Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ewulkaaa..........

nie mam znajomych calymi dnaimi siedze sama w domu

Polecane posty

więc nie myśl o tym teraz. skoro zaczełaś to musisz skończyć i skoro zdecydowałaś się na studia to na pewno czułaś sie na siłach że dasz sobie rade i tak będzie:) :* 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heehe no coz...zostalo mi w lutym ostatnie podejscie ale to nie zmienia faktu ze jestem przygnebiona tym faktem myslalam ze zaliczylam hmm widac mam pecha ..do wszystkiego ale coz taki moj urok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do lutego jeszcze sporo czasu więc nadrobisz wszystko zobaczysz:) nie może być ciągle źle:) głowa do góry:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witojcie 🖐️:D Ewulka, co to za smutki, kochanie, moja kolezanka dwa razy nie zdala jakiegos egzamu, za 3. razem to juz byl lajcik, no niestety czasem tak na uczelni \"strasza\" ale jestem pewna ze tym razem juz zdasz:*:* przestan Mala:) dasz rade. a poprzestac na licencjacie? daj spokoj:) jest ok, jestes ambitna i ksztalc sie dalej:) ja Cie podziwiam, jestes dzielna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to tak samo jak ja
Też nie mam znajomych i nigdzie nie wychodzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak do 3 razy sztuka:D jak wyladuje na warunkowym ktory kosztuje 400zl wtedy bede ryczec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uczc sie ewulka bo nie zdasz , siedzenie na forum nic ci nie da!!! trzeba sie uczyc ,a nie pisac o pierdolach! a tu jedna z druga siedzi bo dzieci ma i nic wiecej do roboty , a ty studiujesz i dziwie sie ze piszesz zamiast sie uczyc ! a oczym tu pisac , ? co to za bzdeciory o pocieszeniu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakas kelly bundy smętoli od rzeczy ! do roboty sie wez a!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorry frosta ale nie posraj sie czasem:O to ze tu ktos siedzi i pisze nie znaczy, ze zyje tylko tym topikiem czy forum:O jak bedzie chciala to pojdzie sie pouczyc, teraz chciala tu pogadac i to robi, masz z tym jakis problem? a jak jej minie dolek to sie wezmie za ksiazki i to zda:P chyba proste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ucz sie a nie gadaj z nimi! czy ty jestes slepa ze oni jajca z ciebie robia bo grzebia w nosie i robia kulki , bo nic innego do roboty nie maja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
frosta nie mysli, tylko czyta moje wpisy bardzo wnikliwie:) w koncu w jakis sposob musiala stwierdzic ze "smetole" frosta nie wczytuj sie tak:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×