Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Atka1112

Staranka o bobo- od 2009 roku

Polecane posty

Ja nie mogę...pracuję do rana. Ale posiedzę jeszcze tu trochę, bo jest śmiesznie. abcd123, ale czasu miałaś przerwy po poronieniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czy wskazany jest dla kobiet planujących ciążę, czy tylko dla tych, co poroniły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli dla mnie, bo moj cykl odkad pamietam niespodzianki mi robil, mialo sie po porodzie unormowac i guziczek 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie robilam przerwy po poronieniu bo to bylo poronienie samoistne i moja gin powiedziala ze moge od razu starac sie o dziecko. ogolnie mleko mam juz 4 miesiac ale po tych tabletkach wydaje mi sie ze jest troche mniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no brak ma poczucie humoru tez sie usmialam jak sobie wyobrazilam buraka unasacego sie nad ziemia ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mi ciągle chodzi po głowie barszcz ale z porządnych buraków , buhahahahahah :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mozna brac jak sie planuje dzidziusia i to powinno nawet pomoc zajsc w ciaze ale jak tylko bedziesz wiedziala ze jestes w ciazy to musisz odstawic ale stopniowo nie od razu czyli po pol tabletki przez kilka dni a pozniej pol co 2 dnii i tak co raz zadziej i w koncu wcalee nie brac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie nie ma problemu z cyklami na szczescie dlatego nie planuje nic barc narazie bo po co jak wszystko jest ok :) Burak a gdzie ta joga jest organizowana daj namiary moze sie przylacze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie ememcia, jak masz regularne, sluzik jak nalezy to jak nie teraz to w nastepnym cyklu i siostrzyczka dla Kuby murowana... A zreszta Ty chyba juz zaciazona jestes, hę?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj chyba nas opuscil a zapowiadlao sie ciekawie moglo byc calkiem wesolo widac ze burak ma poczucie humoru :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak co miesiac mysle ze moze jednak sie udalo to moj maz zlosci sie ze caly czas o tym mowie bo on chce dopiero o tym rozmawiac jak bede na 100% pewwna bo zawwsze narobi sobie nadziei a pozniej znowu rozczarowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola zobaczymy :) moze jak z burakiem na joge bym poszla to by mi pomoglo a tak nici burak poszedl spac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
abcd u mnie to samo moj tez juz chyba nie chce sluchac dopuki test nie wyjdzie oczywiscie nie mowi mi tego no czasem w zartach ale dzis o 6.30 przed praca kanpeczki mi zrobil :) jak w poprzedniej ciazy i mowi ze dzis mu sie snilo ze mielismy corcie i lecielismy w 4 samolotem i jakis napad byl i ja z kubusiem ucieklam a coreczka zostala i on poszedl ja uratowac :D wiec tez juz chyba sie wkrecil hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja staram się o tym nie myśleć i nie mówić. Zanim przystąpiliśmy do działania, obiecałam sobie, że nikomu nie powiem. Kurde, wie już połowa moich koleżanek :D Nie wyobrażam sobie buraka na jodze, buhahhaha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
och Karolka oby bo tak sie cieszylam na ta joge moze i ty sie wybierzesz?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
abcd123.... faceci troche inaczej do tego podchodza, my kobietki sie nakrecamy, zwlaszcza jak taki topiczek sobie poczytamy, ale jak tu nie czytac i nie rozmawiac, jak takie fajne babki sa i jeszcze gosci mamy :-D Milo mi bardzo z Wami dziewczynki, ale na mnie pora lulac. Bo nie wiem, do ktorej godzinki bedzie mi dane pospac rano. A ze spioch generalnie jestem, to kazda godzina dluzej jest dla mnie na wage zlota :-) Dobrej nocki babeczki 🌼 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
megi szkoda ze go nie widzialas heh zawsze ja do niego mowie dziubek a on jak juz ma dosc bo ja jak cos chce to dziubek i dziubek to on mowi czy ja wygladam jak dziubek i wtedy oboje wybuchmy smiechem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez juz ide spac bo maz juz lezy w lozku i marudzi ze ja jeszcze siedze :D dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×