Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Asiula83

Zapraszam kochane ciężaróweczki

Polecane posty

to czyli jestes juz 6 tydzien ciazy.... jejku cisnienie mi poskczuylo chyba na 200 moje dziecko podkusilo chyba diabel i sciagnal z samej gory moja bizuterie i zgubil mi jednego nowego zlotego kolczyka:(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak wyliczałam na necie to wyszło 3-4 tydzien a może i nawet będzie 6 nawet lepiej bo by mi przypadł poród na sierpien i na znak zodiaku lew a tak by była panna taka jak ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobietki weszłam tak ukradkiem jak mężuś sie kąpał i uciekam bo jak mnie zobaczy przy kompie to bedzie lanie. Do juterka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja o dziwo nie jestem taka typowa panna że wszystko musi byc idealne czyste mnie to jak nieraz cos walnie to potrafie wysprzątac pół chałupy a tak to jestem raczej bałaganiara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobietki w którym tygodniu można poznać najwcześniej płeć ? oczywiście jeśli dzidzia się dobrze uloży..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na innym topiku ktorym pisze mam kolezanki co poznaly plec juz w 13 tc ale to przez 3d czy 4d. ja plec z michalem poznalam w 8 miesiacu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha no mój lekarz UG 4d robi dopiero po 24tyg. ciąży... a o 3d nie pytałam.. może te 3d mozna robic wczesniej.. nie mam pojęcia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na normalnym usg jak orqawidlowo ulozone ok 19 tygodnia mozna poznac płec... kochane ja juz ide spa. na 8 mam do pracy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kobietki. Ja z rana miałam ostrą kłótnie z mężulkiem i nie wiem co z tego wyniknie. Gosiak ja na zwykłym USG poznałam płeć w 80% w 4 miesiącu ciąży. A teraz nie mogę w 100% poznać bo dzidziuś ma podkulone nóżki. Monia a ja jestem czyściocha, że aż strach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stefcia, juz pogodzona z mezulkiem?;) Kurcze,ostatnio chodze spac z kurami- ok. 19.30 jestem nieprzytomna i niby spie cala noc a i tak bym jeszcze spala....💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasia wiesz niby dzwonił w drodze do pracy ale wiesz jak to przez telefon. A na dodatek rzuciłam w niego szczoteczką do zębów co mi się nigdy nie zdarza. Chyba wieczorem dopiero sie wszystko wyklaruje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stefcia....kurcze no to ostro być musiało... No i racja - przez telefon to nie rozmowa. I moze dobrze,ze wieczorkiem porozmawiacie, bo emocje ostygną i juz może bardziej na spokojnie sie uda ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasia ja wiem ze mnie teraz hormony dopadają. Wcześniej nic nie było ja sobie spokojna a teraz chyba na koniec ciąży dopadło mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stefcia, mężuś zrozumie,że to hormony... Ale takie wahania to męczące jest no...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasia mi normalnie dzisiaj para uszami szła taka byłam w pieniona. Tylko czytałam że to jest na zmianę raz płacz, śmiech i złość. A u mnie płaczu całą ciążę nie widać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mionika26sz
czesc dziewczyny ! ale się wyspałam po 3 dniach wstawania o 5 dzis wstałam sobie o 10 cudownie i jesy=tem już po porannym prysznicu i pije sobioe herbatkę zieloną i będe jesc sałatkę z kurczakiem Stefciu to na pewno hormony Ci buzują mężus na pewno zrozumie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×