Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Atka1112

Staranka o bobo- od 2009 roku

Polecane posty

dziewczyny ja wlasnie sie ubralam i pedze do apteki bo zwaruje zrobilam test z rannego moczu i po 15min wysla kreska byla bladsza od kontrolnej ale widoczna dobrze teraz mi zblakla i ledwo ja widac ja juz nie wiem ide po jakis drogi test bo te tanie to chyba do dupy sa !!!! kupie ten digital i bede miala czarno na bialym :) ale zrobie jutro dopiero a wlasciewie nie wiem czy nie w sobote bo pisze tam ze mozna 4 dni przed @ a ja powinnam miec we wtorek lub srode zobacze moze pojde do lekarza i poprosze o bete moze da rade w kazdym razie wyruszam bo juz zwariowac mozna :P jeszcze chce isc z Kubusiem do figlolandu zeby sie troche wyszalal :) bede pozniej buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny :) angioletto jak najbardziej jestem :) nadrabiałam zaległości :) emamcia, abcd123 --trzymam mocno kciuki!!!! wogóle za nas wszystkie ale wy jesteście teraz najbliżej końca starań :) oby oby :) a ja no cóż... szmutno mi... czytam o waszych objawach.. sama nie mam o czym pisać.. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak wogóle obiecywałam sobie że jak mi się znów nie uda to kupie wiesiołka... niestety nie kupiłam bo mój mąż twierdzi że mam sie nie faszerować prochami... on tak już ma :) to i tak cud że pozwolił pic folik :):) hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
abcd wynik powyżej 5 oznacza ciążę, życzę powodzenia i trzymam kciuki!!! emamcia a to Ty dzisiaj robiłaś test? Coś chyba nie kumata dzisiaj jestem :) Siedzę z rozpiętymi spodniami, tzn guzikiem, bo tak mnie spodnie cisną, że wyrobić nie mogę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobietka a taka, ale wiesiołek to ziółka, nie zaszkodzą, a mogą pomóc :) a folik masz w postaci płynnej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emamciu:))) trzymam bardzo mocno kciuki ja dzisiaj tez kupilam test ale jeszcze go nie robilam bo sie boje ze znowu nic z tego.Czytam o waszych objawach niby mam podobne do waszych ale zawsze jakas watpliwosc mi mowi ze mnie to chyba tym razem tez nie bedzie dotyczylo:((( emamciu:))) napewno beda 2 sliczne kreseczki buziaki:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiedzcie mi na co jest ten wiesiołek bo juz nie raz mi mignal w waszych wypowiedziach:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrocilam ponownie i chyba udalo mi sie zaczernic nick, albo nie zaraz sie okaze.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
markotko folik mam w tabletkach :) a argumenty że to ziółka na mojego męża nie podziałały.... ten typ tak ma.... ale przyznam się Wam, że po cichu obiecałam sobie (znowu) że jeśli w tym miesiącu nam się nie uda to wiesiołek na 100 % zaczne brać :) pomimo mężusia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emamciu:)) a ile czekalas dni od spozniajacego sie okresu zanim zrobilas test

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobietka wiesiołek polecam mi pomógł:) też o nim przeczytałam w jakimś czasopiśmie i zaczełam brac właśnie w ostatnim cyklu jak widać pomógł mi a śluz miałam elegancki :)Tylko wicie że trzeba przestąć go brać przed owólką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak sie teraz nie uda to zaczne go brać... teraz tak troche nie wiedziałam co robić.. mąż mowił nie... a dziś to już 4 dzień cyklu więc już "po ptokach" :-) angioletto --- przywitaj grzecznie dziecko i rozpinaj te spodnie ;) a jak bedzie trzeba to kup z gumką ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do angioletto
twoje dziecko nie będzie ze związku małżeńskiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o nieeeee,one sa takie brzydkie:(moze w Polsce znajde cos ladniejszego:) zaczynam powoli odczuwac nowy objaw:)czeste sikanie:o Kami wiec tez kobieto sie ogarnij i zacznij chodzic czesciej do kibelka,no w koncu u nas to tak samo przebiega hahaha:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli nam się w tym cyklu nie uda, to też kupuję wiesiołek i castagnus. Wiesiołek jest na poprawę śluzu, a castagnus reguluje cykl i obniża poziom prolaktyny, która jak jest za wysoka nie pozwala pęcherzykowi pęknąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
angioletto:)) pomogl ci w sensie tym ze udalo sie zajsc w ciaze i w jakim czasie od momentu brania? a jak dlugo go bralas bo jak mi sie teraz nie uda to chyba zaczne go brac? I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do angioletto
o kurna, nie dzwię się więc, że jesteś taka zacięta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick i Wiek............ cykl......Data @.......dzieci.......miejscowośc 1)anitelkaa-27...................08.01..........brak.. ..........Warszawa 2)Anted-34..............0.........???........synek(02.0 8) .. ..Pomorze sr. 3)Atka-21 ...............0........28.12..........brak......Wrocław/Kło dz 4)buffy18 - lat25................4........1.01...........brak.. .....Wałbrzych 5)dexa 25…………………..2… ; ; ; ; ;…….01.01……………brak ….Wrocławokolice 6)grazka29..............0........ 17.01.........brak.............Gdynia 7)Ilaaa-27................1........31.12..........brak …..Birmingham(uk) 8)KarolinaM-30..........0...........?...........synek(01 .0 7)...Warszawa 9)Klara20.................1........14.01.........brak... ...........Gdańsk.. 10)Kobietka a taka22....3........12.02..........brak..... ......Katowice 11)Lady love-20.......... 1 .........???.............brak..........Ruda Śląska 12)Malgosia81...........3.........08.01...........brak .............Opole 13)Markotka-23..........1........ok.25.01.......brak.... . ...... Konin 14)Megi34..................1.........21.12..........syne k .. ........Gdynia 15)Nefretete23..........1..........12.01.........brak... ........Zakopane 16)Nusienka -24.........3..........04.02.........brak....Szczecin/Dublin 17)olenka81 - 27........4...........16.01........brak............Londyn 18)olga55.................4..........31.12.........brak. . ........Poznań 19)Skorpionka-27.......0.........20-21.01......córeczka( 1 0. 07)…UK 20)Suri-30................2.........19.01..........brak. . ...........śląskie BRZUCHATKI Nick i Wiek..........Tydzien Ciazy............Termin.........cykli starań 1)Kasia495..................7..........................0 1 09..........5 2)Kami111...................6...................wrzesień 09.........8 3) Angioletto............... 6...................wrzesień 09.........1 4) Trąbka....................5...................wrzesień 09........??? 5) Szuszunia................ 5...................20.09.2009.........??? 6) Emamcia................. ???..................wrzesień 09........??? 7) Amigagdynia.............16.................czerwiec 09.........0 8)Nitaanita..................8...................sierpie n09..........???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak ja nie znosze tych cholernych cytrusow!!!!!!!!!!!!! Ja bralam(przez kilka dni)tylko folik i nic wiecej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja lubie chodzić w spodniach z gumką.. dresowych :) ale TYLKO po domku!! bo są wygodne :) ale na dwór.. a nie... nie wyszła bym :):) a co do sikania częstego to jak tam mam normalnie :) duzo pije i duzo chodze do Wc :) markotko oczywiscie mam nadzieje ze nie będziemy musiały niczego kupować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do angioletto
wiesz na co cierpisz angiolette? na totalno-chroniczny brak poczucia humoru. co z tego, że ciągle buźkujesz bananami. zero poczucia humoru. wysublimowanego poczucia humoru. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobietka a taka-ja tez lubie w dresach po domku polatac ale moja praca zobowiazuje do eleganckiego stroju i tu zaczyna sie problem:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no Angi znowu to samo :) moja praca też echh..ale póki co jest ok.A potem coś wymyślimy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do pomaranczowej.to na co cierpie lub tez nie to tylko i wylacznie moj problem i nic ci do tego.w psychologa lubisz sie bawic???to co powiesz o sobie,co?wpadasz na obcy topiki i kobiecie w ciazy piszesz takie bzdury.jestes zalosna.zero taktu i honoru oraz wychowania.skoro jestes taka religijna i uwazasz ze dziecko powinno sie miec tylko po slubie to dlaczego nie zachowujesz sie normalnie wobec innych???mamy inne zdania na ten temat najwyrazniej ale ja nie prosilam cie o ujawnienie Twojego. jestes bezczelna i arogancka.brak jakiegokolwiek wychowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dresy lubie bardzoooo...bo jestem typem sportowca i to takie stare przyzwyczajenie:)Zresztą takich ciuchów i butów ci u mnie dostatek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny,ja nie pozwole by mi ktos tu takie rzeczy wypisywal!!! i tyle!!! co to wogole kogo obchodzi??? a ja co?mam siedziec cicho gdy ktos na moj temat takie bzdury pisze na forum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×