Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Bo to

KOCHANKI II

Polecane posty

szczery nie ma tutaj nic do rzeczy teraz bredzisz, bo pisalas kilka razy wprost do mnie i nie byly to uwagi do moich slow tylko uwagi do mnie i mojej sytuacji zyciowej, wiec nie odwracaj kota ogonem bo tylko sie osmieszysz :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daję głowę ,że nie ma takiej osoby , która przeszłaby przez życie nie mając sobie nic do zarzucenia z tym sie zgadzam w 100% ale czego to niby dowodzi? ze nie mozna zglaszac swoich pogladow? daj spokoj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do szczerego........
szczery jak nie rozumiesz tekstu , który napisałam , to nie wypowiadaj się przeczytaj po kilka razy ,może dotrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczery o ile się nie mylę zadano tobie pytanie i to po kilkakroć a ty w dalszym ciągu ani słowa tylko jeździc po kimś umiesz ty nieszczery rogaczu czego nie zrozumialem? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do szczerego........
tak , nie zrozumiałes przeczytaj ze zrozumieniem , co napisałam do phii , te dwa zdania "szczery nie ma tutaj nic do rzeczy ty już z góry określiłaś mój status , więc nie ma sensu o tym dyskutować " dotarło? jeśli nie , to i wieloletnie nauki nie pomogą ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozumiem, ze potrzebujesz by phii ci wytlumaczyla te analogie, ok, jak bedzie chciala to to zrobi, jak nie to trudno :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do zawsze szczery...
jestes beznadziejny :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do szczerego........
widzę ,że muszę łopatologicznie chodziło mi o to ,że dyskusja jest zbędna , jeśli w pierwszych postach phii postanowiła ze mnie uczynić kochankę , nic nie wiedząc o mnie , kierując sie tylko tonem moich wypowiedzi i ty tutaj nie masz nic do rzeczy , bo ona stworzyła sobie juz mój wizerunek i żadna rozmowa ją by nie przekonała kapujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzę ,że muszę łopatologicznie chodziło mi o to ,że dyskusja jest zbędna , jeśli w pierwszych postach phii postanowiła ze mnie uczynić kochankę , nic nie wiedząc o mnie , kierując sie tylko tonem moich wypowiedzi i ty tutaj nie masz nic do rzeczy , bo ona stworzyła sobie juz mój wizerunek i żadna rozmowa ją by nie przekonała kapujesz? hahahahahahahhaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do szczerego........
"hahahahahahahhaha" widzę ,że ty rzeczywiście jesteś jakis nierozgarnięty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość clawnnnn
do szczerego........ "żony maja swojego karolka a kochanki szczerego z tych dwojga wole stanowczo karolka - nie jest jadem podszyty" tylko głupotą i zaklamaniem Teraz rozumiem dlaczego Karoolek jest Ci bliższy od zawsze szczerego podobne argumenty i poziom dyskusji "tobie chyba wypalił korę mózgową" "jak nie rozumiesz tekstu , który napisałam , to nie wypowiadaj się przeczytaj po kilka razy ,może dotrze" "widzę ,że ty rzeczywiście jesteś jakis nierozgarnięty... " I jeszcze jeden cytat na temat określania czyjegoś statusu życiowego "uwazasz ze facet ktorego powyzszy temat w jakikolwiek sposob nie dotyczy bedzie przesiadywał na forum dla kochanek" Ty wizerunku kogoś nie tworzysz chyba też jestem nierozgarnięta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta z przeszloscia
Panie Szczery cos sie tak przypiepszyl do tych kobiet.Normalnie jak bluszcz.Daj chlopie im zyc.Zajmij sie domem zamiast od rana do nocy przesiadywac na kafereii.Masz cos z czaszka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Panie Szczery cos sie tak przypiepszyl do tych kobiet. przy co? :-) do kobiet? alez skad, to forum i pisze to co uwazam za stosowne, nie chca to nie musza odpowiadac Normalnie jak bluszcz. - to jest super :-) Daj chlopie im zyc. szczerze mowiac, to zupelnie cos innego im zyc nie daje, i nie jestem to ja :-) Zajmij sie domem zamiast od rana do nocy przesiadywac na kafereii. bez komentarza :-) Masz cos z czaszka? oczywiscie, przeciez jestem nierozgarniety :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do szczerego........
clawnnnn- adwokat? adwokat zagłębia się w szczegóły a nie w zdania wyrwane z kontekstu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez odbioru
Phii, Masz rację, z mojej strony to nadinterpretacja 🖐️ Do Tortowa, Mieszkał w jednym mieszkaniu z żoną, kiedy zaczęliśmy się spotykać i w sumie można powiedzieć, że "przeze mnie" się wyprowadził, po prostu powiedziałam, że skoro jego małżeństwo to fikcja i chce być ze mną, to rozumiem, że zrobi porządek ze swoim życiem, bo chyba nie ma zamiaru być ze mną i mieszkać z nią. On powiedział, że nie wyobraża sobie innego scenariusza i wziął się do roboty :) Zrobił porządek z finansami, zadbał o sprawy związane z dziećmi, złożył pozew i wyprowadził się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osssa
no to wy sobie tu gadajcie i opiniujcie podziwiajcie się nawzajem - na zdrowie!! a dla KOCHANEK i ich spraw otwieram nowy KOCHANKI 3 bo tutaj już nic nie mogę znaleźć poza uwagami na temat ortografii, gramatyki i prawdy jedynej- mam dosyć - bez odbioru i nie zapraszam i nie chce was tam czytać- proszę sobie tutaj wymieniać opinie skoro to topik dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez odbioru
osssa, wybacz, moja droga, ale dopóki piszesz na forum PUBLICZNYM, jesteś skazana na obecność na "Twoim" topiku osób, których nie lubisz :) jeśli założysz forum PRYWATNE, z dostępem ograniczonym dla zalogowanych użytkowników, będziesz tam miała tylko tych, których wpuścisz. na gazecie taka możliwość istnieje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sokolica777
Szczery, nie daj się im zgnoić, kochanice zawsze staną w swojej obronie jakie biedne i skrzywdzone. Masz rację i tego się trzymaj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie dziś zakończałam znajomość z moim K. To było najlepsze wyjście dla nas i naszych rodzin. Posłuchałam głosu rozsądku, który mówił,z e muszę odejść, serce podpowiadało inaczej... strasznie cierpię. Nie wiem jak sobie ztym poradzić....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Posłuchałam głosu rozsądku, który mówił,z e muszę odejść, serce podpowiadało inaczej... strasznie cierpię. Nie wiem jak sobie ztym poradzić.... minie sporo sporo czasu zanim dojdziesz do siebie, dzien za dniem nic wiecej, i badz konsekwentna, powodzenia! no i oczywiscie skup sie na malzennstwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do dojrzalej 84
olej uwagi "szczerego" to jakis emocjonlany niedojrzały gosc szukajacy dowartsciowania sie na forum dla kobiet i to jeszcze kochanek..:) ja dzis odeszłam po raz setny od swojego super kochanka i daj Boże aby po raz ostatni...zycze Ci tego miej siłe i konsekwencję , jak już podjęłas decyzje o odejściu to sie jej trzymaj , nigdy juz nie bedzie między wami tak jak bys tego chciała...pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i daj Boże aby po raz ostatni... nie moge :-) po pierwsze nie mieszaj tu Boga bo dal ci wprawdzie wolna wole, ale jakos slabo silna, po drugie to nadzieje mozna miec na pogode na wczasach a nie na cos co zalezy wylacznie od ciebie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczery ty
Weż mnie nie osłabiaj . Pisz świętą księgę jakąś czy coś , bo kurwa już czytać nie można tych wypocin . Spadaj stąd na zdradzone zony i tam będziesz miał poklask , a tutaj każdy ma ciebie już dość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczery ty zdradzona żono
:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwny jest ten szczery
Całe dnie na forum ,żadnego życia prywatengo . Albo zdradzany cap , albo cap zdradzający . Albo "takie coś", co ani nie jest zdradzane , ani samo nie zdradza , bo nikt tego nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez mi sie wydaje
tez mi sie cos wydaje ze to babeta a nie zaden facet. normalny koles nie przesiaduje calymi dniami na kafe, na rozmaitych topikach, non stop aktywny na forum. tylko kobiety sa do tego zdolne. normalny facet nawet jak nie ma innych zajec, poza praca, zawsze znajdzie sobie inne rozrywki a nie czyta babskie forum. chyba ze jest bezrobotny ale to raczej na bardziej meskich forach przesiaduje. nie wiem kim jest szczery i jesli mam byc szczera :-D guzik mnei to obchodzi ale jesli nie jest ono kobieta to na bank zniewiescialym facetem. stawiam rowniez na druga twarz karolka tudziez innego desperata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×