Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Asiula83

Zapraszam kochane ciężaróweczki

Polecane posty

Kasiu humorek mam nawet dobry bo przecież noszę w sobie maleństwo i o nim muszę myśleć a co ma być z resztą to będzie.Jestem w stanie wszystko znieść byleby było dobrze.Tylko nie mam słów do tych lekarzy niektórych.Brak słów.I to się wszędzie dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu a jak dzisiaj dowiem się jaką mam betę.To jak jutro zrobię to również powinna wzrosnąć tak? Czy to dopiero powinnam zrobić po dwóch dnach? Lekarz mi mówił że jutro a tutaj na necie czytam że w ciągu 48godz. i sama nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już po 2 godzinnej drzemce. Asiulka ona powinna byc robiona po 48 godzinach ale oni może oś innego sprawdzają. Asiulka dla mnie gi n juz mówił na okres czekać a ja do dzisiaj nie mam. nie załamuj się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stefciu jeszcze troszkę i dzidzia będzie z wami:D Dziewczyny ale jak zrobię jutro to chyba też powinna coś wzrosnąć czy nie koniecznie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiula dla mnie gin powiedział że to prawidłowy przyrost stwierdza sie po 48 godzinach. to ja nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kobitki:) Ja też właśnie wstalam po drzemce... i zajadam teraz zupkę ogórkową bo zostało mi trochę z wczoraj, a na drugie zrobiłam ziemniaczki z jajkiem sadzonym i kefirkiem, nie chcialo mi się dzisiaj pichcic nic specjalnego.. a Wy co pysznego jadłyście na obiadek? Asiulek cieszę się że lepiej się czujesz, kochana jesteśmy z Tobą, zobaczysz wszystko bedzie ok, dzidzia będzie rosła zdrowo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stefciu tak dzisiaj pobrali i po 17 mam zadzwonić po wynik i jutro mam iść. A ja właśnie robię udka kentaki pieczone.Pycha. Koteczek daj po pracy szybciutko znać jak tam Twoja fasolka bo ciągle myślę. Agutexxxx mam nadzieję że cię zatrzymali w szpitalu żeby wszystko dobrze sprawdzić i nie zostawić samej.Wiesz że to dla Twojego zdrówka prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulka ja myślę ze lekarze wiedza co robią i głowa do góry. gosiak u mnie obiadek to późno zawsze bo ja z mężulkiem jem. a dzisiaj buraczki żebarka i ziemniaczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Och,jak dobrze,ze już zaraz 15... już mi sie wszytsko w oczach mieni i dwoi i troi :O te podsumowania coroczne mnie zawsze dobijają:O Ogórkowa.....mmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm;) ja dziś krupniczek gotuje:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Same smakołyki u Was widzę, mniam mniam.. Ciekawe jak tam Kteczek i jej fasolka :) Mnie całe czas dręczy to pobolewanie podbrzusza.. już mnie wkurza, niby nie boli mocno ale takie to wkurzające :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justyska**
No i jestem już i tutaj:) Ale zrobiłyście mi smaka tymi pysznymi obiadkami a ja dzisiaj w pracy do 19:/ wrrr ale może wyrwę się coś wcześniej:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem, wiem że można nospe brać.. ale nie boli mnie aż tak to po się faszerować... mnie to tak pobolewa taki dziwny ból - własnie bardziej drażniący niż bolący, hehe Ja już po obiadku, mniam mniam :) U Was też tak zimno ? brrr..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justyska**
Kurcze w pracy to wiedza jak wkurzyć człowieka. Z racji tego że moje stanowisko pracy wymaga codziennejobecności pracownika pracujemy na zmianę z koleżanką:Di jeśli którejś z nas nie ma to pracuje ta inna:) a że mam termin na sierpień to wielkie zainteresowanie wzbudza fakt do kiedy będę pracować, bo urlopy, bo wakacje.... jasny gwint ja sama nie wiem jak się bedę czuła za miesiąc a tu mam robić plany na pół roku do przodu. I jak tu ma mi się ciśnienie nie podnosić ( a ostatnio bywa w normie:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justyska tak ludzie się "ciężarnych" boją. Gosiak ja też mówiłam ginowi że mogę wytrzymać z bólem ale on twierdzi ze tak nie można bo przez te kłucia mogę wcześniej urodzić a nospa rozkurcza macice i mam brac jak boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justyska**
I tak cicho sie zrobiło, rozumiem ,że popołudniowa drzemka:) Też wskoczyłabym chętnie pod kocyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki Była to ciąża biochemiczna, z którą organizm poradzi sobie sam- zrobiono kolejne usg- bardzo dokładnie- nawet wykryto małego mięśniaczka (ale to nic niepokojącego- może sobie tam siedzieć). Bardzo często się zdarzają nawet u 70% kobiet- ale większośc o tym nie wie, dostają po prostu okres np z tygodniowym opóźnieniem i albo martwią się że jednak nie ma ciązy, lub cieszą się i dziękują że okres przyszedł, bo nie planowały ciąży. Powiedział że nie ma co sie martwić- że często to się zdarza i nie bedzie łyżeczkować, bo nie ma takiej potrzeby. Gdyby coś się wydarzyło- np bardzo mocne krwawienie, to trzeba podejść- ale na razie nic niepokojącego nie widział. Za dziesięć dni mam podejść na usg i sprawdzić czy wszystko sie samo oczyściło- tak na wszelki wypadek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agutexx to pewnie smutna jesteś ? pewnie chciałas tej ciąży ? ale na pewno następnym razem się uda zobaczysz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo mi przykro- ale lekarz stwierdził że mógł być płód słaby lub chory i organizm go wyeliminował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agutek to nie wiem czy nazywać to szczęście w nieszczęściu? Trzymaj się kochana bo na pewno to boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justyska**
agutexxx atak trzymałam kciuki. Musisz być silna i myśleć teraz pozytywnie. Zobaczysz niedługo znowu się uda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×