Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość syla1111

Klinika w Czechach dr LIBOR POLAK

Polecane posty

Gość gość
Hej janess a czy mozesz powiedziec ile płaciłas tak z badaniami itd. I czy na trzeci dzien moglas chodzic chociaz troszeczke ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po op piersi jak i nosa moglam swobodnie poruszac sie w 3 dobie ,bylo ok,bez tabletek przeciwbolowych juz od op.przy nosie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za nos z badaniami placilam 1430 e i usunal mi doktorek gratis znamie ,dosc spore,laserowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Op nosa mialam o 18 ,a nastepnego dnia o 8 rano pojechalam taxi do hotelu,wzielam prysznic ,czekajac na taxi spalilam papierosa ,bez zadnych tabletek przeciwbolowych,najgorsze przy op nosa jest ta straszna opuchlizna i siniaki,wiec zaopatrzcie sie w masci i tabletki juz przed op.zeby zaraz po dzialac ,ale warto bylo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak z operacją nosa u tego lekarza? Najlepiej by było gdyby wypowiedziało się kilka osób. Z góry dziękuje. do JANESS : 1430 e to nie za mało jak za taki zabieg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szukam chętnych do złożenia pozwu zbiorowego o odszkodowanie za wszczepienie szkodliwych implantów PIP. Jeżeli ktoś jest zainteresowany, proszę o kontakt na adres : wiktoria_wa@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To bardzo malo,jeszcze doszlo 40 e za konsultacje.mieszkam w Niemczech i tu op.u znanego specjalisty to koszt 6500 e ,ja sugerowalam sie wygladem nosa po operacji u tego doktorka u znajomej,,a nie komentarzami i dlatego tam wyladowalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do Janess: Ale w porównaniu do cen tutaj to mało. Ja tutaj zapisałam się na operacje, ale jeszcze nie wiem czy pójdę akurat do tego lekarza bo mało jest opini na temat operacji nosa przez tego lekarza a cene też powiedział mi nie małą bo 12000 tysięcy. Co do Ciebie ja nie mówie że wybrałaś jakiegoś taniego lekarza tylko zdziwiłam się bo ma dużo pozytywnych opini a mało bierze za zabieg. Spytałam się czy tyle bierze dlatego że sama szukam dobrego lekarza a nie dlatego że chciałam Cię obrazić czy coś. Może sama się do niego wybiorę Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) no co Ty ,wszystko ok :) bedac na konsultacji o 9 rano , wychodzily juz dwie kobiety po korekcji powiek ,o tej samej godzinie co ja czekalo juz 4 osoby w poczekalni. Moja op.rozpoczela sie o 18 h i pewnie trwalo ok 2 h ,zanim posprzatalinsale i zdezynfekowali ,a pozniej jeszcze doktorek operowal nos u jednego pacjenta,wiec chce powiedziec ,ze doktorek pracuje od switu do nocy i nie ma takiego dlugiego terminu na zabieg,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do Janess: A Twój nosek jak? Podoba Ci się? Może mogła byś mi wysłać zdjęcia z przed i po?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej dziewczynki :* czy ktoras sie wybiera niedlugo do dr Polaka? czy jest jakas chetna do udzielenia mi kilku informacji na temat tego lekarza? wybieram sie niedlugo i tak chcialam popytac o ile ktos tu jeszcze zaglada martyneczkabeauty@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edi 84
Jovana 5 . mam pytanie ile płaciłas za plastyke oraz ile przebywłas w klinice?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nosek o wiele ladniejszy niz przed ,choc moglby byc jeszcze ladniejszy :) ale to tak zawsze moje piersi moglyby byc wieksze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do Janess: A mogła bym zobaczyć Twój nosek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jovana5
do edit 84, hej kochana wiec za plastyke z liposukcja bo bokach ścian (bo było to konieczne aby skórę naciągnąć oraz zszyciem mięsni prostych 1750e + 40ero badania w dniu operacji i 30ero za konsultacje) byłam 29,02 opeowana o 16.00 i 30.02 o 16.00 wypis ale powiem szczerze wystarczająco długo. byłam od tego czasu juz chyba z 5 razy na kontorli i juz za nic nie płaciła i pas też dostałam więcej napiszę na maila: joanna_23n@o2.pl ale polecam DrLibor jestt naprawdę dobry i bardzo miły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam,dziewczyny czy ktoras robiła powieki gorne i dolne? Ja powiem szczerze ze zastanawiam sie miedzy dr Polakiem a dr Paciorkiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy tu jeszcze ktos zaglada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2111
Czy dr.wkłada implant pod miesien czy pod gruczoł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2111
do Janess ile płaciłas za operacje piersi i jakie implanty wybrałas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam implanty anatomiczne,pod miesien ,290g,ale robione u Kasprzyka ,chyba 11500,badz 12500 w 2009 r

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ktos moze sie podzielic fotkami powiekszenia piersi u dr.Polaka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny kogo wybrac dr Furmanek czy dr Kufa ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem zainteresowana operacją nosa u Polaka. Wczoraj odpisał, że za totalną korektę nosa to mam załacić 1400 euro, badania 40 euro+konsultacja 50euro ale nie muszę jechać wcześniej tylko wszystko w dniu zabiegu. Termin operacji za 2-3 tyg. Szybki termin i bardzo tanio...Czy to nie dziwne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dr.wykonuj***ardzo duzo operacji w ciagu dnia ,ja mialam op.o18 :00 a pozniej operowal jeszcze raz,bedac na konsultacji o 9:00 wychodzilo 2 kobiety po korekcji powiek.wiec pracuje od switu do nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdalena777
Miałam operację powiększenia piersi u Dr. Libora Polaka pod koniec stycznia. Jestem zadowolona z efektów, opieki i jak i sam lekarz miło mnie zaskoczył ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czesc dziewczyny ? mam pytanie długo czekałyscie na termin? zależy mi tak do miesiąca -plastyka brzucha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja napisalam do dr. Kiedy mi pasuje i dostalam pare terminow do wyboru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha to super janess a na kiedy masz termin i co bedziesz miała robione ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×