Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ewulkaaa..........

nie mam znajomych calymi dnaimi siedze sama w domu

Polecane posty

Tak odejść, dusić to w sobie niż powiedzieć. Dużo spraw widze i dowiaduję się o kimś (są to bardzo przykre i bolesne rzeczy), a nie potrafie powiedzieć tego. Masz rację kłótnia do niczego nie doprowadzi. Dziękuję bardzo za bukiecik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wolę w sobie dusić by później nie żałować i obwiniać za coś so było zupełnie niepotrzebne co nie znaczy że nie mam swojego zdania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takim żyje się bardzo dobrze. Mają wszystko i wszystkich ........... Masz rację takie to życie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak nie lepić bałwana to rzucanie się śnieżkami zostaje. Albo na sanki wybrać się można. U mnie pada śnieg i super wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja powoli przestaje się tym przejmować i rozmawiam z ludzmi którzy potrafią się śmiać a nie wytykać jakieć pierdołki i psuć humor...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niktnieważny i tak trzymaj. Ja chyba potrzebuje dużo czasu żeby u mnie tak było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kelly a coś dla mnie?? może też do przytulania?:) ja po prostu stwierdziłęm że tak jest lepiej. nie potrzebuje ludzi którzy źle mi życzę albo rozmowa z mini to tak jak konia z wiadrem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tak zawsze przytulam i spierniczam :classic_cool: wstydliwa jestem;) haha zartuje smutna jestem:) trzeba dopingowac naszego jedynego pana na topiku w szukaniu pracy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak szukam pracy albo i nie. może sobie odpoczne... tylko że mam marzenia które bez pracy mi się oddala:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no wiecie możecie moje marzenia spełnic jak chcecie:) praca poczeka:) a gdzie reszta kobietek?? macie tu 🌻 na zachete:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
P., pamietaj musisz pracowac na te swoja emeryture :classic_cool: chyba chcesz potem dostawac 1200 zl na bulki i mleko od listonosza;) za co bedziesz kupowal wnukom wethers original;)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×