Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wiosenna kotka

DR SIREK -BIELSKO-CO SADZICIE?

Polecane posty

Gość patiwojak@onet.pl

Hej dziewczyny.Ja czekam do kwietnia 2020 r na zmniejszenie piersi.Bardzo się boję ale nie mam wyjścia.Ból kregosłupa się objawia coraz bardziej. Któraś z Was może napisać czy jest zadowolona ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SanF
Dnia 7.02.2018 o 13:28, Gość gośćkc napisał:

Jak chcecie to zapraszam na grupę na Facebooku. Pare dziewczyn już jest po a pare przed wiec można się fajnie wymienić spostrzezeniami. Aby dołączyć należy wysłać maila na pracabielskobiala@o2.pl ( tak wiem ze to mail dziwny ale nie chciało mi się zakładać nowego) w odpowiedzi pośle link do grupy. Grupa jest zamknięta ze specjalna nazwa wiec nikt nic nie widzi i sie nie domyśla.

Hej hej.. Kochana czy mogłabyś mnie dodać do grupy? Wysłałam maila 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SanF
Dnia 8.10.2018 o 15:02, Gość gość napisał:

Cześć dziewczyny 🙂 wysłałam maila z prośbą o dołączenie do grupy 🙂 I jeszcze powiedzcie mi ile czekałyście na termin, bo mi mówiła ze na styczeń/ luty dopiero 😕

Hej Kochana 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 7.02.2018 o 13:28, Gość gośćkc napisał:

Jak chcecie to zapraszam na grupę na Facebooku. Pare dziewczyn już jest po a pare przed wiec można się fajnie wymienić spostrzezeniami. Aby dołączyć należy wysłać maila na pracabielskobiala@o2.pl ( tak wiem ze to mail dziwny ale nie chciało mi się zakładać nowego) w odpowiedzi pośle link do grupy. Grupa jest zamknięta ze specjalna nazwa wiec nikt nic nie widzi i sie nie domyśla.

Hej kochana mogłabyś mnie dodać do grupy? Wysłałam maila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2019 o 09:20, Gość patiwojak@onet.pl napisał:

Hej dziewczyny.Ja czekam do kwietnia 2020 r na zmniejszenie piersi.Bardzo się boję ale nie mam wyjścia.Ból kregosłupa się objawia coraz bardziej. Któraś z Was może napisać czy jest zadowolona ?

Hej dziewczyny.  Możecie mnie dodać do grupy? Wysłałam maila 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2017 o 20:31, Gość gość napisał:

Dziewczyny piszcie do mnie e- maila to ja pisałam o założeniu grupy

Hej mogę dolaczyc do grupy kochane ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula
Dnia 29.05.2018 o 14:36, Gość dariak9 napisał:

cześć dziewczyny, wybieram się do doktora na korektę nosa ale naczytałam się tu tylu opinii, że się zaczęłam wahać. Czy jest tu jakaś osoba po korekcie nosa i jest zadowolona z efektów? Czy nie polecacie raczej tego doktora w tej specjalizacji? Wiem, że do piersi jest super, praktycznie same pozytywne opinie ale co z nosem.

Hej I co zdecydowałaś się na tą operację nosa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula
Dnia 13.06.2019 o 17:44, Gość SanF napisał:

Hej hej.. Kochana czy mogłabyś mnie dodać do grupy? Wysłałam maila 

Ja też chcę 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula

OPERACJE NOSA miał ktoś robioną u Dr Sirka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lucyna

Czy można mnie dodać do grupy? Wysłałam już na maila i nic 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Zapraszam ponownie 

Hej. Jestem już po operacji powiększenia biustu. Konsultacje 3 luty a operacja 5luty 2020 a dlaczego tak bo mieszkam za granicą. Operacja przebiegła super Pan Dr Janusz super opieka super bardzo miłe Panie Pielęgniarki. Godzinę po operacji stwierdziłam że czas wstać 😂na mały spacerek, dzisiaj jestem 7 dn po operacji i mogłabym już wszystko w domu robić ale niestety Lezing i nic nierobing😂. Ale efekty szczerze mało widziałam moje nowe cycki tylko trochę z gory😂😂 teraz tylko czekać aż się wszystko wygoi i pędzić na zakupy😍😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×