Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kamelia czarno czerwona

******I PIERDUT******

Polecane posty

Witam pitochy😘 Aż wstyd zajrzeć do Was po tak długiej przerwie, ale lepiej późno niż wcale, tak jak co niektóre :p Donia❤️ dziewczyny mają rację. Natura tak to wszystko wymyśliła, że szybko zapominamy o bólu porodu. Boleć boli, ale ja wolę ten ból od bólu zęba. Tu chociaż wiesz że na końcu czeka Cię nagroda w postaci ślicznego, różowego, drącego papę bobaska, a przy bólu zęba to w nasgrodę masz borowanie:D teraz się boisz, ale jqak się zacznie to przestaniesz się nad tym zastanawiać. Trzymam za Was kciuki i przesyłam kopniaczka na szczęście. Zaraz się ubieram i lecę na jazdy, mam dopiero 12godz wyjeżdżone, ale teraz mam zamiar trochę przyspieszyć mój kurs żeby egzamin zdawać przed zimą. Swoją drogą ciekawe ile razy będę musiała przez niego przechodzić żeby zakończyła się pomyślnie. Poza tym u mnie ciągle robota, czasem nie mam czasu się wysrać za przeproszeniem. Lecę się zbierać buzia pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam laski Sorki ze sie nie odzywalam ale zawsze cos wypadnie a wieczorem nieraz jestem padnięta i patrze tylko na łózeczko TIJU tak masz racje że z czasem sie zapomina ale pozniej jest radosć że ma sie małego bobasa Tija no to sie śpiesz z tymi godzinami do wyjerzdzenia bo pod koniec pażdziernika ma juz być śnieg i zime zapowiadaja ostrą U mnie od wczoraj zaczeły sie dni deszczowe i zimne dobrze że w tamtym tygodniu posprzątałam w ogrodzie To teraz moge sobie odpocząć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bylismy z młodym u lekarza ma naszczescie infekcje gardała dzisiaj jest już o niebo lepiej :D ale do czawrtku siedzi w domku:o on sam się oczywiście cieszy bo go dzisiaj klasówka z matmy ominie :D hihii:D no ale uswiadomiłam go brutalnie że niebawem dostanie ja do pisania bo tak u nich jest :O zresztą i pisania ma dwa razy tyle bo i to co na lekcji i to co w domu to musi pisać :O i po za tym mrzawencja dzisiaj w wawie wrrrrrrrrrr:O Ok uciekam bo juz mnie gnojek przegania wepchne sie koło 16.00:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewuszki , nie piszcie tak dużo, bo z czytaniem normalnie nie nadążam :P Do2do :) ale ten Twój syncio ma dobrze :) co trochę w domu zostaje :) Ja tam wychodzę z założenia, ze od tłumaczenia lekcji są nauczyciele w szkole, a ja to tak awaryjnie tylko i moje dzieciaki raczej szkoły nie opuszczają. No chyba, ze faktycznie mocno chore. A tak to ciepłe gacie, rutinoscorbin i inne takie i jakoś udaje nam się uciekać przed chorobami. A u mnie w pracy zakręt :O Nie dość, że ciągle jakieś papiery początkoworoczne to jeszcze trafił mi sie niezły model, wychowanka znaczy .... Opisywać nie będę, ale powiem tylko, ze nawet do kibla za nią chodzimy, bo nie wiadomo, do czego może się posunąć. Kilka razy w tygodniu ląduję u dyrektora z notatkami służbowymi i relacjami z jej kolejnych wyczynów. Będziemy sie chyba starać o obserwację psychiatryczną dla niej. Szkoda słów :( Spadam pisać kolejną notatke :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAJKA- ja tez rutinoskorbin i do szkoły :) młody tak na serio to miał 1 dzień opuszczony po zielonej szkole a teraz to mu sie odrywa aż :O musze z nim uwarzac bo on na zatoki często choruje w wrzesni, październiku i u nigo głupia infekcja katar zapchany nochal i zapalenie zatok gotowe a w tedy to juz antybiotyk i ponad 10 dni z głowy siedzenia w domu :O Ale wy pipki jesteście :p ja wam napisał ż ejest 4.10 mnie mniej a wy nic :( ...i gdzie ta motywacja ...grzecznie się pytam :D ....:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczór :) sorry, że nie piszę, ale z jednej strony nie ma czasu, z drugiej nic ciekawego nic się nie dzieje. Wkurwia mnie ta cholerna biurokracja i brak logiki. Biegam od początku września z moją umową, żeby wszyscy potrzebni ją podpisali 😠 jak już dziś wreszcie podpisał ją rektor i dostałam pieczątkę z kancelarii, to okazało się, że baba z działu kadr jest chora, będzie w poniedziałek. Tak więc na razie nie dostanę pensji za wrzesień 😡 , bo oczywiście nikt inny (czyt. żadna inna baba z tego gabinetu) nie może wziąć tego ode mnie i wypisać papierek do buchalterii, żeby mi kasę przelali :O ręce opadają. Chuj z nimi. Zbliża się @, więc wszystko mnie boli, wpierdalam na potęgę a do tego oboje jesteśmy chorzy. Nie śpimy w nocy, bo męczy go kaszel. Flavamed na razie nie daje efektu. Mnie najbardziej łapie na zajęciach, jak za dużo gadam ;) babolki 👄 caluję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:O :O :O wczoraj pół dnia nie było wody, potem drugie pół nie było prądu. Dziś też do 15 ma nie być wody, no i nie ma od rana. Pewnie po południu wyłączą prąd. Ciekawe, że jeszcze nigdy nie wyłączyli gazu :O chcecie późnej kawy? bo mam jeszcze wodę w czajniku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadstawiać koszyczki do całowania i kubki filiżanki i inne szklanki do kawki:D dzisiaj ja częstuję. Zaraz lecę do roboty, ale póki co delektuję się kawką na spokojnie. Czy któraś z Was była na "ślubach panieńskich" albo się wybiera do kina??? Zaciekawiła mnie ta ekranizacja, ale zanim pójdę warto by było poczytać jakieś recenzje. Moja córka zgubiła mi wczoraj 300zł myśłałam że szlag jasny mnie trafi:o no ale stało się, do siebie też mam żal, bo nie miałam czasu lecieć do bankomatu i ją wysłałam żeby mi wypłaciła, a ona wsadziła sobie pieniądze do tylnej kieszeni spodni i się wysunęły. Mam nadzieję, że znalazła je jakaś potrzebująca kobieta, która ma kilkoro dzieci i ciężką sytuację, a nie jakiś penel spod budki z piwem. Teraz moja córcia będzie miała bardzo pracowity weekend, bo bedzie siedziała i kulki dziergała, żeby zobaczyć ile matka musi zapitalać żeby zarobić ta te pieniądze, a ja w końcu będę mogła porządnie posprzątać chałupę, bo od ponad miesiąca nie mam na to czasu. No dobra, to ja idę zapierdzielać pa pa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez was witam cieplutko bo na dworze zimno brrrr az z domu sie nie chce wychodzić J ateż cały tydzień nie chodze tylko biegam zawsze jakies załatwienia albo cos innego wypadnie Narazie siedze sobie w domu ale aktywnie szukam pracy ale jakie rezultaty beda to nie mam pojecia TIJU ojejku no szkoda bo to jakby nie było jest troche kasy żeby tylko jaki menel na wino sobie nie znalazł Dietka u mnie chmmmm taka sobie staram sie i to bardzo narazie sie nie warzyłam bo nie mam ochoty dostac szoku termicznego ale jak beda jakieś efekty to was poinformuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śle całusa👄 i uciekam do wyreczka bo mi synek w madczynej miłosci chorubsko sprzedal w pakiecie wrrrrrrrr:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znowu już ponad tydzień siedzimy na jednej stronie :( co się z nami dzieje? :( proza życia zabija nasz topik, ciągle tylko praca i praca, nie ma czasu kiedy popisać, pożartować, poodchudzać się :P ja niestety jestem chora, leżę w łóżku, nigdzie nie wychodzę dziś. No może potem. nie jadę do koleżanki, więc nie będzie ważenia. Ale pewnie ciągle jest tyle samo, albo nawet więcej, bo za parę dni @, więc jem sporo, woda się zatrzymuje... tiaa... staram się jeść mało, ale widocznie tak już będzie dopóki nie wezmę się za jakiś sport. widocznie po 30-tce muszę ważyć 70 kg, po 40-tce dojadę do 80 itd. umrę tak ok. 100 kg :( zimno... jesień biegnie w moją stronę i nie ma przed nią ucieczki :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
albo chociaż nową stronkę :D może złożymy wniosek do moderatorów, żeby na naszym topiku stronki przeskakiwały po 20 postach? ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×