Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość syla1111

Klinika w Czechach dr LIBOR POLAK

Polecane posty

Gość Majka 1105
Do BYŁAM TU-Monia również Cię gorąco pozdrawiam:):)Zadzwonię do Ciebie,to pogadamy...:)Mija NASZA ROCZNICA...to było ważne wdarzenie w naszym życiu...:)Pozdrawiam gorąco:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idaszcz
dziewczyny a co słyszałyscie na temat Plastyki brzucha w Czechach u dr Martina Brzuchanskiego??? miałam iść na laser i usunąć roztępy, jednak po konsultacji stwierdziałam, ze to nie ma sensu. Dr Aneta Paszek z Bielska po laserze obiecała poprawe maxymalnie 50-60% cena za 1 zabieg 1200zł ...a minumum 4 musiałabym wykonać. Czy sa tu kobietki po operacji powłok brzusznych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i po nosie
Ja sie nastawiam na operacje brzuszka ale juz nie u polaka tylko u Furmanka .Wyprubuje nastepnego :):) mam nadzieje ze teraz trafie na dobrego lekarza , chociaz nie moge nic zlego na Polaczka powiedziec , moze ten moj nos sie jeszcze ''zrobi'' ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idaszcz
ja własnie doczytałam ze sa inni specjalisci w czechach m.in. Furmanek i Brzuszyński.... który lepszy hmm... nie wiem ale chyba tez wybiore się do Furmanka... chociaż przed chwilą czytałam posta dziewczyby na beauty w polsce,która opisuje w nim ze po plastyce brzucha furmanek umył ręce... dziewczynie wdało sie zakżenie, a on to zbagatelizował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Byłam tu
to już rok to już rok to już rok. A mój biuścik jest zajebisty. Operacja to nie zabawa w klocki . Trzeba być pewnym że to jest ostateczne wyjście . Rozsądek chyba każdy ma , może nie każdy zdrowy , komplikacje pooperacyjne były są i będą . Decydując się na operacje byłam całkowicie tego pewna . A martwica którą miałam to pikuś . Nie ma śladu . Pozdrawiam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Byłam tu
majka 1105 pozdrawiam gorąco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majka1105
Monia jutro mamy nasz ROCZEK:):)Widzę,że tryskasz energią i entuzjazmem...i to jest piękne kochana:)Wybieramy się do doktorka do kontroli,może jeszcze będzie nam dane spotkać się?Nie planujesz kolejnej wycieczki do Frydka?Trochę się najeździłaś,ale najważniejsze,że wyszłaś z tego zdrowa...:)Gorąco pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majka1105
IDASZCZ-nie Brzuszański tylko Brzuchański:)Chyba właśnie do niego powinnaś trafić,w naszym rejonie ma b.dużo pochlebnych opinii i zanim trafiłyśmy do Polaka ,chciałyśmy pojechać do niego,ale niestety nie było wolnych terminów w tym czasie...Poczytaj o nim na różnych forach,to są też ważne informacje:)Powodzenia,pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jadkama
ROMAN KUFA jest najlepszym chirurgiem do jakiego mozna isc w Czechach :) Ja znam dwie babki z mojego otoczenia po operacjach u niego ( brzuchy robi cudownie ) i sa przeszczesliwe . Sama do niego ide na zabieg :) Roman Kufa jest pol-Polakiem . Jego matka jest Czeszka , ale ojciec jest Polakiem z Cieszyna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kufa to
bardzo dobry specjalista .... popieram przedmowczynie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kufa to
i nie samowicie przystojny;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weruniag
dziewczynki jade do polaka na op noska..... ale przerazil mnie troche post i po nosie.....:( moj nos jes garbaty i troche szeroki.....i jak mi zrobi jeszcze szerszy jak pisze i po nosie......:( juz sama nie wiem gdzie z tym nosem sie udac ,na op w Polsce mnie nie stac:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idaszcz
Majka1105 zas cos pokreciłam... czy Brzuchański ma swoja strone internetowa? nie potrafie znalesc w wyszukiwarce:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majka1105
IDASZCZ-szukaj może pod hasłem chirurgia plastyczna w Czechach...próbuj różnych opcji,myśmy miały tel.właśnie w taki sposób odszukany,ale niestety nie mam tego namiaru...to było 1,5roku temu.Na tym forum są dziewczyny,które też trafiły do niego,więc poszukaj wcześniejsze posty i coś znajdziesz,pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajsjdh
Ktos wie czy Brzuchanski robi dobrze piersi ? Chodzi mi o wszczepianie implantow . Mysle o Czechac ale nie wiem jeszcze gdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bercik.sz
podczytuje czestoforum beutywpolsce i tam dziwczyna skarzyla sie jak jej Brzuchanski spie****ill cycki.wsadzil jej anatomy tak ze obracaly sie jej nonstop zamiast byc w jednej pozycji....:-o masaaaaakra....:-o zamiast to jakos naprawic wpad na posysl zeby przekuc i przyszyc wkladki do ciala od srodka:-o masssakra doslownie:-o a teraz zas skarzy sie ze czuje pod piersiami tam gdzie jej przyszyl dwie twarde gule:-o i nie ona jedna ma problemy z przekrecaniem wkladek po Brzuchanskim.....:-o ja bym nie ryzykowala u niego i szla do polskich lekarzy bo jeszcze nie slyszalam zeby po ktoryms sie wkladki przekrecaly w srodku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majka1105
Wbijając ROMAN KUFA na wyszukiwarce,można sprawdzić na jego stronie co robi,jak i za ile-powiększanie za 10.600zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bercik.sz
wejdz na beautywpolsce i poczytaj najpierw zamiast pisac bzdury:-o dziewczyniw brzuchanski przyszyl tak dobrze napisalam przyszyl wkladke i nie do skory tylko do ciala od wewnatrz ma przyszyte w dolnej czesci piersi....:-o najpierw dobrze przeczytaj a potem powtarzaj pozatym zademonstrowal jej wczesniej wkul igle w sama wkladke i stwierdzil ze to nic nie szkodzi ze niby nic z tamtad nie wyleci...:-o az same moderatorki nie mogly wyjsc z podziwu na jaki posysl lekarz wpadl:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majka1105
No niesamowita historia z tym przyszywaniem implantu do ciała..rodem prawie jak z horroru:):):)ha ha Trzeba brać poprawkę na to,co wypisują niektóre osoby i bzdur nie przedstawiać jako niezbity dowód na to,że Brzuchański jest beznadziejnym lekarzem...Nigdzie nie brakuje partaczy,ale jakoś nie potrafię namierzyć tego wpisu...Bardzo pouczające doświadczenie przedstawiła pewna osoba...wychodzę z podziwu...ha ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobietki,
w jakie dni tygodnia wasz dr. ma konsultacje i w jakich godzinach ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majka1105
Kobieko a o jakiego NASZEGO doktorka pytasz????Bo tu piszą różne osoby,które miały kontakt z różnymi lekarzami...więc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolamanola
Dziewczyny doradzcie, doktor Brzuchanski czy doktor Kufa???? Ceny zabiegu powiększenia piersi są porównywalne i terminy takie same Kogo wybrać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bercik.sz
do Majka1105 -dokladnie niesamowita historia z przyszywaniem implantu do ciala jak z hororu!!!!!!....:-o hahaha tam jest tysiace wpisow i nie dziwie sie ze nie mozesz namierzyc......kobieto jak nie chcesz wierzyc tio napisz do moderatorow i niech ci pokaza te wpisy gdzie dziewczyna opisuje jak jej Brzuchanski implant przyszyl do ciala bo sie implanty przekrecaly zamiast tu brednie mi odpowiadac....:-o a z ta wymiana pipow to jednej wszyl dobrze a drugiej wszyl implanty tak ze jeden cycek ma nizej a drugi wyzej to juz po Polaku miala sto razy lepiej...:-o a wszystkie ojojoj jakie piekne cycki.....:-o masssakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak tam kobiety
z wkladkami od Polaka , bo wiem ze Polak wkladal duze wkladki , zadowolone ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak tam kobiety
a i jeszcze co do Kufy z Pragi , wiem ze jest dobry , tanszy niz w Polsce . Ale jak nie znacie czeskiego czy angielskiego to sie u niego w klinice nie dogadacie . Kufa jest bardzo popularny w Czechach ( celebryta ) i chyba z tego powodu ma dosc spora kolejke do niego . Latwiej chyba sie dostac do jakiegos z jego wspolpracownikow .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yzzi3
Witam. Dziewczyny, chciałabym jakiś kontakt we Frydku Mistku, żeby faceta ulokować gdzieś na czas operacji, żeby nie wracał do domu, bo to jednak troche kilometrów jest..Jakiś pensjonat lub hotel. Macie może jakiś namiar?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majka1105
Yzzi-czytaj wcześniejsze posty,tam dziewczyny piszą o pensjonatach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majka1105
Bercik.sz-a Tobie co przyszyli?...Jeszcze nic????To poproś o nowy mózg...To,że ktoś pisze co mu ślina na język przyniesie,to wcale nie znaczy,że trzeba takie bzdury podawać jako pewien przykład...Czy Ty masz pojęcie jak wygląda implant,z czego jest zrobiony?Zanim będziesz dalej pisać historie nie z tej ziemi,proponuję trochę na ten temat poczytać i więcej nie mądrować,że niby wszystko wiesz najlepiej...Ta,co to niby opisywała,to jest jakiś autorytet naukowy dla Ciebie???Wierzysz we wszystkie brednie,które Ci ktoś opowie???Bądź poważna,proszę...Polak robi różne cycki-jedne wyjdą lepiej,inne trochę mniej,podobnie jest z innymi lekarzami.To,że piersi mogą być nierówne,nie koniecznie jest wynikiem operacji-na to składają się inne uwarunkowania-np.rozstaw piersi,rozbudowanie klatki piersiowej,skrzywienia kręgosłupa w odcinku piersiowym i inne...Odpowiedz sobie na pytanie-z czego zbudowana jest kobieca pierś,i czy opisywana przez kogoś i podana przez Ciebie historia o przyszywaniu implantu będzie w pełni prawdziwa...Proponuję odwołać się do anatomii-tam uzyskasz odpowiedź na nurtujące Cie pytania,lub wyjasnienie czy jest to możliwe....A tak nawiasem mówiąc-u kogo powiększałaś biust???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yzzi3
Hej dziewczyny;) Strasznie sie boje, zabieg powiększenia piersi mam 19 czerwca. Mam w zwiazku z tym parę pytań. Jakie badania najlepiej samej wykonać przed wyjazdem? Czy brac przed jakies zastrzyki przeciwzakrzepowe? Moze antybiotyki? Czy wziąć tam wlasne tabletki przeciwbólowe? Czy lekarz coś przepisze? Czy jego recepta bedzie wazna w Polsce? Jakie badania lekarz wykonuje na miejscu, o ile jakies wykonuje.. Tyle pytan narazie ode mnie, prosze o inforrację. Czy wcześniej fakt ten zgłosić do lekarza rodzinnego? Zostało mi 2 tyg i zupełnie nie wiem. Za co sie zabrać. Jak zrobię usg piersi to bede potrzebowała zaswiadczenie ze wszystko oki? Pokierujcie mnie dziewczyny;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majka 1105
YZZI..-to trochę lekkomyślne z Twojej strony,bo tu chodzi o Twoje zdrowie,a Ty zamiast zapytać lekarza,to szukasz pomocy na kafeterii???Sama zadecydowałaś,że chcesz powiększyć,więc doktorek wszystko Ci powie co masz zrobić...Gdybyś się faktycznie czegoś chciała dowiedzieć,to nie zadawałabyś głupich pytań,tylko poczytała wcześniejsze posty...idziesz jakby troszke na skróty,a szkoda,bo płacisz za coś,o czym chyba nie masz pojęcia...a szkoda!!!!Lepiej poczytaj co Cię czeka i jakie ma podejście do naiwnych Polek doktor...Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×