Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ewulkaaa..........

nie mam znajomych calymi dnaimi siedze sama w domu

Polecane posty

hihihi może komuś sie udało:) jak wiadomo mówi się że wszystko jest możliwe:) jak się czegoś bardzo pragnie to tak będzie:) tylko kto chciałby otwoerać padasol w zadku? hihihi a ja dam Ci 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D dziekuje za kwiatka ja juz bede uciekac...niestety ale spac mi sie zachcialo milej nocki zycze i dzeki za rozmowe fajnie sie gadalo do nastepnego razu 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja również dziękuję za rozmowę:) miło się spędza czas z Wami:) do następnego razu:) śpij spokojnie dobranoć:**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zanim pójdę spać, to jeszcze Was pomęczę ;) http://www.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=10006145 To link do aukcji charytatywnych dla chorego chłopca. Dwie Panie starają się pomóc mu finansowo i sprzedają różne drobiazgi. Po wylicytowaniu pieniądze wpłaca się bezpośrednio na konto Fundacji Dzieciom Zdążyć z Pomocą ( za przesyłkę na konto jednej z Pań). Gdyby ktoś chciał coś kupić dla siebie, dla dzieci :) to polecam. Spokojnej nocy 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariuszek-wlkp
Mam tu pioseneczke, troche taka dla bardziej "romantycznych" dziewczyn/kobiet nie usłyszycie jej w RMF czy ZET itp. Czas leci, leci, leci, leci, leci i poleciał dwa metry pod piasek. http://www.wrzuta.pl/audio/7heu99yNWg/korek_-_bal_u_pana_boga Przez dziesiec lat byłem z róznymi dzieczynami, ale z dwiema długo, bardzo długo, teraz wróciłem do domu i nawet sąsiedzi nie odpowiadają mi dzien dobry bo jestem jak z piosenki liroya z 1997 roku, liceum, zarwane studia, marihuana w kiblu az po pompke w kanał, ale mazen nie zakączyłem skacząc z dziesiątego pietra :/ Ale pamietajcie jedno raz sie zyje, patrząc na innych lub na to czego nie moge zrobic z jakiegos powodu zawsze, zawsze, zawsze przegrywasz, tylko raz sie zyje a co gorsze tylko raz jest sie młodym jam mam juz 27 lat od pieciu dni :) Pierwszy raz tu pisze, moze to nie to forum, ale moze sie myle. mariusz zycze wesołego zycia wszystkim a moze nie, moze tego czego sami pragniecie zycze wam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proszę:) dzionek jak narazie dobrze:) śniadanie zjedzone kawusia wypita trzeba było posprzątać troszke a teraz kilka chwil na kafe:) a co u Ciebie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
muszę zmykac niestety:( mam nadzieje że sie później "spotkamy" bo miło z Wami spędzać czas:) Lonely a co u Ciebie??:) Dużo pięknego uśmiechu życzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie jakoś tam mija czas. Przepraszam że zniknełam musiałam wyjść do US. jestem obecnie w pracy. Bardzo mi fajnie z Wami rozmawia się:) Do zaobaczenia wieczorkiem. Życzę miłego dzionka. Pa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Was serdecznie!! :)🖐️ ja tylko na chwilkę, co by się z Wami przywitać, bo ferie jeszcze więc dzieci w domu, mąż w domu, kupa roboty... ech, szkoda mówić... maly w nocy dobrze, miał znów gorączkę ale na szczęście spał i nie kaszlał i nie wymiotował :D:D ale dziś juz jesteśmy po wizycie u lekarza, no chory - antybiotyk dostał i teraz śpi a słaby taki, siedzi cały czas na kolanach i się przytula, cichutki jak trusia, no przesłodki!!:D na razie tyle, miłego popołudnia Wam zyczę!! :)🖐️🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Widze że humorki w miare dobre:) fajnie widzeieć uśmiechnięte buzuchny:) ja właśnie do domku wróciłem i mam zamiar odpocząć:) smutna a Ty dziś w pracy? pewnie CI się zabardzo pracowac nie chciało?:) lonely to się wyspałaś przynajmniej i dobrze że poszłaś do lekarza z synkiem pewnie niedługo wyzdrowieje:) i znów będie psocił:) Pozdrawiam i do wieczorka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kochani 🖐️ w drugi dzien nowego lepszego roku:) ja dzis znow mam dobry dzien i mam nadzijee ze tak bedzie juz dokonca roku jutro niestety mam zjazd za bardzo mi sie nie chce jechac ale coz musze ciezko mi wysiedziec caly dzien na uczelni pozniej jestem strasznie zmeczona:( no i od poniedzialku zaczynam szukac pracy dzieki bogu juz po swietach bo przez nie mialam zastoj w szukaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Ewulka:) miło przeczytać taka wiadomość:) i życzę Ci by już ten humorek był przez cały rok i jeszcz dłużej:) jutro na uczelni pewnie będzie ciężko wysiedzieć przez to że tyle świąt było i wolnego ale spotkasz się ze znajomymi i pewnie będzie miło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojjjj 🌻 nie przejmuj sie dasz rade tylko się nie łam:) jak bym mógł to pomógłbym chętnie ale w tej sprawie nie dam rady będe trzymał kciuki za Ciebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z rachunkowosci nie no jestem zalamana nie wiem czy w ogole te studia maja sens trace kase a pracy i tak poki co nie mam.....moglam poprzestac na licencjacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojjj tylko teraz nie żałuj proszę. ja w Ciebie wierze:) i chciałbym byc się uśmiechneła tak ładnie:) wszystko się poukłada:) zobaczysz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×