Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Asiula83

Zapraszam kochane ciężaróweczki

Polecane posty

Agutexxx bardzo mi przykro, ale leć jak najszybciej do szpitala niech cie przebadają... Asiulek trzymam kciuki żeby okazało się że jednak jest wszystko okej.. Smutno tu dzisiaj.. ale mocno za Was trzymam kciuki dziewuszki.. Ja piję ziółka bo coś mnie wzdęcia wzieły..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka80
Asiulka tak mi przykro Kochana..Nie wiem co napisac w takiej sytuaci by nie zrobic jakiejs gafy.Ale wiem ze bedzie dobrze..Musi byc..Bedzie..I Koniec kropka.Badz dobrej mysli i ja tak jak dziewczynki jestem za tym zebys szla do tego szpitala jutro tak cie przebada inny lekarz..Ja ide juz do lozeczka dawno bym juz spala pewnie juz lezalam w loziu ale wstalam,nie moglam lezec niepokoilam sie i myslalam Asiulka o Tobie..Ja teraz mykam do lozka.I trzymam kciuki mocno,mocno,mocno mocno,mocno za Ciebie Asiulka 👄 Dobranoc dziewczynki..🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulka Agutek przytulam Was mocno. Ale smutno dzisiaj na forum. mam nadzieje że jeszcze nic stracone kobietki. Buziaczki dla WAs.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo ja nic nie pamietam ciagle, mialam dziewczynie wystawic opinie po skonczonym stazu w domu zapomnialam papierow oszaleje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulka, Agutex - trzymajcie sie Kochane..... Stawiam herbatuche z cytrynka;) dzis -19 stopni bbbbbbrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka kobietki. u mnie też 20 na termometrze. kasiu chętnie sie napije w taką pogodę. Asiulka Agutek dawajcie znać o sobie. Bo my tu oszalejemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agutexx moja ciąża (te pierwsze tygodnie) zaczęła się plamieniem, 30 minut później znalazłam się w szpitalu, nafaszerowali mnie tabletakmi (m.in. duphaston) nakłuli, że aż bolało przebadali i zostawili na 6 dni w szpitalnym lóżku... dziwie się, że z Twoimi objawami nie podjęto radykalnej decyzji. jakie to wszystko jest przykre :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka dziewuszki. Brrr ale zimno, ja wlaśnie zajadam kanapeczki z serkiem topionym... Kasiu herbatka pyszna.. Ciekawe jak tam Asiulek i agutexxx, wczoraj nie umiałam zasnąć, caly czas myślałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dziękuję, dobrze sie czuję, brzuszek z dnia na dzień większy się teraz robi.. 9 lutego kończę 21 lat :) A Ty Stefciu jak się czujesz? Mała szaleje w brzuszku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pisze od Asiulki wiadomość: "Dwie dzidzie są w macicy,jedna rośnia a druga nie i serduszko jej nie bije i raczej nie ma szans.chyba,ze znow cud.ale jedna dzidzia jest zdrowa.na jajniku jest 50%,ze pozamaciczna.trzeba czekac 3 tyg. by moc to stwierdzić.mam 2 razy w tygodniu robic bete i jesli pojawi sie krew i bol brzucha to do szpitala.bo moze to byc torbiel,ktora sie wchlonie." " Duphaston w dalszym ciagu.lekarz powiedzial,zenawet gdyby to byla pozamaciczna to nie powinna zagrozic tej prawdilowej.ale zagwarantowac nie moze.ale jesli pozamaciczna to usuniecie jajnika"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasia to może chociaż jedną uratują. oby oby oby musi sie udać jednego bobaska ocalić. ucałuj ja od nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stefciu musi się udać, nie ma innej opcji, na pewno chociaż jednego bobaska uratują, będzie dobrze, trzymam kciuki za Asiulka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stefcia;)no ja mam taką nadzieje,ze bedzie uratowana. Zaraz przekaze caluski. A dzis juz sie Mala uspokoila?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie ja jeszcze nie pytałam Was kobitki.. Macie już jakieś imiona dla waszych pociesz? Dla chlopca lub dziewczynki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja miałam iść do tego profesora 14 stycznia na konsultacje ale chyba zrezygnuję. Pomyślałam ze gdyby on nawet coś wykrył nie dobrego to i tak w moim stadium ciąży nic sie juz nie zrobi, bo dzidziuś jet rozwinięty już. i co mi to da. i tak muszę urodzić. A nie będę doszukiwała się chorób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulka dziekuje za caluski;) A caly dzień Ci wojuje?Czy ma jakąś ulubiona porę dnia na skananie?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×