Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ewulkaaa..........

nie mam znajomych calymi dnaimi siedze sama w domu

Polecane posty

nie czytam tych 44 stron. zastanowiło mnie tylko czy autorka zadała sobie pytanie dlaczego tak jest? ja też nie mam znajomych, nigdzie nie bywam. dlaczego? bo moja osobowość przypomina breję gówna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marzenna alez ja wiem czemu tak jest 4 lata bylam w anglii jak wrocilam wiekszosc znajomych wyjechala do innych miast na studia itd kontakt sie urwal zostala mi jedynie jedna kolezanka z liceum poza tym mam bardzo duzo znajomych z anglii ale mieszkaja w innej czesci polski rozmawiamy czesto ale to nie to samo co kontakt osobisty duzo tez znajomych zostalo w anglii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Ewcia nie gniewasz się na mnie zabardzo?? uczepiłem się tego księcia jak... ja od poniediałku też zaczynam szukać pracy i zobaczymy jak to będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez szukam mam juz jedna oferte z biura pracy ide w pon sie umowic na rozmowe nie gniewam sie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sulo
nie widze problemu podaj swoje dane jak wyglądasz namiary takie mini cv plus fotka zaraz Cię odwiedzimy kochanie Buźźźźźźźźźźźźźźźźźźźźźźźźźźźźźźźźźźźźźźźźźźźźki Słoneczko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie pamiętam żeby kiedykolwiek było inaczej. nie przeszkadzam już. pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sulo
witaj zredaguj takie mini cv i fotka całej sylwetki zaraz jedziemy do Ciebie kochanie Gorące Buźźźźźźźźźźźźźźźźźźźźźźźźźźźźki Słoneczko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcia to masz lepiej.. ja nie mam nic i dopiero zaczynam fajnie że sie nie gniewasz:) już nie będe dokuczał 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ważne że uśmiech jest:) Ewka a ja się dowiedziałem niedawno że będe bez pracy więc nie miałem nawet kiedy pomyśleć o szukaniu. a jak się czujesz ogólnie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze sie czuje dobrze tez ze mam troche kasy odlozonej z pobytu w anglii bo tak bylo by kiepsko finansowo...do momentu znalezienia pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo mi sie podobalo gdyby nie moje niesczesliwe zakochanie to bymnigdy nie wrocila do kraju jadac tam nie zamierzalam wracac do polski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to dobrze że masz jakieś zabezpieczenie finansowe to jakiś sobie możesz poukładać. ciesze się że samopoczucie dobre:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozumiem, ja chyba bym nie mogla na tak dlugi czas wyjechac z kraju, za bardzo jestem przywiazana chyba.. zreszta nie wiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ty chyba kolokwia z kafeterii zdajesz ?????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale tak mi sie zycie potoczylo ze wrocilam i teraz jak zaczelam studia to nie moge jechac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym wyjechala gdybym miala z kims..:) Ewulka nie zwracaj uwagi na te froste ona sama nie wiem o co jej chodzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×