Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kobieta pełna nadziei

Wrzesień 2009

Polecane posty

A ja wlasnie zjadlam napoleonka...bo przeciez najlepsza pora na takie bomby kaloryczne to 22.27... Jak tak dalej bede szalec to sie nie podniose z lozka pod koniec 9 miesiaca... :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Brzuszki!!! Musze Wam to powiedziec-dzis widzialam jak Malenstwo kopie...tak,tak-WIDZIALAM!!! Obserwowalam moj brzuszek i ktos tam sie dobijal od srodka!!! Fantastyczne uczucie jak tak drga!!! No to juz...dobranoc wszystkim Brzuszkom na zagrodzie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mam ogromną prośbę :) Zamim kogoś zaakceptujecie na NK to się upewnijcie kto to jest. Aleksandra Sobczyk to jest moja daleka znajoma, która z ciekawości zapisała się do tej klasy by obejrzeć fotkę, którą wstawiłam do galerii. Tak samo Magdalena Nalej, którą ktoś zaakceptował jako gość to dziewczyna ode mnie z klasy. Sory, ale miałobyć w miarę prywatnie i miałyśmy \"sprawdzać\" nowe osoby. Niezbyt mi się to podoba, że każdy może się do naszej prywatnej klasy zapisać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Usunęłam się z tej klasy. Zapisze się jako PUCHATEK. Powiedzcie pls jak usunąć zdjęcie z galerii klasowej. Wstawię raz jeszcze jako Puchatek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniabuu23
dziewczyny jak Was wyszukać na nk?nie mogę nic tu znaleźć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. wiem że to wczesna pora ale nie mogę spać :) Mnie też denerwuje jak ktoś się zapisuje poto żeby zobaczyć fotki, jak je z tamtąd wypisać??? Dzięki dziewczynki za gratulacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelkajaw, gratuluje corci:) W koncu cos ruszylo z naszymi pannami:) Sytofalko to widze, ze nie jest tak zle z waga. Zawsze mi sie wydawalo, ze jak blizniaki to waga x3:D Fajnie, ze sie dobrze czujesz:) Poszperam na nk, moze znajde jakies nowe brzuszki. Zycze milego weekendu, ja sie dzis wybieram do Strzyzowa w odwiedziny do dziadzia, a pogoda poki co piekna. Acha, zakupilam komode 6-szufladowa na ciuszki dla synusia. Moj M mial wiec wczoraj zabawe ze skrecaniem. Oczywiscie sie okazalo, ze brakuje 1 frontu od szuflady wiec trzeba znow jechac. Ale ogolnie bardzo jestem zadowolona (s serii black, red, white- z tego mamy tez meble w pokoju wiec musialo pasowac). Slonecznego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czolem Brzuszki!!! Ja tez cos nie moge spac... Puchatek...ja zablokowalam te osoby...najlepiej jakby wszyscy zablokowali..a swoja droga straszne tupeciary te dziolchy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zyrafka...jak jeszcze raz napisz Twoje imie przez W to mozesz mnie zlajac...Patrz pani,uparla sie i nie da rady!!! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaprosilam pare (mam nadzieje) brzuszkow na nk. Niestety niektore nie maja nicka nigdzie wpisanego. Mamabelgie, my zamiast spac w sobotni poranek to siedzimy przed kompem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczesliwaaaa... Ja uwielbiam te poranki przed kompem...kiedy taka cisza w calym domku...:) Musimy sie cieszyc i napawac nia bo juz niedlugo to sie skonczy :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) poogladalam Wasze zdjęcia na NK... ślicznie wyglądacie... hm.. poki co to niewiele osób wie że jestem w ciąży.. najbliższa rodzina i znajomi :) brzuszek dopiero teraz nabiera kształtów :) a że byłam prawie wklęśnięta to osoby które mnie nie znaja nie widzą ciąży... Ewelkajaw, gratuluje corci :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć brzuszki:) Też zapisałam sie do NK macierzyństwo i czekam na akceptacje..... U mnie ładna pogoda, więc idę na słoneczko pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hajjj....zapisałam się do nk...pod prawdziwymi danymi...w nazwisku zwierzak drobiowy :) więc niech tam mnie moderatorka akcepnie... i wszystkim dziewuszkom gratulacjone rozpoznania płci i poruszeń ...ja chyba coś poczułam ....ale dalej nie dokonca jestem pewna :) niech mnie już kopnie to się upewnie...pozdrófffka...i wyłazić z chałupek dziewczynki dotlenić się!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello, Zniknęłam z naszej klasy ale już powróciłam jako Puchatek22. Nie mam jeszcze fotki ale wstawię jak moderator czyli Koliban usunie z klasy Aleksandre Sobczyk i Magdalenę Nalej (jest zapisana jako gość). Wtedy spokojnie wstawię zdjęcia i te z usg i te z brzuszkiem. mamabelgie masz racje te dziewczyny to straszne tupeciary. Brak wychowania. Jeszcze jedna się chciała zapisać jako gość - Małgorzata Boryna ale jej nie zaakceptowałam i wysłałam do niej taką wiadomość, że drugi raz chyba nie spróbuje. Sensacji szukają idiotki jedne :( Pls dziewczyny jakby ona chciała się zapisać to jej nie akceptujcie. To nie jest osoba z naszego forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewlkajaw
Dobr i troche racji w tym jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey hey Ale dzis spalam, chyba 14 godzin i jeszcze bym chetnie w lozku zostala :) No ale czas na sniadanko a potem kilka obowiazkow domowych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki :-) Byłam wczoraj na usg 3d i będzie kolejny chłopak :-) Byłam strasznie zaskoczona, byłam pewna że to dziewczynka :-) A teraz jak już wiem że będę miała drugiego synka jestem najszczęśliwszą mamą na świecie :-) O córeczkę może jeszcze w przyszłości się z mężem postaramy, zobaczymy jak sobie pordadzimy z dwojką :-) A dołączę się do tematu łożyskowego :-) U mnie już trzej różni lekarze mówili że mam łożysko na ścianie przednie, tylko szkoda że mi o tym nie mówił mój gin prowadzący. Za pierwszym razem to usłyszałam na usg genetycznym w 12 tygodniu, pozniej jak byłam w szpitalu i wczoraj na usg 3d lekarz nic nie mówił tylko napisał w opisie badania: Łożysko ściana przednia w pierwszym stopniu dojrzałości wg skali Grannuma. Proszę napiszcie coś więcej na ten temat NICK.............WIEK.....PŁEĆ.......TERMIN.....SKĄD... .....KG NABYTE 1.Figlarna........26.........?...........24.08.......Gda ńsk............-2 kg 2.Aska 1978....30..........?............28.08......Ostrów wlkp.....+2kg 3.Oles.............29......chłopak......1.09.......Chorz ów...........6kg 4.aguchaaa......34.........?............1.09.......Lubli n .. .......... 5.justa140283….26.........?............1.09....... k/Łodzi.............7KG 6.mamamadrid...34.........?............3.09.......Madrid . . ..........2 kg 7.mamabelgie…..32.........?............3.09....... Belgia. .............0kg 8.kobra78........31.........?............3.09.......Rze szów..........+1kg 9.MamaIzia.......22.........?...........3.09.......Libią ż..............-3kg 10.nitaanita......24...córeczka......04.09..... Lbe................+4,5kg 11.zyrafa-dluga..24...córcia Basia..05.09......Białystok.........+6,5kg 12.evka81........27.........?..........06.09.......Cambr dge..........0kg 13. aska.osa......26.........?.........06.09.......Anglia....... .........+1 14.cleo123........27.........?.........08.09.......Wars za wa........1 kg 15.small size......23.........?.........08.09….....Sztum...... .. ......2kg 16.-Zawadka-.....28.........?.........09.09.......Oleśni ca...........0kg 17.ruthles.........23.........?.........10.09.......Żor y .... ...........3kg 18.Rudka..........31.........?.........10.09.......Wawa . ..............1kg 19.ewelkajaw....25..córcia Wiktoria....11.09......Jaworz n o....-2kg 20. Trąbka........23.........?..........11.09......Wawa......... .....+3 kg 21. Koliban........28.........?..........12.09……..Wa rszawa...........2kg 22.basia19g......23......chłopak....15.09......Zgorzelec .... ........5kg 23.Sytofala........22.........?..........16.09….. ..D-ka Wisłocka..... 24.emce...........29.........chłopak..........16.09.......Świn o ujście........ 25.chochlik_......29.........?..........18.09.......K/Kr a k owa.......? 26.misha85 .......24....synuś....16.09.......Warszawa......8kg 27.Sylwunia83....26.........?...........16.09......Lidzb a rk W........0kg 28.agraweczka..26.........?...........16.09.......k/Olsz tyna.......1kg 29. doris_kk......21.........?...........16.09......Kędzierzyn-K oźle.2kg 30.cytrynka77...25.........?...........18.09…....I r landia.............0kg 31.dalena..........35.........?...........19.09......Poz nań.............3 kg 32.kasia1182.....27....chłopak........19.09......Ostrzes zów.......1kg 33.Puchatek22...24.........?..........20.09......Skiern iewice.....3,5kg 34.jadzia4.........31........?............20.09......Ale ks andrówŁ..1,5kg 35.ewela1777.....19.........?...........20.09......Pio trkow...........0kg 36.agunda.........27....Chlopak........22.09......wroc ław...........3kg 37.nerwi...........26.........?...........22.09......Wro cław...........0kg 38.Anulka1988....21.....chłopak......22.09…... Warszawa..........-7kg 39.*akna**.........25........?...........22.09......Byd goszcz..........3kg 40.szczesliwaaa..26.....chłopak.....23.09…... Dębica .................. 41.Karila..........27.......córka........24.09......Wroc ław.........+5kg 42.agaigi27.......27..........?..........24.09......CHO SZCZNO.. ...+3kg 43.szkrabek9.....26.........?...........25.09.......Śląs k ...............3kg 44.Malinka88888..24........?............25.09......Leszn o.............3kg 45.agamycha......27........?............26.09......Szcze cin...........0kg 46.Mal_g...........34......aniołek.....14.02 ....Brisbane 47.Made83.........26..........?..........27.09........Kr aków.........+2kg 48.figa84..........25.........?............29.09......B - B..............2,5kg 49.mamuśkaaa3..33.........?............29.09......Wodzi sław…......2kg 50.Iza339.........29.........?............29.09.......Pi astów..........-3kg 51.Stelka.........28.........?............30.09.......B rzeg.............0kg 52.Aniabuu23.....27.........?............30.09.......Kal isz..............2kg 53.Marusia25.....27.........?............30.09.......Pio nki...........-2kg 54.MDream ......30 .....chłopak ......19.09.09 ...Sosnowiec....+/- 1kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dodałam się do NK, proszę zakaceptujcie mnie. Założyłam fikcyjne konto, wiec nie powinno być problemu kim jestem:-) Wczoraj trochę figlowaliśmy z moim lubym i dzidzuś się zaczął wiercić. Normalnie mie zmurowało.... A dziś wcinam duży słój ogórków kiszonych - a już myślałam, że mnie te smaki nie najdą:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emce Skala Grannuma ocenia rozwój łożyska - jest trzystopniowa i każdy stopień to kolejny etap jego rozwoju. Przed porodem w 40 tygodniu łożysko będzie miało trzeci stopień. Ale nie powiem Ci kiedy jaki stopień będzie osiągnięty bo nie wiem ;) A położenie łożyska na ścianie przedniej to norma, też mam na ścianie przedniej ;) To nie robi większej różnicy, gdzie jest położone, ważne że wysoko i nie idzie w kierunku przodowania. A my dziś zrobiliśmy rajd po komisach samochodowych i znaleźliśmy dwa interesujące samochody: przede wszystkim Renault Laguna kombi (2004), a jako alternatywa Ford Focus kombi (2002). W tym drugim przypadku nawet biorą pod uwagę pozostawienie w rozliczeniu naszego obecnego samochodu, byłoby świetnie :) mamabelgie, pisz jak chcesz ;) ja już nie zwracam uwagi, wiem że chodzi o mnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A zgadnijcie co dziś zjadłam na obiad..... Mama zaprosiła nas na grilla, karkóweczka, skrzydełka, ziemniaczki z masłem czosnkowym, surówki ze świeżych warzyw.... Cały rok się na to czeka :) p-y-c-h-o-t-a :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nio wiecie co, takimi smakołykami mi tu kusić? a ja tylko te ogórki;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniabuu23
dzięki PUCHATEK za ten link do nk,jeśli chodzi o internet to muszę się przyznać że mam do tego lewe ręce..Proszę o potwierdzenie mnie, na razie pod imieniem i nazwiskiem ale spróbuje ustawić mój link jako moje pseudo, czy coś .Puki co Ania Bednarek.. Wiecie mam największą ochotę w ciąży ..na rosół Pozdrawiam,papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×