Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ewulkaaa..........

nie mam znajomych calymi dnaimi siedze sama w domu

Polecane posty

Gość ewulkaaa..........
niktwazny :D taak to byly zajebiste czasy szkoda ze juz za nami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewulkaaa..........
jak bede miec faceta to koniecznie musi lubic tanczyc wtedy bedziemy szalec na parkiecie co sobote :D ahh........rozmarzylam sie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewulkaaa..........
dzieki moze sie spelni:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alterego02
na pewno się spełni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewulkaaa..........
to moze tekile teraz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alterego02
o z chęcią ze tak napisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moj maz nie umie tanczyc :-( tzn jemu sie wydaje , ze umie, ale i tak jest slodki jak bylismy w Polsce na weselu, to musze powiedziec, ze byl glowna atrakcja, oczywiscie zaraz po panstwie mlodych no ja jeszcze po jednym i bede zmykac, bo jutro bede prowadzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewulkaaa..........
hehe ok prosze bardzo sol najpierw.. kazdy po kawalku cytrynki i siuppp ..po kielichu :D heheh lubie tequile....:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewulkaaa..........
a ja sie w anglii wyszalalam nawet z jednym na stole tanczylam i skoczylo sie tak ze wszystkobylo pobite tak szalelismy ahh te wspomnienia fajnie bylo;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewulkaaa..........
niktwazny romantyk z Ciebie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewulkaaa..........
ok ja juz zmykam jutro trzeba rano jakos wstac dobranoc wam 🌼 i do zobaczenia jutro mam nadzieje swietnie sie z wami bawilam cmoczki w kroczki heheh 😘 🖐️ 🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lentilka nieżle fajna nutka jeszcze jej nie słyszałem... ale spokojna i mega...:) ok ja też już zmykam bo o 7 trzeba wstać:) Dozbranoc wszystkim i dzięli za pogaduszki:) Miłej spokojnej nocy i słodkich snów 🌻 papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to dobranoc Evciu!! no maly ksiaze, trzeba bylo zagladnac wczesniej, taka impra byla!!! przyjdzcie jutro!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alterego02
moim zdaniem człowiek nie zupa pomidorowa ze by go Lubiec wiesz ja też sie kiedyś zastanawiałem ze może ze mna cos jest nie tak ale po krutkim inwentarzu zachowani mojch pseudo znajomych doszłem do wniosku ze sie pomyliłem czarna_noc tak to jest wszystko jest uwarunkowane ilością pieniędzy w portfelu ale nie podawaj sie szukaj prace bądz wytrwała w tym co robisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikt wazny77!!! ciesze sie, ze Ci sie podoba!!! to z filmu king size ;-)ale przeciez rozmiar nie jest wazny... kolorowych snow Evciu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alterego02
ja też idę spać życzę wam wszystkim z okazji nadchodzących świat i nowego roku spełnienia marzeń fara w życiu dużo zdrowia i miłości papaapa 3majcie sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
altegro jak nie dostane tej parcy, to juz pojde po nowym roku do byle jakiej, zeby tylko w domu nie siedziec i nie chodzi tu o pieniadze!!! ja uwazam, ze pewni ludzie sa w naszym zyciu z jakiegos powodu, a potem przychodzi jakas rewolucja i sie towarzystwo przetasowywuje!!!oczywiscie tez z jakiegos powodu... dobranoc!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miles away
:) widze ze cala imprezka mnie ominela hahaha🖐️🌻 witajcie melduje sie, zebuyscie nie mysleli ze odpadlam:P :) odezwe sie potem smacznego sniadanka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam mile i serdecznie:) hehehe oj ominęło Cię sporo tak się napraliśmy że hej:) miłego dnia życzę i równiez smacznego śniadania i porannej kawki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×