Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kobieta pełna nadziei

Wrzesień 2009

Polecane posty

U mnie ok serducho Dawika bije dobrze jestem juz spokojna kamień spadł mi z serca . Przeleciała szybko strony żeby zobaczyc co u ewelki bo tyle ich jest ze nie dam rady ich dzis jeszcze przeczytac .Jestem w szoku bidulka ma jeszcze siłe? cos strasznego tak mi jej szkoda :( co to za lekarze na kase czekaja czy coooooooooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justa: fajnie że juz wszystko w porządku:) angioletto: byłaś na tej stronce co ci dałam??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wpadłam poczytać dobre wieść od ewelkajew, a tu taka masakra!! po tylu godzinach, 4 cm rozwarcia i nadal jej cięcia nie zrobili:( Mam nadzieje, że lekarze wiedzą co robią. ja troszkę przesadziłam z robotą dziś. za dużo z pędzlem ganiałam, potem mycie po malowaniu i miałam wrażenie że sam mój brzuch waży ze 100 kilo. No a teraz tradycyjnie tv, net i brak snu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do chusty, to jeśli będę kupowała to bebelulu. Oglądałam ostatnio kangalu, i podobała mi się. Ale póki co nie jestem zdecydowana. Jest to wg mnie bardzo dobry pomysł z jednym ale.. gdybym urodziła wiosną lub latem to bez wahania kupiłabym. ale teraz mam wątpliwości bo beblulu są w cenie, a zimą napewno nie wybiore się na dwór w grubej zimowej kurcie, maluchu w jakimś kombinezonie i walczyć z chustą... a tak jak pisze, bebelulu za drogie jak na moja kieszen żebym po domu mogła pozwolić sobie. Szczerze żałuje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja nie mogę spać - było S-przątanie ale S-eksu i S-chodów nie...może lepiej, bo nadal kaszlę... mała nie śpi i rozrabia w brzuchu a ja dywaguję nad życiem...ale wszystko zrobiłam - i ciasto, i pranie, i sałatkę i poskromiłam wroga...tylko na koniec ofukałam T, że znowu nie ma siły na przytulanki...nic to...jutro będzie lepszy dzień...mam nadzieję, że dla eweli i dla wszystkich niecierpliwych swoich maleństw mamusiek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej brzuchatki za mna kompletnie nieprzespana noc.szkoda ze z wami na necie nie posiedzialam,bo polozylam sie dopiero ok 2.30. moja mała rowniez nie spala.pierwsz raz.nigdy nie mialam problemu z nieprzesypianiem nocy konkretnie przez nią :o namęczylam sie strasznie.do tego jakies skurcze,boleści,biodra oczywiscie tez wariowaly,ahh.... duszno,po chwili zimno i strasznie swedzial mnie brzuch.tak sie sluchajcie podrapalam ze mam ślady do krwi!!!!!!nawet nie sądzilam ze tak mocno sie drapie.no szok jakis. wracam do łóżka odespac troche. a mała oczywiscie juz nie spi. nie wiem co sie dzieje.wczoraj przez caly dzien tylko 2-3h byla nieaktywna.i dzis od rana widze to samo.a coli nie pilam :p ciekawe co u Ruth i Ewelki?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, ja dzisiaj nawet sie wyspalam, tylko jak wstaje po nocy to mi kosci strzelaja tak jakby w miednicy ?> ;/ sama nie wiem.bol jest, ale jak rozchodze to ok. maly juz nie spi od 40 minut , wiec ja buszuje po domku. dzisiaj znowu sie upal zapowiada, wiec z domku nie bede wychodzila bo wczoraj to az mi slabo bylo od tego skwaru . ciekawe jak tam ewelka i ruth, mam nadzieje ze obie maja swoje dzieciaczki obok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiadomość na którą wszystkie czekałyśmy...... : TADAM!!! :D :D :D :D NICK...............WIEK.. PŁEĆ........TERMIN..MIASTO.......NABYTE KG 2.Figlarna..........26....synek ........24.08....Tuchola............2 3.Aska 1978........31....Majka.........28.08....Ostrów Wlkp.....6 4.Oles...............29..Sebastian......01.09....Chorzów .........18 5.kobra78..........31….Krzysztof......01.09....Rze szów..........3 7.justa140283…...26....Dawid.........01.09.... k/Łodzi.........15 8.Majunia79........29....Lenka.........01.09 ....Małopolska......10 9.mamamadrid…...34...Emilia...........02.09....Mad rid ............5 10.mamabelgie…...32....Lena...........03.09.... Belgia.............10,5 11.MamaIzia........22….Roksanka..........03.09.... Libiąż........ 20 12.nitaanita........24....córeczka…....04.09.... Lu................7 13.Aggie.sept.......34...Nicholas........04.09....London ...........10 14.zyrafa-dluga....24....Basia............05.09....Biały stok.......25 15.ania76...........33....synek...........05.09....Gdańs k...........1,5 16. Koliban..........28....Alanek .........05.09....Warszawa.... ...9 17.evka81...........27....córa............05.09....Hunti ngdon......13 18. aska.osa........26....chłopiec........06.09....Anglia....... ......5 19.cleo123..........27....córeczka.......08.09....Warsza wa.......5 20.small size........23....synek …..….....08.09....Sztum............ 15 21.Angioletto.......25....Natalka.........08.09.....HARL OW UK....18 22.-Zawadka-.......28....?.................09.09....Oleś nica..........0 23.ruthles...........23....Lenka...........10.09....Żory ..............12 24.Rudka............31....?..................10.09....Wa wa ...........1 26.Trąbka...........24....Michałek........11.09....Wawa. ...........15 27.ewelka0612…...28...chłopak..........13.09....Wawa.. ..........3 28.chochlik_........29....dziewczynka..13.09....K/Krakow a…..…10 29.isia156...........29...Maciek...........13.09...Łódź. ..............12 30.basia19g.........23....chłopak........15.09....Zgorze lec .......9 31.Magdulenka......28....córcia..........15.09....Łódź...... .......11 32.Sytofala..........22….synuś i córcia…16.09….D-ka Wisłocka....7 33.emce..............29....chłopak........16.09....Świno ujście 34.misha85..........24....synuś............16.09....Wars zawa.......8 35.Sylwunia83.......26....?..................16.09....Li dzbarkW......0 36.agraweczka….…26....?..................16. 09....k/Olsztyna......1 37. doris_kk.........21...syn Kubuś :*.....12.09....Kędzierzyn-Koźle.11 38.aga86.............23....dziewczynka.. 16.09.... Nasielsk..........8 39.Magdakate….....25....syn-Allan........17.09.... Cambridge.......9 40.cytrynka77…....25....córcia...........18.09.... Irlandia...........5 41.sylwinka25……...25….dziewczynka...18 .09....Jarocin............2 42.dalena............35….?...................19.09 ....Poznań............3 43.kasia1182.......27....chłopak..........19.09....Ostre szów......1 44.MDream .........30 ....chłopak ........19.09....Sosnowiec.......+/-1 45.Kajojcia..........20....Antosia..........19.09....Kie lce.............1,5 46.Marusia...........27.......?...............20.09....P ionki............8 47.Puchatek22…...24....Hania.............20.09.... Skierniewice...12,5 48.jadzia4...........31....?..................20.09....A leksandrówŁ..1,5 49.ewela1777.......19….Liwia.............20.09.... Pi otrków.........10 50.agunda...........27....Chłopak.........22.09....Wrocł aw..........3 51.nerwi.............26....Córeczka.........22.09....Wro cław.........7 52.Anulka1988…....21....chłopak.........22.09.... Warszawa...... 7 53.*akna**...........25.....córcia..........22.09....Byd goszcz.......13 54.szczesliwaaa…..26....Adaś.............23.09.... Dębica...........4 55.Karila.............27....córka............24.09....Wr ocław.........5 56.agaigi27..........27....?..................24.09....C hoszczno…….3 57.0range...........29....Basia.............24.09....Ski erniewice....10 58.szkrabek9.......26....synuś............25.09....Śląsk ..............7 59..Malinka88888..24….Nikola.........25.09....Le szno...........15 60.agamycha.......27....?...................26.09....Szc zecin.........0 61.Mal_g............34....aniołek 14.02 .…......Brisbane 62.Made83..........26....?...................27.09....Kr aków..........2 63.figa84...........25....Jagienka..........29.09....B-B ..............10 64.mamuśkaaa3...33....córeczka..........29.09....Wodzisł aw.....7 65.Iza339..........29....dziewczynka.....29.09....Piastó w.........1,5 66.NikaP............22....Michałek..........29.09....k/J asła.........9 67.kasienka123….29....synek...............29.09. ...Krosno.........15 68.Dianka90.......18....SyNeK..............29.09....Lubi n…………..9,5 69.Stelka...........28....Tomek.............30.09....Brz eg...........3 70.Aniabuu23......27....Adrianna.....…...30.09.... Kalisz..........+9 71.goge79..........30.....?...................30.09....K atowice......+9 MAMA............ DATA ..... T.C. .... IMIĘ ........ PORÓD ...... WAGA/CM Aguchaaa ...... 22.07 ...... 34 .... Ewelinka ...... ? .......... 1720/44 Koteczek ....... 5.08 ....... 39 ..... Majka ........ cc ........ 4100/57 Ewelkajaw......24.08 ..... 37+6 ... Wiktoria ..... cc ........ 2450/54 Ewelka niedawno do mnie napisała: urodziła tuż przed północą przez cięcie cesarskie. Wika jest ogólnie zdrowa, ale ze względu na wiek ciążowy i małą masę urodzeniową obserwują ją na wcześniakach. Ewelka dostaje małą do karmienia, więc wszystko jest dobrze :) G-R-A-T-U-L-U-J-E-M-Y :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelka gratulacje :) :) :) Kurcze jak to długo trwało.... Ale dobrze ze się dobrze skończyło.... ciekawe co u Ruth?? Ja po wczorajszym dniu choc dostałam troche w kość dziś mam powtóke z rozrywki: Pranie i Prasowanie. Wszstko na P a nie na S jak byc powinno...... Czekam też na meża jak wieczorkiem wróći to machnie mi te okna i jakos tak spokojniejsza będę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uf to dobrze ze już po wszystkim i mała jest na świecie :) cala i zdrowa biedna ewelka tyle sie nacierpiała a i tak na koniec cc zrobili oczywiscie gratulacje dla nowej mamay !!!!!!!!!!!!!!! ciekawe czy ruth też juz ma dzidzie po drugiej stronie nio i Nika pisała że ma chyba zatrucie i pojechala do szpitala ciekawe co u niej Ja tradycyjnie mało spałam dzis znowu nie mam czasu bo maż musi jakos wrócic do domku (byle nie na pusto ) i właśnie mu zleconka pisze eh masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wczoraj weszlam zeby przeczytac co u ewelki i sie przerazilam. Dzis z rana znowu i...kamien z serca. Kurcze martwilam sie jakbym sama rodzila. Co za szczescie ze juz po, nie powinni jej tak meczyc, biedaczka. Zyrafko, dziekuje za wiadomosc, numer zapisalam wiec moge sie juz rozpakowywac ;) Powiem Wam jeszcze ze ta moja kolezanka co w niedziele urodzila to ta sama co w piatek byla u poloznej i polozna powiedziala ze nic sie nie dzieje i jeszcze dlugo. Spotkalismy wczoraj jej meza i nam opowiedzial ze w sobote poszli na wielkie zakupy a ona miala skurcze ale stwierdzila ze to przepowiadajace bo nigdy wczesniej nic nie miala. I tak pochodzili caly dzien, wrocili do domu a ona nadal skurcze. Polozyli sie spac a o 1 w nocy go obudzila i mowi ze ma juz co piec minut ale nieregularne. Pojechali do szpitala i nad ranem urodzila coreczke. Fajnie, tak niespodziewanie bo mysleli ze przenosi jeszcze sporo. I do konca miala skurcze nieregularne, raz co 2 minuty, co 5, co 8 minut. Ale moja druga kolezanka mowila to samo ze do konca tez miala nieregularne. A na szkole rodzenia nam wmawiali zeby czekac az bede regularne co 5 minut!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trąbka, bo z jazdą do szpitala trzeba czekać aż będą 2 skurcze na 10 minut, niby średnio co 5 minut ale jak widzisz skurcze nie znają zegarka ;) Co mam dziś w planach.. Chciałam iść na spacer do galerii, pooglądać foteliki samochodowe, zobaczyć jak się rozkładają, może znalazłabym coś jeszcze dla Basi, jakiś drobiazg, bo już dawno nic nie kupowałam... Ale trochę się boję iść sama. Wiecie czego najbardziej? Tego że wody mi odejdą i nie będę miała jak się złapać żeby nie zabrudzić wszystkiego dookoła :P Głupie, ale w każdym innym przypadku wszystko jest jasne: odczekać aż minie skurcz i postępować dalej według planu, a wody cały ten plan burzą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co za cudowna wiadomość. Ewelkajaw gratulacje!!! Dobrze, że wszystko się tak skończyło, bo bardzo się bałam o ewelke. Wiktoria witaj na świecie kochana :) Rośnij zdrowiutka :) Ciekawe co u Ruth? Może już też trzyma maleństwo w ramionach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żyrafko a ja mam tak, że jakoś w ogóle nie przyjmuje do wiadomości, że wody mi mogą odejść w miejscu publicznym. W moich wyobrażeniach poród rozpocznie mi się w nocy. Jakoś inaczej tego nie widzę. Normalnie wbiłam sobie do głowy że porody zaczynają się w nocy. Ciekawe skąd mi się to wzięło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Puchatku, bo najczęściej tak jest ;) Ja w ogóle bym nie chciała żeby mi się zaczęło od odejścia wód, czy w mieście czy w domu. W mieście: obciach :P W domu: ktoś będzie musiał sprzątnąć tę kałużę, np. z łóżka, pościeli, fotela... brrr... Durnowate pedantyczne myślenie, ale tak już mam... :P Niech to będą regularne skurcze a wody mają odejść w szpitalu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewelka gratulacje , nie wszystkie dzieciaki musza byc olbrzymami:)))) ja bym chciala taka kruszynke... moja juz nosi ciuszki 62/68 a ma 20 dni... mam za soba ciezka noc zaparcie, kolka i wogole.... ledwo zyje...wiec wybaczcie dzisiaj nie bede aktywna w dzien zagonie meza na spacer a ja ide spac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Ewelka wielkie gratulacje, dzięki Bogu już jesteś po... bardzo się o Ciebie martwiłyśmy:) pozdrawiamy!!!! Ja dzisiaj od rana aktywnie walczę o skurcze na rowerku! seks był nie pomógł, okna nic no to jeszcze rower i schody:) wkurzam się od rana,bo co chwilę telefon jak tam u mnie długo i czy już urodziłam? nie dają mi spokoju. przecież kurcze co mam zrobić? idę robić śniadanko bo głodna jestem jak wilk. włączyłam właśnie pranie z pieluszkami tetrowymi i chyba wezmę się za małe sprzątanko.. Angioletto biedna jesteś z tym spaniem, Mała już Cię przygotowuje na częste wstawanie w nocy:) wiesz ja mam taki sposób na dobry sen,że wieczorem idę na spacer i jak się zmęczę i dotlenię to Mała smacznie śpi i się nie kręci. całą ciążę śpię jak suseł, raz na siku i zapadam znowu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GRATULUJĘ Eweli :-) ja dzis miałam super noc w porównaniu do poprzedniej, spałam całą, budziłam się tylko kilka razy jak sie obracałam , nie byłam ani raz w kibelku, po prostu szok! ciekawe jak tam asia 1978 bo się nie odzywa???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yuuuupppiii GRATULACJE DLA EWELKI I MALENSTWA!!!!!!! DOBRZE ZE JUZ PO WSZYSTKIM I ZE TERAZ MOZE SIECIESZYC SWOIM SKARBEM!!! GRATULACJE :* Ale niestety to co przeszła pewnie zawsze pozostanie niemiłym śladem :/ z pewnością malutka jej to zaraz wszystko wynagrodziła :) pozdrawiamy całą reszte mamuś które czekają na swoje bobaski oraz te które mają je już przy sobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żyrafka i Puchatku też mam tak jak Wy. Smieszne ale prawdziwe:) Wody to powinny odejść w szpitalu albo ewentualnie pod prysznicem. jakbym nie wytrzymała w łóżku to mąż musiałby prać cały materac. jak miałam któregoś dnia mocne skurcze co 15 min to podłożyłam gruby kąpielowy ręcznik pod pupę i w samych gatkach siedziałam do wieczora:) Głupie co??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chochlik jestem:) byłam pojeździć na rowerze do sklepu i spowrotem.. u mnie chyba nie będzie tak prosto, ale zobaczymy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aśka może nie takie głupie jak już we trzy tak mamy :) :) Trzymaj się kochana cieplutko. Mam ogromne przeczucie, że w tym tygodniu się rozpakujesz. A ja na serio potrafię wykrakać (jak to mówią). A gadaniem ludzi to się nie przejmuj. Jakby to od Ciebie zależało kiedy urodzisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i sie poryczalam jak przeczytalam,ze Wiktorka juz jest na swiecie...Duza Buzka dla Was Kobietki...spisalyscie sie na medal!!!!! Ja tez uwazam,ze porod to powinien zaczac sie w nocy-kurcze..skad nam sie to bierze??? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelko wielkie gratulacje, duzo zdrowka dla Ciebie i malenstwa:) bidulko kazdy tak sie o Ciebie martwil, tyle czasu cie meczyli ale najwazniejsze ze dzidzia z toba juz jest i zdrowa:) ja po wczorajszej wizycie nawet ok, dzidzius wazy ok 3 kg, lekarz kazal brac mi nadal no spe bo mowi ze maluszek pcha sie na swiat, a lepiej by bylo jakbym urodzila za 2 tyg. Szyjka skrucona ale rozwarcia brak, mam jakies 2 bakterie ale nie sa grozne ale jakies globulki mi lekarz przepisal. Jedyne co mnie martwi to ze lekarz stwierdzil ze za duzo przytylam przez 2 tyg bo 4 kg i mowi zemusze odstawic slodycze i jesc wiecej warzyw bo moze dojsc do zatrucia ciazowego... boje sie tego ale tlumacze sobie ze tyle przytylam bo naprawde duzo jem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×