Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ewulkaaa..........

nie mam znajomych calymi dnaimi siedze sama w domu

Polecane posty

dobrze Ewuniu połóź się juz do wyrka bo się nie wyśpisz:) ja też będe się zmywał bo nic tu po mnie:) więc kolorowych snów Tobie zyczę spokoinej nocki i nie smutaj już więcej:) bo z uśmiechem Ci do twarzy:) Buziaki papa dobranoc 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość last minute
🖐️ nie moglam was znales,jak znalazlam to stwierdzilam,ze chyba mam jakas schizofrenie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety też nie mam żadnych znajomych. Samotność nie przeszkadzałaby mi gdyby nie konieczność przebywania między innymi ludźmi. Chciałabym psa, niestety domownicy są uczuleni na sierść :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem, ale mnie tak nogi napieprzająże nie moge pisać:P Chyba na zmianę pogody, sypie sie juz starość nie radosć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej smutna:) dzionek łokej tylko ta zima:) taki mróz że bałwanka nie idzie ulepić:) A smutna dziś wesoła??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łezki bo nie daje rady to jedny moja obrona. Hej nie smuć się proszę. sliczniutki kwiatek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od wczorajszego popołudnia ma doła. Łezki niedawno zaczeły płynąć. Staram się nie płakać ale po pewnym czasie to pęka. Ja mam taki dziwny chrakter. Nie lubię kłócić się i krzyczeć. Nie trawie takiego czegoś. Jeżeli już krzyknę to już ostro ktoś musi mi zaleść za skórę. Nie potrafie nikomu dopiec, skrzywdzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehhh to masz tak jak ja. ja tez tak nie potrafię i wolę odejść bez słowa bo kłutnia to dla mnei żadne wyjście i do niczego nie prowadzi tylko niepotrzebne słowa wtedy padaja których później możemy żałować... dla Ciebie 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 taki mały bukiecik:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×