 ogórka z 1 łyżeczką jogurtu 0 proc. tłuszczu,1 średni ziemniak, 1 owoc. Kolacja: 100 g ryby w jarzynach na zimno (dorsz, mintaj, morszczuk), 3 liście zielonej sałaty z natką pietruszki, 1 cienka kromka pieczywa, herbata. Przed snem: 1 szklanka soku pomidorowego rozcieńczonego pół na pół z wodą mineralną. 4.Śniadanie: 2 plasterki żółtego sera,1 mały pomidor, 1 kromka cienko posmarowanego pieczywa, kawa lub herbata z mlekiem. Obiad: 150 g pulpetów z cielęciny lub indyka z sosem koperkowym,1 ugotowany lub upieczony ziemniak, zielony groszek z marchewką (bez zasmażki), 1 szklanka kompotu z jabłek bez cukru lub ze słodzikiem albo soku rozcieńczonego wodą. Kolacja: 100 g wędzonej ryby (makrela, pstrąg), 1 cienka kromka pieczywa bez masła, herbata bez cukru (ze słodzikiem), 1 owoc przed snem (jabłko lub pomarańcza). 5.Śniadanie: 1 kromka pieczywa, 1 pomidor z cebulką, kawa z mlekiem. Obiad: 200 g ryby morskiej, 1 ziemniak, zielony groszek z marchewką, 1/2 szklanki soku z wodą. Kolacja: 50 g pasztetu z drobiu, 1 kromka pieczywa, kawa, 1 owoc lub szklanka mleka przed snem 6.Śniadanie: omlet z 1 jajka lub jajko na twardo z warzywami i 5 g masła, kawa lub herbata z mlekiem. Obiad: befsztyk smażony bez tłuszczu (150 g), z odrobiną surowego masła, 1 ziemniak, 1 ogórek świeży lub kiszony, kompot z jabłek ze słodzikiem. Kolacja: 50 g chudej kiełbasy, 1 kromka pieczywa, sałatka jarzynowa z 1 łyżeczką niskotłuszczowego majonezu, herbata 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 A ja mam mokra cała łazienkę :( myłam wanne i odkręciłam wodę i prysznic wypadł mi z reki jak spryskałam całałazienke to aż szkoda gadac :( dobrze że mnie prąd nie pierdzielnoł :O bo pralka chodziła :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DONIA- ja kliknę wieczorem w GG bo mam tylko na stacjonarnym a teraz na laptopie siedzę :)👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj to nawet tija na steperze nie lata, bo katar i kaszel ma jak cholera:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kicia ,a ty co sie nie odzywasz????????????????????????????????? jak tam ustne......?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie moje ogromne poczucie obowiązku i tak mi karze troche polatać na tym gównie, ale dzisiaj nie dam rady więcej jak 1000kal spalić:( Dzisiaj przeciągnęłam na Mozzarella niestety aż 250g + pomidor 250g twarogu light 500g serka wiejskiego ale chyba jeszcze wypiję kefir bo zaczynam być głodna, a do spania jeszcze szmat czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JUŻ! jestem :) po ustnym pojechałam do mojej pańci od pazurków i teraz mam takie śmieszne cieniowane brokatowe, niebiesko - fioletowe, ale krótkie dość. tzn już na moich własnych :) i tak mi się dziwnie pisze :O ło matko, prawie swoje pazury mam :D LOLEŃKO jak ja się cieszę, że jesteś :) stęskniłam ięza tobą ❤️ MAFINKA - odezwij się czesem :) MAJkA , DO2DO - nieustające ❤️ TIJA - ja pitole, podnoszę rękawicę zanim mnie przegonisz! Ja się waham między 68-69, to ... 3... 2... 1... START :) rozumiem, że mam 10 dni na doprowadzenie się do ładu? Kto jeszcze bierze miecze??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kicia:P) Ty kochana jesteś jeszcze bezpieczna, bo sporo wyższa ode mnie, ale śmiać chce mi się z Mychy, bo mówi że ona to ma 71kg w jeansach i koszulce, a ja się ważę w bieliźnie. Zapomniała biedna jenoj że całe 5cm jest niższa niż ja :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wszystko jedno TIJA, szóstka z przodu to jest szóstka z przodu, a nie siódemka :D ile by się nie miało wzrostu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do2do:) dzięki za odpowiedź i podesłanie dietki. Jak skończę tą to może zacznę Twoją😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tija - to ja juz chyba mam dwie takie co mnie wkurzaja... wzrost mi bedzie malpa wypominac... a dopiero co mi kadzila ze ladnie wygladam... zapamietam to sobie... kicia - Ty jedna mnie rozumiesz :P majus - buziaki dla Ciebie... a w kwestii zapomnianego przeze mnie pytania to niestety jest to malpa adorujaca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pogoda sie u mnie popsula......jest cieplo ale pada deszcz.......... chyba pojde sobie kupic cos do picia.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lola:) deszcz u Ciebie pada, bo ja na Twoje wyspy dupsko wystawiłam:p Mycha:) przecież wiesz że ja Cię ajlofiu😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i chyba ci pociekło zaduzo bo sie na dobre rospadalo......przestaw ten steper dalej od okna bo jutro mam pranie i slonce potrzebuje.... kupilam sobie bełta i bede chlac.....kicia ty zemna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no coscie sie pochowaly????????? to zkim ja mam teraz gadac????????? to wy nie wiecie,ze jak sie pije to sie gadac chce???????!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LOLA, LOLA nie wyzywaj:D TIJA- to z ciebie juz nic nie zostanie chuderlaku :D KICIA- a ja dzisiaj bez pifcia :( ale za to z lampeczka winka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem wam że na wieczór latałam z koleżanka jak kretynka i załatwiałysmy rzeczy na koniec roku :o Jeden tatuś zgłosił się na ochotnika że zrobi kupki z podpisami naszych dzieci , aby każda nauczycielka miał czy na kawkę czy długopisy na biurko :) Co by tatusiowi ułatwić znalazłysmy mu w tesko w foto kubek za 19.99 a ten oczywiscie palancisko nie ważne że mieszka przy tesko poleciał sobie do innego i zrobił 1 kubek za 45 zł normalnie myslałam że mnie kurwica żywcem zje bo dla scisłosci kubki miały być 4 :O i jeszcze wypalił z tekstem że by kupic może torebeczki do pakowania po 15zł to już się z koleżanką osunełysmy na ziemię :( kuźwa no taki tempy facet nie wiem może myslał ż emy na forsie spimy :O wkońcu załatwiałysmy wszystko same :O ale udało się !!!!!!!!!Baby górą !!!!!!!!!normalnie dumnna z siebie jestem :D i w samo zachwyt popadam hihihihih:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×