Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Asiula83

Zapraszam kochane ciężaróweczki

Polecane posty

kupilam kozaczki nowe do kolan chodz mam 3 pary:))) kupilam czerwony sweterek ciazowy taki cieplusi i maz mi kupil bluzke ciazowa ktora idealnie pasuje do mojej spodnicy co kupilam ostatnio. miskowi kupilam posciel w kubusie, spodnie ocieplane i 2 auta z hot weelsa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka80
a jakos tak mnie naszlo.Nie wiem czemu chyba dlatego ze nagadalam sie z ta moja przyjaciolka wlasnie o porodach i chyba dlatego :D pytala sie mnie przyjaciolka kto bedzie chrzestna.Kurcze nie wiem nie mam pojecia nie myslalam jeszcze o tym bo daleko zaskoczyla mnie tym swoim pytaniem.Ale kiedys sobie tak rozmawialysmy i jeszcze jak nie bylam w ciazy to obiecalam jej ze ona bedzie :D chyba sobie przypomniala o tym.Jej siostra byla mi swiadkowa na slubie.Kurcze musze to przemyslec znamy sie duzo juz lat :D a tak prawde mowiac to z rodziny nie mam nikogo takiego na chrzestna..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tra la la ciążówka
a ja sobie kupiłam ciążową sukienkę ślubną, do cywilnego :) taką mi śliczną zrobili, taka będę cudowna za tydzień, taka ładniutka, piękniutka i wielgaśna ale zgrabna, tak się czuję w tej kiecce kobieco, a przez ten wielki brzuch miałam deprechę :P ostatnio, dobrze że znalazłam przypadkiem taką fajną stronkę www.papavero.pl i zaryzykowałam ale warto było :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koteczek to zaszalałaś.Ja też sobie kupiłam spodnie i sweterek ciążowy bo szkoda mi kasy już na takie zwykłe rzeczy wydawać jak i tak za chwilkę będą za małe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiula mi tez szkoda kasy wydawac na te zwykle a w czyms musze chodzic, ale te ciazowe z kolei w niektorych sklepach ceny sa zabijajace , chociaz nie powiem ze cos sie nie trafi.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koteczek ja to tylko wszystko kupuję na allegro bo już mam swoje sklepy i wiem gdzie mają dobre jakościowo a tanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka80
Milej nocy dziewczynki ja mykam wrocil juz moj kaczore. 🖐️ Do jutra dziewczynki paa paa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewuszki. Właśnie wróciłam z urodzinek mojego męża bratanicy- jestem padnięta. Monisia- ja mam wizytę we wtorek na 9:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CIĘŻARÓWECZKI NICK..........WIEK....skąd.....ilość cykli starań.....tydz/termin Asiula83.. ...25........Łódź.............5 lat............tak. 7tydz....? koteczek....25....świętoszów...........8......... tak..8 tc..13.08.09 Stefcia...... 25...Białystok...............5.........tak ..32tydz.8 marzec Agutexxx...29....Gdańsk.................1.........tak... 3 tydz Lokulek.....23....Lodz(Walia)............8.........tak.. ...7-8 tydzien Monika.....26.....koło...................3-4.........tak ......3-4 tydz. Dziewczynki uaktualniajcie tabeleczke- to się nie pogubimy. A co do planów - muszę napisać pracę z marketingu miedzynarodowego i zacząć się uczyć bo niedługo egzaminy- najgorsze statystyka matematyczna i badania operacyjne- buuuuuuuuu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam,to ja się dołączam do was jako jedna z zafasolkowanych xD i mam takie pytanie,obecnie jestem chora i jest to 12 tydzien,lecze sie juz z pool tygodnia i zero poprawy.Mam miec te testy genetyczne za tydzien i tutaj moje pytanie,czy mimo choroby udac sie na nie czy lepiej pozostac w domu ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agutexx ja tez jeszcce studiuje. prawgo gospodarcze czeka mnie egzamin ood koniec stycznia, a na nastepny weeknd szkola blee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dopisuje się do listy i ja Shila....30...Kraków....????......tak/12 tydzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzzisiaj mam w planach czyste lenistwo, dopiero wstałam z łzka jestem w pizamie...musze wypoczac po moich ostatnich nadgodzinach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zasmarkana mama
Witam kobietki ciężaróweczki :) W niedzielny poranek przewertowałam strony tego topiku i z miłą chęcią będę zaglądała tutaj cześciej. ;D Wasze obawy są i były takie same jak moje, czuje się jedną z Was, w sumie jestem... Nosze w sobie 28 tyg. babelka ;] To nic ze mam dopiero 20 lat. ;D Ale ten rok 2009 bedzie dla mnie pełen wrażeń ;] Mimo doś zaawansowanej ciąży 14.lutego wychodzę za mąż i to nie ze względu na maluszka, chociaż w małym stopniu też ;] 3 kwietnia rodzę naszego synka :) I jestem przeszcześliwa :D I moje pytanie to tych które już kompletują wyprawke dla siebie i maluszka... Co zabrac do szpitala? Wiem, wiem... w poradnikach jest o tym dużo, ale gdybym miała zabrac wszystko co tam podaja wygladałabym jakbym jechała na wycieczke ;] A ponadto, jakie kosmetyki dla noworodka i kiedy pakowa torbę by zdąrzyc na czas ;] Pozdrawiam Was :***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no rocznikowo tak ale i tak blizej mi do osiemnastki niz do dziewietnastki.W klasie i tak najmlodsza jestem,jeden skonczyl w styczniu 19 lat juz i mature pisze z rocznikową 20 :P Jak byłyscie chore w pierwszym trymestrze ciazy bralyscie jakikolwiek antybiotyk np Amotax,niby jest to delikatny antybiotyk ale nie wiem..nic mi nie pomaga,robie te inhalacje,pije wszystko gorące,płucze gardlo szalwia,pije prenalen i nic,zero poprawy,normalnie porazka,zawsze moje przeziebienie trwalo z 3 dni i to bez zadnych lekow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas w szpitalu dla dziecka musisz miec chusteczki nawilzane , pampersy i krem do pupy nic wiecej. dopiero przy wyjsciu do domu maz mi przyniosl ubranka dla małego. dla siebie: szlafrok, koszule nocne( najlepiej kilka), wkładki laktacyjne, pieluchy poporodowe , majtki jednorazowe, oczywiscie kosmetyki , reczniki, itd.... ja do porodu z pierwszym to 3 razy sie przepakowywałam bo stwierdziałam ze za dużo.... mi tam zawsze maz doniosl co potrzebowałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry;) Nareszcie kompa odpaliłam;) Asiulka, fajnie,że nowy topik zalożyłaś;) Zaraz poczytam co naskrobalyście;)i uzupełnie tabele;) Całuski;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK..........WIEK....skąd.....ilość cykli starań.....tydz/termin Asiula83.. ...25........Łódź.............5 lat............tak. 7tydz....? koteczek....25....świętoszów...........8......... tak..8 tc..13.08.09 Stefcia...... 25...Białystok...............5.........tak ..32tydz.8 marzec Agutexxx...29....Gdańsk.................1.........tak... 3 tydz Lokulek.....23....Lodz(Walia)............8.........tak.. ...7-8 tydzien Monika.....26.....koło...................3-4.........tak ......3-4 tydz. Kasia.......30.....Łódź....................6..........tak......18tydz...11.06.09 ju;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×