Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kamelia czarno czerwona

******I PIERDUT******

Polecane posty

witam moje Panie Kawunie z rana była zielona tez ateraz wcinam leczo Mafinka pytasz sie jak u mnie z dieta Moja droga wczoraj sie ograniczyłam w brzuchu mi burczało ale ja nadrabiałam to marchwka Dziś nawet spoko ale jak sobie usmarzyłam kanie i tak mi zapachnialy to 2 zjadlam ale PYSZNE pierwszy raz w tym roku jadłam mniam mniam A etraz wcinam leczo same ważywka niedużo A nawet ćwiczyłam i zamierzam to robić każdy dzień niech ten mój metabolizm sie troszku ruszy a potem zobaczymy zwieksze dawke ćwiczen Naprawde musze wząść sie za siebie bo rozpacz A gdzie reszta kobiet Tak praca , praca o jak ja bym gdzie poszła do pracy szlak mnie bieże w domu Jutro sie umówiłam z koleżanką na piwko no i znowu kalorje ale ino 2 i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no co tam pituchy? :P MAJKA ło mater, gdzie ty jesteś?? Wykopałaś się spod tej sadzy? Koszmar :O nawet nie chcę myśleć jak to wyglądało :O ale ty silna babka jesteś, co cię nie zabije... ❤️ napisz coś, czekam na jakiś elaborat w twoim stylu :) MYSZKO to był kabaczek " na winie" :D czyli na tym, co się nawinie pod rękę ;) a nawinęło się: 3 marchewki w talarki, duża cebula, 4 papryki i zdrowy kabaczek ;) fajna "tutejsza" przyprawa do duszonych warzyw i szklanka soku pomidorowego. Poezja :) MAFINKA za długo śpisz :P :P :P dlatego spóźniasz się na kawę :D TIJA częściej się wykopuj :D bo zapomnimy w końcu o tobie ;) DO2DO no i jak dietowanie? ;) podsuwaj no te swoje przepisy, może trafię na coś dla siebie. No i buzi dla suni 👄 jak się chowa? Dziołchy, ja już tyle czasu mięsa nie jem :D dumna jestem jak paff :D Aha, MAFINKA ważyłam się, ale wewnętrzna cenzura nie pozwala opublikować danych :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewuszki :) ja przelotnie tak tylko. Nie wyrabiam się czasowo, dietowo, nastrojowo i w ogóle pod każdym względem. A do tego nic mi się nie chce :O Jestem tak beznadziejna, że aż mi się żal robi jak o sobie myślę :P Najchętniej to bym sobie gdzieś pojechała daleko daleko daleko ........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WSTAJEMY!!!!!!!!!!!!!!!! DZIEN DOOOBRYYYY!!!!!!!!! Kicia rob kawke:D:P Majka to zapraszam do mnie::)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kicia nie zmienie zdania na temat twojej wagi.... wiec sie nie wypowiadam, zeby Cie nie wkurzyc:P z rana. Myszko widze ze ladnie walczysz. Super:) Do2do:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAFINKA ❤️ ja też nie zmieniam :P i niech tak zostanie, ja mam swoje zdanie, a ty swoje :P MAJECZKO nastrój ci zjechał, bo za mało z nami przebywasz :P jakbyś więcej siedziała na kafe, to od razu by ci się poprawiło :) pisz, pisz o wszystkim. My cię wysłuchamy, może coś doradzimy, a jak nie, to chociaż się wygadasz ❤️ MYSZKO kaffka dla ciebie, a ty gdzie? 👄 DO2dO a ty co? znowu nie możesz dopchać się do kompa? ;) kup sobie laptoka, powiedz wszystkim, że jest twój osobisty i prywatny i pisz! A mógłby dzisiaj kto inny kawę zrobić? Bo mi całą wypijecie :P :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kochane :) Jestem jestem :) Wczoraj mnie kafe wywalała i juz cierpliwosc straciłam :) dietuje dalej a radość jeszcze większa bo wpadł braciszek który nie wie że się odchudzam i mówi siostra kurcze ale schudłas co ty na diecie jestes :D:D:D:D normalnie duma mnie rozpierała hihihih:D dzisiaj jem kanapka z grachamki gotowanej piersi kurczaka sałaty lodowej pomidorka i ogóra małosolnego :) mam tez chcice na słodkie więc wypije kawkę i zjem 2 cisteczka zborzowe i jabłko , na obiadek mam krem z selera z łycha jogurtu i po tem sałatke grecka z fetą i gotowanym cyckiem kurczaka i tyle :D wczoraj moja latoros wróciła o 1.00 w nocy z zielonej szkoły to dzisiaj dostał wolne bo nim nam opowiedziała co i jak to 2.30 była :o a jutro 3 kartkówki z histori, matmy i przyrody i dyktando to mu dzień dziecka zrobilismy :D KICIA- rozwarzam kupno 3 laptopika :) ja poprosze przepisik na kabaczka bo mi smaka narobiłas :)❤️ MAFINKA ❤️ MAJKA❤️ TIJA❤️ DONIA❤️EMMA❤️PIMACH❤️MYSZKA❤️ Uciekam do sklepu 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kicia widzialam ze sie zrozumiemy:P:D Majka no co ty?? Co to za smuty?? JA CI NIE POZWALAM!!!!!! Kto sie odchudza?? CZEKAM NA RAPORTY Z POSTEPAMI!!!!!!! Ja i Do2do, Myszka, Kicia:P, Majeczka??, Tija?? Emma masz dzisiaj imieniki??:D Jak tak, to STO LAT🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼Wszystkiego naj👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z ranka ja juz kawunie nalewam i parze zielona Wczoraj nie dałam rady do was kobitki zerknąć bo nie było kiedy rano obskoczyłam sklepy nakupiłam firanek do domu i kilka innych żeczy a popoódniu byłam umówiona z kumpelkami na picie I jak ja mam sie dietować jak imprezka goni następna w niedzieliele znowu Festyn u nas a za tydzien mam gości Wczoraj delikatnie z jedzonkiem i lepijej sie czulam dzis kalafiorek a co jeszcze do tego nie mam pojęcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tyle chciałabym Wam napisać, a nie mam czasu:( Z kwiaciarni ostatecznie zrezygnowałam, bo nie mam na to czasu. Nawet ciężko mi wykroić 2 godziny na jazdy w związku z tym mam tylko 10godz wyjeżdżonych. Mam tyle zamówień, ze już sąsiadką zaiwania razem ze mną, a i to będzie mało. Fajnie bo kaska leci, ale co z tego jak nie mam czasu jej wydawać. W tej chwili mam zamówień na najbliższe 3tyg. I pomyśleć że zmarnowałam cały okres wychowawczego, bo już wtedy mogłam zasuwać, ale lepiej późno niż wcale. Krzysiek śmieje się trochę okrutnie, ale prawdziwie,że może adoptujemy 4 dzieci z chin co będą za łyżkę ryżu zasuwać. Wiem wiem, to nie jest śmieszne, ale ciężko się powstrzymać przed takimi dowcipami Lecę zjeść śniadanko i do roboty:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TIJA dobry żart nie jest zły ;) a tak na serio, to te dzieci u ciebie i tak miałyby raj w porównaniu z tym, jak żyją w Chinach. Bo ciepło i czysto i pewnie i tak nie pracowałyby po 12 godzin ;) także, nie szczyp się, masz szansę zrobić dobry uczynek :D :P MYSZKA ja odstawiłam piwo, a widzę na ciebie padło :D przy tym to ciężko schudnąć, wprawdzie nie widzę po sobie jakiś powalających rezultatów, bo i skakać też mi się nie chce :O leń, kuźwa, ze mnie okrutny, ale liczę, że na dłuższą metę da to jakieś wyniki :) wczoraj wreszcie udało mi się ustalić jako taki plan zajęć, oczywiście dla studentów piątek do dzień święty, więc na razie mam wolne, bo nikt nie chce zajęć w piątek. Mamy tę swobodę, że sami ustalamy rozkład. Wprawdzie na dwa zajęcia nie ma sali na razie, ale mam nadzieję, że wybrnę z tego jakoś :O poza tym od 1 paź zaczną się jeszcze kursy intensywne, to już na 100% nie uratuję tego piątku, ale.. pomarzyć można ;) miłego dnia gwiazdeczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nie, nie wpierdoliło :D a wysłałam, to go nie było. Odświeżyłam stronkę i też nic, już się zdenerwowałam 😠 a tu proszę, niespodziewanka :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane :) ja dzisiaj od rana na nogach :O zakupy do szkoly na festyn robiłam a wszystko w biegu bo mój M wymyślił że dzisiaj na mazurki jedziemy :) Więc teraz na wariata się pakowac będę z wywalonym :p bo jeszcze jakies zkupki musze zrobić :o Melduje się że dietka w dniu dzisiejszym zaczowana nadal :D:D:D:D:D:D:D:D👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie zdazylam:P przed wasza polnoca...:) Majka humor lepszy?? Napisz o u Ciebie?! milych snow Laski👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mialam dzisiaj wypic drinka w towarzystwie mojego M..... no i sie nie doczekalam... spi.... wiec jutro bedzie karny foch:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra ..... co by ze względu na późnawą porę nie przeciągać w skrócie napiszę co u mnie . 1. mój nastrój nadal sie waha, tęsknię za spokojem i .... spokojem .... 2. mój pierworodny powoli ach nieuchronnie dąży ku pełnoletności - w piątek skończył 13 lat, dzisiaj - znaczy wczoraj w sobotę miałam spęd dzieciarni. Przeżyłam :P 3. okazało się, ze w budynku sąsiadującym z moją pracą pracuje od niedawna jeden taki szmatławiec, który kilka lat temu zrujnował moje dotychczasowe spokojne życie, doprowadził mnie do skrajnej depresji i załamania nerwowego :( 4. wiem na pewno, że znowu muszę trochę schudnąć, nie wiem jeszcze tylko jak to zrobić :P 5. muszę koniecznie zabić tę obrzydliwą upierdliwą muchę, która lata i brzęczy mi nad uchem, a do tego co chwilę na mnie siada ..... i to akurat wiem jak zrobię :P słodkich i kolorowych 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem, byłam na dwudniowym chlaniu u kuleżanki, ale musiałam dziś rano spitalać, bo moje słonko zbliża się do Kijowa. Tak więc sorry, spadam wziąć prysznic i lecę po niego na dworzec. nara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kicia :) ja mam usprawiedliwienie - w pracy byłam bardzo. W tym roku niedziela mi znowu wypadla. Zapomniałam wczoraj dodać, ze bez autka ostatnio jestem :O Oddałam do warsztatu na przegląd i pare dupereli, a okazało sie, ze jakiś pieprzony czujnik poszedł za jedyne .... 400 zl :P i trzeba było do dopiero zamawiać. No więc czekam na wiadomość z warsztatu - mam nadzieję, ze jutro dojdzie i mi go zamontują wreszcie :( Przesrane jest nie mieć auta przez kilka dni po 8 latach niezależnego, samodzielnego, codziennego jeżdżenia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj zasłyszane: Duża kobieta jest zawsze potrzebna mężczyźnie - zimą grzeje, a latem daje cień :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×