Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Asiula83

Zapraszam kochane ciężaróweczki

Polecane posty

Daj żyć ja juz odliczam dni normalnie i strasznie się cieszę ze zaraz wiosna i te dni takie przyjemniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu ja nie wiem bo ja nie mam żadnego śluzu. Stefciu fajnie że sobie Wiosną pospacerujesz z wózkiem a ja dopiero jesienią.Ale latem dołączę się do Kasiulki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zobaczycie jak zimą Wasze dzidziusie urosną. przeważnie po zimie widać różnicę bo mamy rzadko wychodzą a dzidziuś tylko je i rośnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ufff... nic nie boli,nic nie kłuje tylko czasem sluzu duzo a czasem go niet... Dzięki 👄 Asiulka,no jasne,że dołączysz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu a dasz poprowadzić Twoją karetę? Jak już Kasiulka wiosna nastanie to koniecznie musimy się spotkać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasia u mnie na początku był ładny biały śluz. a teraz zauważyłam biały z żółtym i takie nie przyjemne zapachy. Powiedziałam to ginowi on mnie zbadała ale na szczęście 1 wyszła i wszystko dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiula,jasne;) no,musimy musimy sie wreszcie spotkać:) Stefcia,ja taki lekko żólty też mam czasem,ale nie pachnie wcale...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmonna
witajcie mamusie! powiedzcie jakie dodatkowe badania krwi robilyscie jako 1 ciązowe badanie ? grupa krwi, wr i poziom glukozy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minisia29
Ja rodzę dopiero w sierpniu. wydawaje mi się że któraś z dziewczyn jest z Białegostoku. Chciałam się jej zapytać w którym szpitalu rodzi. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmonna
a śluz to normalka, aby nie mial dziwnego koloru i zapachu to nie ma sie czym martwic :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zasmarkana;)no wlasnie,ja tez z wkladkami chodze;) Mmonna ,nie wiem...ja miałam pierwsze badania krwi w szpitalu robione i tam bylo spooooooooro wyników a że sie nie znam to nawet jak przeczytałam to mi to niewiele pomogło....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mmona tak te badania sie robi a nawet kilka razy. ja jestem z Białegostoku i w PSK chce rodzić. Dziewczyny a z tym śluzem to wiecie ja zawsze lekarzowi mówię i on bada i stawia diagnozę bo tak samemu to tylko można przypuszczać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie,muszę zacząć spisywac te pytania, które chce zadac...:) bo niedługo kontrola;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka kobitki:) Ja właśnie skończyłam sprzątać wsiuu , dzisiaj mam kolęde.. Niedługo zmykam robić zupkę, ale teraz chwilkę z wami poplotkuję.. Jak się czujecie? Ja dobrze, już tego czwartku to sie chyba nie doczekam, jejuuu, zobacze swojego maluszka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj.. ja przyszłam a wszystkie pouciekały.. ale mi się trafiło :( nic to nie bede tu sama siedziała, zmykam zupkę robić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stefciu,dlatego mam po ręką notesik i długopis;)i se pisze;) Gosiu, witaj;)jaką zupke gotujesz?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mniam;) z ryżem czy z makaronem?;) ja dzis też mam pomidorowe;)rosol gotowalam w sobote i mi zostało;)to wleje koncentratu i juz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Wam :) wpadłam na chwilę sie przywitać i uciekam bo u mnie urwanie głoowy :) a z tym śluzem, to podobno dobrze, ze jest byle by nie był innego koloru niż biały i oczywiście bezzapachowy - ja na początku ciąży miałam go dużo, i czasem lekko żółtawy no ale lekarz powiedział, ze wszystko jest w normie.a jutro na szczęście wizyta u lekarza, trochę się boję, ale mam nadzieję, ze wyjdę od niego uśmiechnięta pa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lara Ech,dziś mam masakre w pracy ;/ Ale już zaraz 15 i zbierać sie zaczynam do domku.... Padnięta jestem... Udanego popołudnia i wieczorku;) Do jutra Ciężarówki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj pomidorówka z ryżem rządzi. Ja dzisiaj próbowałam sie zdrzemnąć ale mały nie pozwolił... A teraz właśnie edukuje się na egzamin z niemieckiego... baaardzo mi sie nie chce... ciągle jestem jakaś rozkojarzona... jak nie uda mi sie go zaliczyć to będzie klapa... ;/ :(( jak stefcia malutka Twoja dziś?? ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zasmarkana ja bym teraz nie dała rady się uczyć. taka jestem w ciąży rozkojarzona że szok. A wiesz u mnie dzidzia dzisiaj wyjątkowo grzeczna. Ciekawe co w nocy będzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój za to mi dzisiaj w nocy dawał popalić... Ogonie to termin egzaminu już minął... a ja nie stawiłam sie na egzamin bo byłam poza miastem a w zeszły czwartek było naprawde na drogach bardzo nieciekaiwe i nie dojechalam... zapomniałam napisac podania o przełozenie egzaminu i teraz nie wiem... dzisiaj 2 min przed rada w szkole koleżanka mnie poinformowała ze ową trzeba było złożyć... A ja nie dałabym i tak rady dotrzec do szkoły... jutro chce isc do pani profesor wychowawcy i zapytac co mam z tym zonkiem zrobic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja właśnie odebrałam Betę i miała wzrosnąć o 110% a wzrosła o 300% i być może jednak jest druga fasolka.Ale to się wyjaśni w Piątek na USG.Cieszę się ale martwię dlaczego aż tyle urosła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×