Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wiosenna kotka

DR SIREK -BIELSKO-CO SADZICIE?

Polecane posty

Badania musisz zrobić na krzepliwosc krwi najlepiej tydzień przed zabiegiem żeby wyniki były świeże a ta krzepliwosc to jest :morfologia, INR, APTT. Musisz mieć grupę krwi. Ja jeszcze robiłam dwa badania tarczycy bo kilka lat temu wycieli mi lewy płat tarczycy. Zrobiłam tez badanie CRP to jest sprawdzenie stanu zapalnego w organizmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć czy któraś z was ma termin na grudzień?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
miałam u sirka robione wszystko nos piersi oraz powiekszanie ust jestem mega mega mega zadowolona najlepszy lekarz na świecie ja iść na operacje to tylko do niego tylko on

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak u Was wyglądało dochodzenie piersi do ostatecznego wygladu?Jak długo u Was schodziła opuchlizna z piersi i ile czasu trwało zanim piersi się wyrównany? Czy obnizaly się tak samo,czy każda innaczej? Ja jestem ponad 2 tyg po zabiegu prawa ma już ładny naturalny kształt,a lewa ma obrzęk u góry i sutek jest niżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
piersi dochodza kupe czasu ale sirek potrafi wyczarowac cuda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta prawa jest już przepiękna, czekam, az obrzek zejdzie z lewej od początku była bardziej opuchnieta. Już nie mogę się doczekać ostatecznego efektu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam termin na koniec grudnia. Samo podniesienie biustu. Zaczynam się bać o blizny i z tego powodu mam wątpliwości czy nie zrezygnować... pomóżcie! Jak wasze blizny? Da się ma to patrzeć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata__27
Drogie koleżanki widzę ze na razie cycorki cały czas dominują na forum:) Ja też robiłam cycorki u dr Sirka dwa lata temu, i są piękne i nie zamieniła bym ich na żadne inne:) Ale pytanie mam dotyczące plastyki powiek, potrzebuje pogadać z kimś kto miał robiony zabieg plastyki powiek dolnych lub dolnych i górnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sarenka86
Moje znajome robiły górne powieki u Sirka rok temu i były zachwycone. Cztery laski w ten sam dzień się umowily bo trzy z nich przyjechały z Niemiec. Tydzień w okularach przeciwsłonecznych a potem już ok. One po 40 tym roku życia są. Mam pytanie jestem 6 tyg po operacji powiększania piersi i prawy sutek dalej mega boli. Lewa pierś super mogę całą smarować kremem i nic nie boli a ta prawa jakoś inaczej muszę omijać sutek bo taki ból jakbym miała nerw uszkodzony. Mialyscie tak? Za 4dni jadę na kontrolę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam pojęcia dlaczego tak boli, będziesz u lekarza to zapytasz :) ja miałam powiększane piersi z podniesieniem więc sutki miałam przesunięte i po dwóch latach czasami zaboli, może nawet nie tyle co zaboli ale są mega wrażliwe na dotyk, czasami tak nieprzyjemnie . A jeśli chodzi o oczy to interesuje mnie dolna powieka i czy blizna po operacji jest potem widoczna? jak długo się goi rana? i czy były jakieś komplikacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cycdogory
Jestem 5 dni po podniesieniu biustu. Efekty wow robię sobie zdjęcia przy zmianie opatrunkow. Szczerze to zmiana przeszła moje oczekiwania! Oczywiście wiem że jeszcze dużo się zmieni jak zejdzie obrzęk. Ale piersi wyglądają cudownie! PAN dr jest wspaniałym fachowcem i cudownym człowiekiem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaka jest łączna cena ze wszystkim powiększania biustu ??? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I jeszcze jedno ? Jak wygoda konsultacja ? O czym rozmawiacie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witajcie, W przyszłym tygodniu mam konsultacje u dr Sirka...czekałam prawie 4 miesiące!!! Zobaczymy co mi zaproponuje (jestem bardzo drobna)...już sobie wyobrażam ten mętlik w głowie po wizycie (za duże, za małe itp...) napiszę jak będę po. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak dlugo czekaliscie na termin u sierka po konsultacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam wizyte 30.01 2017 i boje sie ze bede dlugo czekala na termin operacji a na wakacje chce zeby byly gotowe:))) prosze napiszcie jak dlugo czekalyscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ustalając termin konsultacji, pytałam o czas oczekiwania na zabieg...podobno ok 2 miesiące. Ja celuję w początek kwietnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kp
Ja ustalając telefonicznie termin na konsultacje odrazu zapisałam się na zabieg. Wizytę miała we wrześniu a zabieg w listopadzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sarenka86
Ja jestem juz ponad dwa miesiące po. Rewelacja. Juz nic od dawna nie boli a blizny super tylko ze kupiłam u nich preparat strasznie drogi ale podobno najlepszy na rynku i faktycznie blizny wyglądają świetnie jak po tak krótkim czasie. 280 zł za 50 ml. Masakra ale chyba warto. Jak zapisywalam się na konsultacje to czekałam miesiąc ale od razu tez zapisywalam się na zabieg który miałam tydzień po konsultacji. Teraz jak byłam na kontroli to słyszałam że terminy są bardzo odległe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Sarenka 86, Czy mogłabyś podać mi swoje wymiary...jestem po konsultacji, dr zaproponował mi 330 polytech lub 290 (tytułem kompromisu) mam dać znać.Jestem drobna i boję się, że wyjdą za duże. Dziękuję i pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do anka39 Ja tez mam wizytę 30.01 i jestem bardzo drobna a zaproponował ci okrągłe ? Czy anatomiczne ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anatomiczne... mam 158 cm, 48 kg i 70 cm pod biustem, wyjściówka A. Tak na prawdę mam do wyboru trzy warianty: 290 ml, ekstra wysoki profil, 5,5 projekcji, szerokość 10,5 cm lub 315 ml, wysoki profil, 4,9 pr , 11,5 podstawa ,lub 330 ml, ekstra wysoki profil, 5,7 pr, 11 cm podstawa....o tych rozmawialiśmy ...no i oczywiście nie wiem...nie chcę za dużych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czesc dziewczyny . Jestem dwa miesiące po operacji 330 polytech extra wysoki anatomiczny. Nie zastanawiacie sie nad mniejszymi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jakie masz wymiary, i jaką miałaś wyjściówkę... może mi się coś przejaśni w głowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam 170cm , wyjściowe malutkie A 70 cm pod biustem.30.01 mam kontrole , moze sie spotkamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
330cc sa super chociaż dla mnie za małe, nie wiem czy była szansa na wieksze bo z wrażenia nie zapytałam gdybym mogła cofnąć czas i była by taka możliwość to zrobiłabym wieksze chociaż o te 30 ml

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do Sarenka : mówił Ci doktor jakie staniku można nosić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do Sarenka: mówił Ci doktor jakie staniki można nosić? G

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×