Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość yreyreyergggsdgsd

on 39 lat ja 19- wpierw bzykałąm sie z nim za kasę.....

Polecane posty

Gość Przeżywać
A widzisz tam jakieś wykrzyknienie? Duże litery? Emotikony? Cokolwiek, co by świadczyło o poziomie moich emocji? Jak nie masz innych argumentów, nie pisz. Stara, ale mądra zasada. U mnie nie doczekasz się żadnego z tych objawów. Zbyt dużo widziałam w życiu takich dziewczyn, żeby emocjonować się kolejnym przypadkiem osoby robiącej sobie z pupy wychodek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wypieki na twarzy
A co to ja mam 19 lat i udaję pretty woman?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yreyreyergggsdgsd
daje sie odczuc zaangazowanie emocjonalnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jak jeszcze będziesz
miała do mnie jakieś pretensje jest taka strona www.żal.pl, skorzystaj, napisz. Pośmiej się, bo przecież dobrze się bawisz, prawda? Ja idę do pracy, gdyż w przeciwieństwie do ciebie zarabiam głową. Na szczęście, nikt mnie potem z tego nie rozliczy. Na szacunek trzeba sobie zasłużyć, nie dziw się więc, że ktoś go do ciebie nie ma i nie będzie mieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yreyreyergggsdgsd
zreszta nikt mnie dzis nie pograzy, mam rewelacyjny humorek :*** pieknie koło z informatyki zaliczylam i mam swietny dzionek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yreyreyergggsdgsd
miłego dnia moralna, madra kobieto :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie to czujesz
Przy zdaniach wielokrotnie złożonych? Komunikacja pośrednia ma tą wadę, że nie da się oczytać emocji i w celu ich okazania używa się pewnych konstrukcji mających naśladować bezpośredni kontakt. Ale to maturzystko powinnaś już wiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yreyreyergggsdgsd
masz to w czterech literach? to po co tak dlugie posty piszesz i po co sprawdzasz co nowego zostalo napisalne? pytanie retoryczne xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na pożegnanie
skończ już z moralnością. Jak tu wrócę i znowu przeczytam, że jestem moralna, albo moralistką (dwa zupełnie inne terminy), to z przykrością stwierdzę, że nawet matury nie powinnaś była zdać. O studiach nie wspominając.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yreyreyergggsdgsd
a idz do pracy bo sie spoznisz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yreyreyergggsdgsd
JESTEś MORALNA- GRATULUJE. xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ponieważ każdorazowo
po dodaniu nowego posta widzę, co nowego się pojawiło. Aż tak trudno, to zrozumieć? To są długie posty? Przepraszam, to że nie masz nic do powiedzenia, a twoje wypowiedzi są żenująco ubogie i płytkie nie znaczy od razu, że mam cię naśladować. Mówię to, co mam do powiedzenia. Tak samo jak Ty. Tylko, że ty masz do powiedzenia niewiele oprócz udawania rozbawienia. Mnie by było raczej wstyd, a twoja radość jeszcze bardziej cię pogrąża. Bo z czego się cieszysz? Żeby wszystkie dziwki były takie szczęśliwe burdele byłby krainami szczęścia, a jakoś nie są. Nie dla dziwek. Zrozumiesz w swoim czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie spóźnię się
ponieważ to moja firma. Nie bądź taka troskliwa, lepiej zajmij się tym, co potrafisz najlepiej, czyli dawaniem dupy. Moralna? Hmm... Nie powtarzaj głupot, bo staną się dla ciebie normą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yreyreyergggsdgsd
ja mam dystans do ludzitu piszacych wiec bawi mnie jak jakas obca kobieta przezywa kazdy wyraz ktory tu napiszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yreyreyergggsdgsd
osoby ktore prowadza swoja firme i maja wlasne zycie prywatne nie przesiaduja tylko na kafe bo nie maja czasu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Yer...coś tam--> nie ma dystansu, bo wczoraj sama sie przyznałaś, że moje wpisy do Ciebie zabolały.....po co udajesz luz, rozbawienie i tu-mi-wisizm?:oZrozum, że na tym forum jedynie jednostkowe osoby wezmą Twoją stronę - będą to również koorwy, czyli jak sie ładnie mówi teraz: koleżanki po fachu, albo osoby, które uważają, że nowoczesny człowiek=tolerancyjny człowiek, i że prawdziwa tolerancja nie ma granic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yreyreyergggsdgsd
a czy ja chce by mnie wszyscy ludize uwielbiali? tak sie nie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziwka to dziwka. po co te dyskusje? niech pogada o takich problemach z głównego tematu z KOLEŻANKAMI Z BRANŻY i tyle. tu jest mało kurew i zrozumienia tu nie znajdziesz, więc nie wiem, po co zakładałaś ten temat :) by się pochwalić, że dajesz dupy zonatemu za marne grosze? :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yreyreyergggsdgsd
zerwalam z nim znajomosc. Mam tego czlowieka i tej syuacji dosc. Na poczatku mowil : to trudno, znajdz se lepszego, takim obojetnym i szorstkim , obcym wrecz glosem. Potem po niecalej godzinie zadzwonil znow. Glos mu sie lamal i powiedzial,ze stalam sie jego przyjaciolka ale zaakcetuje moja decyzje,ze moge mieszkac ile chce. Uwolnie sie od niego i zaczne porzadna kase trzepac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yreyreyergggsdgsd
juz znalazl kogos na moje miejsce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×