Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ewulkaaa..........

nie mam znajomych calymi dnaimi siedze sama w domu

Polecane posty

Ja tez nie mam kolezanek ani kolegów ale jakos zyje. Za to mam brata którym sie czasami opiekuje :) A tak pozatym zaczelam chodzic do liceum i sie uczyc co juz dwa lata zawalilam i narobilam mase klopotów w moim zyciu z którymi mi teraz ciezko zyc. Tylko przeprowadka by moze pomogla troszke, ale i tak to nie zmieni faktu jaka mialam przeszlosc. Ale narazie mysle o skonczeniu szkoly. Bo wiem ze kolezanki sa dobre dla soebie. Wszystkiego Ci zazdroszcza a jak znajda inna znajoma lub chlopaka to juz sie nie liczysz albo gdy masz malo kasy i duzo problemów w zyciu. Ja juz sie przekonalam. I chodz rodzina jest taka jaka jest, to zawsze bardziej mozna na niej polegac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cos ostanio nikogo tu nie bylo:) ja jetsem ale tylko na chwile bo wrocilam niedawno z uczelni ide zaraz zjesc kolacje i wziasc przysznic i do lozka:) dzis mialam 2 zaliczenia z jednego poszlo dobrze z drugiego mam 2 odp na 3pytania ahh jutro nastepne :) a co u was ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich:) Miłego wieczorka życzę:) Ewulko gratuluje już masz za sobą dwa zaliczenia. Będzie dobrze:) Uda się Tobie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro też dobrze Ci pójdzie. Szybko będziesz miała za sobą całą sesję zaliczeniową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ahh do tego drugiego nie jestem pewna nie wiem czy wystarczy..zobaczymy jutro nastepne:) smutna a jak u ciebie nastroj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewciu będzie dobrze, zaliczysz wszystko. U mnie jakoś powolutku. Nie jest źle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to dobrze ze lepiej..ciesze sie ze masz lepszy humor i jakos ci sie ukalda no jakos pojdzie z tym zaliczeniam mam nadzieje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewciu dobrej nocki i snów. Wyśpij się. Jutro trzymam kciuki za Ciebie. Bedzie dobrze. Dobrej nocki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oooo......j
jak można całymi dniami siedzieć w domu? A zainteresowania? Aktywność zawodowa, dodatkowe prace? Nie masz potrzeby kontaktu z ludźmi? Znajomi to nie przyjaciele, których rzeźbi się i sprawdza latami. Znajomych można zdobyć bardzo szybko. A swoją drogą fajnie tak posiedzieć sobie w domku, ja muszę wciąż gdzieś lecieć i ....zazdroszczę Ci, no oczywiście nie całymi dniami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w dzisiejszych czasach czlowiek nie ma czasu na znajomosci , kazdy za czyms goni ale nie wie za czym :) a najlepiej ograniczyc sie do 1 przyjaciela w rzeczywistosci... wirtualnie to mozna miec mnóstwo znajomych ....i chyba najlepiej zyc sobie wirtualnie i byc anonimowym.. przynajmniej człowiek wie, że nikt mu świni nie podłozy,,,, dzisiejsze znajomości to sprowadzaja sie w rzeczywistosci do krzysci materialnych itp. panuje nienawisć , zazdrość itp. juz sie z tym osobiscie spotkałam. z chwila kiedy wziełam ślub , kupilismy mieszkanie ,zaczelismy sie urzadzac , to i znajomi sie wykruszyli z zazdrości o to, ze mam wszystko!! dziekuje za takie fałszywe przyjaźnie i znajomości! kazdy teraz chce żerować na innych !! a ja nie chce i jestem z tego powodu szczesliwa , ograniczylam sie do 3 znajomosci w realu i okey. nikt nikomu nie moze narzucać swoich poglądów i zasad. każdy żyje i postępuje tak jak chce. a to że ktos ma 50znajomych to nie znaczy ,że i ja musze ich mieć. a takie przelotne znajomosci mnie nie interesują-takie to mam w necie na czatach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich. Życzę wszystkim miłego i cieplutkiego dzionka:) Dziewczyny jak zaliczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stefan_givera
ewulkaaa..........: moze mieszkasz w okolicach gniezna? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) ja juz po zjezdzie dzieki bogu teraz bede czekac na wyniki ale co do jednego egz to jzu wiem ze mam poprawke i w nastepny zjazd mam....5 egzaminow:O a co u was? jakies zmiany? bo u mnie zadne niestety:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a.b.c.d.
Ja też całymi dniami siedzę w domu. Nie mam żadnych znajomych ani przyjaciół. Czasami to już głupieje od tych czterech ścian. Pracuje, ale zdalnie czyli przez internet czyli znajomych z pracy również nie mam. Ech...czasami bywa ciężko a zwłaszcza w zimę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Ewulka 🌻 ja ostatnio mału tu zaglądam i widze że pusto się robi. Kobietki gdzieś pouciekały. A ja myślę że wszystkoładnie zapiczyłaś i będzie dobrze:) miłego wieczoru życzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×