Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kamelia czarno czerwona

******I PIERDUT******

Polecane posty

Nie, nie kosmetyczkę, nie używam, bo nie muszę:D ale na pewno mam inne plany, których chwilowo nie pamiętam:P ale na pewno sobie przypomnę:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz wchodzenie jak najbardziej wskazane:P:P:P.... Ale Franek wyjsc musi, bo my tu na niego czekamy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale małżon mnie wpienia! Może się pokłócę na siłę, żeby się "pogodzić":D:D:D Matko, ja też chcę żeby już wyszedł, tylko, że sama na czas jego 'zwodowania' chciałabym pójść sobie gdzieś, może na zakupy a najlepiej na piffko:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jacuś ,trzymaj jeszcze troszkę już tyle za tobą 👄 ja co prawda przyspieszyłam "wyjście" mojego syna ,ale to było dawno i tylko jeden dzień przed terminem ,a ze leżałam już dwa tygodnie w szpitalu wiec dostawałam szału .........zaparzyłam sobie kawę sypaną taką mocną ze ze sześć osób by się napiło dobrej mocnej kawy ( fusy sięgały poza koszyczek) ....(bo kiedyś były takie szklanki....pamiętacie ???;) a później wlazłam do wanny ,oczywiście w szpitalu gdzie nie było korka do zatkania odpływu (zatkałam własną piętą) i puściłam wodę ...gorącą ....jak wyszłam to dupsko było fioletowe :) nie myślałam wtedy o skutkach czy konsekwencjach ....chciałam żeby to było już ,natychmiast (przytyłam 35 kg i toczyłam sie jak hipopotam ) cały zabieg przeprowadziłam około godz. 19-20 stej ,a 5,00 rano sie zaczęło 10,25 syn był na świecie ( tak naprawdę to nie wiem czy te zabiegi to był skutek czy tak miało już być.....ale sie rozpisałam. Mafinka......domek super (troszkę zmieniłam środek ,ale minimalnie co nie wymagało interwencji nadzoru budowlanego ....bo w środku w salonie w wykuszu powinny być dwa okrągłe filary ,a ja ich nie chciałam,bo nie potrzebnie zajmowały by miejsce ,wiec jest wzmocniona belka i trzyma balkon na górze.....a dzieki jednej ściance na piętrze zyskałam dużą garderobę,bo po co mi tam miejsce do siedzenia jak jest salon....tak że wszystko jest tak zagospodarowane ,ze nie ma zbędnego pomieszczenia . Husky wczoraj został zaszczepiony i ma już swoją książeczkę....dzisiaj odrobaczenie....kupiłam adresówkę i dzisiaj jeszcze postaram sie ją zawiesić. Ale nadal nie ma 100 % decyzji o jego pozostawieniu .....wczoraj na posesję wszedł obcy kot ( czasem przychodzą coś podjeść) i został pogoniony ....siedział 2 godz. na drzewie ,a mnie serce krwawiło ,ze cierpi ze strachu ....nie mogłam mu pomóc ,bo to dzik i mógł by się przestraszyć i postanowić skoczyć z takiej wysokości i sie połamać. Wyjazd córki coraz bliżej ........w sobotę o godz.13,20 ma wylot z Warszawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jacuś- zyczę Ci abyś dziś pozbyła się małego "balastu" i.... z głowy :P Buziaki dla Wszystkich 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kocham Cię Jacuś za temperament ❤️ 👄. Urodzisz Lwa, oj, oj, ciężkie będzie życie lasek z nim ale.....ich, nie Franka :P Łażę- takie życie ale.... czytam, czytam... .. Musiałam napisać, bo przecież wiem, że TO już tuż, tuż! Dobrej nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawa.kawa.kawa i to już teraz ,bo później nie będę miała czasu ,a będziecie chciały to nic z tego (_)>(_)> (_)>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witanko:) Serum dzieki za kawe, zycie mi dzisiaj ratujesz...😍 Cudnie.... a ty gdzie sie podziewasz?? O wypraszam sobie, ja mam Lwa w domu, trzeba mu po prostu regularnie grzywke przycinac, zeby zbytnio sie nie puszyl:P Ale u nas pada, dzizas..... w nocy zimnica.... Lato do dupy:( Dziadek??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzwoni klient do masarni: - Czy pierś z kurczaka pan ma? - Mam. - A czy łopatkę pan ma? - Mam. - A świński ryj pan ma? - Mam. - No to musi pan śmiesznie wyglądać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spotyka sie dwóch facetów, jeden mówi: - Kurcze, powiedz mi co mam zrobić, mam problem z teściową, wchrzania się do każdej dyskusji, kłócimy się, nie mogę dojść z nią do porozumienia. - Spoko, kup jej samochód, teraz jest dużo wypadkó, napewno gdzieś się zabije. - o.k. Spotykają się po dwóch tygodniach: - Chryste, aleś mi doradził. - Co się stało? - Posłuchaj, nie dość, że straciłem kasę na samochód, ona żyje i prowadzi jak szatan to jeszcze ma 3 kierowców na sumieniu. - A jaki jej samochód kupiłeś???? - No, syrenkę. - Boś głupi, trzeba było jaguara, to by już nie żyła. - o.k. teraz kupię jaguara. Spotykają się po dwóch tygodniach: - Rany julek, jaki jestem szczęśliwy! - Co, nie żyje? A nie mówiłem? - Uffff, wreszcie nie żyje, a najbardziej mi się podobało, jak jej głowę odgryzał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozprawa w sądzie. Ginekolog zabił Cygankę. Pytają go o motyw. "Proszę Wysokiego Sądu. Wróciłem do domu z pracy. Miałem wyjątkowo ciężki dzień. Odebrałem 4 porody. Miałem 8 pacjentek w przychodni. 2 staruszkom podwiązałem macicę. Wykonałem 3 defloracje. Kiedy wreszcie usiadłem spokojnie w fotelu, przy kawce, z gazetką, zapaliłem papierosa, nagle słyszę dzwonek do drzwi. Otwieram, a w drzwiach stoi Cyganka i mówi: Za stówę mogę panu cipę pokazać."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkola - bal przebierancow; Zenek podchodzi do pani nauczycielki w stroju Batmana i pani sie go pyta za co sie przebral - ja sie przebralem za batmana - i poszedl podchodzi do pani Gosia w stroju czerwonego kapturka - a Ty Gosiu za kogo sie przebralas? - za czerwonego kapturka - i odeszla podchodzi Jasiu z wymalowana całą twarzą na czerwono i z majonezem na ustach pani zdziwiona sie go pyta: - Jasiu za co ty sie przebrales ?? - Za PRYSZCZa - odpowiedzial Jasiu ściskając twarz rekami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
picioszki, jestem jestem, ale nie mam jak i kiedy pisać, powrzucałam fotki. jutro ostatni dzień, w sob rano jedziemy do PL. w sumie to ... zmęczona jestem... chcę do domu. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Rybeńki, Koteczki Owieczki❤️🌻❤️🌻 Nadal nie rodzę:D Mafinka__❤️🌻 boję się Ciebie😭 a jeszcze bardziej boję się jutrzejszej soboty;) A jak przetrwam sobotę to wpadnę tu i Ci nawrzucam ile fabryka dała👄:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jeszcze z ciekawostek:P:P:P Pamiętacie mojego nietuzinkowego braciszka i jego oryginalną juz prawie ex małżonę??? No...to nic nie przebije tego co nawywijali:D:D:D Dziewczyna brata jest w 4 miesiącu, a szanowna Wściekła w 3:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D: umarłam ze smiechu 10 razy kiedy to usłyszałam. :P:P:P Ma ktoś lepszego niusa? Kawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jacuś- coś niesamowitego :D , nie wiadomo, czy śmiać się :D, czy płakać 😭. Niezłe ziółko z Twojego brata ale......jest wina i jest kara:( Dziewczyna pewnie się wścieknie, że po niej, sypiał jeszcze z prawie ex żoną, która pewnie tak właśnie chciała go zatrzymać!!! Kawkę \_/> z Tobą wypiłam :) Życzę Ci aby przez weekend wszystko się rozwiązało z Tobą.... a może to będzie 15-ty i urodzisz w święto wojska- wojaka :D Ja wyjeżdżam nad morze, muszę złapać trochę lata, które tak nam ucieka :( Pozdrowienia dla wszystkich. 👄 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejloł Dziadek nie boj sie mnie:):P... bedzie ok🌼 Cudnie fajnie ze zagladasz do nas. Milego wypoczynku. A gdzie jedziesz? Kicia pociesze cie, u mni tez pada.... Lato jest w tym roku totalnie do doopy. dla reszty😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×