Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ewulkaaa..........

nie mam znajomych calymi dnaimi siedze sama w domu

Polecane posty

wrażliwość to wada?? no to tez ją mam... a ja tez taka szara mycha i nie dosyć że zawsze z boku to jeszcze kopany w kąt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wada niestet bo jak ktos jest wrazliwy a ja jestem bardzo hehe to zle pozniej sie cierpi i jak ktos zrani to cierpi cierpidlugo nie mozna zapomniec bierze sie leki przezywa sie wszystko 1oorazy itd:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️jestem, usypiałam dziecko Ewulka, faceci wogóle myślą tylko o łóżku!! ładna czy brzydka, byle do łóżka!!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewka no ja tak mam :( i masz racje że tak myślą ale różnie bywa jak wiadomo bo jak niektóre myślą że łądne to już nic więcej nie muszą robić ani się ładnie wysławiać ani nic. trzeba porozmawiać by poznac daną osobę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooo lonely ja się nie zgodzę ja protestuje:) ja inny jestem i pewnie z kosmosu:( i nikt mnie przez to nie chce:( ehhh a dziś ja miałem usypiać...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe to fakt lonely ale znam tez fajnych facetow tylko zajeci a ja trafiam zawsze na takich co albo do lozka mi wchodza doslownie albo zonaci szukajacy romansu albo tacy co potrafia powiedziec" to jak tylko seks" :O:O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nusia 26
Ewulka--no z tymi facetami to jakbym o sobie czytala,dokladnie tak samo,wiec jak tu wychodzic z domu jak sie takie miernoty poznaje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to za czym tak tęsknicie to miłość ale wiedzcie, że kochać drugą osobę i zyć z nią to bardzo ciężka praca i to obowiązek!! Ty, niktważny, coś juz o tym wiesz, co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czy takie coś jak miłość istnieje? poswięcac się dla kogoś dać komuś całe swoje życie po to by żałować później:(:(:(:( tak lonely wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostatnio o tym rozmyślałam i doszłam do wniosku, że życie w związku z "tą miłością" to jest tak samo jak żyło się z rodzicami, rodzeństwem, itp. te same humory, ciągłe problemy, użeranie się z drugą osobą, raniące rozmowy i krytyka, i co tam jeszcze kto ma w domu rodzinnym... a wydawało mi się, że będzie tak cudownie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj, Ewulka jestem ale zaraz idę spać Dziękuję Wam za rozmowę :) Miłej nocki Wam zyczę!!:) Do następnego razu!! :* 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×