Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kobieta pełna nadziei

Wrzesień 2009

Polecane posty

ja mam tv już po dziurki w nosie!! wolę siedzieć przy laptopie i czytać co piszecie:) a tak a propos to aska.osa dawno się nie odzywała. ciekawe co tam u niej?! odezwij się kobieto:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angioletto ja nic nie robię- ładne mi nierobienie po tym ostatnim sprzątaniu.. ale faktycznie czasami się ma tyle zapału i chęci że można przewrócić dom do góry nogami:) ale szkoda,że nie widziałyscie mnie w ogrodzie raz na pupie raz na kolanach a to na pieska..wszystkie możliwe pozycje przećwiczyłam a Wy o seksie żartujecie.. na to teraz brak sił:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem czy mam znienawidzić swojego męża czy mu podziękować??!! kupił mi paczkę Jaffa Cake coś jak polksie delicje i pół paczki na raz zjadłam:( a tak chciałam już ograniczać czekoladę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak juz sie przyznajemy :D to ja wlasnie zjadlam snikersa :D:D:D a oczywiscie tez sobie obiecalam ze juz nie zjem :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daj mu słodkiego buziaczka:) Mój też non stop coś słodkiego kupuje niby to dla mnie ale sam wciąga większą częśc. a jak się śmieję że słodkie wchodzi w pupę to mówi, że moja jest ok.no i weź tu z facetem rozmawiaj. bo u nas przed ciążą był zakaz kupowania pepsi i chipsów. a potem się zmieniło, bo ciągle mi się właśnie tego chciało i mąż teraz z tego korzysta hi hi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzę że mamy problem z dotrzymywaniem danego sobie słowa:P:):):) mnie najgorsze jest to że ja sama nie kupuję słodyczy tylko robi to mój Ł i dlatego czasem jestem na niego zła. mówię mu i tłumaczę żeby nic nie kupował a on mówi mi żebym nie jadła on i Robak sami zjedzą. i wtedy się łamię i też zjadam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak tak. mnie jakoś słodkie nie szkodzi a po owocach mam ostatnio zgagę:):) i po mleku i nabiale, nie pamiętam już kiedy jadłam. ale ogólnie to odżywiam się zdrowo i jem dużo warzyw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angioletto Ty mi chyba skurcze wykrakałaś... coś tam znowu mam ale na poród raczej nie wystarczy. idą ciągle od kręgosłupa. o ja pierdziele.. a ile przytyłyście? ja startowałam z wagą 75kg. potem 19 tyg wymiotów i 72 kg i w 38tc 79 a teraz 77.5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny poratujcie mnie bo ja sama nie wiem co mam robić i co mam myśleć o dzisiejszych dolegliwościach. Od rana dziwnie się czuję i do tego często chodzę do kibelka bo mam strasznie parcia. A od 16 dostawałam takich dziwnych skórczy przy których miałam straszne duszności i tak mi krew szybko do mózgu spływała i za chwile mi puszczało. Miałam tak ze 4 razy, a potem wyszłam do sklepu i normalnie myślałam, że nie dojdę bo takie skurcze mnie łapały i do tego mała tak strasznie ciągneła w dół. Powiedzcie mi co to może być. Wiem że nie ma Żyrafki bo u niej się zaczęło, ale nie mam się nawet kogo zapytać:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aśka no oby to sie zaczelo u ciebie kochana!!! :D:D:D trzymam kciuki!!! ja zaczynalam 64kg.tyłam tyłam i tyłam az utyłam do 82kg :( Aga-kochana,ciezko mi powiedziec cokolwiek,ale te dusznosi są troche niepokojące.moze zadzwon do lekarza co?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aska ja jakiś czas temu się ważyłam i wyszło że 9 kilo a teraz już sie nie ważę bo totalnie bym się załamała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny na początku miałam je co 7 min. z zegarkiem w ręku, a teraz jak wstanę z fotela to mnie złapie i zaraz puszcza. Sama nie wiem co mam robić. Wogóle taka dzisiaj dziwna jestem. Rozdrażniona i wszystko mi przeszkadza:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
angioletto nie martw się, ja 3 tyg remu miałam 16kg na plusie, i już napewno przybrałam dwa CONAJMNIEJ:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to nie jestem sama ;) Aga cos mi sie zdaje ze zaczniesz dzis rodzic kochana.masz wszystko gotowe???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angioletto mam wszystko gotowe nawet mój mąż już zaniósł torbę na wszelki wypadek do samochodu ;) nawet jeśli to nie będzie dziś. Niby czym tu się martwić, ale wcześniej nie zdarzało mi się tak długo mieć te skurcze. Jeszcze do tego wszystko mnie boli tam u dołu. Ehh..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga pochodź troszkę i jeśli z zegarkiem na ręku są regularne na początku co 10 min później coraz częstsze to kochana kąp się i jedź do szpitala. ja tez przy skurczach mam duszności i nie mogę oddychać. podobno te właściwe skurcze są cały czas regularne mimo zmiany pozycji. i jeśli ustępują przy siedzeniu to nie to. poobserwuj troszkę dokładnie i jak coś to pisz.może w tym czasie odejdą Ci wody to mykaj do szpitala. ja na Twoim miejscu poszłabym pod prysznic i zobaczyła jak często są te skurcze. trzymaj się i nie denerwuj się ja już kilka razy tak miałam i przeszło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga mi żyrafa kiedyś powiedziała żeby wziąć ciepłą kąpiel i wypić meliskę na uspokojenie ale nie wiem i dopiero jak skurcze się nasilą wtedy jechać do szpitala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki dzięki za doradzenie. Ja czytam codziennie co piszecie, ale teraz sama nie jestem w stanie przypomnieć sobie co Żyrafka mówiła na temat tych skurczy. Idę wezmę ciepły prysznic i napiję się tej melisy. Może coś się wyjaśni. Jak coś dam znać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki dziewczynki za wsparcie. Idę jednak wezmę ten ciepły prysznic i napiję się tej meliski. Jak coś dam znać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już po kąpieli, teraz raczę się melisą. :) A do tego cały dzień mnie boli głowa:( masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) mam do sprzedania fajny nowy kombinezonik dla chlopczyka 0-3 m-cy http://szafka.pl/c14574-granatowy-kombinezon-dla-chopczyka-0-do-3-mcy.html i sztruksowa kremowa ocieplana grubym polarkiem kurteczke Cherokee 0-3 m-ce stan idelany http://szafka.pl/c14579-ocieplana-sztruksowa-kurteczka-cherokee-0-do-3-mcy.html napewno sie przyda na jesienne i zimowe dni zainteresowanych prosze o kontakt na szafka.pl albo maila taka_jakas_see@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga ale jak by się coś działo jedź do szpitala:) Zrobią Ci ktg i będziesz pewniejsza. tym bardziej że to już trochę trwa.. zawsze możesz wrócić do domku i nie będziesz się martwić. daleko masz do szpitala. masz do którejś z dziewczyn nr telef w razie czego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agus czyżby sie zaczeło ?? Weszłam tylko na chwilkę a tu takie rzeczy........ Ja juz nic nowego nie wniosę dziewczyny napisaly wszytsko. Jesli skurcze się nasilają i są coraz mocniejsze to znaczy ze sie zczyna. Informuj nas :) Jakby co to ja już POWODZONKA życze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aska 1978 ale żyby u Ciebiue nic..... ??? I S było i pielenie i pozycje hihihi....... Moze jednak cosik sie zacznie i nie będziesz musiała jutro obsługiwać rozwrzeszczanych gosci?? Ja Ci kochana tego zycze :) No chyba ze nie chcesz rodzic w nocy .......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam do nikogo nr tel.! Wiecie co, tak jakoś dziwnie się czuję. Taki jakiś niepokój mnie otacza i do tego ta głowa mnie strasznie boli. Niby tych skurczy nie mam, ale boli mnie brzuch tak od góry do dołu no i krzyż, moje utrapienie. Ale wiecie co, moja mała się tak rusza, że nie wskazywało by na poród. Nie wiem sama co myśleć bo nigdy nie rodziłam:P to moje pierwsze dzieciątko i tylko mogę się domyślać wszystkiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A do najbliższego szpitala mam 25 km:) także jakby co to chociaż na KTG pojadę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×