Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kamelia czarno czerwona

******I PIERDUT******

Polecane posty

SERUM oczywiście, że możesz podać, postaram się pomóc, choć nie wiem, czy moje wiadomości na coś się przydadzą :) 🌼 połaziłam sobie po sklepach, ale po pierwsze, zimno jak ... jak ch..j, a po drugie same badziewie :( kupiłam sobie bombki, ale choinki jeszcze nie mam ;) , rękawiczki, obrus i tarkę do warzyw. Same najpotrzebniejsze rzeczy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEj kochane :) Ja padam na ryj zjeździłam 2 galerie w wawce mokotów i zlote tarasy :o i gicoły mi odpadają oczywiście z męzulkiem sie kłuciłam bo on w prawo ja w lewo i pierdzielone gry kom. to godzine mógł wybierac ale jak ja chciałam krem to minuta trwała dla niego 10 h :O teraz karnie spageti mi robi bo głodna jak wilk jestem a jutro ruszam do ikei i jak znam życie to z kupa nie potrzebnych rzeczy do domu zjade :o no ale cóż ...wkońcu święta no nie ;) Całuję wszystkie moje najukochanisze babeczki na świecie 👄❤️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dziewcionki, w Kijowie jest podobno -7, a u was? chociaż jest tak zimno, że myślałam, że z 10 st. mrozu! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zeżarło mi😭 KICIA....u mnie chyba jest 0 stopni ,ale głowy nie dam ,bo jast taki zimny wiatr,że wydaje się o wiele chłodniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane ja przeszyłam 👄 od PIMACH :D gadałysmy chyba z godzinke :D Tusio super rosnie wazy już 8 kg :D więc kawał chłopa z nigo :D U Pimach tez ok już sie troszkę pozbierała i szaleje na sympati :D a gad...no cóż...wypisuje sms :) Ale Pimach ma to w 4 literach :D całuje Was wszystkie bardzo mocno :D👄 A cha od 3 tyg znów pracuje :D No to kochane całuski slę i ja 👄 i zmykam prasować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewuszki 👄 gratuluję osiągnięć, załatwionych spraw i podniesienia z dołków 👄 Na chwilę obecną chcialam powiedzieć tylko jedno ..... i dobrze, ze tu dzis nikogo jeszcze nie było, bo jest mi strasznie wstyd 😭 nazywam się majka, mam 39 lat i ostatnio jestem słodyczoholiczką 😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAJKA ....nic sie nie martw 👄 ja też jestem słodyczoholiczkę tylko obecnie na detoksie....jest ciężko nawet bardzo ,ale walczę sam z sobą...!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
świnia jestem ,bo sie nawet nie przywitałam😭 WITAM WAS DZIEWCZYNKI W MROŹNA NIEDZIELĘ👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haj! 🖐️ no, w Kijowie temp spadła do -9, jutro ma być -12 a we czw -15. Laski, ja chyba umrę, jeszcze dwa dni temu były plusowe temperatury, nie przyzwyczaiłam się jeszcze, marznę jak piorun. Ale pocieszę was, że te mrozy to i do was idą :P wiadomość druga, może nawet pierwsza, bo ważniejsza :D jak zwykle spędzałam weekend na Liesnom masywie i tradycyjnie już odbyło się ważenie :D otóż, po obfitej kolacji (bo świętowałam urodzinki już), w sweterku, bez, że się tak wyrażę, kupy pokazało 66,2!!!!! :D jestem wielka!!!! i genialna!! yes, yes, yes!!!!! gdzie jest ta zasmarkana tabelka?? dawać ją tu.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i stopka też do zmiany :D ************SYLWESTROWE ZMAGANIA************** Nick___wiek____wzrost___waga27.0909r___obecna___Sylwestr owa Kicia_____35_____172cm_____68kg_______66kg______63kg Majka____39_____164cm_____68kg_______66kg_______62kg Myszka7__33_____165cm_____68kg_______68kg_______64kg Serum___ _41____ 160 cm_____77.8kg______ 72kg_______70 kg Szczęśliwa_30____165cm______97,2kg_____92kg______ 85??kg Tija______30_____165cm______76kg_______78,6kg_______65kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to się nazywa deja vue!!! dawno to było?? cześć kicia! 🖐️ cześć kochana!! ❤️ co słychać?? nic, zimno, cimno i spać się kce :( nie martw się :) jutro będzie lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KICIAKOCIA w tym dni wesołym zycze ci duzo przygód🌼moza wrazen 🌼moc słodyczy 🌼 I zeby zawsze otaczali Cie kochający ludzie 🌼 👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam ze sie nie przywiatałam ale najpierw KICI chciała zyczenia napisać 🌼 Kawunie juz popijam i zabieram sie za porządki świąteczne choc jeszcze nie czuje sie wspaniale W nocy mało co spałam katarek mnie dobija nos mam jak burak ćwikłowy czerwony od katru KICIAKOCI gratulacje spadku wagi A moja waga sie spierdzieliła i narazie nie bede sie wazyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pada śnieg...pada śnieg...zimno, mroźno brrrrrrryyyyy tak można opisać pogodę w wawce :) To ja wam z ranka murzynka daję :) i koracą czekoladkę :)(_)O :D I kobitki czy wy wogle widziałyscie że macie buziaki od PIMACH 👄? Ja mam kochane koniec lutego weselicho rodzonego brata i za cholercie nie wiem w co się ubrac :( Ma któraś jakis pomysł w co tłusta ,spasiona baba jak ja może się ubrać ??? bo mi normalnie pomysłu brak :( w kwietniu ma slub drugi na hawajach no ale tam to juz w kostjumie wyskoczę i gripis po mnie przyjedzie więc już się nie martwie no ale tutaj ...Kuźwa w cos muszę się ubrac tylko w co ??? Jak bym mogła to bym na głodówie była a tak jak są jakies staranka w celu powiększenia rodziny ( z marnym skutkiem jak narazie ) to ginka odchudzać się zabroniła :( I dupa rośnie a po swiętach to już wogle .........szkoda gadać ......:O ❤️ KICIA❤️ Wszystko, co było Twoim marzeniem.. co jest i będzie w przyszłości, niech nie mija z cichym westchnieniem lecz się spełni w całości. Wszystko, co piękne i upragnione niech będzie w Twoim życiu spełnione!❤️👄❤️ PS. stawiaj jaka falche co byśmy się rozgrzały hihihihi:D A co u pozostałych kobitek ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KICIA- ty się nie kłaniaj tylko dawaj na POLANKĘ z grzańcem pod pachą :p hihiih:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MYCHA- to tak a propo kawki mi sie nasuneło :) Piękny dzionek za oknami, ja stęskniłam się za Wami. Kawkę sobie już zrobiłam i komputer tez włączyłam, by zobaczyć miłe twarze wszystkich co sympatią darzę.. ¨ ¨ ¨ ¨ ¨( ¨ ¨ ¨ ) ¨ ) ¨ ( ¨ ¨ ¨ ) ¨ ( (¨ ) ¨ ¨ ¨( ¨ ~.) ) ( ¨ ¨ \ °°°°°°°°°°°°°°/_ _ ¨ |…¨…¨…¨…¨… |ˆˆ\*\ ¨ | ¨ KAWA¨..... | …'|*| ¨ |…¨…¨…¨…¨… |… /*/ ¨¨\°°°°°°°°°°°°°/ ˆˆˆˆ ¨¨ \|||||||||||||||/ ¯¯҉¯¯҉¯¯҉¯¯҉¯¯҉¯¯҉¯¯҉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DO2DO masz racje niech tu KICIAKOCIA stawia jaką flaszeczke na urodzinki DO2DO u mnie tez zimno rano było -5 a zapowiadaja jeszcze wieksze mrozy a ja jestem za tym niech te choróbstwa wymrozi Ja sie wziełam dzis za porządki chociaz jeszcze nie powinnam Na obiadek serwuje krokieciki bo juz od tygodnia za mną chodzą KICIAKOCIA wieczorem myśle ze butelczyne jakąś postawisz TIJA a Ciebie skarbie co zasypało cos ty mi sie ostatnio mało udzielasz Majeczko ty to jak zwykle harujesz po nocach a w dzień odsypiasz Serum gdzie jesteś ? Mafinka 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MYCHA to na zaraski :D PRZEPIS, JAK NIE BAĆ SIĘ ŚWIŃSKIEJ GRYPY By wirusa zlikwidować, trzeba zacząć się kurować. Już mikstury namieszane, w barku są przygotowane. Jest Martini z oliwkami i spirytus jest z wiśniami, a do tego czysta z miodem, ochłodzona lekko lodem. No i jeszcze Brendy z colą, dobra jest gdy zęby bolą. By się wzmocnić witaminą to Tequila jest z cytryną. A do tego jeszcze rum, by wyleczyć w głowie szum. A na katar prosta sprawa, w Żubrówce się moczy trawa. Wirus ostrzy na mnie zęby, a ja lejek robię z gęby. Kiedy wszystko to wypiję, to bakcyla wnet zabiję. A na koniec zrobię grzańca i załatwię tym skubańca! ŻYCZĘ ZDRÓWKA Oki uciekam chałupe ogarniac hihihi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZEŚĆ 🖐️ Myszka:) jak mam się odzywać, jak mnie zaszczelili??????:p Kiciu❤️❤️❤️kochana Ty moja babo. Czego ja mam Ci w tym dniu życzyć??? hmmm myślę że Ty sama wiesz najlepiej czego byś chciała, a ja mogę tylko kibicować i życzyć żebyś zrealizowała swoje marzenia. Obchodzisz urodziny w tym samym dniu co moja gadzina [zastanawiam sie czy w tej dacie tkwi miłość do złocistego trunku:D A pro po trunków i urodzin, to w sobotę odbyła się impreza urodzinowa mojego uroczego padalca i nie powiem Wam jak się bawiłam, bo jeszcze mi nie opowiadali:D:D:D. Jak długo matką jestem, tak długo nie zabalowałam tak jak w ten weekend. Upodliłam się na maxa, po czym zrobiłam angielskie wyjście i uciekłam do pokoju dzieciaków spać:D Nie wiem czy na to wszystko miało wpływ łykanie zeli, ale zapobiegawczo od piątku jej nie brałam. Wczoraj żałowałam że nie umarłam przy okazji poprzedniego kaca:p kibelek obejmowałam ciurkiem od 3,15 w nocy do 12.40 w południe. Chyba gorzały z sokiem pomidorowym do końca życia do ust nie wezmę:D Troszkę Was zaniedbałam przez przygotowanka do imprezy, ale od dzisiaj obiecuję poprawę Dostałam już przesyłki z pierdołkami do robienia biżuterii i z filcem, aż mnie nosi żeby zacząć coś tam kręcić, ale to przecież prezent córki:( Znalazłam na allegro fajnego sprzedawcę naturalnych kosmetyków do pielęgnacji i złożyłam troszkę zamówień, bo ma super atrakcyjne ceny. Część zaplanowałam na prezenty, ale jak sprawdzę na sobie te cudeńka to dam Wam znać czy warto. Na razie wklejam link. http://www.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=13105393 Ceny są zaskakująco niskie, ale myśle sobie że to może dla tego że opakowania nie są super kolorowe no i nie wydali milionów na reklamę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
************SYLWESTROWE ZMAGANIA************** Nick___wiek____wzrost___waga27.0909r___obecna___Sylwestr owa Kicia_____35_____172cm_____68kg_______66kg______63kg Majka____39_____164cm_____68kg_______66kg_______62kg Myszka7__33_____165cm_____68kg_______68kg_______64kg Serum___ _41____ 160 cm_____77.8kg______ 72kg_______70 kg Szczęśliwa_30____165cm______97,2kg_____92kg______ 85??kg Tija______30_____165cm______76kg_______77,4kg_______65kg Jedyna korzyść z dnia spędzonego nad muszlą klozetową:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ....ja tylko na chwilkę co by sie przywitać 👄 M wrócił ,a ja nadal mam mnóstwo pracy i wyrobić sie nie moge😭 zbliżający sie koniec roku jest dla nie których udrką ...!!! DO 2 DO .....zauważyliśmy całusy od PIMACH i ja osobiście za swój dziekuję,ale myśle że było by miło wszystkim ,gdyby PIMACH napisłała da nas kilka słów ,bo przecież wszystkie tu tęsknimy za nia i Tuśkiem ,oraz życzymy jej wszystkiego najlepszego ,a ona nas porzuciła ....mam tylko nadzieję ze nie zamierzenie❤️ KICIA❤️ Z okazji urodzinek życze ci : Szczęścia w życiu osobistym, sukcesów w pracy, dobrego zdrowia, domku z ogrodem i basenem, eleganckiej limuzyny, samych zwycięstw, spełnienia marzeń, miłych niespodzianek losu, grona prawdziwych przyjaciół, niewyczerpanych pokładów energii, uśmiechu na co dzień , drogi usłanej różami, satysfakcji z pracy, genialnych pomysłów, słodkiego, miłego życia, anielskiej cierpliwości przy czytaniu tych życzeń, świeżości spojrzenia, głównej wygranej na loterii, pozytywnej aury, pogody ducha, pomyślnych wiatrów, gorącej miłości , wygodnych butów, cudownych wakacji, szczęścia, punktualnych pociągów, świętego spokoju, jachtu, żadnych trosk, powodzenia u płci przeciwnej, wysokich lotów, rześkich poranków, pomyślności, trafnych decyzji, intuicji w interesach, prezentów od losu, dużego łóżka, pękatego portfela, szerokiej drogi, miłego szefa, jasności umysłu, niebanalnych wyzwań, miłych snów, pewności siebie, wielkiej fortuny, wielu uśmiechów, bogatego wujka, błyskotliwych ripost, romantycznych wieczorów, udanych łowów, pasjonującej pracy, szansy na sukces, dużo słodyczy, pozycji lidera, szampańskiej zabawy , mocnego dachu nad głowa, samych pozytywnych wibracji, pełni życia, wielu niezapomnianych chwil, dużo słońca , olimpijskiej kondycji, pomyślności, jak najmniej zmartwień, wyjścia z każdej sytuacji, uwielbienia u podwładnych, pasma sukcesów, niezmiennie zielonego światła, czystego nieba, stu lat życia, końskiego zdrowia, sławy, pokaźnego konta, manny z nieba, wysokich wygranych, ciągle nowych rekordów, wielu ciekawych znajomości, wygranych przetargów, sumiennych dłużników, taaaakiej ryby, najwyższego miejsca na podium, dobrego fryzjera, radosnych świat, serca jak dzwon, pewnej ręki, komfortowych warunków, przyjemnych doznań, wielu wzruszeń, mocnej głowy, powodzenia, stopy wody pod kilem, otrzymania najwyższych odznaczeń, osiągnięcia wyznaczonych celów, pełnego sejfu, szczęścia w kartach, sprzyjającej pogody, dobrych zbiorów, kolorowych chwil, twórczego podejścia do pracy, połamania pióra, góry pieniędzy, mnóstwa prezentów, udanych negocjacji, serdecznych przyjaciół, grzecznych dzieci, udanych wakacji, miejsca w Ksiedze Rekordów Guinessa, większości w parlamencie, miłego wypoczynku, wesołego towarzystwa, dobrego apetytu , szczęśliwej podróży, złotej jesieni, poczucia humoru, wiecznej młodości, licznego potomstwa, niewieszajacego się komputera, sławy i chwały, lekkości bytu, pokojowego rozwiązania wszystkich konfliktów, szybkiego rozwoju gospodarczego, hojnych sponsorów, korzystnego układu gwiazd, miłosnych uniesień , czytelnych instrukcji, cichych wielbicieli, mistrzowskich zagrań, dobrej nocy, wielkiej przygody, słodkich snów, zgranej ekipy, pomyślności na nowej drodze życia, pociechy z pociechy, lojalnych współpracowników, bujnej wyobraźni, interesujących przeżyć, rodzinnej atmosfery, pomyślnych wieści, radości życia, dobrego serca, pełnego szkła, syto zastawionego stołu, złotej rybki, zimnego piwa, zasięgu w każdym miejscu, gry fair play, nieomylnych decyzji, miejsca w historii, głównych ról, kreatywności, podróży dookoła świata , udanych szkoleń, efektywnych poszukiwań, pakietu kontrolnego, bogatej kolekcji, dużo wolnego czasu, beztroskiego życia, dobrej passy, celnych strzałów, zdobycia Mount Everestu, wolności, trafnych wyborów, gradu prestiżowych nagród, spokoju ducha, oddechu od codzienności, samych piątek w szkole, godnych przeciwników, szczerych komplementów, wszelkiej pomyślności, codziennych atrakcji, świetlanej przyszłości, hossy na giełdzie, korzystnego horoskopu, zdjęcia na okładce, miłych sąsiadów, wiary w sukces, mocy zawsze z Wami, wielu alternatyw, przychylności bogów, tolerancji, własnego odrzutowca, gorączki sobotniej nocy, piwniczki pełnej wina, silnej woli, wyrozumiałego spowiednika, zamku w Szkocji, ambitnych planów, kilku odkryć i kilku wynalazków, owacji na stojąco, zniewalającego uśmiechu, szczęśliwego trafu, płomiennych uczuć, pomocnej dłoni, niezawodnej pamięci, nieprzemijającej urody, asa w rękawie, nadzienia w pączku, strumieni szampana, kominka, rozbicia banku, recepty na szczęście, zabawy do białego rana, odwagi cywilnej, dobrej prasy, ptasiego mleczka, przygód z happy endem, długich wakacji, dużo rodzynek w cieście, zmysłowych nocy, gwiazdki z nieba, wiernego psiaka, celnego oka, sportowego wozu, różowych okularów , ruchu w interesie, zgrabnej figury, siły perswazji, zdolności nadprzyrodzonych, ostatniego słowa, dobrego smaku, własnego sposobu na życie, w zdrowym ciele - zdrowego ducha, właściwych wniosków, widoków na przyszłość, podzielnej uwagi, czterolistnej koniczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serum ale jej duzzzo nazyczyłaś oby sie to wszystko spełniło KICIAKOCIA to kiedy ta balanga DO2DO wierszyk jest zajebisty 👄 TIJU to ty teraz zaprowadzisz chałupnictwo No to chyba dosc dobrze zabalangowałas jak kacyk był Ale nam sie tez cos nalezy od życia nie tylko gary i sprzątania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wy zapewne układacie się do snu :) albo kolejnej flaszki :P a ja odbębniam ostatnią nockę w tym roku :) Zimno jak cholera .... i nie mówię o temperaturze na dworze :O A do tego strasznie głodna jestem 😭 Dziewuszki :) gratuluję spadków wagi, pomrożonych bigosów i pierogów, optymistycznego załatwienia spraw, szczęścia, picia itp. Pimaszku !!! zawsze w Ciebie wierzyłam !!! 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze tylko zmiany do tabelki ..... ************SYLWESTROWE ZMAGANIA************** Nick___wiek____wzrost___waga27.0909r___obecna___Sylwestr owa Kicia_____35_____172cm_____68kg_______66kg______63kg Majka____39_____164cm_____68kg_______66kg______70??kg Myszka7__33_____165cm_____68kg_______68kg_______64kg Serum___ _41____ 160 cm_____77.8kg______ 72kg_______70 kg Szczęśliwa_30____165cm______97,2kg_____92kg______ 85??kg Tija______30_____165cm______76kg_______77,4kg_______65kg ................. kula to podobno idealna figura ............. 😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×