Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ewulkaaa..........

nie mam znajomych calymi dnaimi siedze sama w domu

Polecane posty

fajnie widzieć takie uśmiechniete buzie:) to teraz już wiem co jeszcze w ewce zobaczył ten nieznajomy który ja podrywał:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewka żul ale chwiejny na Twój widok:) i pewnie gdybyś jeszcze poczekała padłby Ci do stóp hihi z tej chwiejności:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
_______________________@___ _________________________@___ __________________________@__ ________________@@@@_____@ _______________@@@@@@___@_ ______________@@@@@@@@@ ______@@@@@@__@@@@@@@@ ____@@@@@@@@@@@@@@@__ __@@@@@@@@@@@@@@@____ _/@@@@@@@@@@@@@@______ __@@@@@@@@@@@@@@______ __@@@@@@@@@@@@@_______ ___@@@@@@@@@@@@________ ___@@@@@___@@@@@________ ___@@@@_____@@@@_________ __@@@@@@@@@@@@@_______ @@@@@@@@@@@@@@@@___

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewulka... - Jako stara forumowiczka dam Ci dobrą radę. Zahasłuj również nick EwuIka... ( zamiast litery el duże i ). Unikniesz w ten sposób podszywania się nawet pod czarny nick.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochani, muszę juz konczyć, bo rano nie ma zmiłuj:O!! dzieci...;) miło mi bardzo z Wami rozmawiać!! dzieki!! [kwiat} pa pa!🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mp-30 dzieki juz to zrobilam:) pa lonely milej nocki dla Ciebie i dzieciaczkow {kwiatek]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lonely i również dzięki za rozmowe i miło spędzony czasik:) buziaki dla chłopaków:) miłej i spokojnej nocki 🌻 witaj mp-30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×