Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kobieta pełna nadziei

Wrzesień 2009

Polecane posty

Dziewczyny, i mnie nie ominęły zgryzione brodawki. Jedną pierś Basia chwyta ślicznie, a w drugiej mam wygryzioną dziurę :| Leczę tę pierś od kilku dni, gdy się zrobiło lepiej dałam jej znowu i sprawa się powtórzyła. Smaruję bepantenem, odciągam z tej piersi mleko, ale to średnio pomaga. Dziś kupiłam nakładki na tę pierś i Basia niechętnie ją chwyta, a jak już chwyciła to z całej siły, i równie dobrze tych nakładek mogłoby nie być :( Pozostaje czasowe odstawienie tej piersi i odciąganie pokarmu. Nie lubię tego, bo to tyle zachodu... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
A ja znowu mam czas bo byłam z malutkim na spacerku i tak go to uśpiło że już trzecia godzinę śpi:) U mnie też była dziś położna środowiskowa na wizycie patronażowej. Bardzo dużo się dowiedziałam nowych i przydatnych rzeczy, jestem z tego powodu bardzo zadowolona. A m.in. że maluszków nie należy wybudzać do karmienia tak jak mi to w szpitalu kazali robić bo one i tak się same o to dopomną jak będą głodne. A ja mojego Bartka praktycznie co 2 godz budziłam, biedulek, teraz sobie odeśpi:) Angioletto- mój maluszek też miał często czkawkę ale zauważyłam że głównie dlatego że nie zawsze dobrze mu się odbiło po jedzeniu i jak go kładłam to mu się ulewało i się czasem troszkę tym zaksztusił i przez to ta czkawka była, zauważ sobie czy i u Ciebie tak nie jest... Teraz już bardzo pilnuje żeby mu się odbiło, kładę go na ramieniu i delikatnie poklepuje po pleckach i wtedy odbija się mu tak że mąż do innego pokoju słyszy:) Wspólczuję wam tych popękanych brodawek chociaż ja bym dużo dała żeby mój chwycił pierś. Niestety przyzwyczaił się do butelki i musze odciągać. Najgorzej jest w nocy-odciągnąć, nakarmić, przewinąć-schodzi co najmniej godzinę, potem 1-1.5godz spania i znowu, i rano wstaje nie przytomna. Ale dla synka wszystko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ziewzyny ile czasu karmicie srednio maluszki piersia i ile czasu potem spia??? ja karmie ok godzinki i potem mala spi jakies 3h.czy tak powinno byc???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja jestem taka zła, że chyba przestanę się udzielać na forum żeby nie popsuć nikomu humoru. Byłam dzisiaj na ktg i nic ale to nic nie wskazuje na to żebym urodziła w terminie czyli 16.09 tylko po. Ja mam poprostu tego wszystkiego serdecznie dość i jak czytam wpisy dziewczyn które urodziły to aż mi się płakać chce, że ja się męczę. Powiem Wam, że dla mnie ciąża nie jest czymś fajnym i już nie chcę w niej być. Mam takiego doła, że już nawet mnie nie cieszy to, że jest dzidzia (we mnie) i jest OK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga86 głowa do góry plz! Nie jestes sama...... A ja na zadne ktg nie zostałam skierowana :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny Po pierwsze gorace gratulacje dla nowych mamusiek .Jeszcze nie dalam rady was nadrobic jedynie ostnia stronke .Borysek pochlanie mi duzo czasu a jak spi to zajmuje sie soba i mieszkankiem .Maz bardzo mi pomaga .a do wczoraj zabardzo nie moglam jeszcze chodzic po porodzie caly czas mnie bolalo .Az lzy mi sie pojawialy w oczach jak mialam wstac lub usiasc .Ale juz dzis jest dobrze .Co do karmienia to ja juz w szpitalu mialm problem z bolacymi sudkami ,tak mnie bolalo ze lzy milam woczach .Ale polozna przyniosla mi odrazu nakadki silikonowe i bylo odrazu lepiej .Borys juz nie potrafi samego sudka ciagnac .Ale dlamnie to lepiej bo nie boli ,a maly nie ma problemu z chwytaniem .Co do karmienia to moj synek czasem i przez 3 h je wmiedzy czasie zrobi kupke i pozyga sie :-) a czasem 20 min Goraco was pozdrwiam ,uciekma na objadek poki synus spi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga ja mam tak samo:-/ a do tego tu już nikogo nie ma, bo się wszystkie aktywne rozdwoiły. Ja KTG też nie miałam robionego, a u mnie szpitale przyjmują w 8 dobie na badania....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaNikolki
witam wszystkie przyszle mamuski i mamuski juz "prawdziwe". Mam na imie Marzena. forum odwiedzam pierwszy raz. Jestem w ciazy. Termin mam na 28 wrzesnia 2009 a juz tak bardzo nie moge sie doczekac :) w ubieglym tygodniu bylam u lekarza, ktory powiedzial mi, ze w kazdej chwili moge zaczac rodzic, gdyz glowka dziecka ulozona jest bardzo nisko i macica jest juz przygotowana na porod, ale co z tego jak zadnych innych objawow nie mam :( juz nie moge doczekac sie, kiedy wezme na raczki swoja coreczke. doskonale rozumiem, co czuja kobiety, ktore czekaja na porod z utesknieniem. mi akurat to pomaga bo im dluzej czekam tym mniej tego wszystkiego sie boje. pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, ja jutro nadrobie to co napisalyscie. Po krotce jak to bylo u mnie. Jak wiecie u mnie nic nie zapowiadalo porodu, nawet w piatek na KTG lekarz gbur stwierdzil ze nic sie nie dzieje i zebym spadala ;) W piatek mialam ciagle skurcze ale rzadkie, dopiero ruszylo sie po 18 jak wrocilismy ze spaceru. Wlazlam do wanny i wypadl kawalek czopu ale przezroczysty. A przed 20 mialam nadal nieregularne i dosc bolesne skurcze ale nagle odpadl mi wielki czop ktory wygladal jak krwawa galaretka ;) No wiec pojechalismy, na izbie mnie zbadali 2 cm rozwarcia, stwierdzili ze rodze i zalatwili wszystkie dokumenty. Poszlismy do sali o podwyzszonym standardzie. sala byla super. Duza wanna, wygodne lozko, pilka, worek, fotel itp. Na poczatlku nawet obejrzelismy film na laptopie ale potem sie zaczelo. O 11 juz dosc bolalo ale zbadali mnie i nadal mialam 2 cm, to samo po 12 ale wtedy juz tak bolalo ze ja prawie plakalam wiec zlitowali sie nade mna i dali znieczulenie przed 2 w nocy przy 2 cm rozwarcia nadal. Pozniej o 4 nad ranem kolejne znieczulenie - 4 cm, a o 6 polozna mnie zbadala i stwierdzila ze mam 8 cm i juz nie dostane znieczulenia. To byl najgorszy bol mojego zycia, darlam sie jak glupia, nie moglam oddychac i czulam bole parte, parlam mocno ale nie moglam bo straszyli ze mi rozerwie szyjke. W koncu znowu sie zlitowali i dali znieczulenie. Po 15 minutach od podania mialam juz 10 cm. To bylo przed 8 i zmienil sie sklad, przyszla taka starsza polozna i powiedziala ze jak chce urodzic szybko to mam sie jej sluchac. No to poszlysmy na sale poloznych rodzic. Dwa skurcze i Michal byl na swiecie. Super uczucie jak klada dziecko na brzuchu. Pozniej zabrali go do wazenie i badania i byl tam z mezem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewcznynki. Gratulacje dla nowych mamuś. Mała jak wstała dzisiaj o 14:30 tak dopiero usneła :) oczka jak 5 zł i miała gdzieś spanie na zmiane z M ją bawiliśmy :) Fajnie tak jak już nie tylko spanie i jedzenie, tylko zaczyna być bardziej aktywna, a dopiero skończy 3 tygodnie :) Tak wię korzystam z okazji i troszkę napisze, a zaraz idę się przespać chociaż 1h bo padam. U nas bez zmian meczymy się z kolkami u Wiki :( Zamówiliśmy z M kropelki z Niemiec na kolki podobno najlepsze i bardzo pomagają polecili nam je znajomi co mają dzieci i mielim problem z kolkami więc mam nadzieje że i nam pomogą. Co do sutków i brodawek to ja niewiem czy piasała ale wogule ich niemam i u mnie Wiki miała problem złapać więc ja również odziągam pokarm i karmie z butelki ale czasem staram się ją przykładać do piersi żeby o niej nie zapomniała, a jak będzie większa i da rady złapać to może będzie z niej jadła. Asiu trzymaj się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maz byl caly czas w pierwszej fazie ze mna ale na samo parcie go nie zabralam i w sumie dobrze ;) Potem to mnie juz zszyl taki sympatyczny doktor. Ogolnie wszyscy byli dla mnie super mili. O 12 juz w sobote przejechalismy sobie na gore do pokoju, zaplacilam za jedynke i dzieki bogu. Wszedzie byl straszny tlok, wrzaski dzieci a ja moglam w spokoju wypoczywac i nie przejmowac sie innymi. Co do szpitala to jestem bardzo zadowolona i nastepne dziecko tez bym tam rodzila ale to juz tylko cesarka wchodzi w gre bo ten bol to byl koszmar. A teraz najwazniejsze. Michas jest uroczy, taka mala kruszynka. Ladnie je, w szpitalu stracil tylko 100 gram na wadze. jest narazie grzeczny, tylko wczoraj troszke poplakal bo chcial ciagle jesc i sie przytulac ale poza tym super. Zdjecia wstawie jutro bo dzis nie mam sily. Chociaz czuje sie niezle jak na osobe po porodzie ;) Ale malo mi spoadlo na wadze :P Jutro doczytam Was bo jestem strasznie ciekawa jak tam sytuacja wyglada, kto juz urodzil a kto nie. I dziewczyny nie stresowac sie jesli Wam mowia ze daleko do porodu ;) U mnie tez mialo byc daleko. I masujcie sutki bo to naprawde pomaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agunda Cleo123 Aska.osa Angioletto Trąbka Basia19g MamaIzia NOWYM MAMUSIĄ G*R*A*T*U*L*U*J*E cholernie boli mnie krocze a dokładnie szwy więc nie siedzę na forum ale super,że tyle rozpakowanych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
figa84 mnie tez bierze jak ciągle czytam o rozpakowanych u mnie nic sie nie dzieje.... Ja na prawdę do świąt bedę z tym brzuszkiem chodzić... Na forum zaglądam non stop ale o czym ja mam pisać?? Że sie doczekać nie mogę, że juz bym tak bardzo chciała małą zobaczyć?? Dziewczyny fajnie opisujecie porody.... Trąbka a Ty to w jakiejś prywatnej klinice rodziląś?? Aggie co tam u Ciebie?? MamaNikolki witaj :) misha85 a jak u ciebie kochan sprawa wygląda?? Odezwij się :) Ciekawe tez co u magdakate?? Czy tuli juz maleństwo??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście zapomniałam napisać: Figa u mnie tez dopiero każą sie zgłosic w 8 dobie po terminie z OM i też robią badania..... PUCHATKU napisz tez jak sprawa u Ciebie sie ma.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście nikogo nie ma :( Bo kto chciałby ze mną pisać......?? :( :( :( Uciekam pod prysznic i może jakiś mały relaks??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Ja tez nie mam o czym pisac bo nic sie nie dzieje. za tydzien dopiro ide do lekarza ale pewnie i tak sie nic nie dowiem i bede musiala czekac do pazdziernika wtedy mi co 2 dzien beda robic KTG o jakos nie czuje zebym urodzila do tego czasu, pewnie do 10 bede chodzic z brzuchem. Zreszta sama nie wiem co bym wolala....chcialabym juz ale sie boje :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!!! Czytam Was na bierząco, ale nie mam weny pisać..... jestem już strasznie zmęczona ciążą i chciałabym urodzić, a tu skurcze nieregularne i nic...... Akna- nie martw się- ja tu też chyba posiedzę nierozpakowana do świąt.... Gratuluję wszystkim mamusiom.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczynki! Ja juz spakowana na jutro, dzis juz nic nawet nie bede jadla. Mam lekki stresik ale pewnie dopiero jak bede w szpitalu to sie zacznie. Na nk Karila dala zdjecie swojego malenstwa, wynika z niego ze juz tydzien temu urodzila, ale chyba sie ostatnio nie udzielala na forum wiec nie wiem czy sie dopisze do mamusiowej tabelki. Akna i inne dziewczyny nierozpakowane, zycze skurczy i szybkiego porodu. Ja juz jutro bede po:) Akna dam ci znac co i jak gdy do siebie dojde:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Akna nie martw się. Ja będę z Tobą do świąt pisała, że nie mogę się porodu doczekać. W ogóle to mam kiepiski humor i dlatego dzisiaj się nie udzielałam ale jutro będzie nowy dzień i w lepszym nastroju nawalimy z 10 stron i zrobimy imprezkę jakiej nie przeżył nikt :) A sąsiedzi będą walić do drzwi :) A u mnie tak: od piątku bez zmian. Znowu miałam masaż szyjki i ... nie chcę już tego nigdy więcej przeżyć. Mój gin wyjeżdża na kilka dni i na razie mam obserwować i liczyć ruchy i w poniedziałek na wizytę do prywatnego gabinetu. Wtedy zdecydujemy co dalej. No chyba że urodzę wczęsniej ale na to się jednak nie zanosi. To były ostatnie słowa mojego gin ... brzmią mi w uszach jak mantra do tej pory :( Dlatego nie pisałam dzisiaj bo nie chciałam Wam humoru psuć ale widzę że u Was podobnie to zawsze możemy razem ponarzekać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj dziewczyny widzę, że mamy taki sam dylemat. Ja już naprawdę mam wszystkiego dość, a nie chcę już chodzić z tym brzuchem. Nie dość, że wyglądam jakby mi tylko piłkę doczepili to jeszcze wszyscy się już dopytują mojego K. czy już został tatusiem. Ehhh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to widzę, że wszystkie mamy wisielczy humor;-( Puchatek: trzymam za słowo, że jutro będzie lepiej, bo jak nie to.... MamaNikolki: witam:-) jeśli chcesz do nas dołączyć (choć dziś u nas nie wesoło) to zaczernik nick i wpisz się do tabelki (trzeba skopiować ostatnią i się dopisać po dacie porodu). Ja mam termin dzień po Tobie. W sumie to dobrze, że jesteś bo nie będziemy same czekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaNikolki
ja tez juz bym chciala byc po... czekac, obserwuje i chyba sama sobie wmawiam, ze moze jakis skurcz byl. nic nie czuje :( niby do terminu jeszcze troche, ale im dluzej sie czeka tym bardziej chce mi sie tego dzieciatka... jakas taka straszna tesknota mnie ogarnia do tego maluszka, ogromna wies ktora narodzila sie miedzy nami. na odejscie wod czekam jak na przyslowiowe zbawienie :P i codziennie mam nadzieje, ze to juz ten dzien jest a tu... NIC!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie, ja dzisiaj wyszłam ze szpitala, czeka mnie jeszcze 2 tygodniowa kuracja antybiotykami.ale jak mus to mus... maja dalej wymiotuje:((( gratuluje rozpakowanym dziewczynom widze ze szalony weekend był:))) fajnie ze juz macie swoje pocieszki ze soba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaNikolki
NICK...............WIEK.. PŁEĆ........TERMIN..MIASTO.......NABYTE KG 1.Figlarna.........26....synek .........24.08....Tuchola...........2 2.Majunia79.......29....Lenka.........01.09 ....Małopolska.....10 3.Mamamadrid…..34...Emilia...........02.09....Mad rid ..........5 4.Aggie.sept.....34...Nicholas........04.09....London .........10 5.Evka81.........27....córa............05.09....Hunti ngdon....13 6.Small size......23....synek...........08.09....Sztum.......... 15 7.Zawadka-......28....?.................09.09....Oleś nica........0 8.Ruth.........23....Lenka..........10.09....Żory .............15 9.Rudka..........31....?.................10.09....Wa wa ...........1 10.Ewelka0612....28...chłopak.........13.09....Wa wa.. .........3 11.Chochlik........29....dziewczynka..13.09....K/Krakow a....10 12.Isia156..........29...Maciek..........13.09...Łódź... ...........12 13.Magdulenka....28....córcia..........15.09....Łódź.... .... .....11 14.Sytofala.........22….synuś i córcia..16.09….D-ka Wisłocka...7 15.Emce............29....chłopak.........16.09....Świno ujście....? 16.Misha85.........24....synuś...........16.09....Wars zawa......8 17.Sylwunia83.....26....?..................16.09....Li dzbarkW.....0 18.Agraweczka...26....?..................16.09....k/Olsz tyna......1 19.Doris_kk.......21...syn Kubuś........12.09...Kędzierzyn-Koźle.11 20.Aga86...........23....dziewczynka...16.09...Nasielsk. ..........8 21.Magdakate.....25....syn-Allan........17.09.... Cambridge.......9 22.Cytrynka77....25....córcia...........18.09.... Irlandia..........5 23.Kasia1182......27....chłopak..........19.09....Ostres zów......1 24.Kajojcia........20....Antosia...........19.09....Kiel ce...........1,5 25.Marusia.........27.......?................20.09....P ionki...........8 26.Puchatek.......24....Hania.............20.09....Skier niewice...12,5 27.Jadzia4.........31....?...................20.09....Al eksandrówŁ..1,5 28.Nerwi............26....Córeczka........22.09....Wrocł aw.........7 29.Anulka1988.....21....chłopak..........22.09....Warsza wa...... 7 30.*Akna**..........25.....córcia...........22.09....Byd goszcz.......13 31.Szczesliwaaa...26....Adaś..............23.09.... Dębica...........4 32.Karila............27....córka.............24.09....Wr ocław.........5 33.Agaigi27.........27....?...................24.09....C hoszczno......3 34.0range...........29....Basia.............24.09....Ski erniewice....10 35.Szkrabek9.......26....Olafek............25.09....Śląs k ..............16 36.Malinka88888...24….Nikola.............25.09.... Leszno...........15 37.Agamycha.......27....?...................26.09....Szc zecin.........0 38.Mal_g............34....aniołek 14.02 ...........Brisbane 39.Made83.........26....?....................27.09....Kr aków..........2 40.figa84...........25....Jagienka..........29.09....B-B ..............10 41.Mamuśkaaa3...33....córeczka.........29.09....Wodzisła w.....7 42.Iza339..........29....dziewczynka.....29.09....Piastó w........1,5 43.Kasienka123...29....synek..............29.09. ...Krosno.........15 44.Dianka90.......18....SyNeK..............29.09....Lubi n..........9,5 45.Stelka...........28....Tomek.............30.09....Brz eg............3 46.Aniabuu23......27....Adrianna.....…...30.09.... Kalisz...........9 47.Goge79.........30.....?...................30.09....Ka towice........9 48.MamaNikolki....22....Nikolka............28.09......Siedlce..........11

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Troche tak przelecialam wzrokiem co napisalyscie i jestem w szoku. Ja rodzilam na inflanckiej czyli tam gdzie Mishe potraktowano w okropny sposob. Nie wiem czemu bo ja jak weszlam to nie mowilam ze chce rodzic w platnej sali wiec traktowano mnie raczej jak kazda pacjentke. Ale w tym szpitalu na izbie przyjec bylam juz 3 razy i za kazdym razem wszyscy byli super mili, raz tylko jak bylam u nich w przychodni przyszpitalnej to byl wstretny lekarz. Poza tym nie mialam od nich ani lekarza prowadzacego, ani szkoly rodzenia, ani poloznej wiec bylam zwykla kobieta z ulicy, a tu takie roznice w traktowaniu. No szok!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczesliwaaa trzymam za Was kciukasy i oczywiscie czekam na info :) PUCHATKU mam nadzieje ze jutro będzie lepszy dzień.... Bo jak nie to nie wiem czy ktoś jeszcze ze mną wytrzyma..... MamaNikolki wpisałam Ciebie wg daty porodu :) NAJNOWSZA WERSJA TABELKI W CAŁOŚCI: NICK...............WIEK.. PŁEĆ........TERMIN..MIASTO.......NABYTE KG 1.Figlarna.........26....synek .........24.08....Tuchola...........2 2.Majunia79.......29....Lenka.........01.09 ....Małopolska.....10 3.Mamamadrid…..34...Emilia...........02.09....Mad rid ..........5 4.Aggie.sept.....34...Nicholas........04.09....London .........10 5.Evka81.........27....córa............05.09....Hunti ngdon....13 6.Small size......23....synek...........08.09....Sztum.......... 15 7.Zawadka-......28....?.................09.09....Oleś nica........0 8.Ruth.........23....Lenka..........10.09....Żory .............15 9.Rudka..........31....?.................10.09....Wa wa ...........1 10.Ewelka0612....28...chłopak.........13.09....Wa wa.. .........3 11.Chochlik........29....dziewczynka..13.09....K/Krakow a....10 12.Isia156..........29...Maciek..........13.09...Łódź... ...........12 13.Magdulenka....28....córcia..........15.09....Łódź.... .... .....11 14.Sytofala.........22….synuś i córcia..16.09….D-ka Wisłocka...7 15.Emce............29....chłopak.........16.09....Świno ujście....? 16.Misha85.........24....synuś...........16.09....Wars zawa......8 17.Sylwunia83.....26....?..................16.09....Li dzbarkW.....0 18.Agraweczka...26....?..................16.09....k/Olsz tyna......1 19.Doris_kk.......21...syn Kubuś........12.09...Kędzierzyn-Koźle.11 20.Aga86...........23....dziewczynka...16.09...Nasielsk. ..........8 21.Magdakate.....25....syn-Allan........17.09.... Cambridge.......9 22.Cytrynka77....25....córcia...........18.09.... Irlandia..........5 23.Kasia1182......27....chłopak..........19.09....Ostres zów......1 24.Kajojcia........20....Antosia...........19.09....Kiel ce...........1,5 25.Marusia.........27.......?................20.09....P ionki...........8 26.Puchatek.......24....Hania.............20.09....Skier niewice...12,5 27.Jadzia4.........31....?...................20.09....Al eksandrówŁ..1,5 28.Nerwi............26....Córeczka........22.09....Wrocł aw.........7 29.Anulka1988.....21....chłopak..........22.09....Warsza wa...... 7 30.*Akna**..........25.....córcia...........22.09....Byd goszcz.......13 31.Szczesliwaaa...26....Adaś..............23.09.... Dębica...........4 32.Karila............27....córka.............24.09....Wr ocław.........5 33.Agaigi27.........27....?...................24.09....C hoszczno......3 34.0range...........29....Basia.............24.09....Ski erniewice....10 35.Szkrabek9.......26....Olafek............25.09....Śląs k ..............16 36.Malinka88888...24….Nikola.............25.09.... Leszno...........15 37.Agamycha.......27....?...................26.09....Szc zecin.........0 38.Mal_g............34....aniołek 14.02 ...........Brisbane 39.Made83.........26....?....................27.09....Kr aków..........2 40. MamaNikolki...22....Nikolka...........28.09......Si edlce........11 41.figa84...........25....Jagienka..........29.09....B-B ..............10 42.Mamuśkaaa3...33....córeczka.........29.09....Wodzisła w.....7 43.Iza339..........29....dziewczynka.....29.09....Piastó w........1,5 44.Kasienka123...29....synek..............29.09. ...Krosno.........15 45.Dianka90.......18....SyNeK..............29.09....Lubi n..........9,5 46.Stelka...........28....Tomek.............30.09....Brz eg............3 47.Aniabuu23......27....Adrianna.....…...30.09.... Kalisz...........9 48.Goge79.........30.....?...................30.09....Ka towice........9 MAMA............ DATA ..... T.C. .... IMIĘ ........ PORÓD ...... WAGA/CM 1.Aguchaaa ...... 22.07 ...... 34 .... Ewelinka ...... ? .......... 1720/44 2.Koteczek ....... 5.08 ....... 39 ..... Majka ........ cc ........ 4100/57 3.Nitaanita.......21.08.......39…......Emilka.. ...sn............2900/52 4.Ewelkajaw......24.08 ..... 37+6 ... Wiktoria ..... cc ........ 2450/54 5.NikaP............24.08.......35........Bartuś......... .cc........1980/51 6.Oles..............28.08........40.....Sebastianek. ..cc.........4600/59 7.Żyrafa-dluga...29.08.......40.........Basia..........s n.........3800/59 8.Ania Mała.......30.08.......??..........Filipek..........sn...... .3700/?? 9.Mamabelgie.....30.08......40.........Lenka......... sn........3690/50 10.Aśka1978.......31.08.....40+3.......Majka........ .cc........2880/54 11.Kobra78.......31.08......40.........Krzyś......... cc........2980/54 12. Ania76.........03.09......40........Michaś.........cc....... .3080/54 13. Koliban.........06.09......41.......Alanek..........sn...... ...3870/55 14. Anka74........06.09.......41........Emilka.........cc....... ..3610/54 15.Justa140283..06.09.......41........Dawid.........sn.. .......4400/59 16.Sylwinka25.....07.09.....38 ........Dominika......cc.........3440/55 17.Ewela1777.....07.09…....39.........Liwia.... .....cc.........3450/54 18.MDream.........07.09.....39.........Samuel....... .sn.........3870/57 19. Agunda.........07.09.....38........Borysek........sn........ .2550/46 20.Cleo123........10.09......41.........Ala............? ?????.......2710/51 21.Aska.osa.......10.09......41.......Tomasz.........sn. .........3740/?? 22.Angioletto.....11.09.......40.......Natalka.......sn. .........3615/51 23.Trąbka........12.09.......41.......Michałek.......??? ?.........3100/53 24.Basia19g......12.09.......40........synek.........??? ??.........?????/??? 25.MamaIzia......14.09…....42.......Roksanka..... ??????........3650/57

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaNikolki
Dzieki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dziś łaziłam tu i tam, teraz dopiero siadłam i poczytałam co pisałyście. No i coraz mnij nas nierozpkowanych :) Mnie dziś krocze daje czadu i też coraz bardziej zmęcozna jestem ... Fajnie, żę opisujecie porody..każdy inny, inaczej się zaczyna inny przebieg, więc i tak nie wiem czego się spodziewać:) Odnośnie karmienia, zaczyna mnie przerażać to, że praktycznie każda z Was cierpi z powodu tych popękanych sutków...kurcze, mnie karmienie kojarzylo się tylko i wyłącznie z samą przyjemnościa...no ale widać najpierw trzeba się nieźle nacierpieć!!!!!!!!!!!!!!!!! Witam Mamęnikolki :) Szczęśliwa - trzymam kciuki!!!!!!!!! akna, puchatek, malinka, goge i reszta bandy z brzuchami - ja się też jeszcze nie wybieram na porodówke więc spokojnie potowarzyszę Wam jeszcze hoho... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki dzięki za trzymanie kciuków! pomogło!!zobaczymy tylko na jak długo... Szykowałam się do gina i ja na siusiu a tu zaczeły mi wypływać odchody poporodowe. całą noc nic a tu jak na zawołanie leciało. gin potwierdził, że faktycznie w macicy jest coraz mniej zalegającej wydzieliny i jest o niebo lepiej niż w nocy i na dziś odwołuje przetykanie. gorączka spadła, macica zaczęła sie obkurczać ale to nie znaczy że jeszcze nie będę czyszczona ale nadzieja jest:) antybiotyk mam brać nadal i kontrolować stan podpaski.. w razie braku poprawy od razu na ginekologię. potem pojechałam z córcia do pediatry na pierwszą wizytę i lepsze wiadomości. Maja po 2 tyg waży 3500 a jak się urodziła 2880. wszystko super, więc przynajmniej Dzidzią się ciesze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×