Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wiosenna kotka

TEOSYAL - opinie? dr KĘCKI?-OPINIE?

Polecane posty

Gość wiosenna kotka

dziewczyny co myslicie o tym preparacie lub jakie macie z nim doświadczenia? Czy któraś z was wykonywała może jakiś zabieg u dr. Kęckiego?Prosze o wasze opinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja robiłam
Cudownie byc kobietą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirruna
Robiłam Teosyalem 8 miesięcy temu bruzdy i nie ubywa. Wczesniej ropbiłam Juvedermem i wyszedł zupełnie po 5 miesiacach. Ilość była taka sama 2 ampułki, bo mam duże bruzdy. Jestem bardziej zadowolona z Teosyalu niz z Juvedermu. Nie robiłam u Pana Kenskiego, bo go nie znam, ale duzo zależy od preparatu. Robiłąm za pierwszym i drugim razem u fachowców z wielolotnim doświadczeniem, a Teosyal polecam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darkanna
Pytanie do Mirruni. Czy mogłabyś zdradzić nazwiska wspomnianych przez Ciebie dobrych lekarzy, u których robiłaś tego typu zabieg...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jadę w Srodę
Jestem umówiona na środe na powiększanie ust w Opolu u dr.Keckiego.Jak bedzie po wszystkim to napiszę i spróbuje zamieścic fotkę Ola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jade w srode- czy bylas u dr Keckiego?? Jak wyszly usta? tez planuje sie do niego wybrac w tym miesiacu. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorotea65
Ja byłam w Opolu w srode na powiększaniu ust. Obrzęk nie był duzy,juz mi schodzi. Usta sa takie miękkie i delikatne. robił mi Teosyalem Kiss. 1ampułka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorotea65
byłam na kontroli. wszystko jest dobrze ,oby na długo usta sa b.naturalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skutki uboczne
A czy są jakieś skutki uboczne po powiekszaniu ust?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość altruistka
Fajne te zdjecia może sie skusze.;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiosenna kotka
.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaba8888
Skutki uboczne mogą się pojawić. Ja miałam Teosyalem powiększane usta i niestety, ale na górnej wardze mam białe przebarwienie , pojawiło się 4 miesiące po powiększaniu i nie zeszło do tej pory ( powiększałam 8 miesięcy temu). Na górnej wardze mam też takie dość widoczne grudki, a raczej grudkę .Pojawiła się również opryszka, ale zeszła po miesiącu. Obrzęk utrzymywał się jakieś 3 dni. Mam również 3 czerwone kropki w miejscu w którym były wkłucia. Oby tylko przebarwienie zeszło, chociaż podejrzewam ,że jest to spowodowane zablokowaniem naczyń przez kwas ,więc prawdopodobnie nie jest to odwracalne :( Jeżeli chodzi o sam efekt powiększenia, to utrzymuję się do dziś . Miałam po 0,5 ml na każdą wargę i dla mnie to wystarczyło. Drugi raz bym tego nie zrobiła, bo po paru zabiegach moje usta wyglądałyby paskudnie... Co do samego Pana Doktora, to jest On niesamowicie sympatycznym, zabawnym i przystojnym ( :P:P) mężczyzną, a także świetnym fachowcem w Swojej dziedzinie. Moje skutki uboczne nie mają nic wspólnego z samym wykonaniem zabiegu, zwyczajnie mam pecha,że moje usta tak zareagowały. Samo rozłożenie preparatu było perfekcyjne i Pan doktor również doradził mi ilość teosyalu , usta uzyskały rozmiar dokładnie taki jak chciałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Opole Botox
najlepiej zrobisz jak sama pokażesz sie doktorowi,moze coś da sie zrobić.Wiem że w takich przypadkach jest on bardzo w porzadku.Znam kilka dziewczyn które robiły u niego i sa zadowolone ale nikt nie jest doskonały;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelina1111111
Byłam dziś u dr kęckiego, miałam powiększane usta, początkowo surgiderm- trochę nie byłam zadowolona z efektu, bo mało było widac ze usta były robione (dostałąm ampułkę 0,8ml), wróciłam do doktora i bez problemu zrobił poprawkę, dostrzyknął (0,55ml juvederm) usta są wydatne, i piękne, zabieg robiony w znieczuleniu dentystycznym - bardzo delikatnie i profesjonalnie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patrysia 73
Ja juz miełam powiekszane usta u doktora Kęckiego w opolu i jestem zadowolona ,usta sa równe i nie ma grudek.Jutro ide na Botox i za 2tygodnie na laser Frakcyjny na cała twarz. dam znać jak sie wygoję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, Jestem umówiona na powiększanie ust do dr Kęckiego. Jadę w przyszłym tygodniu do Opola i już nie mogę się doczekać, chociaż boję się, że będzie bolało, wiem że będzie znieczulenie ale już tak mam, że boję się samego wkłucia i na widok igły robi mi się słabo. Ale.. czego się nie robi dla pięknych ust :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiosenna kotka
No i jak sie udał zabieg ,jakie masz usteczka marioon37?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, jestem po zabiegu lipolizy iniekcyjnej ramion tzw. "falbanek", skóra pod ramionami zwisała mi i mimo ćwiczeń nic nie mogłam z tym zrobić, więc zdecydowałam się na zabieg lipolizy bo jedynie to albo operacja plastyczna której bardzo chciałam uniknąć mogła mi pomóc z czymś takim. Na zabiegu byłam u dr. Kęckiego bo robiłam już inne zabiegi i byłam bardzo zadowolona. Doktor znieczulił mi całą okolicę i wybrał i dokładnie oznaczył miejsca ukłuć, powiem tak ukłuć było dużo, ale tylko kilka poczułam. Cholernie bałam się ukłuć bo robi mi się słabo na widok igły ale już po powiększaniu ust wiedziałam że po znieczuleniu wcale nie boli. Tak też było i tym razem były momenty że nie zorientowałam się, że zostałam ukłuta (!) Sam zabieg był dla mnie mało bolesny, ból rozpoczął się po wyjściu z gabinetu. Ramiona były obolałe i czerwone , trochę opuchnięte, dlatego zaczęłam smarować maściami przeciwbólowymi które zalecił mi pan doktor, wieczorem bolało najgorzej podczas leżenia i spania. Ramiona musiałam masować 5 razy na dzień i to było dosyć bolesne ale do zniesienia. Jak już to wszystko zeszło, opuchlizna itd widać było efekt, moje odstające ramiona znacznie się zmniejszyły, skóra jest jędrna a bardzo obawiałam się że będzie jeszcze bardziej wisieć! Jestem bardzo zadowolona bo to był dopiero pierwszy zabieg a efekty były ogromne, boli ale warto. Za miesiąc muszę powtórzyć zabieg. Także polecam zabieg !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorotea65
Hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiktoria 2
Od dluzszego tczasu korzystam z fal radiowych aparatem focus RF Jestem bardzo zadowolona.Focus moge zrobic na kazda partie ciala takze na dekolt szyje twarz okolice oczu.Fokus nie daje zadnych powiklan nie robi z twarzy takiej sztucznej maski. Focus pobudza skore do produkowania substancji przeciwstarzeniowej.Jego dzialanie jest dluzsze i naprawde skuteczne i nie inwazyjne,idealne dla kobiet w wieku dojrzalym Likwiduje zmarszczki ujedrnia i dotlenia nasza skore. Szczerze polecam. WIKTORIA.2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny zmilujcie sie..te przykladowe zdjecia usta z linku i ze strony wygladaja koszmarnie!!! Przeciez widac,ze to ZABIEG! Sztucznosc..feee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co to za substancjie przeciwstarzeniowe. Ja słyszałam też o substancji przeciwśmierciowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×