Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość yreyreyergggsdgsd

on 39 lat ja 19- wpierw bzykałąm sie z nim za kasę.....

Polecane posty

Gość yreyreyergggsdgsd
nie chcialabym mowic bo sa dosc specyficzne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma ludzi niezastapionych:classic_cool: w najgorszym wypadku zmienilby zaintersowania;) mozesz wierzyc lub nie, ale za kase moze miec panienki nawet mlodsze od Ciebie i bardziej doswiadczone, wyzwolene czy jak im tam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chodzi mi o zainteresowania, które nie są związane z seksem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do prania, gotowania, wychowywania dzieci i kilku innych spraw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
AgniechA: sssijcieeechyba nie zrozumialaswytlumacze Ci\" jestem jak Titanic \" znaczy, ze byle gowno mnie nie zatopiDzieki Aga, dokladnie tsak 🖐️Ssijcie-->nie lubią mnie=Ty mnie nie lubisz i tobie podobni, których boli lub razi brutalna prawda napisana w dosadny sposób.Nie odpisuj mi, nie będe z toba dyskutować.🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yreyreyergggsdgsd
owszem nie ma ludzi niezastaponych ale wiem,ze na rynku w moim miescie (juz tak rok pracuje) jestem kolorowym ptakiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yreyreyergggsdgsd
brum- no zainteresowania nie zwiazane z sexem ale sa zbyt ,malo spotykane. Nie chcialabym mowic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yreyreyergggsdgsd
tak to prawda ta kobieta mu gotuje, wychowuje dzieci (w sumie zal mi jej- nie atakujcie mnie!!!) ale sypia i spedza dnie ze mna. On jest w omu max 3 dni po pare godzin. Tylko w niedziele go nie ma u mnie bo wtedy ma dzien "dla dzieci". Z chlopakiem widuje sie rownie czesto. Oboje maja inne godz pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yreyreyergggsdgsd
Agnieszko a z czego sie uczysz? ja milam wlasnie o historii mezpotamii sie uczyc ale nie hcce mi sie dokanczac tego. okropnie to nudne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kto mieczem wojuje, ten od miecza ginie. Jest takie przysłowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yreyreyergggsdgsd
moze i to kiedys uderzyc we mnie ,ze ja tez bede z takim mezczyzna jak moj sponsor ale no coz i ten wariant przyjmuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz sama nie wiem czego sie ucze bo skacze po wszystkim, jedno gorsze od drugiego:P wydaje mi sie, ze przy tym historia Mezopotamii to bajka;) a JA nadal nic nie umiem😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yreyreyergggsdgsd
a no rzeczywiscie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PAULA20***
DO yreyreyergggsdgsd ktos tu wcześniej napisał ze jest to godne podziwu że młoda dziewczyna, zarabia w ten sposób na nauke, ze dzięki temu później bedzie mogła spokojnie żyć i osiągnac to do czego dązy. NIE OCENIAM WAS ...ale dla mnie podziwu jest moja kolezanka tylko o rok starsza od Ciebie ktora studiuje dziennie na uniwerku, w każdej wolnej chwili pracuje, opiekuje sie dzieckiem, w weekendy również w pubie i do tego opiekuje sie chorą mama. Ponadto jest dobra dziewczyna która nie zrobiła by nikomu krzywdy... nie wdala by sie w romans z zonatym facetem a co dopiero sie sprzedawac........ to jest godne podziwu, tymbardziej ze jest pelna zycia i radosci. Nie musi tego robic. To co Ty robisz moim zdaniem jest pujsciem na łatwizne troche co? PS a jeszcze w zwiazku z Twoim dylematem... Skoro mówisz że ten gość czuje sie bardzo dobrze w Twoim towarzystwie (mowisz ze nie tylko seks) to postaw go pod sciana:) powiedz ze konczysz z tym a nie ze znalazlas kogos lepszego... Jak spyta dlaczego to mupowiedz wprost ze Ci sie nie oplaca.... Jak mu bedzie zalezalo to podwoi stawke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yreyreyergggsdgsd
a jesli mi sie wydaje,ze on mnie tak lubi? ja nie wiem... to starszy facet. Moze to moje mylne wrazenie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PAULA20***
jesli Cie sie wydaje... to znaczy ze Cie wykorzystuje i tym bardziej lepiej znalesc kogos innego albo w ogole przerwac to.... On moze sobie mysli ale znalazlem fajna naiwna gowiare ktora sie niezle pier****

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fkiydcjkdcki
to z nim pogadaj o tym. wiem, że mój mnie lubi i nie oszczędza na mnie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yreyreyergggsdgsd
KOLEZANKA WCZORAJ (Z BRANZY) POIWEDZIALA,ZE ON MNIE WYKORZYSTUJE. ZNAJDE SOBIE KOGOS INNEGO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yreyreyergggsdgsd
ojo zaraz wychodze z domu a mi sie nie chce :P slyszalam,ze duzo studentek sie prostytuuje czy to prawad? hmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kończę studia, osobiście nie znam żadnej takiej dziewczyny :) były różne próby zarobków: hostessy, kelnerki, wszelakie sklepy itp., no ale o sponsoringu na głos się nie mówi. nie robię na was nagonki, ale też nie pochwalam tego, co robicie, ale n ie moja sprawa :) grunt, żeby każdy czuł się dobrze we własnym życiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×