Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ewulkaaa..........

nie mam znajomych calymi dnaimi siedze sama w domu

Polecane posty

dzięki niktwazny ;) nic trudnego uspić, tylko trzeba mieć anielską cierpliwość, bo dzieci przeważnie nie lubią spać jak dorośli jeszcze siedzą!! :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewulkaaa..........
szuka ale nie znalazlo poki co lonely wiem jak to jest z dziecmi mam malego brata....:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wtam ponownie:) Dziękuje dziewczyny za dobre słowa. MIles fajny nowy nick:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety, dzis nockę mam z głowy, bo mały ma gorączkę:( i będę jakby czuwać...będzie niespokojnie spał, często się budził, kwękał, nie daj Boże zwymiotuje:(... ktoś z Was jeszcze tęskni za rodziną i dziećmi?? :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewulka swietne kawalki:) odslucham wszystko potem dokladnie bo mi sie komputer muli:) ale ciesze sie ze sluchasz takiej muzy:) i to widze ze nie tylko lagodnego house\'u czy trance\'u ale tez takie \"grubsze\":D wow\"D lonely7>>:) kiedys tez tak moze bedziemy narzekaly;) ja powinnam w sumie sie zajac referatem:)n ale jakos mi sie nie chce:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ciężko ale cóż... jak się ma dzieci to jest to normalka i nic strasznego;-) dzieci kiedyś wyrastają!!:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daj dzieciaczki, ja je polulam;) od 7 roku zycia bawilam cudze dzieci:P sasiadow itp:P mam podejscie;) niktwazny> noo sie wie:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewulkaaa..........
moj brat juz jest dosc duzy ma 11 lat ale jak byl maly to pamietam jak to bylo z jego usypianiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nieważny dziękuję bardzo:) Jeszcze nie mam dzieci ale chcę mieć. Szybko wyrastają dzieciaczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj, przydalibyscie mi sie tu naprawdę!!!:) nie mamy nikogo do pomocy, ani babci, ani dziadka, ani żadnej cioci, nikogo :(... ciężko tak samemu we wszystkim sobie radzic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewulkaaa..........
heeh nooo ja autka nie mam ani prawka ale coz.... ok ja zmykam na 30min

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewulkaaa..........
lonely ale Ty jestes silna kobietka i dasz sobie rade hihih:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lonely głowa do góry. Przydałaby się Ci pomoc to jest pewne. Chętnie pomogłabym przy maluszkach. Dzieci są super. W niedzielę dzieci mojej szefowej uczyły mnie jeździć na łyżwach. Dobrze im szło bo nie wywaliłam się ani razu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×