Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kamelia czarno czerwona

******I PIERDUT******

Polecane posty

MAJKA no nie przesadzasz z tym optymizmem sylwestrowym?! :P daj spokój, będzie lepiej. Musi być. Dziękuję Wam jeszcze raz za życzenia, i ponieważ domyślam się, że życzyłyście mi tego, co same uważacie za najlepsze, to i Wam tego życzę. :) ❤️ trochę zamotałam ;) No a szczególnie SERUM :) Flaszka będzie, będzie nawet po flaszce na łeb, ale trzeba się po nią pofatygować. :P możemy podjąć kolejną próbę spotkania się, komu się uda, ma ode mnie flaszkę urodzinowo-spotkaniową. :P Wczoraj paniom w "pasportnym stole" udało się wyprowadzić mnie z równowagi. Już myślałam, że nieźle mi idzie itd, ale rzecz rozbiła się o meldunek w akademiku. Wróciłam do siebie i z tej bezsilności uroniłam łezkę, a nawet dwie, klnąc przy tym niemiłosiernie. Na szczęście inna dobra dusza wstawiła się za mną, i dostałam jakiś papierek. Wprawdzie nie ten, co miał być, ale może będzie ok. Dziś WIEEELKI dzień. Jadę złożyć te wszystkie tak ciężko zdobyte dokumenty na milicje, o kartę tymczasowego pobytu. Jak dziś pójdzie dobrze, to mogę jechać do domu. Jak nie, to walka rozpoczyna się od początku. :O ale! bądźmy dobrej myśli :) czego i Wam moje zabiegane, zalatane pszczółki życzę :) ❤️ :) 👄 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was moje drogie panie Jast zimno , mrozno i nic mi sie nie chce Wlaśnie koncze kawunie Ja widze ze wczoraj troszku kobitki sie zmobilizowały do pisania nawet nasza szanowna Pai MAJECZKA o tak póżnej porze pare słówek napisała KICIAKOCIA sama wypiłaś flache bo wieczorem ani sie nie pokazałaś Tiju a ty kawuni dziś nie pijesz Pochwal sie nam co tam juz zrobiłaś z tego filcu 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kicia ty to masz jednym slowem przesrane z tymi urzedasami na UA Zycze powodzenia tylko mi nie dziekuj bo sie nie powiedzie A tak jeszcze kopniaka na szczescie Ci dam Trzymam kciuki 🌼moja droga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane:) ja tylko teleekspresem, bo za chwilę jadę w trasę przez pół Polski żeby odebrać paczkę świąteczną od firmy:p Filcyk się robi, połknęłam bakcyla i już zamówiłam kolejną partię wełny, Wcale nie jest trudne robienie tych kulek, a i kosteczki mi wychodzą. Nic tylko wyszukać super kolorki i mogę działać a tera już lete:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to jest już kurwa skandal!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Gdzie Was wywiało???????????????????????????????????????? Pimach:) Ty nie umiesz sama nam dać buzi??????????????????????? Wróciłam z bieguna północnego Polski i muszę powiedzieć że było tam o kilka stopni zimniej niż w toruniu. Dostałam całą reklamówę słodyczy i teraz nie wiem co mam z nimi zrobić, mam też gorzałkę, wino i szampana oraz całą furę wwędlin i mięska. Jednym słowem przygotowania do świąt na półmetku:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pisałam do MYSZKI, że kop był widocznie za słaby, bo nic kurrwa nie załatwiłam 😭 ryczeć się chce i porozpieerdalać ich wszystkich. W czwartek drugie podejście, bo tam są przyjęcia tylko we wtorki i czw. Jak mi się nie uda we czw, to nie wiem :( niby mam jeszcze szansę w następny wtorek... wtedy byłabym w domu w środę rano... no może już pójdę, bo humor, to mam nietęgi ... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KICIA❤️ szkoda że nie udało sie załatwic wszystkich niezbednych formalności i w drogę do domciu,ale napewno we czwartek sie uda ,,,,będę trzymać kciuki. TIJA....no to fajnie że już widać u ciebie święta......ja też dzisiaj zrobiłam małe zakupy które można upchnąć w spiżarni ,a zawsze będzie mniej do dźwigania przed samymi świetami. Widać po wpisach na topiku że przygotowania do świąt w waszych domach idą pełna parą....życzę powodzenia ,bo z doswiadczenia wiem ze to nie wdzięczna praca....i nie wiem jak wy,ale ja jeszcze nigdy nie usłyszałam słowa DZIEKUJĘ za tak pięknie przygotowane świeta ....jak by to wszystko samo sie zrobiło...!!! a tak na marginesie moze jestem jakiś ewenement społeczeństwa ,ale stwierdzam z przykrościa NIE LUBIĘ ŚWIĄT !!!!!!!! przykre.ale prawdziwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry moje drogie panie KICIAKOCIA nadrugi raz to takirgo kopa ci zasadze ze przez tydzien na zad nie usiadziesz A to skurwiele co im to zalezy Ja to bym kazdemu dała kto by chciał nie robiłabym wyjątków TIJU skarbie to ty juz masz Świeta zrobione gorzołeczka jest czym zagrysć to tysz bedzie no ico by słodycy nom nie zabrakło na te świeta (troszku z humorkiem ) Chociaz od wczoraj jestem wkurionwa bo oczywiscie kto by mi cisnienie podniusł jak nie mój M tylko on ma takie zdolnosci ale zobaczymy porzyjemy SERUM ja tez nie przepadam za ŚWIETAMI ta bieganina czlowieka wykancza a to tylko 2 dni mignie tak jak nam uciekł cały rok Ja nie zamierzam duzo szalec W drugi dzien świat mam isc jako opiekunka do mojej babci która jest zparalizowana bo moi rodzice jadą na wesele Tak ze spedze Szczepana z babcią Mama 👄👄 dzieki za zyczenia LOLA a ty gdzie sie nam ukryłaś wyłaś z tej nory chyba ze nie dasz rade bo sie zaklinowałaś SZczęśliwa a ty co taik sie wziełaś za odchudzanie ze nawet do nas nie napiszesz Juz mi tu 3 zdania nagryzmolic MAJECZKA pewnie w sklepie buszuje za karpiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TIJA śpiochu wstajemy kawunia ostygnie Nie mam koncecji to dziś na obiade stworzyć zupke mam od wczoraj a na dziś moze jakie koteciki z ryżu Siedze wtym domu i jestem rozleżnieta czuje sie fatalnie chodziłam do pracy to jakos miałam rozplanowane wszystko i chciało mi sie żyć a teraz mam nieraz wszystko w du...e

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 👄 MYSZKA ...ja poproszę o jedna kawunie....pospałam sobie dzisiaj wiec jestem spóźniona ...przyszłam do pracy o 8,40 ,a co tam cały tydzień byłam na 7,00 to teraz mogę sobie pozwolić na małe lenistwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chętnie jeszcze jedną kawkę wypiję :) 🌼 (_)> 🌼 ja już częściowo po pracy dzisiaj, byłam nawet po jakieś bidne dwa papiórki. Teraz biorę się za rozgryzanie podania o urlop, dostałam druk, listę osób, które mają się podpisać, no i do dzieła. Na szczęście to tylko trzy osoby. :O ale mam srója przed jutrzejszą wizytą w urzędzie imigracyjnym :O jak się nie uda, to się zaszczelę :P MYSZKA poproszę z rana siarczystego kopniaka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i zapomniałam się pochwalić, że jak wychodziłam o 10 z pracy to było u nas -18 :) ciekawe ile było, jak szłam do roboty, bo czułam jak mi oczy zamarzają :O na niedzielę straszą, że będzie -24, muszę stąd spieprzać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz rację Kiciu, spieprzaj stamtąd przed tym mrozem:D u nas ma być cieplej w niedzielę, podobno tylko -20:p Wierzę w Ciebie i wiem że wszystko załatwisz i już w weekend będziesz czochrać swoje kocurki i meczyzne:D O ja nie wychowana, nie przywitałam się. Witam więc moje wszystkie kochane raszple😘😘😘😘 Fakt, paczkę dostałam całkiem przyzwoitą, mam większość prezentów kupioną, okna pomyte, kąty wysprzątane, więc jestem prawie gotowa do świąt, tylko jakoś też mnie nie zachwycają:( jak byłam dzieckiem to miały swoją magię, a teraz to tylko trzeba się narobić jak wół żeby potem w dwa dni poświętować i być po tych świętach bardziej zmęczonym niż przed:( Dobrze że znalazłam sobie nowe hobby. Filcowanie to jest to co zajmie mi długie zimowe wieczory:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewuszki 👄 sorki, że nie udzielam sie za bardzo ostatnio, ale ze starości obroty mnie siem zwolniły i nie nadanżam :P poważnie !!! normalnie nie-na-dan-żam !!!! 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OOO, a jednak! Zesrała się wczoraj kafe i nie chciało wysyłać postów, ciągle mi się pokazywał jakiś tam błąd. A tu proszę! Jednak niektóre się wysłały :D Szykuję się dziewczynki, idę jak na ścięcie. Próbowałam całą noc podsycać w sobie optymizm, ale jakoś kiepsko mi to wyszło. :o noż tylko się zastanawiam, do czego się przypieprzy teraz, co jeszcze wymyśli i ile mnie to będzie kosztować :( się kurnia zachciało.... no i tak poza tym, to miłego dnia wam życzę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki :) Nie wiem czemu ale od 2 dni wieczorami nie mogę postów wysyłac bo mi sie blad wrada :O A wieczorami mam chwilke by kliknąć :O U mnie zimno jak i u Was :o wczoraj myślałam że mi uszy odpadną :O dzisiaj wszyscy zaspalismy :o obudzilismy sie o 10,15 :o mąz do roboty się spóźnił młodego miła odwieśc choc na 3,4,5 lekcje ale samochód nie odpalił :o pocieszajacy był fakt że nie bylismy jedyni bo takich na parkngu jak my było wielu . Młody oczywiscie zadowolony bo do szkoły nie poleciała bo piechota to tylko 2 lekcje by zaliczył ( religia, plastyka) więc mu darowaliśmy :o A ja no cóż własnie nawiedza mnie @ więczdycham :( KICIA- tule cie mocno ❤️ przykro mi bardzo :( wiem co to swięta na obczyźnie :( TIJA- to mnie zacheciłas i sobie zamówiłam włóczki filcowej :) kliknij mi tylko czy na alegro kupowałas tą igłe czy w pasmateri ??? Buziaki dla wszystkich kobitek 👄Uciekam bo brzucho mnie napindala :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobitki ja dzis troszku sie spóżniłam Byłam na delikatnych zakupach przedświątecznych 🌼 KICIAKOCIA wiesz ze rano myślałam o tobie jak tam Ci poszło a to skubance (to tak delikatniej) Biedactwo moje i musisz tam siedzieć na Świeta bo te dranie nie dadzą wizy U mnie tez przez całą nocke nasypało śniegu tak ze świeta bedą białe 🌼 Majeczko wiesz jak u nas muwią starosc nie radość 🌼 Wiem kobitki ze jestescie zabiegane chodzicie do pracy i jeszcze obowiązki w domu to nie ja ze siedze w domu i moge klikać kiedy mam chec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane 😘 Witam wszystkie Laski, zabiegane w przedświątecznej krzątaninie :) U mnie ok. Jestem ostatni dzień w pracy, porzadkuję i kończę ostatnie sprawy i już myślę o swiętach :):) Poczytam co sie działo...... rzecz jasna, znów mam zaległości :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie piękne panie.....................................no i Was dziewczyny:D Kiciu ja tam trzymam mocno kciukasy i wierzę że do 3 razy sztuka!!! nie poddawaj się tylko idź tam znowu we wtorek i próbuj jeszcze raz. Do2do:) kręcę filc na mokro bez użycia igieł przynajmniej na razie. Metoda na sucho wydaje mi się dużo trudniejsza, ale na pewno z czasem będę próbowała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×