Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Atka1112

Staranka o bobo- od 2009 roku

Polecane posty

Wiadomo - kiedys wyleciec muszą :P, ale im pozniej tym lepiej. Może akurat sie załapią na owulację. Najlepiej może wiec sobie wlozyc tampon, jak piszesz :P Zartuję oczywiscie :D W kazdym razie - im dluzej każemy im tam być, tym wieksza szansa, że spotkają na swojej drodze jajeczko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
angielotto a to dobre:):):) uśmiałam się do łez z tym tamponem hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane,ja mam chyba jakies mega tylozgiecie czy cos,bo ze mnie uciekaja jak wsciekle!!!:D:D:D ja tylek w gorze trzymalam przez godzine!!!alpinisci pieprzeni!:D:D:D:D:D:D:D:D:D jak w nastepnym cyklu beda tak uciekac to im tam urzadze niagare hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana, tyłozwgięcie to calkiem cos innego, niepowiązanego z tym, co piszesz :) Niektore kobiety mają po prostu tak specyficzną budowe macicy, że sperma do niej dociera z wiekszym trudnem, a podczas stosunku od tylu, sperma "trafia" im prosto do celu ;) Dlatego taką pozycje sie poleca, (zapytajcie nawet ginekologa). Jeśli boli, to znaczy, że może jest za głęboko... nie musi byc gleboko, żeby bylo skutecznie, pamietajcie. Poza tym, czesto wlasnie ból przy stosunku jest dowodem na istnienie tyłozgięcia (poczytajcie w necie), wiec tym bardziej powinno sie probowac pozycji od tyłu, bo wiadomo, że może nam być trudniej zajść po 'bożemu' :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Atka,co u ciebie kochana??? jakies objawy?cokolwiek? Skorpionka,tak sie wlasnie staramy;)ale czasem emocje biora gore :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadlam zobaczyc co slychac, bo moj ukochany jest teraz na siłowni. Jak samopoczucia??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
angioletto - hmmm, co u mnie,a wiesz,ze dobrze, humorek dopisuje i wogóle ten rok sie dobrze zaczoł. Objawy, raczej zadne... Piersi mnie bolą, swedza I TAK JAKBY MROWIĄ,A POZA TYM JEST OK... A twoje objawy?? A jak twoje zdrówko??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam zapalenie strun glosowych wiec nie moge za duzo gadac,a lubie wiec sie mecze hehe:D mnie tez swedza piersi,szczegolnie sutki,ale nie oge ich dotknac bo zaraz bola:( dzis myslalam ze @dostane bo mnie tak samo juz bezuch bolal,ale po 10min przeszlo samo.i teraz jest ok.brzuch mam wzdety,wygladam na 5 miesiac hehehe:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was dziewczyny znow :) tez wlasnie slyszlam ze pozycja od tylu jest wskazana w tym przypadku ;) angioletto ja mam takie same objawy no i czesto siusiam;) ale niestety brzuch boli za czesto. Wcale sie nie zdziwie jak przyjdzie @ bo przeciez u mnie byl stosunek przerywany. Spanikowalam wtedy i bardzo zaluje powiedzialam facetowi zeby jednak wyszedl. Ale co bedzie to bedzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angioletto ja mam nadzieje, ze chorobsko Ci jak najszybciej przejdzie, a Twoje objawy wskaza to na co najbardziej czekasz!!! Ja dzisiaj powiedzialam mezowi, ze jesli sie nie uda w tym cyklu to robimy przerwe w staraniach. Nie moge powiedziec, ze sie ucieszyl, wrecz przeciwnie, zaproponowal, ze moze jeszcze dzisiaj poprawimy to beda wieksze szanse. No i poprawilismy:-). teraz czekam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahah,ja dopiero zaczelam starania wiec nie moge mu powiedziec ze narazie sie wstrzymamy,ale... chyba lepiej wrzucic na luz:) poki co Radek sie cieszy.przez to zapalenie strun glosowych nie moge nic mowic(bo piszcze:D).nie narzekam wiec,nie odmawiam itd hahahaha:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ladnie!!!zjadlam,a raczej pozarlam cala miske zupy!!!siedze teraz z wielkim brzuchem i odromnymi wyrzutami sumienia:( poszlyscie spac babolki???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem ;)zaczytalam sie w tym nowym topiku o sprawdzonych objawach ciazy, ale chyba niepotrzebnie bo teraz sie doszukuje :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawie kazda miala bolace (kujaco) sutki, bialy gesty sluz, bole podbrzusza jak na @ . Kucia jajnikow, wzdecia. Reszta objawow zazwyczaj dochodzila po @ . ot male podsumowanie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj to chyba jestem w ciazy hehehe:D:D:D:D no tak,niestety kazda z nas ma takie objawy ale co tam,dzieki temu jest ciekawiej hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milutka, witaj!! Te objawy, o których piszesz wcale nie są regułą. Ja teraz nie jestem w ciąży, ale jak zaszłamw ciążę z synkiem to prawie wcale te symptomy się nie potwierdzały. Piersi mnie nie bolały i nmigdy nie bolą, śluzu nie było początkowo w ogóle, samopoczucie - taki PMS i tyle. Później też mdłości w sumie było 2 tygodnie i tyle. Może u Ciebie jest poprostu inaczej?? NIe każda z nas jest taka sama:) Pozdrawiam i trzymam kciuki za wszystkie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie tak nie jest :) ja tylko zrobilam male podsumowanie pewnego topiku gdzie wypowiadaly sie kobiety ktore zaszly w ciaze. Wiadomo to nie regula :) niektore kobiety wogole nie maja objawow. Znam dziewczyne ktora nie wiedziala do 6 miesiaca ze jest w ciazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale naskrobalyscie babeczki :-) hej!!! co do objawow to ja akurat mialam ten bialy sluzik, wrazliwe, bolace sutki, piersi (no ale to standard przed @) i mocne klucia w podbrzuszu. Inne faktycznie przyszly po terminie @, a byla to na pewno OGROMNA sennosc, wrazliwosc na zapachy - zwlaszcza czosnku bleeeee, no i "zaby" w brzuchu..... :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie tez brzuszek boli..zawsze tak mam przed @. Ale z drugiej strony przeciez nie wiemy jakjest gdy jest sie w ciazy i sie jej nie dostaje ;) Ja jednak nakrecam sie bardziej na @ zeby potem sie nie rozczarowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie za wczesnie na test( jutro bedzie 25dc przewaznie mam 30 dniowe cykle) zreszta ja bede testowac dopiero wtedy kiedy @ bedzie sie spozniac z 3,4 dni . co ma byc to bedzie. Bedzie dzidzius to bedzie swietnie, nie bedzie to nic sie nie stanie w planach i tak nie byl ;) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×