Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ewulkaaa..........

nie mam znajomych calymi dnaimi siedze sama w domu

Polecane posty

dziękuję Wam za miłe słowa!!:) to właśnie lubię...:) 🌻🌻🌻🌻 to dla Was!!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lonely jutro już będzie lepiej się czuł maluszek. Na wieczór zawsze gorączka wzrasta:( Będzie dobrze. Jesteś slina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smutna, mam taką nadzieję, chociaż przewiduję wizytę u lekarza, bo zaraz sobota, inny lekarz gdzieś na dyżurze w mieście....ech, wolę juz do swojego naprawdę dziękuję Wam za zainteresowanie moim dzieciaczkiem!👄ode mnie!!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mnie kręci zielony
Cześć wszystim, jestem " nowa ". Jak już wiadomo kręci mnie zielony bo to chyba kolor nadziei :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe no ale cos w tym jest znam Przemkow pare i klopotow z nimi nie ma wiekszych:P:P wiec Przemek jak cos:D lonely7>> wiadomo ze sie niepokoisz, ale zebys wiedziala co za dziwne choroby ja mialam jak bylam mlodsza:P moja mama miala ze mna 3 swiaty:) nie martw sie:* goraczka to po prostu obrona organizmu, do rana zelzeje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem wiem, kelly ale mam złe doświadczenia bo starszy syn co gorączka, co kaszel to zaraz wymioty:( i mam uraz na tym punkcie! ale wiem, że będzie ok!! dzieki!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wymioty to sa od silnego kaszlu, norma, ja sie nieraz porzygalam od kaszlania, mialam straszne kaszle kiedys, nie spalam cala noc, myslalam ze mnie zameczy:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko się ciepło ubierzcie i weźcie czapki na uszy bo o mnie śniegi i mróz!!:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie zawsze cieplo ubieram, inaczej bym co chwila byla chora;P takze lonely7 wstawiaj wode na herbate;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×