Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ewulkaaa..........

nie mam znajomych calymi dnaimi siedze sama w domu

Polecane posty

do Anglii, jak wiekszosc Polakow, ale niestety nie mam z nimi kontaktu w czasie szkolenia w pierwszej parcy poznalam dziewczyne z Polski na recepcji, bo akurat szkolenie bylo w hotelu, ale ona w czerwcu zdecydowala sie wrocic do Polski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewulkaaa..........
ja bylam 4 lata w anglii wrocilam pod koniec maja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja znajoma taka internetowa też wróciłą z anglii. wyjechała tam też do faceta zaraz po maturze. wzieli ślub ale niestety ją zdradził i przyjechała we wrześniu i jest w 18 tyg. ciąży... zagmatwana historia:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pracowalam jako stewa, w angielskich liniach lot. sami Anglicy, ale ze to jest b.plotkarskie srodowisko, wiec na poczatku b.stronilam od wszelkich imprez, no ale pod koniec kontraktu, jak sie juz rozeznalam kto z kim, to zaczelam wychodzic, pech chcial, ze moje 2ulubione kolezanki przeniesli do innej bazy, wiec znowu jestem sama...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewulkaaa..........
ja tez pojechslam do faceta a on przyjezdza ze swego kraju ze swoja dziewczyna:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewulkaaa..........
noo a ten moj mowilz ebym przyjechala ulzoy nam sie razem bedziemy razem itd ja przyjezdzam a on tez ze swoja dziewczyna:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewulkaaa..........
on nie byl anglikiem:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewulkaaa..........
dokladnie i aj sie jeszcze przez tegofrajera meczylam ahhh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lentilka a ja Ci szczęścia życzę i radości i duuuużo uśmiechi acha i powodzenia:) Evunia a możesz powiedzieć jakiego większego miasta w wlkp mieszkasz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewulkaaa..........
poznan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niktwazny77- uwazaj bo jeszcze twoja zona wroci, ja tam w takie internetowe znajomosci nie wierze ewulka- a mozna sie spytac z jakiego byl kraju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewulkaaa..........
bulgaria

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewulkaaa..........
poznan koscian leszno ta trasa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewulkaaa..........
tak a co?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewulkaaa..........
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cos niecos o Kurdach wiem, o Bulgarach nie za wiele ale co do Kurdow to nie wroze tej znajomosci nic dobrego, to tak na pocieszenie, z drugiej strony ja osobiscie uwazam ze nic sie nie dzieje bez przyczyny mam nadzieje, ze znajdziecie fajnych partnerow oboje, bo jednak we dwojke jest latwiej, jak sie ma kogos sensownego przy boku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alterego02
ja też jestem sam zawsze mam własne zdanie i to jest moja przyczyna dlaczego nie mam kumpli ino za to mam dużo wrogów mam to w dupie ale czasami bywa ciężko czemu co niektórzy ludzie są zakłamani zakompleksieni w sobie i udają zupełnie inne osoby ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewulkaaa..........
lepiej lepiej:D wiesz ja jak bylam 4 lata za granica to wsrod ej nacji mialam powodzenie hehe zreszta oni sa doscprzystojni to trzeba im oddac ale tez chamowaci... no coz.... nic sie nie dzieje bez przyczyny/ kiedys w to nie wierzylam a teraz juz sama nie wiem:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiecie ze jak to pisalam, to sobie o WAS pomyslalam, ze akurat taka rozmowa sie wywiazala, a tu patrze usmieszki tego ... :-))) :-) suuuuupeeeeeeeer!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewulkaaa..........
niktwazny czemu nic cie nie pocieszy? tak tylko mowisz... :D:D:D po drinku jesczzce raz?:D tym razem gin plus tonic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alter odpowiedzi na to pytanie nei znam ale wiem już jak długo można okłąmywac i kryć kłamstwo... moja nieufność spadła do zera! kumpli tez nie mam bo moje podejście do życia jest jedynie śmiechem dla innych i tyle. mało kto mnie rozumie jeśli chodzi o podejście do związku czy rodziny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie nie nie gin z tonikiem, bo to z gatunku 'smutnych drinkow' podobnie jak rumy,ale wodka, martini to juz 'drinki wesole' sprawdza sie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×