Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kamelia czarno czerwona

******I PIERDUT******

Polecane posty

ułłłaaaa !!!!!!!!!!!!!!!!!! kurnia, moze uda mi sie wcisnąc choć słówko w ten natłok popołudniowych wpisów :P Mychotko :) No to jadziem z tym koksem :) zaczynamy po raz 153427458576345 nasze odchudzanko :) ale tak spokojnie, zeby sie nie zniechęcić za szybko :P po pierwsze primo - od jutra staramy sie jeść 4-5 mniejszych posiłków, do tego dużo wody, rano na czczo, na dzień dobry to w ogóle woda z cytryną. Po drugie primo - wtrącamy jakieś ćwiczenia :O nie za dużo od razu, najlepiej to co lubimy najbardziej, czy jak wolisz- to czego nie lubimy najmniej :P i nie za często na początek, może 2-3 razy w tygodniu, co by się za szybko nie zniechecić :P Może brzuszki? Chociaż Ty chodziłaś chyba na siłkę. Moze zapisz sie znowu? zawsze to dodatkowe wyjście z domu :) Ja chyba od brzuszków zacznę ... może nawet dzisiaj????? :) tak kilka jakoś.... dla mobilizacji :) Chociaż tak szczerze mówiąc nie bardzo dziś mam nastrój .... pisałam Wam już, że pracuję z dzieciakami upośledzonymi .... i tu wszystko jest jasne. Ale dziś kolejny raz przekonałam się, że pracuję też z poopierdoolonymi ..... dorosłymi :O I wszystko na ten temat ..... Jutro chyba wybiorę się do mojej dyrekcji - niech mi wyjaśni, czy to z tym kimś jest coś nie tak, czy ze mną może .... Za długo już w tym fachu pracuję, żeby ktoś ze mnie wała robił .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kicu - milo Cie widziec :) majeczko - sie robi Towarzyszko... silke na razie odpuszczam bo siana na nia brak le bede odwalala jakies cwiczonka z dziwnych jakichs plyt w domku... moze byc? no i zgodnie z tym co wspomnialas owe regularne posilki.... co do pracy z normalnymi inaczej (o doroslych mowie, nie dzieciach) to ja juz chyba przywyklam ze tego cholerstwa w piiiip wszedzie... u mnie osobiscie to nawet w domu... ale coz to... w ramiach zyciowych zmian juz co nieco dzis cwiczylam a i jedzonko nie najgorzej w kwestiach dietetycznych tylko kawki za duzo wody za malo no i zupelnie niepotrzebne byly te 2 ptasie mleczka... no i postanowilam zaczac czytac rozne ksiazki w jezyku angielskim... zawsze to sposob by poprawic slownictwo nieco... a w razie rozpatrywanego wyjazdy na "wyspy" przyda sie w sam raz akurat... buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witojcie Cześć Mycha, dawaj tę kawę Mój synio dzisiaj odsypiał wczorajszą noc i spał całą noc od 21.00 do 7.45 jestem tak zdumiona tym faktem, że chyba tę datę zapiszę w kalendarzu na czerwono:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mam chwile ja pierdole, włosy to będę chyba suszyć w autobusie przy otwartym oknie, tak będzie szybciej :o Sciskam was i całuję, będę wieczorkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to zescie sie dziewczyny rozpisaly... ;) ale rozumiem Was wysmienicie bo ja juz nawet sama za soba nie nadazam a z reszta to juz calkiem jestem w polu... nie wiem jak Wy ale ja nienawidze jak ktos mi przeklada papaiery na biurku... a niestety mam taka jedna co robi to regularnie a potem sie dziwi ze ja sie gubie z papierami... a ja kurna moge miec na biurku burdel ale wiem gdzie co leze dlaczego i do czego a jak mi ktos poodklada to sie miesiac znalezc nie moge... wrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mycha i na buziaka, odemnie tez sie zalapalas👄 "Laki frajdej":P Cala reszte Szanownego Lachonarium tez sciska i caluje👄 Kicia taaaa sraczki sa git:D:D:D:D:P A ja lece, oczywiscie ogladac mieszkanie:D 👄👄👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka bobolce sie rozpisujeta ze doczytac ciężko mi ciężko pisac bo mam choojową klawiature bo mi przeciez chłopy zabrały laptopa i do niego podpinają moją klawiature dell-a a zostawili mi takie goowno ;( gardło mnie boli otworzyli u nas nową drogerie typu rossmann- zwjebiste słodycze tam mają- niestety musiałam przetestowac bo nie ładnie by było poza tym dzis w dniui otwarcia dostałam szanpon gliss kura i dwie pomadki rimella- ostrą czerwień i brudny róz- pikne są , jutro se usta wypomaduje, a co? no idziewczynki na tych słodyczach znowu schudłam (polecam czekoladową diete) i waże 66,7 :) która tam umie?????? no która?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli wychodzi 1,5 kilo w dwa miesiące- no suoper po prostu to za 10 lat osiągne swoją wymarzoną wage miodzio- o to mi chodziło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
👄👄👄 DLA WSZYSTKICH 👄👄👄 ja zdycham prycham i charcze grypsko mnie dopadło czy cos innego jednym słowem mam przekichane może jutro będzie lepiej to kliknę buziaki👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ja dzien dobry mowie... zreszta dobry czy nie dobry to sie dzionek zaczal i bedzie trwal... buzka PS wciaz szukam pomyslu na siebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laski i mamy juz sobotę.....nie wiem jak wam ,ale mi zdecydowanie za szybko dni i tygodnie mijają😭 a co za tym idzie życie....!!!! Do odmiany dzis sobie gości na kolacje zaprosiłam ,bo pomimo natłoku ludzi w pracy mam ochote posiedzieć z przyjaciółmi i pogadać w mieszanym towarzystwie ,a jesli mi sie chce do ludzi to znaczy że coś sie ruszyło w mózgownicy ,bo przez jakis czas towarzystwo mnie denerwowało. Tak że spadam do kuchni.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HALLO HALLO! TU KRAKÓW!!! MELDUJE SIĘ WASZ SZALONY JASIU WĘDROWNICZEK :D LASKI! CAŁY TYDZIEŃ W KRAAKU! w DOMCIU :) . . . . . . MOŻE SIĘ ZDAŻYĆ, ŻE SIĘ PRZEZ TEN TYDZIEŃ NIE ODEZWĘ ;) AE POTEM WSZYYYSTKO OPOWIEM :) ps WAŻĘ TYLE CO PRZEDTEM, 68 :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej bździągwy :) wystarczyło chwilę tu nie być, a już w tym tłoku do głosu nie można sie dopchać :P Kicia :) bo ty chciałaś napisać ZDEŻYĆ, stąd pomyłka :P i nie szalej tak w tym swoim kraku, bo z tego Kiciaczek jakiś przybędzie :P czego oczywiście ci z całego życzę :) Serum :) widzę, że znajdujesz cel w życiu :) tak trzymaj !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ ŚPIOCHY !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Witam was z słonecznej , zmnej wawki :D Ja dzisiaj juz troszkę lepiej :) choć gardzioło jeszcze boli :( ale tempki juz nie mam :) i baniak mniej boli :) Dzisiaj mam dzień otwarty w szkole u młodego to sie muszę doładu doprowadzić choc wcale z domu mi sie wyłazić nie chce :O no ale cóż jak mus to mus :O Pisac kobitki bo ja tu jeszcze wpadnę :p Buziolęcje uciekam łepetynke farbnąć 👄❤️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie doczytam Was, bo nie mam do tego głowy. Wpadam powiedziec, że Tusiek ochrzczony, a na koniec sie dowiedzialam, ze mój mąż zostanie tatusiem. Pani Wywłoka jest w 14 tygodniu. Mam dosc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PIMACH- o KURWA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Brak mi słów :( A może ta kurwa ściemnia jak taka puszczalska to skąd pewność że to twojego padalca:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PIMACH !!!!! 👄👄👄 Brak mi słów ..... Musisz wziąć sie w garść !!!!! Niech Ci nie przychodzą do głowy jakieś bzdury !!! Wiem, ze go kochasz (tak mi się wydaje...) wiec wybacz.... ale masz pod dachem ostatniego skurwiela !! I dawno Ci to już pisałyśmy. Po tym wszystkim, co WAm do tej pory zrobił .... Wypierdziel go z domu w skarpetach. Jak najszybciej. Na siłe go przy sobie nie zatrzymasz, zwłaszcza teraz .... I nie ma to sensu. Niech tamta kurewka go opiera i utrzymuje. Do2do :) zdrówka 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pmach
Majka, wiem, wiem, wiem, ale... Masz całkowita rację, ale jedyne co mi najlepiej wychodzi, to siedzenie i uzalanie sie nad soba. Chcoiaz nic nie jem, wiec schudne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pimus - Ty sie wez za siebie bo o sobie teraz musisz myslec... bo jak nie Ty to kto???? masz cudnego synusia a ten skurwysyn przestal wlasnie istniec poza staniem sie zrodlem utrzymania... pozew o rozwod z orzekaniem o winie i niech wypierdala...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×