Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość syla1111

Klinika w Czechach dr LIBOR POLAK

Polecane posty

dziewczyny ktore mialy juz operacje, powiedzcie jak to jest z rurka intubacyjna ktora jest wkladana do gardla w czasie operacji. czy bede swiadoma jej wyjmowania? i czy gardlo bardzo boli po zabiegu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annnnnaaaaa33
amelia,nic sie nie boj,dostaniesz narkoze dozylnie,nic nie wsadzaja do gardla,nawet ten cewnik ktory podlaczeja w kregoslup,przez ktory bedziesz miala podawane srodki przeciwbolowe,jest podlaczany jak juz spisz,wiec zero stresu,zadnych nieprzyjemnosci,poprostu w sekundzie urywa sie film i spisz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje ci bardzo :) bo szczerze mowiac za miesiac mam operacje i troszke sie juz zaczynam bac jak to bedzie, czy sie uda i takie tam przemyslenia ale bardzo mi pomogla Twoja wypowiedz, moglabys mi jeszcze powiedziec jakie rzeczy zabrac do szpitala oprocz tych podstawowych kosmetyki, pizama, jedzenie jakies dostalas? i na drugi dzien sie wychodzi no nie? zaraz z rana czy w poludnie moglabys mi napisac jak to wyglada? dziekuje z gory za odpowiedz:) buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helllo Ja słyszałam,że pierwszy posiłek to czeska bułka:) pielęgniarki chodzą koło ciebie cały czas dają wody do picia ale w małych proporcjach ponieważ nie możesz po op jeść i dużo pić,są bardzo miłe. Na DRUGI dzień kochana wychodzi się z kliniki od DR... amelio nie bój się trzymamy kciuki kochana:) z kliniki wychodzisz o 12:00 albo o 15:00. Ja też jestem przed op ale mam dopiero za 3 miechy więc jestem jeszcze light:)))) Pamiętaj amelio abyź=ś się odezwała po op... ja cały czas śledzę forum. Buziale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabulek1
Witam :-) W kwietniu pytalam Was jak dojechac do Frydek- Mistek hehe, a dzisiaj jestem 8 dni po operacji:-) Doktor Polak jest swietnym, , przemilym i przystojnym czlowiekiem!!!!!! Przede wszystkim jest profesjonalista z wyrzszej polki:-) Nazwalam go doktorem czarodziejem, bo wyczarowal mi piekne piersi, ktore rownie pieknie sie goja i dojrzewaja. W szpitalu opieka suuuuuuper. Jezeli mialabym cos kiedys poprawiac na swoim ciele, to tylko u DOKTORA CZARODZIEJA :-) POLECAM go szczegolnie dziewczynom , ktore nie moga zdecydowac sie na rozmiar implantu, jak ja!!! Doktor zrobi taki, ktory pasuje do sylwetki:-) Uwielbiam go, bo teraz jestem najszczesliwsza posiadaczka POlakowych cycuchow:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam zabulku czy mogłabyś napisać jaki masz rozmiar ja mam op 14.11.11 i tronie się boję i chciałabym mieć rozm. D :) i chcę mieć VHP tzw.push-up jakbyś mogła mi przesłać swoje cudeńka na mój e-mail byłabym wdzięczna:) wrazie co napiszę swój adresik beatka7876@wp.pl. Kochana czy na drugi dzień już wracałaś do domu i czy ból jest dozniesienia??? Pozdrówka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabulku i jeszcze jedno jakiej firmy wkładek używa Doktorek jak ty to mówisz czarodziej:))) i czy dostałas dożywotnią gwarancję na bimbałki. Gratulacje kochana za wytrwałość ale warto cierpieć dla takich cudeniek. Buzia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabulek1
czesc:-) Wysylam Ci moje malenstwa w 1 dobie zycia:-) Sa jeszcze swierze, ale dla mnie juz piekne. Mam ciecia otoczkowe i na zdjeciu z profilu mozesz zobaczyc jak pieknie mnie pocial i zszyl. Prawie nie widac. Bol jest do zniesienia, ja mialam tylko pol godzinki bolu po wyciagnieciu drenow, ale pewnie dlatego, ze we wtorek mialam operacje a od srody juz nie bralam srodkow przeciwbulowych. Goje sie doskonale i od 4 dnia po operacji robie wszystko, pomalu i ostroznie, ale radze sobie. Od 6 dnia po operacji prowadze samochod troche wolniej niz zawsze, ale juz coraz lepiej. Nie boj sie, bo w koncu idziesz do doktora zeby spelnil Twoje marzenie:-) Mialam 75A teraz ma 70D, tak mowi doktor, ale mysle, ze to E. I pod biustem ubylo cm, nie wiem dlaczego. Powodzenia:-) AAA mam 450cc HP okraglaski Eurosilicone i dozywotnia gwarancje:-) Naprawde polecam doktora Polaka:-) Wie co robi :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabulek1
Nie wracalam na drugi dzien do domu, ale wyszlam ze szpitala:-) Ja mam ponad 2000km, wiec zostalam do piatku, zwiedzilam z mezem Ostrave i Prage, zrobilismy male zakupy i wracalam w piatek dopiero. Moja podroz do domu byla dluuuuuuga, bo najpierw taxi, potem pociag 4godz i 2 samoloty, wiec caly dzien w drodze. Cycuchy byly dzielne i dobrze zniosly podroz......ja tez :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabulku ciesze sie ze jestes szczesliwa i zazdroszcze ci ze juz jestes po operacji:) ja mam za miesiac dokladnie 14.09 i po waszych wypowiedziach juz sie nie boje dziewczynki:) a wrecznie moge sie doczekac. ogladam juz na necie sukienki i bielizne ktora zawsze chcialm zalozyc ale nie moglam z powodu malutkich piersi i jak sobie pomysle ze bede mogla spelnic swoje marzenia to tak mnie na duchu unosi:) zabulku czy mooglabys mi tez przeslac zdjecia twoich nowych piersiatek jezeli mozna chcialabym zobaczyc ja przesle swoje jak bede miala:) jasna100@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabulek1
Hej:-) Ja tez sie ciesze, ze jestem juz po i teraz czekam az moje panienki dojrzeja:-) Chociaz z drugiej strony moglabym to przezyc raz jeszcze- dla mnie bylo super przezycie, prawie jak narodziny dziecka hehehee:-) Mam cala galerie zdjec na forum "wizaz" i nie tylko ja, bo tam jest Nas wiele od doktora, wiec zapraszam:-) Oczywiscie wysle Ci jaK WROCE Z PRACY, BO WLASNIE WYCHODZE :-) pOZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JAMJAKA
NIE JESTEŚ ZAINTUBOWANA ODDYCHASZ NORMALNIE DOSTAJESZ FAJOWEGO OGŁUPIACZA I W KIMONO . JAK SIĘ BUDZISZ TO MASZ WRAŻENIE ZE BYŁAŚ NA NIEZŁEJ IMPREZIE BO KRĘCI CI SIĘ W GŁOWIE I TROCHĘ CIĘ TRZĘSIE. BARDZO SZYBKO DOSZŁAM DO SIEBIE . PO OPERACJI KTÓRA SKOŃCZYŁA SIĘ OKOŁO 22 POZWOLILI MI SPAĆ DO 24 , ALE CAŁKOWICIE ŚWIADOMA BYŁAM OKOŁO 1 W NOCY . DO RANA SPACEROWAŁAM I ROZMAWIAŁAM ZE WSPÓŁTOWARZYSZKĄ W NIEDOLI O DOLEGLIWOŚCIACH I NOWYM ŻYCIU . OBIE BYŁYŚMY PRZESZCZĘŚLIWE .TERAZ TRZY MIESIĄCE PO OPERACJI ODZYSKAŁAM PEWNOŚĆ SIEBIE . ZMIENIŁAM BARDZO WIELE W MOIM ŻYCIU ( NAWET KOLOR I DŁUGOŚĆ WŁOSÓW HEHE ) A TO DOPIERO POCZĄTEK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annnnaaa33
co polecalabym zabrac....wezcie sobie jakies wlasne napoje,bo podaja czeska herbatke owocowa,czy diabli wiedza co to jest,kwasne,bez smaku i cukru, niedobre,,ja mialam 2 0.5l butelki z Ice Tea.Drozdzowki w Czechach sa super,to polecam rowniez sobie zakupic na przeciwko wejscia do kliniki jest mala budka ze swiezymi wypiekami,i kupicie sobie to co wam najbardziej odpowiada:) Polecam szlafrok!!!! bo bedziecie chodzily nazewnatrz pokoju,wiec dobrze jest miec gdzie (do bocznych kieszeni) schowac butelki z drenami tak zeby nie podniecac ciekawskich gapiow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka dziewczyny zabulku bardzo dziekuje za zdjatka są prześliczne twoje cudeńka naprawdę bomba:) już doczekać się nie mogę swoich bimbałków:) widzę,że nie ma się czego bać. Wytrzymam ten ból bo warto a bólu nie lubię brrrrrrr:) ale co tam dam radę. Dziewczyny jesteście kochane,że piszecie jak to było po operacji. Bardzo ale to bardzo wam dziękuję:) buzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinkac
ale Ci zazdroszczę Zabulku że jesteś już po :) ja jadę w pon. 15.08. na konsultację. Wysłałam zdjęcia doktorkowi i zaproponował mi implanty 500 ale wydaj mi się, że to trochę dużo. Strasznie jestem ciekawa jak Twoje nowe cuda wyglądają niedługo po operacji. Bardzo bym nie chciała, żeby moje były obwisłe albo takie rozlazłe na boki. Już nie mogę się doczekać poniedziałku :) Gdybyś zechciała mi też wysłać zdjęcia będę wdzięczna. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabulku ogladalam Twoje slicznotki na wizazu, sa cudowne naprawde przesliczne. dziekuje dziewczynom ktore mialy juz operacje za dobre slowo i podnoszenie na duchu :) bardzo mi to pomaga i chcialabym miec operacje juz za soba. Wczoraj mi sie milo zrobilo bo moj mezus powiedzial ze on sie tez cieszy na te piersi :) dla mnie to bylo bardzo wazne i wzruszylam sie tym:) pozatym powiedzcie dziewczynki jakiej wielkosci ja bede miala te cycuchy mam 380 cc ja bym chciala miec pelne c, beda ladnie wygladac? jak myslicie ekspertki:) moza ktoras dziewczyna ma juz takie cycuszki to prosilabym o meila ze zdjeciami bo naprawde chcialabym to zobaczyc. Dziekuje i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabulek1
Dziekuje amelio:-) Malinkoc oczywiscie mozesz zobaczyc moje zdjecia, mam cala galerie na forum "wizaz" ja i inne Polakowe dziewczyny, wiec zapraszam:-) I nie boj sie, ze piersi beda rozlazle, czy obwisle, bo doktor wie co robi:-) Jak juz pisalam jest czarodziejem:-) Dodalam nowe zdjecia w sukienkach, wiem, ze piersi jeszcze swierze, bo 12 dniowe, ale nie moglam sie powstrzymac, zeby nie przymierzyc:-) Jutro na operacje jedzie kolezanka z forum "w" i pewnie za pare dni, bedzie kolejna , szczesliwa pacjetka doktora Polaka:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabulku odezwałam się na wizażu abyś dała mi dostęp do galerii cycolinek mam nadzieję,że to możliwe:) pozdrówka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabulek1
Hej :-) Najlepiej wejdz i napisz cos w temacie "powiekszanie piersi w czechach", bo zeby zobaczyc galerie musisz byc przyjeta do grona znajomych u kazdej dziewczyny, ktora chcesz popodgladac :-) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabulku już napisałam wątek na wizażu więc czekam cierpliwieaby zobaczyć cudeńka wasze:) buziale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinkac
Cześć dziewczyny :) Wczoraj byłam na konsultacji u doktorka i mam już umówiony termin na 19.12.2011 ! Już się nie mogę doczekać :) Jeśli któraś z Was będzie miała ten sam termin proszę o kontakt. Będzie raźniej :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka malinkac wejdź sobie na wizaż zobaczysz sobie która z dziewczyn jedzie w grudniu do dr Polaka. Ja jadę 14.11.11 i akurat w tym terminie nikt nie jedzie.Pozdrówka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anetka32
Ja bede miala operacje 07.11.11...i rowniez nie moge sie doczekac mimo iz troszke sie boje..jade tam na dluzej bo az na 2 tygodnie..pozdrawiam was wszystkie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabulek1
herj anetka:-) Nie ma czego sie bac:-) Dasz rade:-) Ja jestem 2 tyg po i wcale nie czuje, ze mialam jakas operacje heh:-) Trzymaj sie !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anetka32 to jedziesz tydzień przedemna:) będzie dobrze zobaczysz ja też mam tronie stracha,ale jak popatrzę na bimbałki u dziewczyn z wizażu to aż mi dech w piersiach zapiera (w piersiach za dużo powiedzianne:) ) trzymaj się cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabulek1
Anetko chodz do nas na forum "wizaz" :-) Dopiszemy Cie do odliczanki i bedziemy liczyc dni do operacji:-) Jest juz sporo dziewczyn czekajacych na operacje do doktora Polaka:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majka1105
Witam!Pomimo 4 mies.które minęły od operacji powiększenia piersi,nadal nie mam czucia w lewej piersi i są momenty,że bardzo mnie boli,aż narywa...Czy jest ktoś,kto miał podobne objawy,lub coś wie na ten temat,może coś czytałyście?Dałam sobie trochę czasu,żeby się wygoiły,ułożyły,ale od początku lewa pierś mnie bardziej bolała,a teraz już mnie to wkurza,ale też martwi...Pojadę z tym problemem do doktora,ale może to nie jedyny taki przypadek?Nawet sny mam głupie z tym związane,nie potrafię w 100%cieszyć się z efektów powiększenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabulek1
Z tego co ja wiem, to piersi moga goic i ukladac sie do 6 mc:-) To bardzo indywidualna sprawa i u kogos wszystko unormuje sie w ciagu 3 mc, a u kogos innego w ciagu 6mc. Najlepiej skonsultuj sie z lekarze, bedziesz miala pewnosc i bedziesz spac spokojnie :-) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EVENT TYLKO DLA KOBIET
Event tylko dla kobiet 2.09.2011 w Poznaniu z wieloma atrakcjami przez ponad 5h. Prowadzący Event Conrado Moreno Dwa pokazy mody jednej z najzdolniejszych projektantek mody Elwiry Horosz Modelkami będą finalistki Miss Polonia 2011 Gość Specjalny dr Andrzej Sankowski z wykładem "Bezpieczeństwo w medycynie piękna" Pokaz spektakularnych zabiegów wykona lek med Krzysztof Łuksza z Kliniki Piękna Biogenica w Poznaniu Pokaz Krav Magi " Pani się broni " Agnieszka Sankowska oraz Jarosław Rogowski Pokaz bielizny KINGA Imprezę uświetni wspaniały wielki tort Cukierni Kandulski w Poznaniu Całą imprezę ochrania Agnencja Ochrony BEST z Poznania W loterii wizytówkowej do wygrania m.in wczasy dla dwóch osób na wyspy kanaryjskie przez Biuro Podrózy ITAKA Teatr Wielki w Poznaniu jest naszym patronem pod egidą akcji KOBIETA ROKU 2011 Salon ALCHEMIK czesze nasze modelki do pokazu dzięki uprzejmości właściciela. Każda z Pań uczestnicząca w Evencie dostanie torbę z wieloma suwenirami oraz książką dr Andrzeja Sankowskiego ! Wiele cennych nagród, rabatów ....to jedne z wielu niespodzianek czekających na nasze Panie Serdecznie zapraszamy Panie z Poznania i wielkopolski !!! ZAPISY NA poznan@womanbusiness.pl www.womanbusiness.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×