Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kobieta pełna nadziei

Wrzesień 2009

Polecane posty

czesc, melduje sie z ranka :) zyrafko tak narobilas ostatnio mi ochoty na kebaba , ze wczoraj e objadlam a dzis sniadania nie zmieszcze :P smigam sie ubrac i do Kosciola a pozniej mam nadzieje dzien milo sie potoczy. :)czego i Wam zycze .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie okrągłe brzuszki i ja :) wczoraj troszke poszalalam i caly dzien mialam skurcze-szkoda tylko ze bezbolesne prawie i tylko 2-3 na godzine :o ale wreszcie cos zaczelo sie dac,bo caaaały dzien byly. Nocka jako taka.-ogólnie dochodze do wniosku ze im wiecej robie w dzien,chodze,sprzatam itd tym lepiej sie czuje :D:D:D tak wiec zaraz nie zwracając uwagi ze niedziela-zabieram sie do roboty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam poranna pora:) płyn laktacyd ginekologiczny mozna kupic tylko w aptece jest troche drozszy od emulsji ma postac płynu i rozrabia sie go tak jak tamtum rosa.... super jest , mi w ciazy w czasie infekcji bardzo pomagał....naprawde wart polecenia... ja wczoraj bylam na cwile na dni boleslawca... dzisiaj mam znowu gosci i jestem zla bo sama sie wrabalam,.... tzn przyjezdza mojeo meza siostra z mezem i dzieckiem i nie wiedzialam na ile osob robic obiad wiec spytalam tesciowej czy z nimi tez jedzie bo nic nie powiedzieli a ona nie mialam w planach ale przyjade, no rece opadaja ... do tego mam brata i siostre u siebie od wczoraj... bo przywiezli mi paczke od kumpeli z angli, paczke od mamy , i paczke od siostry dla majki i michasia... a moje mieszkanie ma 37 m2... maz najlepiej uciekl na ryby z ranca i zadowolony...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam i ja:) dzisiaj całą noc przespałam i tylko raz wstawałam:):) szok:):) może to dlatego że miałam całą noc okno zamknięte bo na przeciwko robili parapetówkę( jak zawsze coś w weekendy się dzieje). MDream: dziękuję za odpowiedź:):):) ja dzisiaj nie wiem co będę robiła. pewnie posiedzimy w domu ewentualnie na plac zabaw pójdziemy. od rana mam uczucie jakby mały chciał wyjść dzisiaj ze mnie ale nie mam żadnych skurczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MDream posłałam jeszcze raz;-) akna- no już jutro hehe:-) jutro mam się zgłosić na oddział porobią badania i będą mi robić cc:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 Hej Brzucholki:) 🌼 Wczoraj byłam padniętna żeby cokolwiek napisać:) Cały dzień spędziłam z mężem na egzaminie praktycznym na kat. c i jestem bardzo szczęśliwa, pomimo tego, że ze stresu myślałam że zaraz urodzę. Mój K zdał za pierwszym razem i mamy do przodu. Teraz tylko moje szczęśliwe rozwiązanie:) Tak czytam Was i czytam i już się zaczyna coś dziać, a u mnie od czasu do czasu coś tam mnie zaboli coś tam zakuje i koniec. A tu zaraz koniec sierpnia i zostanie dwa tygodnie do porodu. Powiem Wam tylko tyle, że mam nadzieję, że urodzę wcześniej bo już mam dosyć chodzenia w ciąży mimo wszystko, że ten stan jak najbardziej mi się podoba:) ❤️ Chciałabym już zobaczyć swoje maleństwo jestem taka ciekawa jak ona wygląda :) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny:) dzisiaj leże, pojechałam rano z mężem na targ i ledwo do domu dotarłam, nie mam siły i do tego Małe mi wciska nóżkę w prawy bok aż b boli.. no i ciągle mam te pierniczone skurcze teraz co 15 min.. wczoraj w szpitalu dowiedziałam się,że teraz b dużo dzieci rodzi się w terminie i mam nadzieję,że wkrótce mnie porządnie weźmie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) moj maz pojechal na chwilke na firme- nawe w niedziele... Koteczku tez wczoraj bylam na dniach Boleslawca i Cie nie widzialam;) tak sie nalazilam ze ledwo doszlam do samochodu... tak mnie okropnie bolaly te boki brzucha ze jak wrocilam i sie polozylam to myslalam ze juz nie wstane... dzis tez moze pojade ale juz nie bede tyle chodzila, przejde sie zjem cos dobrego i odwiedze babcie:) wogole czuje sie jakos slabo ale to moze przez te nieswiadome nerwy, bo mam taki niepokoj przed porodem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od dwóch dni nie chce mi się jeść. jem tylko wtedy kiedy już robi mi się słabo lub gdy przypomnę sobie że dawno nie jadłam. też tak macie?? zaczyna mnie to martwić bo nie biorę żadnych witamin a nie chcę żeby małemu coś się stało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magdakate-to chyba tez objaw przedporodowy-ponoc wlasnie apetyt sie zmienjsza.szkoda,bo u mnie jest dokladnie na odwrót :D:D:D ja bym jadla i jadla ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAgdakate ja mam tak samo, wczoraj to prawie cały dzień na czekoladkach i coli a potem mdłości.. ja wogóle całą ciążę niewiele jadłam no i ostatnio też schudłam, Żyrafka mówiła,że to normalne:) u mnie może Małe uciska gdzieś na żołądek bo jak troszkę zjem to mam wrażenie że zaraz pęknę taka jestem pełna... i też nie brałam całą ciążę witamin, gin kazał tylko uzupełniać brak a to magnezu a to żelaza. wręcz mi powiedział , że nie po to mi co mies robi wyniki żebym się świństwem faszerowała... zjadam dużo warzyw i owoców, bo soki i jogurty też mi jakoś nie wchodzą..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magdakate ja to mam na odwrot jem i to duzo...moze staraj sie ograniczyc slodycze itp a jesc owoce i warzywa dostarczysz witaminek dziecku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie ostatnio mam wstręt do słodyczy:) jedyne słodkie to soki, cola i owoce na które też nie mam za dużej ochoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczyny:) Ja dzisiaj mialam kiepska noc co chwile sie budzilam to chyba przez to ze moj K. jest w 3-miescie i musialam nocke spedzic sama. Nie lubie gdy mnie zostawia:( Zakupy dla Dzidziusia w wiekszej polowie mam zrobione, zostal mi jeszcze do kupienia wozek (na ktory nie moge sie zdecydowac), przewijak (bo chce zeby na dole byly szuflady) i jeszcze ubranka. Co do skurczow to ja mam je od 14 tc, szyjke mam jeszcze dlugo wiec zapowiada sie ze jeszcze dluuugo nie urodze:( Kurcze, a ja mam juz dosyc tego stanu, ciagle mnie boli a to kregoslup, a to wiezadlo i jeszcze od wczoraj mam zgage i mdlosci. Masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie się zważyłam i się podłamałam:( coraz więcej do zrzucania po porodzie. jja chyba zatrzymuję wodę w organizmie ale nie puchnę jakoś specjalnie. mam lekko napuchnięte palce u rąk i jedną stopę. dużo piję a mało chodzę do toalety:( mniej niż wy to opisujecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja biore witaminy z grupy omega bo sa przede wszystkim w rybach a mi ich jemy malo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny Od wczoraj też coś z żołądkiem mi szwankuje co zjem to mi niedobrze, może to stres przed wtorkowym USG ale tak po cichu mam nadzieję że torbiel małej zniknie.Jutro zaczynają u nas remont dachu chociaż mieli zacząć tydz.temu, więc znów wakacje u rodziców uwielbiam to nie trzeba gotować sprzatać zajmować się dziećmi, total luz, moi rodzice są kochani ale w ciągu roku szkolnego rzadziej będziemy się widywać bo daleko mieszkają więc teraz nas rozpieszczają. Szkoda ze nie maja netu bo znow ciezko bedzie Was nadrobic. Milej niedzieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie, kolejna noc z typu koszmar - mały wiercił się i kręcił, brzuszek napinał się tak mocno,że myślałam iż pęknie, dusiłam się w każdej pozycji, rano obudziłam się jak zdjęta z pala (czyt.krzyża), a tu jeszcze w najgorszym przypadku 30 dni :( zastanawiam się czy maluszek może gabarytowo nie mieścić się we mnie? kochana RUTH nadal nic od Ciebie nie mam, sprawdź adres: MDream79@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anulko ja tez bym nie spala w nocy jakby moj maz mnie zostawil, ja to kurcze wogole mam trudnosci z zasnieciem bez meza, ciekawe jak to bedzie w szpitalu;) dziewczyny ja nie wiem czy te bole pachwin sa normalne mnie tak bardzo boli ze chodzic nie moge tylko jak siedze jest ok:( co jakis czas pojawiaja sie krotkie bole jak na okres...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anulko ja tez bym nie spala w nocy jakby moj maz mnie zostawil, ja to kurcze wogole mam trudnosci z zasnieciem bez meza, ciekawe jak to bedzie w szpitalu;) dziewczyny ja nie wiem czy te bole pachwin sa normalne mnie tak bardzo boli ze chodzic nie moge tylko jak siedze jest ok:( co jakis czas pojawiaja sie krotkie bole jak na okres...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
basiu czytałam w książce że bóle pachwin to normalne w końcówce ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magdakate ale takie mocne?:( ja jak dluzej posiedze to potem wstac nie moge a chodzenie to strasznie boli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magdakate ale takie mocne?:( ja jak dluzej posiedze to potem wstac nie moge a chodzenie to strasznie boli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam niedzielnie :) Rozpisałyście się pomimo weekendu :) Basiu, organizm jest już tak obciążony, że wszystko boli: i kręgosłup i pachwiny, i spojenie.... nic nie poradzisz. Ja też jestem cała obolała i ledwo się poruszam. Minie po porodzie ;) Aska, skurcze co 15 minut? Dalej się utrzymują? Może to już to, tylko czekać na częstsze? Te spadanie z wagi o 1-1,5 kg w ostatnim miesiącu wiąże się głównie z tym, że obniża się ilość wód płodowych, no a mniejszy apetyt też robi swoje ;) Dziś dowiedziałam się że w puszce Coli jest 15 kostek cukru i mną wstrząsnęło. Może już darować sobie Colę? Zdarzyło mi się pić sporadycznie, ale nie pijam kawy i lubię :) Ja od wczoraj chodzę do łazienki co pół godziny, Baśka musiała wleźć już bardzo nisko... Boli mnie czasem jak na okres i to wszystko. Basia jakby rzadziej się rusza, ale jak już zacznie harce to rozciąga się tak że naciska na pęcherz i dusi pod żebrami - na całego!! Zastanawiające jest to że nie mam zgagi i nie miałam - może zdarzyło mi się kilka razy w czasie całej ciąży. Może już 2 tygodnie temu odstawiłam witaminy, w sumie i tak jem codziennie warzywa i owoce, jem mięso, nabiał, jajka, więc myślę że nie robię krzywdy dziecku. Dla spokoju łykam sam kwas foliowy żeby nie mieć problemów z krwią. A wyniki morfologii mam teraz najlepsze w całej ciąży! A dziś na obiad robię makaron z sosem pomidorowym i kuleczkami mięsnymi :) Nie chce mi się babrać z czymś bardziej skomplikowanym, w końcu święta niedziela, nie? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basia normalne:) Teraz jest trochę lepiej ale jakiś czas temu to nie mogłam leżeć tylko siedzieć, bo jak się kładłam to mnie m musiał podnosić, bo nie dawałam rady sama.nogi to mi już od mies myje bo nie mogę się przez ten cholerny kręgosłup schylić.. a w pachwinach to tak boli jakby się człowiek miał zaraz rozerwać na pół.. powiem Ci Basiu na pocieszenie - wkrótce kochana wszystko przejdzie:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żyrafka dzień dobry:) a gdzie tam regularne, b chciałabym:) rano się zaczęło pewnie po spacerze po targu i później trochę trwało i przeszło.. wkurza mnie to a zarazem jak jeszcze nie czas na Małą to niech siedzi.. przed chwilką mąż odpalał wózek, on już by pojechał na spacer ale nie ma z kim:) śmieje się,że kota zapakuje:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny Sobota minela :D dzis moj C zabral juz dzieciaki i wprawdzie czeka mnie samotna niedziela, ale lepsze to niz wrzaski. Choc wczoraj nie bylo tak zle i nawet wieczorem pojechalismy na lody - a powiem wam ze w zyciu nie jadlam lepszych niz serwuja w tej knajpie PYCHOTA!!!! Nastepny weekend w Anglii jest 3 dniowy z poniedzialkiem i moj luby zaproponowal zebysmy wyskoczyli nad morze, moze?! :D Sama nie wiem czy to dobry termin, ale to juz bylby ostatni gwizdek spedzenia go tylko we dwoje. Termin porodu mam na 4 wrzesnia, ale chyba moj maluch i tak bedzie spozniony, wiec moze warto jeszcze wyskoczyc na kilka dni? Tym bardziej ze ja wciaz nie mam specjalnych symptomow zblizajacego sie porodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aggie.sept: a macie gdzieś już wypatrzone miejsce nad tym morzem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Osobiscie uwielbiam Brighton, ale teraz od nas to troche daleko, raczej myslalam o Ramsgate albo Morgate - oba wydaja sie ciekawe, a slyszalam ze to wybrzeze Kentu jest calkiem urodziwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×