Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Bo to

KOCHANKI II

Polecane posty

To zwykła kultura wymaga by pisać Go serio? wskaz mi zrodla tej "kultury", bo z tego co kojarze to wskazuje tak pisac o Bogu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie tralinko
tu jednak nie chodzi o kulturę i poziom... bo jakoś w stronę męża to nie działa... ta kultura i poziom... a kochanek przez "G" i to taki, który ma Cię w d... świadczy tylko o problemach osobowościowych Marysi, niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tralina
Nie wiem ile masz lat, ale jeśli o tym nie wiesz to jest i tak dla Ciebie za poźno :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez odbioru
pisanie dużą literą wskazuje na szacunek lub stan emocjonalny :) Szczery ma rację :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tralina
Albo o Jej ( nie jej) odruchu w pisaniu. Ja taki mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Albo o Jej ( nie jej) odruchu w pisaniu. Ja taki mam. to sobie miej odruchy takie lub siakie ale nie wyskakuj z brakiem kultury :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tralina
A szczery jakiś czas temu o obcym dla siebie facecie pisał "to coś" , więc faktycznie nie wiem, że dziwi Go " "Go":)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez odbioru
"tralina Albo o Jej ( nie jej) odruchu w pisaniu. Ja taki mam. " byłoby to logiczne, gdyby stosowała duże litery mówiąc o wszystkich... w tym o mężu. stosuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tralina
Nie mm pojęcia, nie wczytuję się aż tak, jeśli nie stosuje to ok macie rację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marysia29
ja pierdole ale afera...o co pytam?ze napisalam Go przez duza litere???nie wiem to taki odruch...nic osobistego...tak mnie uczono...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zadna afera marysia :-) 2009] 14:46 [zgłoś do usunięcia] Marysia29 U mnie niestety maz przestal sie starac....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marysia29
Naprawde ciesze sie zy Wy nie macie zadanych problemow tylko ciagle na moje wskazujecie...marysia ma problemy z osobowoscia,napisala o swoim kochanku duza litera o o mezu mala...jej kochanek ma ja w dupie...ja pierdole!!!jakas porazka!!!myslalam ze bede mogla tu sie z Wami podzielic moimi problemami,przemysleniami a tu ciagle atak na moja osobe!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie na twoja osobe tylko na to co piszesz, bo sciemniasz, krecisz sie w kolko, rzucasz deklaracje by za chwile pisac cos kompletnie odwrotnego jakis czas temu napisalas, ze zajmiesz sie swoim zyciem, wiec zrob to i bedziesz miala spokoj :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość franz fotoness
Maryśka chociarz coś się dzieje,jesteśulubienicą tego topicu HARE KRISHNA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez odbioru
Jak dla mnie to "Go" jest emocjonalne. Z ciekawości przejrzałam kilka postów. Marysia nie ma nawyku pisania dużą literą o osobach trzecich " pozniej do was zajrze" "ale gorzej bedzie jak sie zakochasz w nim" O kochanku pisze dużą literą w momencie, kiedy ujawniają się emocje typu tęsknota, pożądanie, itp. "naprawde jest mi ciezko bez Niego" "On nie ma zony tylko dziewczyne ale ona tez sie nie domyslala" W przypadku złości, pisze małą "az ja wkoncu powiedzialam dosc i od tegoo momentu ani on sie do mnie nie odzywa ani ja do niego" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idiotek nie brakuje
ale zdziwienie??? robisz z siebie infantylną gąskę, piszesz jakieś bzdury w stylu... nie wytrzymam, nie umiem, umieram, ach, och! pojękiwania bez logiki i składu przy okazji wychodzi, że dziadyga ma Cię naprawdę gdzieś i czego się spodziewasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marysia29
tu jednak nie chodzi o kulturę i poziom... bo jakoś w stronę męża to nie działa... ta kultura i poziom... a kochanek przez "G" i to taki, który ma Cię w d... świadczy tylko o problemach osobowościowych Marysi, niestety Naprawde jest mi przykro czytac cos takiego....:(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marysia29
idiotek nie brakuje ale zdziwienie??? robisz z siebie infantylną gąskę, piszesz jakieś bzdury w stylu... nie wytrzymam, nie umiem, umieram, ach, och! pojękiwania bez logiki i składu przy okazji wychodzi, że dziadyga ma Cię naprawdę gdzieś i czego się spodziewasz? Dzieki bardzo....:(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marysia29
Do szczerego-nie znasz mego meza,nic o nim nie wiesz wiec daj sobie spokoj ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marysia29
Jak bede chciala to pojde...nie potrzebuje Twojego pozwolenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość franz fotoness
Maryśka wyluzuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marysia29
Do bez odbioru- wow super śledztwo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez odbioru
Marysiu, po prostu ciekawość :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marysia29
Wyluzuj?chyba juz nie umiem...mam dosc tych osadow..wy naprawde mnie nie znacie...ok popelnilam blad ale ja nikog nie nazywam idiotka,glupia gesiia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marysia29
gesia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×