Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość syla1111

Klinika w Czechach dr LIBOR POLAK

Polecane posty

Witam dziewczyny Pytanko ile ona bierze za osobę\. Bo też mam zamiar załatwiać u niej lokum:) pozdrówka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odpisala mi ze 1 noc dla jedne osoby to 20 euro plus sniadanie dla 1 osoby to 4 euro. jezeli chodzi o dziecko to spi u ciebie w sypialni wtedy wychdzi za niego 4 euro a jezeli osobno w pokoju to 10 euro. dostajesz apartament z lazienka, toaleta , telewizorem nie trzeba brac recznikow i poscieli wszystko jest. ale jeszcze napisz do niej i zeby ona ci wszystko potwierdzila jezeli chodzi o cene

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amelia bardzo dziękuję za szybką odpowiedź zaraz do niej napiszę i niech mnie wyceni. Napisz mi jeszcze bo przożyłam operację na listopad czy teeraz mogę u niej już zamówić pokój dla jednej osoby???? pozdrawiam cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ann333333333
Mi powiedziała przez tel że 600 koron za pokój dwuosobowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ann333333333
a nie wiecie może jak to jest ze zwolnieniem L4?? Czy dr. Polak może takie wystawić dla mnie i będzie ono akceptowane w Polsce?? ja zaczynam też studia na AWF zaocznie ... hmm... trochę mnie martwi nie możliwość ćwiczenia po operacji...no ale już za długo na nią czekałam...dlatego muszę mieć to zwolnienie :) nie tylko do pracy ale też do szkoły :) czy któraś wie coś na ten temat?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grazia musisz ja zapytac ale mysle ze tak, ja zabukowalam na wrzesnien a co do zwolnienia lekarskiego ann musisz doktorka zapytac:) bo ja nie potrzebuje zwolnienia wiec go o to nie pytalam, Pozdrowki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ann333333333
no tak zrobię...pisze do niego :) dzięksik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ann333333333
Dziewczynki jeśli którąś to interesuję to właśnie dostałam odpowiedź od dr że może wystawić zwolnienie że potrzebuje czasu na rekonwalescencję po odbytej operacji :) dla mnie to bomba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny Ja w końcu musiałam zmienić termin na 14.11.2011. Czy któraś jedzie z was w tym terminie??? Super,że Polak wystawia L-4 mam pracę taką,że będę potrzebowała chociaż tydzień:). Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mam pytanko do was a jak z badaniami czy ja mam zrobić w Polsce czy u doktorka jest możliwość zrobienia badań przed operacją???? Dajce znać. Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grazia wszystkie potrzebne badania robisz w klinice na miejscu za ktore placisz 25 euro. wiec ja nie robie zadnych badan w polsce bo nie chce 2 razy wydawac pieniedzy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuje amelia za odpowiedź. Przed chwileczką napisał do mnie dr. Polak,że badania robię na miejscu:) mam termin już zabukowany na 14.11 mam być na 13 u niego w klinice:)))0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jamjka
dO JASNA 100 JA NIGDY NIE MIAŁAM TAKIEGO POWODZENIA JAK TERAZ EKSPONUJE GO ALE ZE SMAKIEM . tO ZAJEFAJNE UCZUCIE JAK SIĘ ZA TOBĄ FACECI OGLĄDAJĄ. CZUJE SIĘ FANTASTYCZNIE ALE TO DOPIERO POCZĄTEK ZMIAN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ann333333333
Dla zainteresowanych dziewczyn Pani Kahankova ma teraz taki adres j.kahankova@iol.cz wlaśnie z nią mailuję :) pozdrawiam :) ja mam termin na 31.10. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ann333333333
z tego co widzę to dr. Polak wyznacz nam wszystkim tylko terminy poniedziałkowe...hmm to on tylko w poniedziałki operuje...hmm :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ann333333333
Dziewczyny odpada mi termin operacji...właśnie dowiedziałam się ze jestem w ciąży...hehe :) a to zbieg okoliczności właśnie teraz kiedy już wszystko uzgodniłam...no cóż :) po ciąży to zrobię na pewno ;) pozdrawiam serdecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
annnnnnnnn GRATULACJONES:) pewnie urodzisz i sobie zrobisz cycuszki:), a może ci zostaną po ciąży duże bimbałki:) pozdrówka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ann333333333
Dziękuję G. :) też mam taką nadzieję że po porodzie zrobię sobie nowe cycuszki wreszcie :) i oczywiście jak skończę karmienie :) jak na razie moje maleństwo ma już 5 cm i tylko ono się teraz dla mnie liczy :) hehe pozdrawiam serdecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJKA DZIEWCZYNY Mam pytanko czy któraś z wasjechała do kliniki dr.POLAKA pociągiem bądź autobusem???? Dajcie znać. Podziękować:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewuchyyy
bron boze nie obrazajcie sie dziewczyny o to co napisalam ale jak juz wydajecie 8ooo tys na operacje to chyba stac was na zaplacenie komus zeby zawiozl na miejsce te dwie stowy.podroz pociagiem,autobusem jest strasznie meczaca wiec po co wam ten dodatkowy stres przed operacja??? ja mam operacje w grudniu w brnie moj partner mnie zawiezie i odbierze bo wiadomo czlowiek slaby po operacjio wiec sama nie moge tam jechac.ale nawet gdybym nie miala od niego pomocy to wolalabym poprosic kogos niz telepac sie autobusem.przeciez macie znajomych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annnnaaaa33
do Grazia,ja jechalam kolejno autobusem,lecialam samolotem,potem pociagiem i taxi,i da sie! byl dyskomfort w przypadku plastyki brzucha,bo bylam zgieta,natomiast jesli chodzi o piersi,to nie ma zadnego problemu,w chwile po wyjeciu drenow bol ustepuje,wiec wybralam sie nawet dla przyjemnosci na wycieczke do Wiednia,jesli nie masz jak dojechac to spokojnie po piersiach mozesz jechac jakimkolwiek srodkiem transportu,byle nie w tloku i na stojaco:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka dziewczyny:) Jadę samochodem z moją przyjaciółką,więc sprawa mi się rozwiązała:) bardzo się cieszę,że będę miała wygodę:) Do annnnnnnnn kochana no NORMALNIE podziw wielki dla ciebie za wytrwałość a to samolot a to inny transport. Suuuuuuuuuuper ciotka:) Pozdarwiam cieplutklo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annnnnaaaa33
do Grazia,kochana gdybym miala teraz to co mialam przedtem i wiedzialabym ze bede miec to co mam teraz to rzucilabym sie do oceanu wplaw i reszte nadrobila z buta:)) trzymam kciuki i pozdrawiam,jestem pewna ze ,,po,, bedziesz tego samego zdania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do annnnnnnnnnnn kochana już wpłaciłam 400 euro więc już nie ma odwrotu:) Jestem bardzo szczęśliwa,że mam finanse i mogę zrobić w koncu to co chciałam uzyskać parę lat temu:) Mój mąż bardzo się boi o mnie i jest zły,że nie jedzie ze mną no ale cóż ktoś musi pracować:) Dam radę... pozdrówka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ja tez jestem szczesliwa i mam nadzieje ze wszystko pojdzie dobrze i efekt bedzie dla mnie zadowalajacy:) juz za miesiac i 2 tyg mam operacje i nie moge sie doczekac... :) ale moj maz juz jest zazdrosny, mowi ze mnie z domu nie wypusci bo sobie innego znajde:) pstrykne palcem i bede mogla miec kazdego:) buziaki laseczki jak bedzie po to trzeba sie spotkac kiedys gdzies na drinka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annnnnnnaaa33
do amelia,z tym,, miec kazdego,, to jest tak,ze faceci ordynarnie sie slinia,i faktycznie mozesz miec kazdego....na chwile,w ktorej on zaklada ze bedzie czerpal max korzysci, jako ze wlasnie zmieniam status na singla:) zaczynam zauwazac ze jednak wiekszosc widzi jedynie cycki,i kwestie sexapealu......a potem gdzies tam na koncu ciebie jako czlowieka,a ci ,,wlasciwi,, nawet nie maja odwagi sie zblizyc,heh bledne kolo,ale warto je zrobic dla samej siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do annnna, wiesz ja nigdy nie myslalam ze bede robila sobie biust dla kogos tam sliniacego sie na ulicy, robie to wylacznie dla siebie i mojego meza. mialam od zawsze kompleks malych piersi i juz nie chce dluzej czekac, inni faceci mnie nie interesuja,moj maz tylko tak zartobliwie stwierdzil:) ja wiem ze faceci najlperw sexapil zauwazaja no ale nic innego im nie pozostalo jak tylko popatrzec :) hehe, pozdrowka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka amelia222 daj znać oczywiście jak po operacji bo ja mam termin na 14.11.11 więc jestem ciekawa jak będzie po operacji i ogólne twoje wrażenia:) a na drineczka piszę się:) trzeba będzie opić tak wspaniałe bimbałki:) amelia222 a jaki rozmiar będziesz miała?? Ja bym chciała między dużym C a małym D:) Pozdrówka dla was dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka Grazia, ja bede miala 380 cc wiec sadze ze bedzie to dobre C, ktore bym chciala, napisze jak tam wrazenia:) i trzymam kciuki rowniez za Twoje nowe cycuszki:) buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×