Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kamelia czarno czerwona

******I PIERDUT******

Polecane posty

Dziewczyny, wcale nie uwazam sie za bohaterkę :( Wrecz przeciwnie. A moja samoocena zakopała się gdzieś w okolicach jądra ziemi. Najciekawsze jest to, że kiedyś, przed tym wszystkim bylam pewna, że gdyby mnie to spotkało osobiście, w jednej sekundzie wystawilabym jemu wszystkie walizy za drzwi .... Tylko, że wtedy tak naprawdę nie dopuszczalam do siebie myśli, że mnie to kiedykolwiek mogłoby spotkac. Wszystkich, tylko nie mnie ..... Nie z nim .... Aż pewnego dnia ... SRU ...... No i wtedy wszystko, co wydawało mi się, że wiedzialam na swój temat okazało się mało ważne. Cieszę sie teraz, że jest przynajmniej tak jak jest. Może kiedyś będę tej decyzji żałować, ale wiem też, że gdybym wtedy zrobiła inaczej też bym tego żałowala . Taka już głupia jestem :) Mafinko :) myślę dokładnie tak samo o słowach Kici :) Normalnie na bilbordach powinni to drukować :) Kicia to mądra bestia :) I potrafi tak wszystko inteligentnie i obrazowo jednocześnie przedstawic :) że każdy zrozumie :) Kicia 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak chcecie to mogę tę myśl rozwinąć :P ale jutro, bo dziś to już jest i mnie 1.14. 💤 jak się uporamy z Tiją, to wam powiem co u mnie :( wychoojali mnie w robocie 😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kicia !!!! koniecznie rozwiń !!!!! :) i pisz co tam się znowu stało :O ..... a póki co pozwoli, że ...... "Nie ma dwóch mężczyzn, którzy byliby tępi w jeden i ten sam sposób" (Joseph Conrad, Ocalenie) "Mężczyznę można "wykastrować" jednym zdaniem: Wolę, abyś był moim przyjacielem niż kochankiem. (Woody Allen) "Kobieta jest mądrzejsza od mężczyzny, ale najwięcej rozumu musi zużyć, aby ukryć ten fakt." (Mary McCarthy) Facet myśli główką. Facet przezywa ten sam orgazm dwa razy. Raz z kobietą i potem, gdy opowiada o tym swoim kolegom. Penis jest jak pies: - plącze się miedzy nogami - lubi jak się go głaszcze - cieszy się razem z panem Dlaczego mężczyźni pragną ożenić się z dziewicami? -Aby uniknąć krytyki. Jak nazywa się mężczyzna, który utracił 90% swej inteligencji? - Wdowiec. Po czym można poznać, ze facet jest podniecony? - Oddycha. Jak wyglądałby świat bez mężczyzn? - Byłby pełen szczęśliwych, grubych kobiet Co wspólnego maja chmury i mężczyźni? - Jak znikają za horyzontem - nastaje piękny dzien. Jak nazywa się mężczyzna, któremu amputowano 90% mózgu? - Eunuch. W czym jedzenie jest lepsze od seksu? - Godzinami nie trzeba czekać na kilka sekund przyjemności. Po co na końcu członka znajduje się dziurka? - Aby mózg właściciela nie zginął z braku tlenu. Kiedy mężczyzna jest wart 5 zl? - Gdy w \"Makro\" pcha wózek na zakupy . Dlaczego faceci mówią o swoich członkach \"mój przyjaciel\"? - Bo pragną Wierzyc, ze ten kto kieruje ich życiem - jest ich przyjacielem Dlaczego tak mało jest kawałów o mężczyznach? - Bo to nie ładnie wyśmiewać się ze stworzeń \"inteligentnych inaczej\". Co dla mężczyzny oznacza posiłek z 7 dań? -hot-dog i szesciopak... Co dla mężczyzny oznacza pomoc przy sprzątaniu? -podniesienie nogi, żebyś mogła poodkurzać... Jak należy rozumieć zachowanie mężczyzny, który każe Ci przestać odkurzać i trochę odpocząć? -prawdopodobnie przez odkurzacz nie słyszy telewizora... Czym różni się mężczyzna od kota? -koty zawsze trafiają do kuwetki Nagi mężczyzna stoi przed lustrem i podziwia swoja męskość: -dwa centymetry więcej i byłbym królem... Na to jego żona zwraca mu uwagę: -dwa centymetry mniej i byłbyś królowa... Czym różni się mężczyzna od komputera? -w komputerze wystarczy wydać JEDNO polecenie.... Dlaczego psychoanaliza mężczyzn zabiera mniej czasu niż psychoanaliza kobiet? -kiedy trzeba się cofnąć do dzieciństwa oni już tam są... Co ma wspólnego mężczyzna w łóżku i jedzenie z mikrofalówki? -30 sekund i gotowe... Ilu mężczyzn potrzeba do wkręcenia żarówki? -dowiemy się jak tylko któryś wstanie z kanapy... Jaka jest różnica pomiędzy barem a łechtaczką? -większość mężczyzn nie ma problemu ze znalezieniem baru... Jak sprawić, żeby mężczyzna był szczęśliwy w sypialni? -przenieść tam telewizor... Po czym poznać, ze mężczyzna ma orgazm? -przewraca się i zaczyna chrapać... 33.. Co to oznacza, gdy jesteś w domu, a mężczyzna okazuje Ci nagle zainteresowanie i sympatie? -pomyliłaś domy... Jaka jest różnica pomiędzy mężczyzna a wielbłądem? -wielbłąd może pracować 8 dni bez picia, podczas gdy mężczyzna może pić 8 dni nie pracując... Jaka jest różnica między mężczyzną i papierem toaletowym? Papier toaletowy rozwija się "Mężczyzna pozostaje zazwyczaj bardzo długo pod wrażeniem, jakie zrobił na kobiecie." (Julian Tuwim) "Co mężczyzna przez rok obmyślił, kobieta w jednym dniu obali.\" (Demostenes) Gdyby wszystkich facetow swiata wsadzic do worka, zawiazac i walic w niego czyms ciezkim - to nie ma obaw,zawsze trafi na wlasciwego. BÓG stworzył Adama...popatrzył.....powiedział : No nie, błeeeeeeeeeeeee i poszedł stworzyć EWĘ Żona z mężem w restauracji. Żona zamawia: - Stek, pieczone ziemniaczki i lampkę wina... - A warzywo? - pyta kelner. - On? To samo co ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majeczko❤️ podziwiam Cię za twój upór. Dzisiaj już nie powiem, że na pewno, ale ja bym chyba nie poradziła sobie ze świadomością, że jest zakochany w innej. Podziwiam Cię za to, jesteś mega odważną kobietą. Spotykali się nadal po tym jak to jebło? Jak udało Ci się go zatrzymać i jak radziłaś sobie z emocjami? Przecież to musiał być jakiś pieprzony horror!!! A teraz jeszcze musisz ją spotykać na ulicy:o Nienawidzę go za to, że kiedy moje serce rozrywał niewyobrażalny ból, to on bzykał tę sukę. Gdyby suka nie wiedziała, że on ma rodzinę, to bym powiedziała że tak samo jest jego ofiarą, ale powiedział jej o nas. Czemu takie kurwy po świecie chodzą? Ciągle analizuję, te minione dni. Ciągle się zastanawiam kim ona jest. Już teraz wiem, że ona nie jest z Torunia, bo K jechał pociągiem do Gdyni. Gdyby był na miejscu, to pojechałby tam z resztą ekipy, a to oznacza że pojechał się skurwić z premedytacją, że musiał ją znać wcześniej. Zaczynam nawet podejrzewać, skąd ona jest, a jak moje podejrzenia się sprawdzą, to chyba mu jaja ukręcę. Jakiś czas temu pracował w Braniewie i wtedy nagle zaczęły mu się zapraszać na nk różne dupy. Pytałam kim one są, to mi mówił, że po robocie chodzili na piwo do knajpki i że przecież pracuje z samymi młodymi chłopakami na dodatek bez zobowiązań, więc logiczne że chcieli się zabawić, a on co miał sam siedzieć w zapyziałym hotelu robotniczym w którym nawet telewizora nie mieli? Więc chodził z nimi, ale on tam z żadną nic nigdy. Teraz zaczyna mi się układać w logiczną całość. Patrząc na to z logicznego punktu widzenia, to jeśli ona nie była z Torunia, to musiała być stamtąd. Ja też nie chwalę się mojej rodzinie tym co mi zrobił, boję się że przekreśliłabym go bezpowrotnie w ich oczach. Każdy wie że się ścięliśmy i że postanowił się wynieść, ale o zdradzie wie tylko forum i jedna przyjaciółka, która też kiedyś przez to przeszła. Teraz już nie czuję tej wielkiej rozpaczy, dzisiaj czuję wściekłość, jestem wkurwiona, chcę mu skopać dupę, a momentami dojrzewam nawet do decyzji żeby go wystawić za drzwi, ale tego nie zrobię, coś we mnie pękło teraz to ja muszę doprowadzić się do porządku i zacząć żyć też swoim życiem, nie tylko jego i dzieciaków. Muszę robić coś dla siebie, mieć swoje małe tajemnice. Nie posunę się do zdrady, ale z całą pewnością nie bedzie mógł się czuć w pełni bezpiecznie Kicia❤️ to co napisałaś porównując tych chujów do psów, to ja nie wiem czy psom nie uwłacza, bo one chociaż są wierne, ale masz racje i coś w tym jest. Opowiadaj Kiciu co stało się z Twoją pracą, chociaż topik funkcjonuje i może przed nowym rokiem uda się dojechać do 500 strony, która będzie moja:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane kaweke przesyłam > U mnie dzisiaj buro że nosa się wywalić za drzwi nie chce :O Mąż na targach dzwoni co 5 minut wrrrrrrrrrrr ...a ja na FB przypadkowo znalazłam nazyczonego z przed 21 lat hhihihi :) szczeze to jak z kumpela sobie kiedys popiłam stary byl też w delegacji to napisałam do niego czy nie byl kiedys przypadkiem na obozie tu i tu .I słuchajcie dzisiaj mi odpisal aż mnie zamurowało :O oczywiście blady pot mnie oblal po jakiego chuja wogle napisałam do niego Napisał mi ż etak byl wymienił tez tą miejscowośc w której bylismy że mnie pamięta i ż ezrobiłam mu ogromną niespodzianke po 21 latach i że czekał na odpowiedz na jego list bo jako dziecko pisał do mnie przez jakis rok przysyłał piekne kartki rysował serduszak ale ja nigdy nie odpisałmbo on miał 11 lat a ja 10 :) i nowego nazyczonego w klasie hihih:D mało tego on jest arabem to znaczy algierczykiem ale od 16 lat mieszka na stałe w sztokcholmie .przysłał mi meila i adres do siebie bo na FB zadko bywa i ma nadzieję że bedziemy w kontakcie :O kużwa i teraz nie wiem odpisac czy nie moja mama odrzu drze się ż eto terorysta pewnie i ze po co pisałam do niego itd.my bylismy jako dzieci na tym samym obozie bo jego tata był pilotem a moja mama tez pracowała w PLL LOT .kurde ale ja głupia jestem :Owrrrrrrrrrrrrr TIJA - kotek podoba mi się to co piszesz że teraz musisz myśleć o sobie :)Masz racje zrób się na bustwo na ten piatek co on ma byc i niech mu żal dupe żywcem zezre:D a co do pindy to kochana jak cos to wierz że my z tobą pojedziemy do tego chujewa i wpierdolimy kurwiszonowi jak coś to ja jestem pierwsza :D MAJKA- ales sie rozpisała :D normalnie na każdy dzień miesiąca jedno hihihi:D KICIA- pisz kochana co tam z tobą ?? MAFINKA❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozdział 1 TIJA bądź optymistką, musisz wierzyć, że wszystko będzie OK, bo inaczej to nic z tego nie będzie. Mam nadzieję, że sobie porozmawiacie, popłaczecie, pokrzyczycie, jebnij mu czymś ciężkim a potem to już się zobaczy :P myślę, że zrobisz dobrze. Dla siebie, dla Waszej Rodziny no i chuj, dla niego też. Nie strasz go, bo się podda. Sama też się katuj. Weź zapomnij o tej suce, co ci jakaś obca puszczalska będzie psuć humor. Przecież jakaś tępa dzida nie rozbije ci rodziny, nie pozwolisz chyba na to, co? :P Dobre rady od "innych" (wiesz o kim mówię ;) ) to też filtruj, bo tam dużo głupot jest niepotrzebnych. Przecież nikt nie zna tak dobrze jego i ciebie, jak ty sama. I nie bój się emocji. Trudno, jeśli rzucisz mu się na szyję, to trudno. Widocznie TAK czujesz. Jeśli rypniesz mu wałkiem, to też trudno. Ale wydaje mi się, że jak już się dogadacie, to powinniście "zakopać" tę babę głęboko i nigdy, przenigdy do niej wracać. Bo ona będzie wracać i wszystko zepsuje. Ona sama dawno zapomni o tej przygodzie, a ty będziesz ją wspominać. Po co? Rozdział 2 Moja praca no wychoojali mnie. wezwali mnie do rektoratu na rozmowę i powiedzieli..... oj dużo, nie wszystko mam siłę pisać. W skrócie chodzi o to, że nie mogą mi dalej płacić. Tzn jest jakaś tam ustawa czy coś, która mówi, że uniwersytet nie może opłacać zajęć nieobjętych programem żadnej specjalizacji, tzn jakiś dodatkowych, fakultatywnych, z pieniędzy "budżetowych". Może tylko z pieniędzy "pozabudżetowych". A moje kursy były jak najbardziej dodatkowe. A w praktyce to oznacza, że jest koniec bezpłatnych kursów, jak ktoś chce się uczyć polskiego, to od 01.11 musi zapłacić i to niemało. Tak mi przykro. wiem, że część moich studentów nie będzie mogła się uczyć :( chodzili na ten polski, bo był darmowy. A ja? Jeśli nie uzbieram sobie grup, to nie dostanę żadnej kasy :( muszę się jeszcze dowiedzieć jak oni w ogóle chcą mi płacić. Co ze styczniem, i lutym? Kiedy prawie nie ma zajęć? Są święta, a potem sesja. Nie zarobię nic. Ale mnie wkurwili. Czekam na aneks do mojego kontraktu, bo jest tam parę "momentów"... bałam się, że mi akademik zabiorą. Ale nie, spoko. Ale cała reszta poszła się jedać. No :P :P :P niech mi teraz spróbują dać jakąś dodatkową robotę 😡 nie ma, pracuję za stawkę godzinową, a nie na etacie. Całujcie psa w noc. Z jeszcze jednej strony, to bardzo dobrze. Jeśli miałam jakiś cień wątpliwości, czy chcę wracać czy zostać, to już nie mam. Sprawa jasna i klarowna. Gorzej, że całe wakacje będę bez kasy :( ostatnią pensję z wa-wy dostanę na koniec czerwca, a następną 01.10 :O :O :O no chuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wracając do psa: czyż nie jest tak, że on i tak nie do końca rozumie na czym polega jego wina? wie, że źle zrobił i że będzie za to "bura"...ale czy to jest jego własne poczucie winy? Teraz będzie się łasić, bo widzi, że pani jest przykro. Ale z czego ona robi taki problem?? :P Jak mądry pies i mądra pani, to więcej tego nie zrobi :) Czego i wam wszystkim życzę :) Miłego dnia ❤️ 🌼 👄 🌼 ❤️ 🌼 👄 🌼 ❤️ 🌼 👄 🌼 ❤️ 🌼 👄 🌼 ❤️ 🌼 👄 🌼 ❤️ 🌼 👄 🌼 ❤️ 🌼 👄 🌼 ❤️ 🌼 👄 🌼 ❤️ 🌼 👄 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yyyyyyy .................. to ma być to ożywienie na forum ????? jesteście wredne pasztety i tyle :P To ja też wiecej dziś nie napiszę, a i tak na tej stronie już się naklikalam :P Odezwe się jutro, bo dziś padam na twarz 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tiju skarbie myślami jestem z Tobą i trzymam kciuki Czytałam co dziewczyny napisały wiec ja sie juz nie bedę powtarzać Bedzie dobrze musisz wżać sie w garść bo masz dla kogo żyć bo masz dzieciaki Ściskam Cie mocno Ja też ostanio z moim miałam ciche dni ale pomalutku widze że sie przełamuje mój M Z dietka u mnie jest różnie jak narazie jestem zasmarkana i ledwo zipie mój synio już drugi tydzien do szkoły nie chodzi tak go wzieło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A kawunie sie ktoś ze mna napije ' Kiciakocia t5ak masz racje czasem sie pojawiam wiem że was zaniedbuje postaram sie poprawić TIJUŚ {usta}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CHOLERA, skończyła mi się kawa rozpuszczalna :O chce ktoś plujkę? :) TIJKA jak tam nocka minęła? Przespałaś? Piszesz coś jeszcze? bo ja to zgubiłam. Więc ani nie czytam, ani nie piszę. Babolki, taka chodzę wściekła na tę moją robotę. Jeszcze mnie chuje samą z tym zostawili i to ja mam powiadomić studentów, że od 1.11 mają płacić za zajęcia, jeśli chcą chodzić. Co to kurwa, mój pomysł? Znaleźli gady skąd forsę ciągnąć. No tak, kursy japońskiego są płatne i hiszpańskiego też, to czemu polski ma być za darmo? Kuźwa, a ciekawe co będzie jak się studenci "postawią" i nie nazbieram grup? Do domu mogę kurwa jechać. Pewnie, że niektórzy powiedzieli, że będą płacić, ale ... kombinuję jak to obejść. No chociaż, żeby ci, co już drugi rok się uczą, żeby jakoś... no sama nie wiem. 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiciu❤️ piszę tam nadal, nawet przed chwilą coś skrobnęłam. Przykro mi z powodu Twojej pracy, wiem że bardzo to lubisz i że czujesz się odpowiedzialna za dzieciaków, ale nie Ty im to zrobiłaś. Jakoś to się poukłada, a do czerwca jest też sporo czasu i na pewno coś wymyślisz jeśli chodzi o pracę. Zawsze mogę Ci kulki odsyłać do zrobienia:p mam tyle zamówień że nie obrabiam tego, ale to już pisałam. Nawet teraz kiedy mam aukcje zdjęte, cały czas ktoś pisze z prośbą o możliwość zakupu. Myszko:) dziękuję z słowa otuchy😘 Boję się jutrzejszego dnia, tego co mogę usłyszeć. Nie wiem czy pytać o szczegóły czy dać sobie spokój. Nie chcę wiedzieć jak to robili, ale muszę dowiedzieć się kto, to i skąd ona jest, jakie jest prawdopodobieństwo że znowu mogą się spotkać i czy nie zasypuje go telefonami i sms-ami. W CZYM ONA BYŁA LEPSZA ODE MNIE, ŻE TAK PODLE MNIE ZOSTAWIŁ, ŻE WYŁĄCZAŁ TELEFON JAK DO NIEGO DZWONIŁAM I NIE ODPOWIADAŁ NA SMSY KIEDY MI SERCE Z BÓLU PĘKAŁO???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tija cy to ty teraz piszesz na tym drugim topiku?? Czy ktos sobie jaja robi?? Bo mi serce zwalnia jak to czytam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spokojnie dziewczyny, zmieniłam nick na upokorzona i rozczarowana. Kicia potwierdź im teraz że ja to ja. Posłużyłam się hasłem które znamy tylko my:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TIJA, kamień z serca! a ja w międzyczasie takiego posta smażyłam, a tu alarm od Mafinki! No i chuj szczelił tamte moje mądre słowa. No nic, może jeszcze wrócę do przerwanego. 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mafinka:) dobrze że zareagowałaś. Muszę dzisiaj wysłać paczkę i chciałam przed 15.00 żeby babka mogła jutro ją dostać, ale teraz już wiem że nie zdążę. Ważne że data na pieczątce z poczty, będzie dzisiejsza:p stała klientka, to może się nie obrazi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ KOCHANE :) Ja dzisiaj mam dzień sprzątania naszło mnie więc zapierdzielam jak mały robocik :) teraz mam chwilke przerwy więc za kawke chwytam :) TIJA- no to już wiem o co chodzi ;)z upokorzoną ;) wcale ci się nie dziwie że chcesz wiedzieć pewne rzeczy .Może jak się zdecydujecie zejść to odrazu niech ci odda tel ,a jemu nowa karte i to ty mu przenieś kontakty a nie by on sam sobie kopiował numery tel. bo co jak co ale numeru do pindy w 100% nie zna na pamięc jak to kazdy chłop ma z tym pewnie problem tule cie mocno i serduchem jestem z tobą❤️ i trzymam , zaciskam wszystko co mogę za jutro by ułozyło sie tak jak chcesz 👄 MYSZKA- zdróweczka ci życze duzo, dużo kochana ❤️ wracaj do zdrówka i pisz częściej co u ciebie :) u mnie tez ostatnio dietka wzieła w łep :o ale od poniedzialku znów walczę :D👄 KKICIA- porypane to z tymi uczniami :( mam nadzieję ze cos wykombinujesz choc dla tych uczniów co drugi rok już sie uczą , może choc połowa stawki ci się uda :) i wirtualnie rozpuszczalke ci wysyłam :D👄 MAFINKA- kochana buziolecje wielkie dla ciebie i Oli 👄👄 MAJKA- już się nie donsaj:p i pisz kochana :) bo ja nic na to nie poradze ze tak pieknie jak ty pisac nie umię :D👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no hej 👄 Dziewuszki, wiem, ze obiecalam pisac, ale mialam dziś wreszcie dzień wolny od pracy zawodowej (poza 6.30-8.00 :O) i załatwialam z grubsza to co mi sie ostatnio w domu uzbierało. Oczywiście wszystkiego i tak nie załatwiłam, ale zawsze coś tam do przodu. A jutro wybieram sie ze znajomą na podbój szczecina :P Dziewczyny, o jakim INNYM forum piszecie ??????????????????? CZy mam rozumieć, ze jak tu Was nie ma to jesteście tam ???? Duzo wiecej tam niż tu ????? A ja nie ????? Chyba strzelę focha 😭 Myślalam, ze najgorzej jest jak kogoś w seksie grupowym pomijają :P ale okazuje się, ze nie tylko :( No dobra, zeby nie było ...... szczelę focha jak wszystko napiszę :P Tija 👄 kurnia, trudno jest cokolwiek radzić :( Ja też chcialam wiedzieć, a potem jak już wiedzialam to okazywało się, że to bardzo boli i trudno to było przełknąć :( Dobrze, ze masz takie, mimo wszystko, zdystansowane podejście. Trzymam kciuki za jutrzejszy dzień !!!!! Nie będzie latwo, ale zawsze będzie o jeden dzien bliżej konca. Jesteś silna babeczka !!! Pamiętaj !!! Dasz radę !!! Cokolwiek zrobisz i postanowisz będzie dobre, bo to będzie TWOJA decyzja. Kicia , ja tu kuźwa czegoś nie rozumiem ..... Jak to jest możliwe, ze będąc na umowie czy kontrakcie między uczelniami mowią Ci teraz , ze nie mają dla Ciebie pracy ???? I jeszcze chcą, zebyś sobie sama studentów szukała ????? No ale ja z dzieciakami specjalnymi prawie 20 lat pracuję, wiec mi sie ich ograniczenia umysłowe z pewnością już udzielają :P Do2do :) ja nie potrafię ładnie pisać. Ja poprostu czasami potrzebuję słuchaczy :P Mafinko :) a jakie to kłopoty Ciebie spotkaly ????? Bo chyba o czymś takim wspominalas niedawno .... Jak Olcia ? Podaj linka do picasy, bo niechcący usunęłam i nie jestem na bieżąco z fotkami Niunki :) Myszka :) wiesz już jak sie rozliczysz z tej pracy ? No dobra. Napisalam się to idę teraz tego obiecanego focha szczelać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majeczko😘 nie szczelaj focha;) rozpisałam się na ogólnym, a nasze dziennikarki śledcze w postaci Mafinki i Kici mnie wytropiły:p Kicia domyśliła się że tam piszę i była dla mnie ogromnym wsparciem. Dziewczyny, strasznie się boję, boję się tego co usłyszę. Co będzie jeśli nie zrobił tego raz, jeśli wcale nie był pijany? Dzisiaj jak dzwonił, powiedział, że pogonił ostatecznie, że pisała, dzwoniła, ale nie odpowiadał i dzisiaj sam oddzwonił i ją pogonił, ale jak mam w to wierzyć? czy ja w ogóle będę jeszcze potrafiła mu kiedyś uwierzyć? Majka, powiedz mi jak, to jest? można zaufać ponownie, i pod skórą, gdzieś głęboko nie czuć tego lęku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TIJA- chyba zufać mozna acz kolwiek przez jakis czas pewnie bedzie wracać to do ciebie jak bumerang:( zacikam wszystko możliwe by jutro a właściwie już dzisiaj wszystko się wyjaśniło i by było tak jak tylko Ty tego zapragniesz ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra, łaskawie sie odezwę :P Tijeczko, u mnie było trochę inaczej .... sama przez przypadek odkryłam zdradę i "wkroczyłam" między nich:( Niby nie byłam wszystkiemu winna, ale jednak dowiedziałam sie, ze jestem :( zresztą padło wtedy wiele bolesnych słów. Teraz pewnie oboje wielu załujemy. Co prawda dostałam wtedy zapewnienie, ze nic dalej miedzy nimi nie bedzie, ale wiem, ze przez kilka miesiecy byli w kontakcie. Zresztą ona była naszą pracownicą i jeszcze przez 3 miesiace u nas pracowała :( Starałam sie trzymać klasę, nie robiłam publicznych awantur, ale co sie nacierpialam to moje :( Byłam w takiej depresji, ze przez wiele miesiecy spałam po 2-4 godziny na dobę. I do tej pory jeszcze czasami tak mam. A zaufanie? Długo nie mialam go wcale. Teraz staram się nie popadać w paranoję, ale czujnośc pozostała. Zwracam uwagę na różne sytuacje, wręcz drobiazgi, a potem, jeśli mam okazje - sprawdzam czy coś sie dzieje, czy to tylko moj instynkt prześladowczy :P Ale po tym wszystkim na pewno się zmieniłam. Tak w środku . Zresztą zewnętrznie też. Zewnętrznie - podobno na korzyść. Ale wewnętrznie to nie jestem, pewna:( Nawet jakbym chciala- nie potrafie zapomnieć. Wybaczylam, ale nie zapomnialam. Nie budzę sie na co dzień z tą myślą, ale są momenty, kiedy czasami jeszcze coś w środku kłuje :( Mimo dalszego wspólnego zycia, mimo wspólnych planów na przyszłość. Zwłaszcza, ze teraz widuję ją :( No ale ja mam taki charakter - pamietam , szczególnie jak ktoś mnie zrani. Naprawde go kocham i dlatego zgodzilam się z tym żyć. No i dla dzieciakow :) Bo wiem, ze bardzo cierpialyby bez ojca. A tego juz bym znieść nie mogła. Tym bardziej, ze wtedy mialam problemy zdrowotne z córką :( Miała tiki, najprawdopodobniej nerwowe i po kilku tygodniach szukania innych przyczyn była leczona neurologicznie. Tiki pojawiły sie wcześniej, ale wtedy trwało jeszcze leczenie. Wolałam wziąć te wszystkie problemy tylko na siebie, niż obarczać nimi dzieciaki. No ale teraz, po kilku latach mam nadzieje, ze wychodzimy wreszcie na prostą :) I mam nadzieję, ze to moje całe cierpienie na cos dobrego sie wreszcie przyda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, tak... Tijka. Majka dobrze gada. Wg mnie jeśli zdecydujecie (a myślę, że już zdecydowaliście) żyć dalej razem, to trzeba dogadać szczegóły, może coś zmienić w waszym życiu i ... nie oglądać się wstecz!!! Jak się będziesz zadręczać myślami o tej tępej suce, to nic wam nie wyjdzie. Bądź czujna, ale staraj się nie popadać w paranoję, żebyś nie zapadła na jakąś manię prześladowczą :P Będzie dobrze. Nabroił strasznie, to fakt. Ale chyba chce to odkupić? Daj mu szansę :P Majka - to jest chore i skomplikowane, sama tego nie ogarniam. R mi radzi, żebym z aneksem do kontraktu, który mi szykują, najpierw poszła do prawnika czy kogoś z ambasady. Zapytać, czy oni w ogóle mają prawo takie cyrki robić. Ale prawda jest taka, że umowa międzyrządowa jest tylko podstawą, a szczegóły są w kontrakcie. A poza tym, wg tutejszego prawa oni (uniwerek) mogą brać kasę za co chcą. No to wymyślili, że od 1.11 wszystkie dodatkowe kursy językowe są płatne. Pytanie tylko, GDZIE JA W TYM WSZYSTKIM?? No zobaczymy, nie ma jeszcze aneksu. Zadzwonię sobie dziś do ambasady, zaasekuruję się :P i będę czekać. Jeśli ten nowy kontrakt nie będzie w "rażącej sprzeczności" z umową, to nic nie mogę zrobić. Poza tym, jest jeszcze ukr kodeks pracy, pod który teraz podlegam, a to ci nie polski kodeks :P tu się chroni pracodawcę :O no dobra, mam jeszcze jeden świetlany pomysł, ale to potem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobiety wy to spania nie macie czy cóż Ja wczoraj juz o 19 w łóżeczku bylam tak mnie na wieczór rozłożyło a noc była okropna dla mnie i mojego bo tylko było słychac jak szczekam Zaraz zabieram sie za pieczenie naleśników i do łóżeczka ide Majeczko pytałaś sie czy juz wiem jak sie rolziczyc szukam po necie szperam za firmami które rozliczaja ale jeszcze nie natrafilam na firme co by z Francja rozliczała owszem z innymi panstwami tak Wczoraj rozmawiałam z moim kolega z Tychów i on ma w swoim mieście coś sprawdzonego poszukać 🌼🌼 U mnie zimno okropnie ja nie wiem jak ta zima do nas przyjdzie co to bedzie jak zapowiadaja ostrą 🌼 Ostatnio mam doła jak cholera nie mam pracy i szlak mnie w domu bierze myślałam nad wyjazdem do Niemiec (opieka nad starszymi osobami)może dam rade 🌼🌼Kawunie wypita Kiciakocia gdzie sie podziewasz 👄 Tiju to dla Ciebie kochana👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja cmokam 👄 kawkę w locie chwytam i do kuchni zmykam zupke nastawiać:D TIJA serduchem całym ❤️ MYSZKA- ja mam chłopa w poznaniu do jutra a bez niego u boku to wiercę sie i spać nie mogę :o KICIA- porypane z tą twoją robota :o Może faktycznie lec do prawnika tak jak R radzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Majeczko wysle Ci linka na maila - ok?? Mialam/mam problemy zdrowotne, ale trzeba byc dobrej nadzieji:P Myszko idz do urzedu skarbowego, oni powinni ci pomoc. Firmy posredniczace w rozliczeniu zdzieraja tylko kase. Z tego co ja wiem, bedziesz rozliczala sie w polsce. Tu jest twoj osrodek zycia... jak znajde wiecej informacji na ten temat to ci wkleje. Do2do👄 Kicia 👄 Tija trzymam kciuki, nie mieknij za szybko👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×