Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kamelia czarno czerwona

******I PIERDUT******

Polecane posty

Święta ,święta i po świętach...!!! A ja dla odmiany straciłam dzisiaj rano psa....prawdopodobnie miał wylew...od rana walczyłam o przyjazd weterynarza bo jest niedziela i nikt nie ma dyżuru,ale niestety diagnoza wydająca wyrok....uśpić co by sie nie męczył,bo wyleczenie jest zerowe....miał 10 lat ...piękny rudy bokser o imieniu Tajson...mam nadzieję ze uporam się z żalem jaki pozostał....i po stokreć stwierdzam ...ja nie powinnam mieć żadnych zwierząt nie radzę sobie po ich stracie.....to na tyle idę wyć dalej !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serum 👄 no tak, jak było do przewidzenia ... święta , święta i po świętach :O człowiek naszykował, a teraz musi to wszystko zjeść :P No a kiedy znajdzie się czas na to chudnięcie??? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane :) Ja zdycham , zdycham i zdycham wczoraj bylismy u mojej chrzestnej i do 3 w nocy siedzielismy przy kominku z moim ciotecznym rodzeństwem i ich połówkami jak nie trudno się domyśleć o suchym pysku nie siedzielismy więć snięta jestem :O:) SERUM- bidulko :( wiem co czujesz bo ja moje psisko straciłam dokładnie w wielkanoc :( i też miał właśnie wylew :( trzymaj się kotek wiem ,że po mimo tego że to zwierze a nie człowiek to ból jest niemal taki sam :( Ściskam Cię mocno ❤️ KICIA❤️ MAJKA❤️ MAFINKA❤️ SERUM❤️ I reszta KOBITEK ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SERUM :( ❤️ nawet nie chcę myśleć, co teraz czujesz. Współczuję Ci bardzo :( No tak... poza tym zaczął się tydzień... Dziewczynki, witam was w OSTATNI poniedziałek tego roku!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobitki jak tam po Świetach Ja sie czuje oktopnie obrzarta jak świnia koniec zakładam diete i to ostrą bo to tak dalej nie bedzie Mój synio juz zaczął kolende z ksiezulkiem Musze troszku chałupke ogarnąc SERUM 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem i witam się z towarzystwem👄 Moja psina została dzisiaj już pochowana w ogrodzie...myślę że to dobre miejsce dla niego wśród roślinek i krzewów ,oraz blisko domu i domowników......ciężko mi ,ale życie toczy się dalej. Jutro mam kolęde😭.iestety nie lubię tego ,bo bez sensu wydaje mi sie chodzenie co roku po domach i świecenie tego co juz raz było poświęcone ....sądzę ze chodzi tu tylko o uzbieranie jak największej kasy i to jest dla nich priorytetem (sorki jeśli uraziłam kogoś swoim myśleniem na temat kolędowania)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SERUM zgadzam sie z Toba w 1000% A potem sa glupie komentarze na kazaniu Ja dzis poszcze tylko 1 jabluszko nie moge patrzec na jedzenie a na alkohol ani tyle SYLWESTRA spedzam w domku nigdzie sie nie wybieram tylko na białą sale z Jasienkiem pierzakiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AAAAAHHHHRRRAAAAA!!!! moje oczy!!!!! :P tośta się spisały.... a u nas śnieg, oczywiście prawie po kolana. Do rana będzie po pas :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej babole, co się z Wami dzieje???? 😠 proszę mi tu szybko pisać! i dużo! :P no i dzień dobry poza tym. Widok za oknem mam bajkowy, jest tyle śniegu, że zaraz drzewa połamie, cisza... nikt nie chodzi, nie jeździ... ZAGIPSOWAŁO NAS!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane :D Ja się melduję bo nie mam jak klikac bo młody kompa okupuje :O u mnie słońce swieci i mam nadzieję ż ecałego sniegu nie stopi bo młody chiał na sanki iść to ja bym kompa miała :D bo tak to łokciami ,a sie nie dopcham :O Całuje Was WSZYSTKIE👄❤️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane :D Ja się melduję bo nie mam jak klikac bo młody kompa okupuje :O u mnie słońce swieci i mam nadzieję ż ecałego sniegu nie stopi bo młody chiał na sanki iść to ja bym kompa miała :D bo tak to łokciami ,a sie nie dopcham :O Całuje Was WSZYSTKIE👄❤️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane :D Ja się melduję bo nie mam jak klikac bo młody kompa okupuje :O u mnie słońce swieci i mam nadzieję ż ecałego sniegu nie stopi bo młody chiał na sanki iść to ja bym kompa miała :D bo tak to łokciami ,a sie nie dopcham :O Całuje Was WSZYSTKIE👄❤️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też się witam :) U mnie tak jak pewnie u was - poświąteczne lenistwo, zwlaszcza, ze mam jeszcze wolne:) Na temat swojej wagi wole sie nie wypowiadac...... Az strach pomysleć, że na początku maja mam wesele w rodzinie (bratanica męża), takie całkiem sporawe, na ktorym z pewnością zostane dokladnie "obmierzona" :P i wypadałoby doprowadzić sie do jako takiego wyglądu ..... A jak na razie stracilam ...... nadzieję, ze może mi się to udać :P Kicia :) Do2do :) zazdroszcze wam sniegu ..... u mnie na pewno zacznie padac jak bedę musiala jeździc autem... a tego nienawidze :) A teraz jak mogłabym podziwiać przez okno uroki zimy to u mnie szaro ... buro ... i deszcz :O Uciekam troche kolorów wprodzadzic do swojego zycia ... znaczy pazury sobie ide robic :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też się witam :) U mnie tak jak pewnie u was - poświąteczne lenistwo, zwlaszcza, ze mam jeszcze wolne:) Na temat swojej wagi wole sie nie wypowiadac...... Az strach pomysleć, że na początku maja mam wesele w rodzinie (bratanica męża), takie całkiem sporawe, na ktorym z pewnością zostane dokladnie "obmierzona" :P i wypadałoby doprowadzić sie do jako takiego wyglądu ..... A jak na razie stracilam ...... nadzieję, ze może mi się to udać :P Kicia :) Do2do :) zazdroszcze wam sniegu ..... u mnie na pewno zacznie padac jak bedę musiala jeździc autem... a tego nienawidze :) A teraz jak mogłabym podziwiać przez okno uroki zimy to u mnie szaro ... buro ... i deszcz :O Uciekam troche kolorów wprodzadzic do swojego zycia ... znaczy pazury sobie ide robic :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam moje kochane grubasy:p Pewnie po świętach każda z nas dysponuje nowymi krągłościami:D Nie wiem po co my jakieś śmieszne tabelki robimy skoro waga wyjściowa jest niższa od tej która ma być w docelowym dniu:D Rozszalałam się na maksa i teraz nawet jak w nocy wstaje do młodego to muszę coś z lodówki skubnąć. Przez święta przybyło mnie 1.2kg uważam że to i tak nie źle zważywszy na ilości pochłoniętego żarcia :o Serum❤️ strasznie mi przykro z powodu Waszego wiernego przyjaciela, dobrze że psina nie był sam kiedy odchodził😘 No dobra, to ja teraz poleję Wam kawki,\_/> (_)> > {_}> a sama zabiorę się do roboty. Muszę zrobić ciasto i zacząć szykować jakieś sylwestrowe koryto. Tak w ogóle to plany sylwestrowe nam się posypały, bo znajomym z którymi mieliśmy go spędzić pochorowały się dzieci:( może to i lepiej, bo po świątecznych tabunach gości miałam średnią ochotę obsługiwać tych sylwestrowych:o to znaczy, nie dobrze że dzieci chore, tylko dobrze że nie muszę w domu tego spędu mieć. Alternatywnie możemy jechać jeszcze do kuzyna, ale nie wiem czy chcę gdzieś z małym jeździć, bo nie ma to jak swój domek i prywatne łóżeczko:) Aha, filcuję namiętnie i niedługo rozpocznę sprzedaż mojego rękodzieła i jeszcze jedno bardzo polecam schabik ten do którego dałam link przed świętami. Był przepyszny i rozszedł s9ię w godzinę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tiju ja jestem troszku opóżniona ale pychotka kawunia Nie wiem co sie stalo tej nocy nie mogłam spac chyba tylko 3 godzinki i tyle Czuje sie jakby mi kto w głowe pie....na Ja tez Sywka spedze w domu razem z chłopcami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry :) ja chciałam już wczoraj do was pisać, ale u mnie kafe się zesrała, nie wiem czy u was też ostatnio tak fiksuje? 😠 no nieważne. ja oczywiście, jak zwykle, dowiem się pewnie 31.12 gdzie spędzam sylwka. to już tradycja. nie chadzam na jakieś wielkie imprezy, bale, najczęściej witam nowy rok na spontanicznie montowanych domówkach :D i tak jest najlepiej :) no a teraz to spadam już. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej lalunie :) wczoraj u mnie kafe tez świrowało- najpierw nie mogłam wysłac posta, potem wyrzucało błąd na stronie, a teraz okazało sie, ze mi wczoraj 2 razy to samo wkleiło :) Ja mam mocne postanowienie dalszego :P odchudzania, szczególnie ze względu na to majowe wesele, że nie wspomne o swojej za kilka miesiecy 40ce !!!! jak wyjdzie w praktyce okaże się .... w praktyce :P Przed sobą mam sylwestra - od kilku lat niezmiennie w naszej knajpce , no i urodziny córy ..... obiecalam rodzinny kinderbal :O , ale to jak wytrzeźwieję :P w sobotę (córka jest ranno-noworoczna). Z dumą oświadczam, że moje 11-letnie dziecię wczoraj całkowicie samodzielnie przygotowało i ugotowało obiad :) schabowe + ziemniaki .... Kotlety ździebko za bardzo pieprzne, ale obyło się bez interwencji straży pożarnej i pogotowia :) Żadnych poparzeń i stłuczonych palców :) Córka była z siebie dumna :) ................ a za mną chodzi biszkopt z galaretką 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane :) Mnie wczoraj z deczka przewiało jak z koleznką stałysmy na dole góry a dzieciaki szalały na sankach :o dzisiaj tez chca iśc puki co sa w kinie :) A ja za kawunie chwytam bo mnie łepetyna boli,boli oj boli bynajmiej nie z kaca :) Co do kafe to mi też szwankuje :( MAJKA- no , no pełen podziw dla małej gospodyni :) Kochana teraz to już wiecej czasu na kafe będziesz miała bo córcia pewnie nie raz cię wyręczy :D Kochane ja juz dzisiaj składam życzonka bo nie wiem jak jutro kafe bedzie chodzić :O ✬⋰ (.•´`*.✬⋰ *.*✬⋰´¨) .•´,•*´¨)¸.•*¨)✬⋰ ¸.•´¸✬⋰.•*´¨)✬⋰ (¸✬⋰.•´ (¸.•` * ¸.✬⋰•´¸.•*´¨)✬⋰ ......\~~~~~/.....\~~~~~/ .......\~~~~/.......\~~~~/ ........\~~~/.........\~~~/ .........\~~/...........\~~/ ..........\~/.............\~/ ...........||...............|| ...........||...............|| ...........||...............|| ......./****\........../ ****\. ✬⋰✬⋰✬⋰✬⋰✬⋰✬⋰✬⋰✬⋰✬⋰✬⋰✬⋰✬⋰ Kiedy Nowy Rok nadchodzi kieliszeczek nie zaszkodzi, kufel piwa to za mało, litr szampana by się zdało. Trzeba opić wszystkie troski by następny ROK był BOSKI! A my chudzieńkie jak osy !!!!!!!!OCZYWIŚCIE!!!!!no chyba że z innych dyskusji z zaokrąglonymi brzuchami ;)👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ!!!! baboki, a co wy na to? może to jest jakiś sposób? :) Pewna znana polska piosenkarka opowiadała o tym, jak kupiła sobie za małe o jeden rozmiar jeansy, bo bardzo się jej podobały. Następnie powiesiła je sobie… na lodówce. Ilekroć zakradała się do kuchni na przekąskę, widziała piękne spodnie, w które bardzo chciała się zmieścić, co powstrzymywało ją od podjadania. W końcu udało się jej dopiąć w nowych spodniach. Ktoś mógłby powiedzieć, że takie zachowanie to torturowanie się, jednak zdaniem psychologów, łatwiej jest nam dążyć do określonego celu, niż robić coś wyłącznie dla zasady. Jeśli chcemy wbić się na Sylwestra w starą, ale wciąż modną sukienkę, to powieśmy ją w pokoju na wieszaku. Będzie nas mobilizować do działania bardziej, niż postanowienie, by końca roku schudnąć 4 kilogramy. W ten sposób nie tylko zrzucimy trochę na wadze, ale także za darmo odświeżymy naszą szafę, zakładając nienoszone jakiś czas ubrania. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no co jest???? wkleiłam tekst i gdzie on jest???? no to jeszcze raz: 😠 ale warto przeczytać :) Pewna znana polska piosenkarka opowiadała o tym, jak kupiła sobie za małe o jeden rozmiar jeansy, bo bardzo się jej podobały. Następnie powiesiła je sobie… na lodówce. Ilekroć zakradała się do kuchni na przekąskę, widziała piękne spodnie, w które bardzo chciała się zmieścić, co powstrzymywało ją od podjadania. W końcu udało się jej dopiąć w nowych spodniach. Ktoś mógłby powiedzieć, że takie zachowanie to torturowanie się, jednak zdaniem psychologów, łatwiej jest nam dążyć do określonego celu, niż robić coś wyłącznie dla zasady. Jeśli chcemy wbić się na Sylwestra w starą, ale wciąż modną sukienkę, to powieśmy ją w pokoju na wieszaku. Będzie nas mobilizować do działania bardziej, niż postanowienie, by końca roku schudnąć 4 kilogramy. W ten sposób nie tylko zrzucimy trochę na wadze, ale także za darmo odświeżymy naszą szafę, zakładając nienoszone jakiś czas ubrania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej babolki zima na całego Świeta byly u mnie bez śniegu a teraz mam śnieg i pada sbobie deszczyk i marznie zaraz Ja na jutro zrobiłam juz zakup mam szampana zrobie sałateczke i spedzam wieczór przed telewizorkiem KICIAKOCIA ja chyba pójde w ślady tej pani i kupie sobie cos extra ale rozmiar mniejsze i atk samo zrobie Ja sie ostatnio zrobiłam świnia za duzo podjadam i czuje to po sobie jest mi z tym żle od NOWEGO ROKU zero podjadania musze sie wziąć za siebie A taka byłam lekkka i zwiwewna (ha ha ) Jutro kazda z nas napisze pare słów żeby wreszcie NOWY ROK rozpocząć z nowa stronka 🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja Was kochane moje całuje 👄 mocno w ten ostatni dzień roku:D i gaszę swiateło 👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobitki piszemy juz na koniec roku zmieniamy stronke Ja tez dopiero teraz bo net mi nie chodził TIJA MAJECZKA MAFINKA MAMA SERUM KICIAKOCIA (MOGE POLEGAC NA TOBIE ) JUZ MI SIE MELDOWAC 👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×