Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kamelia czarno czerwona

******I PIERDUT******

Polecane posty

sorry, koleżanko, ja jeszcze nie śpię, chociaż u mnie jest już 04.09 :P przyleciał mój Misio :P on już zasnął 😴 , ja 💤 za chwilkę wszystko dobrze się skończyło, dziś pogodzia była łaskawa i samolot był 3 min przed czasem, a wczoraj 2 godziny po czasie :O dobrze, że nie poleciał wczoraj, bo bym korzenie zapuściła na lotnisku. no tak.... no więc... ten tego... dobrej nocki :) 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PSTRYK i światło :) hej, babolki, a wy gdzie znowu? W sklepie? W kuchni? :P :D Ech, życie jednak jest piękne. No, w każdym razie niezłe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdzie moje budzenie ????!!!!! gdzie moja kawa ??!!!! Gdzie śniadanko ??!!!! A te tylko żrą i żraą !!!! Mogłybyście sobie to przed świętami podarować, bo tak rozepchacie żołądki, że po świetach będziecie je na taczkach wozić :P No chyba, że wam pospadają .... na kolana :P Kicia :) ty jesteś usprawiedliwiona :) wiem, ze mialas inne zajęcia z rana :P Tylko nastepnym razem nie świeć po oczach !!! NIE PO OCZACH !!!!! :P cześć tak w ogóle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobitki :) Ja uprzejmie donosze że nogi zrobione hihihi:D i nawet mi wyszły :D normalnie dumna jestem z siebie :D Za chwilke łapie się za pierogi :) Dzisiaj jeszcze czeka mnie wizyta braciszka rodzonego bo kończy dzisiaj 25 lat :D a że nażyczona w Japoni to z nami obleje urodzinki pewnie juz pod pierogi hiihihi:DA BUZIOLĘ|CJE Wpadnę wieczorkiem 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak sie wkurzyłam ze hej nie mogłam nic napisać KICIAKOCIA to bynajmniej bedziesz miala towarzystwo na Świta nie martw sie jakos to bedzie DO 2DO to dobrze ze te nózki Ci wyszły Ja dzis tez odwliłam kawał roboty Zaraz ide spac bo rano trzeba wstawać skoro świt Dobrej nocki życze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeeerrry !!!!!! niezła frekwencja :P Naprawdę widać, że święta szykujecie :) No to ja znowu gaszę światło :) Na Kicię tym razem nie liczę, bo dzisiejszej nocy z pewnością będzie mieć ręce pełne roboty :P słodkich i kolorowych :) papapapapapapapapa 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majka :) A nie bo ja gaszę światełko :) |Całuje was kochane i padam lulu bo dopiero pierogi skończyłam robic uwaga ,uwaga 164 szt :) chyba pękne i przez rok pierogów nie zrobie i nie ruszę hihih:) Uciekam lulkiu👄❤️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laski ja juz przy kuchni stoje właśnie grzybki nastawiłam i kapuste na pierogi Popijam kawunie która sie dołączy A mój M o 2 w nocy na awarje pojechal az za Zamosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobitki :) W wawce dzisiaj leje jak z cebra :Oczyli święta będą raczej śmingus dyngus przypominać a nie białe swięta :o Ja dziewczynki już na półmetku :)miecha też juz popieczone więc dzisiaj tylko ciasta mi zostały :) więc zrobię tort makowy z likierem pomarańczowym młody maluje pierniki i jeszcze sernika marmurkowego i kulki ala truflowe:) resztę piecze moja chrzestna bo chyba już kompletnie na ryjek bym padła :O:) jutro tylko sałateczki z siekam i luz :) Jak na razie w sypialni mam jak pod choinką prezent na prezęcie więc poruszmy się z męzulkiem slalomem hihih:) a mówią ze kryzys jest hiihihi:D MYSZKA- dzięki za kawunię :) Oj przyda się , przyda :) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co raz bliżej święta, co raz bliżej święta............ Jednym słowem zapierdul na maksa:D ale co tam, damy radę, a po świętach dopiero będziemy miały chwile oddechu i odpoczynku. Myśle że czas najwyższy drugą kafkę przechylić, bo ino deszcz i chmury za oknem, spać się chce, a tu zapierdalać trzeba:p Ja wprawdzie to sobie sączę malibu, to na polecanie mojego męczyzny, bo mnie chyba zespół napięć dopadł i od rana dzieciaków po kątach rozstawiałam, ale jak tu nie rozstawiać jak prania czeka jeszcze parę pralek i nikt nie chce mieć wystawionej suszarki do bielizny w święta, a córeczka pierze kapę z łóżka w ten sposób, że kapę wrzuciła do kosza na bieliznę, a pralkę włączyła pustą i tak cały cykl się prało:o Na dodatek sama z dzieciakami bo stary dalej na wygnaniu i będzie dopiero wieczorem w domku. Wszystkie zakupy sama do domu przywlekłam. Porządki prawie zakończone, część potraw naszykowana, nic tylko się upić ze szczęścia:D Wszystko byłoby ok, gdyby nie jeden frajer z allegro u którego kupiłam moje ulubione perfumy. Nie powiem, cena była bardzo atrakcyjna, ale gość zapewniał że to testery i dla tego taka cena. Oczywiście po otwarciu okazało się że niczym ten zapach się nie różni od taniej bazarowej podróbki:o Wystosowałam do pana bardzo uprzejmy list miłosny po którym nie miał wyjście jak tylko zwrócić mi całą kwotę wraz z kosztami które muszę ponieść na odesłanie paczki. Nawet nie próbował mnie mamić że to oryginał, jeszcze przeprosił że nie sprostał moim oczekiwaniom i życzył wesołych świąt. Ja za to zobowiązałam się że nie dam mu komentarza negatywnego i trochę mam niesmak z tego powodu, no ale trudno niech każdy sam dba o swoje interesy. Cieszę się tylko że kupiłam go dla siebie a nie na prezent i rozczarowanie ominęło osobę obdarowaną. A teraz lecę odkurzyć 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane raszple....SZCZESLIWYCH ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA ORAZ SPELNIENIA NAJSKRYTSZYCH ŻYCZEŃ ZYCZE WAM SERDECZNIE RAZEM Z CALĄ MOJĄ RODZINĄ...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej padam na ryj mam dość dzisiejszego dnia LOLA ale wejście tyle Cie u nas nie było a tu stronka twoja Ja juz mam prawie wszystko zrobione jeszcze tylko jutro pierogi mi zostały zlepic Tak sie czuje jak bym w jakim obozie robiła nawt nie miałam czsu siąść i wypic kawuni TIJA masz racje nic tylko sie upić i to do końca Zycze miłej nocki ja uciekam pod prysznic 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobitki ja własnie sobie dopiero wstałam i popijam kawunie A kobitki zapracowane ocho cho bo nawet nikt nie zajrzy i nie pomacha rączka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
........._/|_ ........>,"< . .....♥ WESOŁYCH ._/|_ ........._/|_ .>,","< ............ŚWIĄT ♥.. " . " + . " + . " + . " +' . + . " . +. " .+. +. +. +. +' . + . " + . " + . ___________________$$$$$$$♥ ________________$$$$$$$$$$$ ____________$$$$$$$$$$$$$$$ ______$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$ $$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$ $$____$$$$$$$$$$$$$$$$$$ $$________$$$$$$$$$$$$$ _$$________$$$$$$$$$$$ __$$__________$$$$$$$ ____$____#♥#♥__$$$$ _____$$__##♥#__$$$$ ________$$________$$ __________$$$$____$$ ______________$$$$$$ Słyszysz jak wiatr życzenia niesie? Hula po polach i szumi w lesie, Jak stuka w okna, wchodzi w kominy I obserwuje dziecięce miny? Jeśli to słyszysz, to zamknij oczy, Niech świat z dzieciństwa znów w życie wkroczy. Poczuj makowca zapach wspaniały. Zobacz za oknem, świat cały biały. Już karp się smaży, kompot gotuje, Mróz znów na szybach kwiaty maluje, A ty radosny z iskierką w oku, Szukasz Gwiazdora, czekasz do zmroku. Teraz, choć wiosen trochę przybyło, To wiatr ten sam, szumi nam miło. Ja razem z wiatrem ślę ci życzenia, Niech ci się spełnią wszelkie marzenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć słoneczka 😘 Życzę Wam zdrowych, radosnych świąt w gronie rodziny i przyjaciół Kocham Was wszystkie bez wyjątku i czekam na raport nabytych przez święta kilogramów i oczywiście pochwalcie się co przyniósł Wam Mikołaj...Gwiazdor...Aniołek...Dzieciątko... czy kto tam w Waszym regionie przynosi prezenty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niech świąteczne życzenia mają moc spełnienia, te całkiem błahe i te ważne, te dostojne i te ciut niepoważne, niech się spełnią. Marzeń o które warto walczyć, wartości którymi warto się dzielić, przyjaciół z którymi warto być i nadziei, bez której nie da się żyć. Wesołych Świąt Bożego Narodzenia i Szczęśliwego Nowego Roku. _____________ _?_ _______________$______ ______________$$$_____ __________/)__$_$$$__(\__ __________||_$_( ) $$_||__ ___________$___(\___$___ __________$_$$_||_$$$$___ _________$$$$$$$$$$$$$__ ___________$__$$$_$_____ __________$_$$$_/)__$_____ ______(\_$_( )___||_$$$_/)_ ______||$_$$__$$$$___ $||__ _______$___/)_$$_( )_$$$___ ______$_$$_||___$$$$$__$$__ _____$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$__ ________$$$__(\__$$$_$_____ _______$_$$$_||_$$$__$$____ ___(\_$__( )_$$$$__( )__$__/)_ ___||$$$$$$_$$$__/) _$$$_$_||_ ____$___$$$$____||___$$$$$___ ___$___/)___( )___$$$$$___ $_ __$$$$_||_$$$___$$$_(\_$$$$$$_ _$__$$$$___$$$$$__$_||__$$$__$ __$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$ _____________$$$$$$ _____ __________$$$$$$$$$$$$____

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem tak obrzarta ze musze herbatki na przeczyszczenie sie napic albo zrobić kilka przysiadow i skłonow WESOŁYCH ŚWIĄT WSZYSTKIM ŻYCZE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jeszcze raz WESOŁYCH ŚWIĄT!!! :D no jak tam pasibrzuchy? pojadły? ;) eee, nie..... jeszcze nie wszystko, dopiero się rozkręcamy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochanieńkie 👄 Życzę wam wszystkiego, wszystkiego naj :) Co tam sobie która życzy, o czym marzy i czego pragnie ! Kiciu :) pamiętam o tobie i piszę. Co prawda trochę późno, ale lepiej późno niż wcale :P No i nie chcialam wcześniej przeszkadzać w składaniu i spełnianiu ;) życzeń z miśkiem :) U mnie imprezowanie w pełni. Wczoraj 2 wigilie (najpierw u tesciowej z rodziną męża, potem u mnie z moją rodziną). Potem pasterka. Dziś totalne spanie do jakiejś 11:P potem pościelowe oglądanie tv i dosypianie do 13.30 :P dalej śniadanie, dosprzątanie chałupki po wczorajszym, a teraz kolejne imprezowanie z moją rodziną (wyrwałam się na chwilę od stołu :P). Jutro jeszcze picie u teściowej z rodziną męża :) A potem wreszcie będzie można odpocząć !!!!! No i wolne do końca roku. A dokładnie to do pracy idę dopiero 5 stycznia, bo poniedziałki mam wolne :classic_cool: Udanego żarcia :) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAJECZKO dziękuję, też pamiętam o Tobie :) udanego imprezowania, oby Cię główka nie bolała rano ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie bede się rozpisywać :) u mnie wielke żarcie :O:O:O:O Scikam Was wszystkie mocno ❤️ KICIA- ❤️👄❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej pasibrzuchy :) Ja jeszcze dziś do teściowej jade i od jutra prawdziwe wolne :) Co by za dużo nie jeść trzeba będzie znacznie więcej pić :P Kicia 👄 Mafinka 👄 Do2do 👄 reszta żrąco-pijąco-imprezująca 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no może już dość tego świętowania? ;) MAFINKA 👄 DO2DO ❤️ MAJKA ❤️ i całe reszta świętująca albo już odpoczywająca :D 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×