Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kiedys -laska

zdesperowana,otyła, zdradzana -40-stolatka

Polecane posty

Witam:) Ciesze się ze pomimo wpadek z dietkami jesteście tu znów zwarte i gotowe do odchudzanka :) Jeszcze mam jedną prośbę na przyszłość jeżeli któraś z Was zaniedba odchudzanie to niech nie znika z tego topiku tu zawsze jest mile widziana,a i jeszcze jedno ten topik nie jest monotematyczny tu możemy pisać o wszystkim . basterka brawo:) oby tak dalej:) Ja dziś zjadłam 3 szt wasy troszke serka almette(do posmarowania)pare plasterków pomidora,4 łyżki bigosu , 1 piętka chleba pełnoziarnistego,1 jabłko basterka umówmy sie że dziś ćwiczymy chodźby o 22:00 oki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedys-laska oczywiscie ze tak... cwiczymy chcialabym pojsc dzis na silownie (bo ja tam cwicze rozne rzeczy - np. bieznia, orbitrek, brzuszki, ergometr wioslarski, troszke ciczen na uda, troszke cwiczen z malymi ciezarkami 0,5 kg) a w domku chce cwiczyc 50 brzuszkow dziennie wiec mam nadzieje, ze tak bedzie. dzis zjadlam jeszcze malego banana a zaraz obiad...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie . Dziś zaczęłam dietę z apteki - dla nieznających jej - są to gotowe dania w proszku , niezbyt smaczne , ale do porzeżycia . Chyba jednak ją na chwilę porzucę na rzecz mż , bo za kilka dni idę na badania do szpitala , i tam będzie ciężko ją stosować . Ale ograniczam się bardzo . Wiecie , mnie najszybciej tyje twarz , wiec jak widze siebie obcą w lustrze , to znak ,że należy zacząć dietę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Dotrzymałam słowa i wczoraj ćwiczyłam,bardzo z tego powodu się cieszę nie powiem że przyszło mi to łatwo, ale skoro się umówiłyśmy to musiałam słowa dotrzymać. Skończyłam aeroby około 22:00 i jestem z Siebie dumna basterka Ćwiczyłaś? Mam propozycję również na dziś. Jeżeli chodzi o siłownie to uważam że super sprawa kiedyś bardzo mi poleciały centymetry w obwodach ,mój trening na siłowni wyglądał tak: -30 min bieżni a najwięcej 45 min(chodzenie, średnio szybkim marszem lekko pod górkę ) -brzuszki 100 powtórek podobne urządzenie do tego z linku poniżej, tylko jeszcze z obciążęniem http://www.sklepsportowy24.pl/lawka-ls7838-hms-p-267.html -10 min wioślarz -twister http://www.nesos.pl/p/pl/7520/ewos+twister+siedzac+i+stojac+k+0900-0.html -do zmęczenia na mięśnie klatki piersiowej -do zmęczenia na wew strone uda - na mięsnie nóg,rąk W sumie taki trening zajmował mi około 2 h basterka dziś też ćwieczymy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam serdecznie 🖐️ u mnie waga dzisiaj skokiem w dół bardzo mnie to cieszy :D :D :D ten tydzień leniuchuje bo klub zamkniety na ferie ale w poniedziałek umówiłam się już z koleżanką na areobik :D kurcze głodna jestem :( wczoraj zjadłam wszystko co mogłam zjeść i też byłam głodna :( :( :( laseczko bardzo fajnie wygląda taki trening :D chodzisz na siłownie ? :) to ponoć więcej daje niż areobik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też dzis cały dzień trzymałam dietę . Jeszcze tylko herbatka i na dziś koniec . Jak wam idzie ?Elamela gratuluję spadku wagi , uzupełnij stopkę , bo to motywuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monikamagdalena , dieta z apteki , to gotowe dania w proszku do samodzielnego prezygotowanie . Niezbyt smaczna ale można się przyzwyczaić . Nazywa się Dieta 5 dniowa . Tylko jest droga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i zobaczcie w stopce co to znaczy mobilizacja !Chyba jednak za rzadko sie ważę , bo tracę czujność :D To niewielki spadek , no i pewnie sama woda , ale bardzo cieszy :) No spowiadajcie sie dziewczyny jak wam idzie . Ja postanowiłam nie ściemniać , bo kogo bym oszukiwała ? Przede wszystkim samą siebie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Ostatnio miałam ograniczony czas ,zrobiło mi się przez to trochę zaległości. a1sa:) Kiedyś kupiłam suplementy z Herbolife, błonnik, witaminy, puszkę proszku z którego robiło się koktajle miały one zastępować posiłki. Wydałam na to kupe kasy około 300zl stosowałam parę dni i dostałam takiego obrzydzenia że jak tylko zobaczyłam ten koktajl chciało mi się wymiotować, po jakimś czasie środki te wylądowały w koszu. Kobieta która mi to sprzedała powiedziała że gwarantuje mi schudnięcie tylko wtedy kiedy będę ograniczała ilość kcal na dzień i będę ćwiczyła, teraz jest dla mnie jasne że to żaden cud bo nawet jeżeli nie będę miała pod ręką tych suplementów a zastosuje się do jej koncepcji tak samo schudnę i to jeszcze zdrowiej bo bez żadnej chemii. Kiedy założyłam ten topik napisałam że chce pogłębić swoją wiedzę na temat odchudzania ,ale nie wspomniałam że najważniejsze dla mnie jest poznanie wartości odżywczych danych potraw i poradzenie sobie z apetytem podczas dietowania, bo jeżeli chodzi o diety cud i o wspomagacze to mogę powiedzieć ż posiadam już wiedze wynikającą z własnego doświadczenia. Nie chcę Wam pisać nie stosujcie tego czy tamtego bo jedno jest pewne każda z nas jest inna i być może dla Was ten sposób dietowania okaże się zbawienny i osiągniecie swoją upragnioną sylwetkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a1sa:) Cofnęłam się do waszych wpisów z 08.02 i teraz dopiero doczytuje że postanowiłaś stosować dietę z apteki przez tydzień ,czyli masz zdrowsze podejście niż ja kiedyś, wtedy zakupiłam tej chemii na cała kuracje. Kurcze teraz doczytałam że na razie dietkę porzucasz na jakiś czas ale ja w tyle jestem. Na jakie badania się wybierasz? basterko:) Odnośnie Twojego wpisu z 08.02 godz 23:24 Co takiego się stało że zorientowałaś się że nie jesteś z właściwym facetem, napisz oczywiście jeżeli możesz. elamela:) Napisz więcej albo daj linka z netu o odchudzaniu z NH Jeżeli chodzi o zapisywanie tego co zjadłaś to świetny pomysł , a najlepiej by było mieć zapisane te dni w których diety nie było żeby sobie uświadomić jakie ilości i rodzaj jedzenia się pochłaniało przed dietą, ewentualnie podczas wpadek. Obecnie nie chodzę na siłownie, musze troszkę kondycji zdobyć bo obecnie nie mam co marzyc żebym taki trening zrobiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedyś laska :) Idę w przyszłym tygodniu do szpitala na badania ginekologiczne , bo chrzanią mi sie miesiaczki . Czasem mam dwa razy w miesiącu , każda po 7 dni . W ubiegłym roku miałam podobne badania i wyniki wyszły dobre , teraz lekarz postanowił to jeszcze raz sprawdzic .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny- wczoraj zdenerwowałam sie na internet i nie pisalam ale dzis juz nadrabiam... w poniedziałek dietkowo - dobrze zjadłam niecale 1000kcal, ale nie cwiczylam (niestety) we wtorek dietkowo dobrze i cwiczylam (bylam na silowni 1h 40 min) dzis tez jak na razie dietkowo dobrze wiec mam nadzieje, ze bedzie tez dobrze i za godzinke ide na silownie :) kiedys-laska pisalas o cwiczeniach na silowni, wiec ja tez napisze jak to obecnie robie. Ja nie lubie monotonii w cwiczeniach, wiec staram sie urozmaicac dlatego sa tez stale elementy ale i zmienne: zaczynam od 20 minut marszu przeplatanego biegiem np. 5 min marsz 6-6,5 km/h, potem 2 min bieg 7,5 km/h, pozniej 2 min bieg 10 km/h, nastepnie ponownie marsz 7 km/h itd. pozniej 10-15 min na orbitreku, pozniej 500 m na ergometrze wioslarskim, potem cwiczonka na raczki ok 30 powtorzen, potem step i cwiczonka na brzuszek (na mięsień plaski i boczne), potem czasem cwiczonka na nozki, pozniej cwiczonka na raczki z ciezarkami 0.5 kg i cwiczonka na mięsnie ud wew i zew, pozniej ponownie bieznia 10-20 min. to robie zawsze ale urozmaicam kolejnosc, ilosc powtorzen, rodzaj poszczegolnych cwiczonek, moc, tempo itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedys-laska dlaczego doszlam do takiego wniosku... na to sklada sie kilkanascie lub nawet kilkadziesiat sytuacji, zachowań, słów... sama wiesz jak to jest kiedy jest sie z kims jakis czas: na poczatku nie widzi sie wiele, potem dostrzega sie rozne rzeczy, ktore sa inne niz nasze zwyczaje, pozniej zaczynamy zawrcac uwage, ze nasze potrzeby i emocje sa inne niz dawane nam przez ta druga polowke, kolejny krok to zastanawianie sie dlaczego tak jest, pozniej probujemy rozmowy i w koncu dochodzimy do wniosku, ze nic nie zmienie sama a jesli on nie chce nic zmienic i nie widzi takiej potrzeby a nasze potrzeby emocjonalne sa \"olewane\" a do tego ciagle jemu cos nie odpowiada to jest to niewlasciwa dla nas osoba. Tak bylo u mnie... jedna sprawa wiecej i zaczelam wyciagac wnioski, mowiac krotko :) dlatego bede egoistka i zadbam o siebie a potem... zycie pokaze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie dziewczyny :-) trochę sobie Was poczytałam, nie wszystko \"złapałam\", ale to pewnie przez te wykasowane posty nie odzywałam się, bo miałam problemy z dostępem do internetu - a potem nie chciałam się \"wcinać\"; ale widzę, że życie tu kwitnie :-) miło czytać o sukcesach innych - być może ja też będę miała możliwość pochwalenia się swoimi :-) najbardzie j podziwiam te dziewczyny, które ćwiczą - i to po kilka godzin dziennie - kiedy Wy to robicie??? ja zawsze mam z tym problem 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wietrze witaj Mam wrażenie ,że gdzieś się już spotkałyśmy ... Witaj i pisz jak najwięcej. Ja też podziwiam dziewczyny które ćwiczą , ale jeszcze bardziej im zazdroszczę ,że mają gdzie .. Ja niestety mieszkam w takiej miejscowości ,że nie ma nawet siłowni nie mówiąc o basenie , ale staram się ćwiczyć w domu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam kryzys - nie bylam dzis na silowni wiec jutro musze odpracowac to podwojnie, ale dietke trzymalam :) chce jesc choc nie jestem glodna, nie bede sie pocieszac jedzonkiem chce i musze wytrzymac - zajme sie czyms by nie myslec o szmanku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć słoneczka🖐️ Jestem trochę zaganiana i nie bardzo mam czas nawet żeby Was czytać, a co tu mówić o pisaniu. Jednak cały czas o Was pamiętam i jak tylko dojdę do ładu to się odezwę;) póki co 3mam kciuki za Wasze stracone kilogramki i za dużo silnej woli do ich gubienia. pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem dzis pierwsza Zapraszam na kubek kawy z odtłuszczonym mleczkiem i deseczki z serkiem topionym :P. Dziś znów zanotowałam spadek wagi , ale mam swoją teorię na ten temat : to woda , której organizm się pozbywa , po nagromadzeniu się podczas wyjazdu , przez alkohol :P , Teraz mam pościk alkoholowy i od razu widać różnicę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiście w stopce była pomyłka , teraz jest dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość venge.
alsa kubek kawy z odtłuszczonym mleczkiem i deseczki z serkiem topionym...:p to zabójstwo kaloryczne!!! kawa gorzka zamiast serka - jogurt naturalny z ziołami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Venge , dzięki za radę , ale ja tak lubię i tak jem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wg książki Liczymy kalorie : kawa z mlekiem odtłuszczonym 0,0 - 10 kcal , 2 deseczki z serkiem topionym - łyżeczka na obie - 90 kcal . Razem 100 kcal - bomba kaloryczna ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny!!! Najpierw sie pochwale: udalo mi sie wczoraj - wytrzymalam napad \"jedzonkowy\" - nie zjadlam juz nic :) dzis na wadze mniej niz wczoraj - swietnie :) a1sa - ja wlasnie sie dolaczylam i pije gorzka kawe z mleczkiem i zjadłam tableteczki i sniadanko. Serki to swietne jedzonko i tak jak mowisz nie jest to bomba kaloryczna, przeciez jesz troszke a nie cale mnostwo wiec nie slychaj tych co mowia tak :) kazdy ma inna metode na siebie ja po 3 dniach spisywania i liczenia tego co jem widze efekty :) tija79 - dobrze ze jestes, przezyjesz te dni i wrocisz na wlasciwy tor, masz taka wage jaka ja bym chciala miec by moc zdecydowac czy jeszcze do 70 czy zostaje przy 75 - wszystko zalezy od tego jak bede wygladac, bo jak zschodzilam z waga ponize 75 to znajomi i rodzina mowila mi, ze zaczynam zle wygladac... dotre do twojej wagi :) kiedys-laska - jak tam cwiczonka? ja wczoraj nie bylam na silowni bo jakos tak nie miala kiedy sie zorganizowac by znalezc czas ale dzis ide na pocwiczyc. Mimo, ze inne sprawy nie ukladaja sie tak jak bym chciala to dietkowo jest swietnie - wlasnie wyciagnelam miesko z zamrazrki na obiadek i myszle jakie warzywka mam sobie przygotowac do tego (bede je gotowac) mysle o kalafiorze i marchewce :) oki - do uslyszenia - pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą ugotowałam wielki gar zupy , którą nie tylko ja uwielbiam i muszę część zamrozić sobie , bo mi rodzina pożre :) Zupę jem przez reszte dnia - czyli jakieś 4 porcje , każda porcja jak kiedyś skrupulatnie wyliczyłam , to ok . 150 kcal . Zupę robię tak : woda :) 2 kostki bulionowe warzywne kawałek kapusty słodkiej lub małą pekinka ( nie za dużo ,żeby nie wyszła kapuścianka ) 2 torebki mieszanki warzywnej ( marchew , kalafior , brukselka ,) torebka mrożonej fasoli szparagowej puszka czerwonej fasoli puszka pomidorów troszkę koncentratu pom . - niekoniecznie ale ja lubię sól , pieprz ugotować . Wychodzi tego duży gar i9 jest pyszna i sycąca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Ostatnio mało pisałam ,miałam przejściowe kłopoty z wiecie kim zauważyłam że w nerwach jem byle co,sa to prawdziwe bomby kaloryczne. basterka:) Rozumiem Cię całkowicie,ale mam nadzieje że gdy my odzyskamy swoją przebojowość,pewność siebie ,a do tego osiągniemy swoje cele staniemy się dla naszych M kimś zupełnie innym ,a wtedy ich emocje i potrzeby będą podobne do naszych, myśle tak dlatego że moim zdaniem oni po prostu przestali się starać. Pisałaś o swoim treningu ,podziwiam, widać że masz już niezłą kondycję. Wielkie brawa! Od utra biore się w garść i dołącze do Ciebie:) a1sa:) Gratuluje spadku wagi:) Fajny przepis:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jooouy225
no cellulit zwalcz cellulit! www.thermacuts.ocom.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×