Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Asiula83

Zapraszam kochane ciężaróweczki

Polecane posty

Gość mmonna
Gosiu jak mnie zaczeło mdlic to zrobilam test ciązowy i wyszly 2 kreski - wieczorem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmonna
lece sie kąpac, do jutra pa :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry Ciężarówki;) Wlazłam żeby Was pozdrowić niedzielnie;) Pięknego, ciepłego dnia ;) Fajnej atmosferki Całuski;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niedziela... Dzień dobry moje drogie ;D Jak samopoczucie po nocy?? Bo moja dzisiejsza noc nie należała do najprzyjemniejszych... całą noc sie wierciłam i kręciłam, maluszek sie w brzuszku przewracał i pukał. Miłe ale chwilami musiałam wstać żeby pochodzić by sie uspokoił. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Kobietki. ja pobiłam dzisiaj rekord w nocy. Wstawałam sikać 5 razy. A niedługo się zmywam z mężulkiem do siostry na kawusię. Miłej niedzielki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agutek mało teraz będzie zaglądać bo chce więcej czasu sobie i dzidzi poświecić ale bedzie pisała od czasu do czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie doczytałam że się uzależniła- ja normalnie też jestem uzależniona od kompa- no cóż ale świetnie się Was czyta i miło jest na tych forach- siła wyższa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przy niedzieli jakiś mniejszy ruch ;] ja byłam dzisiaj u teściów... ehh... rewelacji nie było bo teściowa ma chyba zespół napięcia przedmiesiączkowego ;D mój luby wyjechał na obozy i będzie dopiero 2.02. A ja bidna sama... nie lubię tak sama... mierzyłam dzisiaj obwód brzuszka ;D przy 29 tygodniu 94 cm. hm... dużo mało?? ;D nie wiem nie znam sie za bardzo :D mój synuś jak żegnałam się z mym to strasznie kopał, a ja biedna nie mogłam powstrzymać łez...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D Zasmarkana...niedługo sie zobaczycie... Wczoraj dostałam 2 delikatne boksy od maleństwa:D:D:D:D:D:D:D sie prawie popłakałam:D I w pasie mam 89 cm...troche przybyło...:Da brzucholka nie mierzyłam;) Częstuję kawką i ciachami;) oraz jogurtem:D Dobrego dnia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry bulinki okraglinki :D To takie przyjemne uczucie jak maleństwo zaczyna kopać... wtedy się wie i ma się pewność że ono faktycznie tam w tym brzuszku jest ;D Czy macie może problemy z zasypianiem?? Bo ja mam okropne... budze sie kilka razy w nocy i nie mogę odpowiednio się położyć... i atakują mnie skurcze łydki... Ałła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zasmarkana;) Z tą bulinką to trafiłaś;)bo ostatnio tak mnie nazywają;) ;) Nooooooooooooooooo,jak zaczyna boksować to nabiera sie świadomości,ze ono JEST i rośnie i rusza sie i w ogóle...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
budze sie kilka razy w nocy i ciezko zasnac... ale te skurcze mnie nie lapia narazie... Zasmarkana, moze magnezu brak?jedz czekolade;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też podziwiałam łysego bo mi świecił do pokoju ;D czytałam że w tym okresie ciąży co sie akurat znajduje skurcze łydek sa całkiem normalne... tylko nie wiem czemu one maja niby służyć ;] czekolada... mm...kiedys jadłabym nonstop... a teraz... naaaaprawde sporadycznie... ;] magnezu do picia tez nie lubię wiec może jakiś inny sposób ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no no... ale kto mi je zrobi ;D jeszcze troche i moj brzusio bedzie mi uniemozliwiał to... haha a jak zadre doge do góry to bedą zakwasy ;] wczoraj ostatni raz sie samodzielnie ogoliłam tam... jeszcze conieco widzac.. .:D ale następnym razem to juz chyba nie dam rady ;] trzeba bedzie na oślep maszynka machać ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. witam wszystkie po weekendzie. Wypoczęta i trochę rozleniwiona:) A dzisiaj trzeba już pracować:) W wolnej chwili doczytam to co wypisałyście przez weekend:) Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zasmarkana:D albo męża poprosić o pomoc:D:P Cześć Justuśka;)jak sie czujesz?;)co słychac?Jak weekend minął?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdoberek. Gratuluje pierwszych kopnięć. najfajniej to będzie jak nogą wyprze Wam brzuch i tylko zobaczycie guza a jak połaskoczecie to miejsce to szybko schowa się. zasmarkana ja też miewam skurcze i na to najlepszy jest magnez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz racje stefcia guzki są najfajniejsze... ;] jak trzymam kota na kolanach i on ma łepek oparty o brzuch to jak mały go kopnie to biedny az odskakuje... ;] i teraz jakoś niechętnie do mnie na kolanko przychodzi :D Musze poszukać czegoś co lubię a w swojej zawartości ma magnez ;D jejku to dopiero 10... a ja mam już wszystkie domowe czynności porobione... ;] no i teraz słodkie lenistwo... coś bym zjadła :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stefcia:D no ja tezna to czekam...;) Do tej pory to takie cuda podziwialam u siostry i kolezanek;) Zasmarkana,pracusiu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zasmarkana ale teraz chyba magnez o różnych smakach jest. Cos mi się tak kojarzy. kasia juz nie długo poczujesz a raczej i skulisz się z bólu bo to nie zawsze jest takie przyjemne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×