Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kobieta pełna nadziei

Wrzesień 2009

Polecane posty

Cześć dziewczyny!!! Melduje sie jako podwójna mamusia. Michaś urodził sie 03 wrzesnia o godz 14.40 przez cesarskie cięcie. Ważył 3080g i mierzył 54cm. Wyszlismy dopiero dzisiaj, bo podejrzewali u niego infekcję. CRP było podwyzszone i nie wypuszczali mnie aż wyniki sie nie poprawią. Na szczęście wszystko jest ok i mozemy sie cieszyć Michasiem w domku. Karmię w sposób mieszany, bo mam mało mleczka i mały sie nie najada wiec muszę go dokarmiać. Napiszę więcej, jak znajdę chwile czasu. Niestety pewnie nie doczytam tego co naprodukowałyście. Gratuluje wszystkim rozpakowanym mamusiom!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniu dobrze że jesteście już w domku:-) angioletto: głowa do góry - dzidzia w końcu wyjdzie:-) Wiecie co, do czwartku włącznie biorę ten fenoterol. Ale ja od dobrego tygodnia mimo niego mam częste skurcze. Aż się boje co by w pt nie urodzić. Moja mam tak urodziła. Wzieła ostatnią dawkę po południu, na noc nie brała, bo była wieczorem u lekarz i kazał odstawić, a na drugi dzień urodziła. A ja nie zdążyłam wszystkiego poprać:-/ W sumie chciałabym wcześniej urodzić, ale z tydzień by se dzidzia mogła jeszcze posiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje dla nowych mam i dzieciatek :) :) Mamabelgie, tak ja nadal w dwupaku, dzis dwa dni po terminie :( Wszystko boli ale nic wiekszego sie nie dzieje niestety..... wiec trzeba mi cierpliwosci, ktora momentami zanika zupelnie... Aggie.sept, ja tez w anglii i tez po terminie i mam masaz szyjki w czwartek u poloznej, a jesli nadal bedzie wielkie nic, to po 12 dniach od terminu porodu jest wyolywanie.. takie w uk zasa dy durne obowiazuja, no i niestety nikt w tym czasie niczego nie sprawdza, nie ma ktg, usg itd Ide robic placki bo po przeczytaniu narobilas mi smaka :) Moj mezus z kolei uwielbia polska kuchnie, wiec kluski, pierogi, bigosy itd musze robic dosc czesto bo sie domaga... Tak sobie mysle, ze te nasze dzieciaczki sie spoznieja przez ta angielska cierpliwosc ktora po tatusiach odziedziczyli...... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D dzieki Asu, to sie ubawilam stwierdzeniem o cierpliwosci tatusiow - to na pewno ich wina. Ja mam sie zglosic u poloznej w piatek a jak i to nie pomoze to te dluuugie 12 dni wypada dopiero w 16.09!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania gratulacje:):):):):) Aska.osa ja urodziłam właśnie dwa dni po terminie.. i też się rano nie zapowiadało na nic specjalnego , byłam nawet w szpitalu na ktg i było ok a wieczorem skurcze, potem następnego dnia się nasiliły i drugiego dnia w nocy urodziłam Majkę, więc trzymam kciukasy:) Za Was wszystkie trzymam kciuki, Angioletto Ty naprawdę już jesteś zdesperowana? jeszcze troszkę Dziewczyny wszystkie będziecie miały swoje Maleństwa. wiem jak ciężkie są ostatnie dni ale cierpliwości..odpoczywajcie, pijcie colę (zazdroszczę!), zjedzcie coś dobrego bo później koniec... ja tylko na wodzie niegazowanej i gotowanym mięsku i zupkach.. minął tydz a mi już zbrzydło. muszę uciekać bo moje dwa skarby wróciły ze spaceru. trzeba mniejszego nakarmić i kąpać.. trzymajcie się i noski do góry:):) Będzie dobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
angioletto: a może zaczekaj jeszcze z tym olejkiem?? może mała jeszcze nie jest gotowa i tylko dlatego siedzi u ciebie w brzusiu. masz jeszcze kilka dni do terminu. może zacznij stosować olejek dopiero po terminie?? wiem że ci ciężko bo chyba każdej z nas jest ciężko ale chyba dasz radę wytrzymać jeszcze kilka dni?? ja przenosiłam Roberta o 2 tygodnie i musieli mi wywoływać poród ale wszystko było ok z wodami i z małym. a pomimo iż masz już donoszoną ciążę ale może jednak mała potrzebuje więcej czasu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aska,dzieki za kciuki, super by bylo, bo chyba max 2 dni jeszcze wytrzymam i moja cierpliwosc zupelnie sie skonczy i wpadne w jakis wielki dol...... Zazdroszcze ze juz tulisz swoja Majeczke,, ale pamietam ze sie swoje tez naczekalas i naciepialas... no ale najwazniejsze ze masz juz Malutka przy sobie... Aggie.. :) czyjas wina w koncu musi byc, a nie bede winic Malego ze nie chce wychodzic, wiec na tatusia padlo :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aska .osa prawda też czasami miałam dość, przed porodem złapałam oddech i jakoś było ale sam poród koszmar. otrząsnełam się już i nie myślę o tym..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aska1978 a czy znajomi zadają ci już pytanie kiedy kolejne dziecko?? ja pamiętam że praktycznie zaraz po porodzie pytali się mnie a mnie tak to wkurzało bo jeszcze byłam obolała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu gratuluje:) Asia nastraszylas mnie tym slowem ,,porod to koszmar";) ja tez mam juz naprawde dosc poszlam z mezem na ogrodek na chwilke i wrocilam z bolem kregoslupa:( czuje sie jak totalna kaleka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania 76..a dzis myslalam o Tobie :)GRATULACJE!!! Aska.osa...dasz rade...tylko mi tu prosze sie nie dolowac...raz,dwa,trzy...bo jak wpadne tam do tego Ladka...a wiesz..ode mnie to rzut beretka... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ania76 serdeczne gratulacje :) A ja na pocieszkę idę po lody, jakies bigmilki chyba są w lodówce...... Miłego wieczoru i dobrej nocki wszytskim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jeszcze raz ja. Mały śpi smacznie, bo dostał butlę. Jak się obudzi bedzie czas na cyca. W nocy budzi się co 2,5-3h, wiec nie jest źle. Wrzuciłam 2 zdjęcia Michasia na nk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania76 ogromne gratulacje!!!! Pozwoliłam sobie wpisać Cię do tabelki :) NICK...............WIEK.. PŁEĆ........TERMIN..MIASTO.......NABYTE KG 1.Figlarna.........26....synek .........24.08....Tuchola...........2 2.Justa140283…..26....Dawid.........01.09.... k/Łodzi.........15 3.Majunia79.......29....Lenka.........01.09 ....Małopolska.....10 4.Anka74...........???...Emilka..........02.02...Wrocław .........14 5.Mamamadrid…..34...Emilia...........02.09....Mad rid ..........5 6.MamaIzia........22….Roksanka......03.09.... Libiąż...........20 7.Aggie.sept.....34...Nicholas........04.09....London .........10 8.Evka81.........27....córa............05.09....Hunti ngdon....13 9.Aśka.osa.......26....chłopiec.......06.09....Anglia.. ...........10 10.Cleo123........27....córeczka......08.09....Warsza wa......5 11.Small size......23....synek...........08.09....Sztum.......... 15 12.Zawadka-......28....?.................09.09....Oleś nica........0 13.Ruth.........23....Lenka..........10.09....Żory .............15 14.Rudka..........31....?.................10.09....Wa wa ...........1 15.Trąbka.........24....Michałek.......11.09....Wawa. ..........15 16.Angioletto......25....Natalka........12.09.....HARLOW UK....18 17.Ewelka0612....28...chłopak.........13.09....Wa wa.. .........3 18.Chochlik........29....dziewczynka..13.09....K/Krakow a....10 19.Isia156..........29...Maciek..........13.09...Łódź... ...........12 20.basia19g........23....chłopak........15.09....Zgorzel ec........9 21.Magdulenka....28....córcia..........15.09....Łódź........ .....11 22.Sytofala.........22….synuś i córcia..16.09….D-ka Wisłocka...7 23.Emce............29....chłopak.........16.09....Świno ujście....? 24.Misha85.........24....synuś...........16.09....Wars zawa......8 25.Sylwunia83.....26....?..................16.09....Li dzbarkW.....0 26.Agraweczka...26....?..................16.09....k/Olsz tyna......1 27.Doris_kk.......21...syn Kubuś........12.09...Kędzierzyn-Koźle.11 28.Aga86...........23....dziewczynka...16.09...Nasielsk. ..........8 29.Magdakate.....25....syn-Allan........17.09.... Cambridge.......9 30.Cytrynka77....25....córcia...........18.09.... Irlandia..........5 31.Kasia1182......27....chłopak..........19.09....Ostres zów......1 32.Kajojcia........20....Antosia...........19.09....Kiel ce...........1,5 33.Marusia.........27.......?................20.09....P ionki...........8 34.Puchatek.......24....Hania.............20.09....Skier niewice...12,5 35.Jadzia4.........31....?...................20.09....Al eksandrówŁ..1,5 36.Agunda..........27....Chłopak..........22.09....Wrocł aw.........3 37.Nerwi............26....Córeczka........22.09....Wrocł aw.........7 38.Anulka1988.....21....chłopak..........22.09....Warsza wa...... 7 39.*Akna**..........25.....córcia...........22.09....Byd goszcz.......13 40.Szczesliwaaa...26....Adaś..............23.09.... Dębica...........4 41.Karila............27....córka.............24.09....Wr ocław.........5 42.Agaigi27.........27....?...................24.09....C hoszczno......3 43.0range...........29....Basia.............24.09....Ski erniewice....10 44.Szkrabek9.......26....Olafek............25.09....Śląs k ..............16 45.Malinka88888...24….Nikola.............25.09.... Leszno...........15 46.Agamycha.......27....?...................26.09....Szc zecin.........0 47.Mal_g............34....aniołek 14.02 ...........Brisbane 48.Made83.........26....?....................27.09....Kr aków..........2 49.figa84...........25....Jagienka..........29.09....B-B ..............10 50.Mamuśkaaa3...33....córeczka.........29.09....Wodzisła w.....7 51.Iza339..........29....dziewczynka.....29.09....Piastó w........1,5 52.Kasienka123...29....synek..............29.09. ...Krosno.........15 53.Dianka90.......18....SyNeK..............29.09....Lubi n..........9,5 54.Stelka...........28....Tomek.............30.09....Brz eg............3 55.Aniabuu23......27....Adrianna.....…...30.09.... Kalisz...........9 56.Goge79.........30.....?...................30.09....Ka towice........9 MAMA............ DATA ..... T.C. .... IMIĘ ........ PORÓD ...... WAGA/CM 1.Aguchaaa ...... 22.07 ...... 34 .... Ewelinka ...... ? .......... 1720/44 2.Koteczek ....... 5.08 ....... 39 ..... Majka ........ cc ........ 4100/57 3.Nitaanita.......21.08.......39…......Emilka.. ...sn............2900/52 4.Ewelkajaw......24.08 ..... 37+6 ... Wiktoria ..... cc ........ 2450/54 5.NikaP............24.08.......35........Bartuś......... .cc........1980/51 6.Oles..............28.08........40.....Sebastianek. ..cc.........4600/59 7.Żyrafa-dluga...29.08.......40.........Basia..........s n.........3800/59 8.Ania Mała.......30.08.......??..........Filipek..........sn...... .3700/?? 9.Mamabelgie.....30.08......40.........Lenka......... sn........3690/50 10.Aśka1978.......31.08.....40+3.......Majka........ .cc........2880/54 11.Kobra78.......31.08......40.........Krzyś......... cc........2980/54 12. Ania76.........03.09......40........Michaś.........cc........3080/54 13.Sylwinka25.....07.09.....38 ........Dominika......cc........3440/55 14.Ewela1777.....07.09…....39.........Liwia.... .....cc......3450/54 15.MDream.........07.09.....39.........Samuel........ .sn.......3870/57 16.Koliban..........???????......41.........Alanek...... ..????.......????/????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gratuluje nowym mamusiom!!!!!!!!!!!!!! Cudownie że tyle z Was ma już swoje największe skarby ze sobą. Angioletto, Ty desperatko!!! :):):) Czego Ty nie zrobiszżeby już urodzić:) Mnie krocze daje czadu, jak siadam szczególnie gdzieś mnie gniecie, czuje jak Olaf chyba tam się normalnie główką wkręca. Mi fotelik dziś przyszedl, pasuje na wózek idealnie i jest taki jaki miał być ogólnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania 76 GRATULUJĘ! Puchatek i Basia 19g dziekuje za zyczenia urodzinowe!!! Dziewczynki czytam was codziennie, choc czasem mam problemy z nadrobieniem. Ale zawsze ciekawe tematy:) Szcegolnie mi sie podobaja imprezki, musze sie kiedys wprosic:) Jutro ide do ginka to sie dowiem jak bede rodzic- caly czas Adas jest ulozony posladkami. Jutro cos skrobne jak sie dowiem, goraco pozdrawiam! Ma ktos moze wiesci od Sytofali? Ciekawa jestem jak tam blizniaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, gratulacje dla rozpakowanych ania76 moj mały też miał wysokie crp po tych wodach płodowych Maluch jest super grzeczny spi i je cały dzien a w nocy niestety nadrabia i szaleje hi hi ale czesciej niz co 3 h sie nie budzi a jak u was z kg rozpakowane mamy??? cos schodzi mi po porodzie spadło 10 zostało jeszcz 8 ale niestety mam bardzo slabe wyniki z krwi i nie moge ograniczyć jedzonka :( jesstem tez mega rozdrazniona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey:-) Dziś jestem znowu nie wyspana, ale z dobrym humorem;-) Luby znalazł maślaki na działce i zjadłam już jajecznicę na maślakach;-) O Sytofali to pamiętam tylko tyle, że podobno przeniosła się na jakieś zamnięte forum. Chyba Koliban miała z nią jakiś kontakt. ania mała: kilogramami się nie przejmuj narazie, na to przyjdzie czas jak do siebie dojdziesz. Narazie ciesz się skarbem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc laseczki... ktora poszła sie rozpakowac bo za duzo czytania, mało czasu:( pytacie o sytofale, to ona na innym temacie pisała ze wyjezdza do rodziców do czestochowy bo tam zamierza urodzic i mama miala jej pomoc na poczatku z dzieciaczkami i do domu miala wrocic w pazdzierniku i wtedy sie odezwie bo u mamy nie ma neta... tyle wiem co u niej... ja juz nie spie od 6,30 bo teraz zaczeło sie prowadzanie do przedszkola synusia... na 9 go prowadzam ale rano kupe roboty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny przepraszam za nieobecnosc wczorajszą ale nagle wypadl mi niespodziewany wypad po te sofe i fotel co wylicytowalam na ebayu.nie mialam wyjscia i musialam sie bardzo szybko zgarnac.wrocilismy pozno w nocy i jeszcze chcialam umyc wszystko. dostalam sklurcze-niestety nieregularne.calą noc bolaly mnie pachwiny tak (teraz tez) ze nie moge za bardzo chodzic!!! drepcze tylko malymi kroczkami jak zona freda flinstona.poza tym jak sie podnioslam to cos mi wylecialo.na wkladce znalazlam sluz,nie brązowy ale juz taki ciemniejszy.podbrzusze nadal boli,ale tylko jak sie ruszam.Mała sie rusza.bede wam dawala na bieżąco znac co i jak.zjem tylko owsianke i zabieram sie za sprzatanie calego mieszkania bo mam wrazenie ze dzis lub jutro do szpitala jeszcze pojade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) Angioletto ja rowniez trzymam kciuki:) mnie dzis boli juz drugi raz jak na okres ale znajac zycie nic to nie oznacza bo takie bole mam juz jakis czas a dzis fajna data na urodzenie 09.09.09:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki za wsparcie kochane!!! narazie nadal sprzatam.nic sie nie dzieje.mam jednak nadzieje ze moze popoludniu cos sie rozkreci i ze to nie byl falszywy alarm.oby ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze to ja dzis siedze i sie nie ruszam bo jak kazda poluje na ta date to bedzie straszny tlok na porodowkach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
angioletto trzymam kciuki:):):):) w razie co daj znać. telefon czeka 24h/7 więc śmiało nawet w środku nocy możesz dać znać że już urodziłaś:) a tak w ogóle to witam i ja:) nocka jako taka ale zaczynam mieć problemy z nogami:( nie tylko napuchły jak balony to na dodatek czasami nie mogę na nich ustać:( a w dodatku jutro czeka mnie bardzo ciężki dzień:( rano czekanie na paczkę z polski w południe wizyta w szpitalu a zaraz po wizycie wyjazd na lotnisko po dziadków. zastanawiam się czy będę miała jutro czas podrapać się w tyłek?? no nic ale to dopiero jutro a dzisiaj dzień ostatnich przygotowań i sprzątanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magdakate: trzymaj się! jakoś dasz radę. Właśnie oglądałam pytanie na śniadanie. I oczywiście trzy 9 w dacie to coś szczególnego, a osoby dziś urodzone to 2... itd... Jak to wspaniale dziś urodzić;-) Trąbka masz rację, zaciskamy dziś nogi;-) Oglądałam też z wywiad z kobietą, która zrobiła film o galeriankach. I właśnie ładuje mi sie na you tubie - zobaczymy co pokazała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i ja :) angioletto no to powodzonka z całego serca życzę... Trzymam kciuki żeby to było właśnieto......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×